رفتن به مطلب

کسی از این فن ها استفاده کرده؟ چطوری باز میشن؟

Recommended Posts

میخوام چند وقت دیگه چنتا از این فنا بگیرم.

http://lioncomputer.ir/product/9883/فن+کیس+دیپ+کول+XFan+120+L-W/

صداشون تا چه حد هست؟ نویزشون زیاده یا کم؟

بعد میخوام قصمت پره ها رو در بیارم و بدنشو رنگ کنم چطوری در بیارم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

پشت فن یه در پوش لاستیکی یا یه برچسب هست .

زیر اون یه حفره هست که شفت روتور فن توسط یه واشر لاستیکی فیکس و مهار شده که فن از جاش در نیاد

شما اون  واشر لاستیکی رو در بیاری فن از جاش در میاد

همین الان به یکی از فن هایی که داری دقت کنی متوجه میشی

در مورد نویز و صدا اطلاعی ندارم

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

من ۲ مورد XFAN80 دارم که نویز زیادی دارند.

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Parhaam گفته است :

من ۲ مورد XFAN80 دارم که نویز زیادی دارند.

Sent from my iPhone using Tapatalk

به نظرت چی بگیرم که نویزش کم باشه. Led سفید باشه و گرون نباشه؟

لینک به دیدگاه

سلام.

من مدل آبی همین 12 سانتی که مد نظرتون هست رو دارم.
یکی از بهترین فن های ارزونی بوده که خریدم. واقعا باددهی عالی داره. لد خیلی قشنگ داره.  صداهای عجیب غریب نمیده مثل گرین.
در مورد صداش هم به مین وصل کرده بودم و اسمارت گذاشته بودم و کاملا بی صدا بود. در کل بسیار راضی بودم ازشون.

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

درود من ک همین مارک deepcool با LED قرمزشو خریدم نویزش تقریبا متوسط بود ولی صدا ک مسلما میداد !! خب قیمتشم ارزونه!البته من مدل super sillent رو هم خریده بودم

این دوستمونم گفته ک فن های گرین صدا میده نمیدونم تاحالا تجربه کرده یا نه من ک قبلا مدل 12 هزاری گرین داشتم صداش خیلی کم بود نسبت ب این مدلی ک شما میخوای بخری!الانم ک کیسم z2+Hero  هستش هم فن های فابریک خود گرینه و اصلا صدایی ندارن.شما برا چ کیسی میخوای؟ ب نظرم این مدلی ک مد نظرته ارزش خرید نداره یکم بیشتر هزینه کن مدل های cugar یا cooler Master بخر(البته نظر شخصیمه)

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

درود دوست من

این مدل های دیپ کول پرسی هستند پره هاش قابلیت جدا شدن ندارند

من 1 فروندشو خراب کردم ولی از نظر نویز خوبن مخصوصا اگه بخوای کاملا بی صدا بشه توی 5 ولت وصل کن که دورش کم میشه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

به نظرت چی بگیرم که نویزش کم باشه. Led سفید باشه و گرون نباشه؟

مگه سوال داره؟؟
http://lioncomputer.ir/product/5118/فن+کوگار+CFD-120+White+LED

تا وقتی این کوگار هست به چیز دیگه فک نکن کلا.

لینک به دیدگاه

ممنون دوستان. اون مدل کوگار هم بررسی میکنم. من برای سقف میخوام. دوتا واسه سقف. Led ها رو هم میخوام سفید باشه که کیس روشن شه. از led نواری خوشم نمیاد. جلوی کیسم کلید گذاشتم سه حالت. یکی خاموش. یکی 12 ولت و دیگری 7 ولت.

تو حالت عادی میخوام رو 7 ولت باشه که صدا هم نمیده. تو 12 ولت هم میخوام خیلی صدا نده.

اون دوستی که گفت یه رنگ دیگشو دارم لطفه تست کنه که تو 7 ولت ( یه مشکی و یه قرمز ) ببینه میزان نورش چقدر میشه و خبرشو بده اگه امکانش هست.

بودجه هم مهمه و شاید نتونم کوگار رو بگیرم به نطرتون دس دوش گیر میاد؟

لینک به دیدگاه

من هم تجربه استفاده از مدل CFD120 كوگار رو داشتم رو كيس قبليم هم مدل GF140 گرين روي كيس فعليم.

كوگار كه چه از نظر نويز كه تو حداكثر دور از تمام فن هايي كه داشتم ساكت تر بود، چه كيفيت، چه جنس پره ها طوري كه نور سفيد رو به طرز بسيار زيبايي رو خودش پخش ميكرد كه من تا حالا زيباتر از اون رو فن ديگه ايي نديدم، عالي هست.

فن هاي گرين كه الان دارم هم به نسبت قيمت ٢٠ توماني كيفيت بسيار بسيار بالاتري داره، جنس پره ها بر خلاف مدل ديپ كول مات هست كه تو زيباتر شدن نورپردازي تاثير خيلي خوبي داره، نويزش رو هم الان كه در كنار مدل AF140 كورسير ازش استفاده ميكنم ميتونم بگم كاملا برابر هستند. اما يه چيز مثبت ديگه ايي هم كه داره اينه كه PWM هست كه ديگه با كم و زياد كردن دور فن نور LED ها كم و زياد نميشن و هميشه تو روشن ترين حالت هستند. در كل كيفيتش فوق العادست به شدت پيشنهادش ميكنم، گارانتي هم كه داره... 

عكس از فن هاي گرين كه جلوي كيس خودم نصب كردم:

IMG_2394.JPG

ویرایش شده توسط Ali Alborz
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

این برچسب دیپ کول رو آروم جدا کن. زیرش یه واشر پلاستیکی داره که با سوزن در میاد

فقط وقتی اهرم بندازی مثل فنر می پره و غیب می شه. حتما انگشت جلوش بذار که نپره چون بره دیگه پیداش نمی کنی

درضمن میله وسط فن رو رنگ نکنی

CIMG7928.jpg

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Ali Alborz گفته است :

من هم تجربه استفاده از مدل CFD120 كوگار رو داشتم رو كيس قبليم هم مدل GF140 گرين روي كيس فعليم.

كوگار كه چه از نظر نويز كه تو حداكثر دور از تمام فن هايي كه داشتم ساكت تر بود، چه كيفيت، چه جنس پره ها طوري كه نور سفيد رو به طرز بسيار زيبايي رو خودش پخش ميكرد كه من تا حالا زيباتر از اون رو فن ديگه ايي نديدم، عالي هست.

فن هاي گرين كه الان دارم هم به نسبت قيمت ٢٠ توماني كيفيت بسيار بسيار بالاتري داره، جنس پره ها بر خلاف مدل ديپ كول مات هست كه تو زيباتر شدن نورپردازي تاثير خيلي خوبي داره، نويزش رو هم الان كه در كنار مدل AF140 كورسير ازش استفاده ميكنم ميتونم بگم كاملا برابر هستند. اما يه چيز مثبت ديگه ايي هم كه داره اينه كه PWM هست كه ديگه با كم و زياد كردن دور فن نور LED ها كم و زياد نميشن و هميشه تو روشن ترين حالت هستند. در كل كيفيتش فوق العادست به شدت پيشنهادش ميكنم، گارانتي هم كه داره... 

عكس از فن هاي گرين كه جلوي كيس خودم نصب كردم:

IMG_2394.JPG

اگه اونجوریه که خوبه. دلیلی هم نداره دیگه بخوام بازش کنم. به نظرت کوگار دس دومش گیر میاد؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...