رفتن به مطلب

فروش کارت GTX 260 core 216

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

من یه کارت Zotac GTX 260 core216 دارم که یک سال خریدم و هنوز یک ماه گارانتی داره و مشکلی هم نداره .

قیمت هم 150 تومن میخوام بدم کسی خواست اعلام کنه تو همین پست .

با تشکر

لینک به دیدگاه

post-2435-019284800 1303496916_thumb.jpgسلام آقای حسینی

راستش من این کارت رو واسه خرید یه GTX570 دارم میفروشم واسه همین به پولش احتیاج دارم و چند تا مغازه هم اینجا قیمت دادم. اینجا هم پست گذاشتم که اگه کسی با این قیمت خواست بدم . بهر حال نظرم فلن رو همین قیمته .

ما که هر چی صبر کردیم قیمت ها نیومد پایین چه GTX560 چه GTX570 .

ضمنا این رو هم اضافه کنم که این کارت قابلیت آورکلاکش خیلی خوبه . اینم ماکزیمم آورکلاکی که تونستم باهاش انجام بدم بدون مشکل :

GPU : 730

Memory : 2300

Shader : 1620

ویرایش شده توسط starboy_amir
لینک به دیدگاه

تا الان بالاترین پیشنهاد 130 تومن بوده ولی بازم فکر کنم این کارت 150 بی ارزه واسه کسایی که میخوان کمتر پول بدن واسه کارت گرافیک .

اینم اضافه میکنم که بنده الان Crysis 2 رو روی hardcore دارم کاملا روون بازی میکنم با رزولوشن 1440 در 900 .

ویرایش شده توسط starboy_amir
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

کارت 450 گولدن سمپل با دو سال گارانتی از برند گینوارد که نو هست رو با قیمت 155هزار نومان میشه تهبه کرد که قدرتی مشایه کارت شما داره درضمن :

DX11

مصرف پایینتر

موفق باشی.

لینک به دیدگاه

قابل توجه دوست عزیز Hex باید بگم که اولا این مدل از 216 هسته استفاده میکنه و 55nm هستش .

دوما این کارت رو با 450 مقایسه نکن خواهشا چون با کمی آور به 460 میرسه .

سوما اون dx11 به چه درد میخوره وقتی نشه ازش استفاده کرد .

با تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شاید با 450 اور شده مقایسه نکنن که قدرتی مشابه هم دارن ولی اینکه 260 رو بخوای همتراز 460 بکنی واقعا بزرگنمایی هست.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...