رفتن به مطلب

نمایش کامپیوتر به طور همزمان بر روی مانیتور و TV

Hamed.Madadi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من با یه کابل HDMI مانیتور رو به خروجی گرافیک نضب کردم و با کابل دیگه از پورت DVI کارت گرافیک  با تبدیل DVI به HDMI به تلویزیون اتصال برقرار کردم  پشت گرافیک دو تا خروجی DVI داره که تبدیل من به یکی از پورتهای DVI میخوره با کابل HDMI هم تو تلویزیون تصویر دارم و هم تو مانیتور چون گرافیک یدونه خروجی HDMI داره ولی با پورت DVI وقتی سیستم رو روشن میکنم تا بالا امدن بایوس تصویر هست به محض امدن لوگوی ویندوز تصویر میره اینکه دو تا خروجی DVI داره من از یکی استفاده میکنم مشکل اینه ؟ یعنی با تبدیل DISPLAY PORT به HDMI مشکل حل میشه؟

ltvz_002.jpg

ویرایش شده توسط Hamed.Madadi
لینک به دیدگاه

سلام

کلیدهای ترکیبی Win+Pرو روی صفحه کلید بزنید و حالت نمایش صفحه رو روی Duplicate بزارید

لینک به دیدگاه

در در 1395/10/12, 19:18:53، Yosef Faraji گفته است :

سلام

کلیدهای ترکیبی Win+Pرو روی صفحه کلید بزنید و حالت نمایش صفحه رو روی Duplicate بزارید

لینک به دیدگاه

درود

کارت گرافیکت چیه؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، سعید بهمنیان گفته است :

درود

کارت گرافیکت چیه؟

GeForce GTX 980

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Hamed.Madadi گفته است :

اگر خروجی دوم به جای تلویزیون به نمایشگر دوم وصل بشه هم همین مشکل رو داری؟

لینک به دیدگاه

در در 1395/10/12, 23:03:07، سعید بهمنیان گفته است :

اگر خروجی دوم به جای تلویزیون به نمایشگر دوم وصل بشه هم همین مشکل رو داری؟

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، Hamed.Madadi گفته است :

بله دو تا همزمان کار نمیکنن من خودم به ویندوز 10 شک دارم احتمال میدم باک باشه چون چند تا فروم دیگه هم دیدم

یک چیزی  ایراد داره، یا ویندوز و درایور، یا کابل یا بلا به دور خود کارت.

کابل dvi دو سر dvi هست؟ تلویزیونت dvi داره؟ 

لینک به دیدگاه

در در 1395/10/12, 23:46:21، سعید بهمنیان گفته است :

یک چیزی  ایراد داره، یا ویندوز و درایور، یا کابل یا بلا به دور خود کارت.

کابل dvi دو سر dvi هست؟ تلویزیونت dvi داره؟ 

استاد گرافیک دو تا خروجی DVI داره من با تبدیل DVI به HDMI یکیش رو به HDMI تبدیل کردم به نظرتون مشکل از اینه ؟ تبدیل DISPLAYPORT به HDMI بگیرم مشکلم حل میشه؟

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Hamed.Madadi گفته است :

استاد گرافیک دو تا خروجی DVI داره من با تبدیل DVI به HDMI یکیش رو به HDMI تبدیل کردم به نظرتون مشکل از اینه ؟ تبدیل DISPLAYPORT به HDMI بگیرم مشکلم حل میشه؟

بله 

مشکل از همینه چون درگاه dvi چند نمونه داره. راههای ممکن بسته به درگاههای نمایشگر:

تلویزیون رو با کابل دو سر hdmi استفاده کنی، نمایشگر رو با کابل دوسر dvi یا کابل dvi به hdmi یا کابل دوسر دیسپلی یا کابل دیسپلی به hdmi یا کابل hdmi همراه تبدیل دیسپلی به hdmi.

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

بله 

مشکل از همینه چون درگاه dvi چند نمونه داره. راههای ممکن بسته به درگاههای نمایشگر:

تلویزیون رو با کابل دو سر hdmi استفاده کنی، نمایشگر رو با کابل دوسر dvi یا کابل dvi به hdmi یا کابل دوسر دیسپلی یا کابل دیسپلی به hdmi یا کابل hdmi همراه تبدیل دیسپلی به hdmi.

یه تبدیل DISPLAYPORT به HDMI میگیرم و تست میکنم چون مانیتورم فقط ورودی HDMI داره و VGA

لینک به دیدگاه

در در 1395/10/14, 04:01:15، سعید بهمنیان گفته است :

بله 

من یه تبدیل display به hdmi گرفتم تو هر دو نمایشگر تصویر داد ولی متاسفانه یه ساعت بیشتر کار نکرد و تبدیل خراب شد بردم عوض کردم یه تبدیل نو گرفتم دوباره زدم کار کرد بعداز یک ساعت دوباره خراب شد گفتم شاید این تبدیل ها فیک هستن و بدرد نخور رفتم پاشاژ ایران یه تبدیل display به hdmi فرانت گرفتم زدم اصلا تصویر نداد نمیدونم ایراد از گرافیک من بود تبدیلا رو سوزوند یا اینا جنسای بدرد نخوری بودن ...آخر رفتم اسپیلیتر hdmi گرفتم الان هم تو مانیتور تصویر دارم هم تو تلویزیون متاسفانه تو تلویزیون پرش داره بعداز این همه دردسر و پول خرج کردن نتونستم از گرافیک GTX 980 دو تا خروجی بگیرم

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

من یه تبدیل display به hdmi گرفتم تو هر دو نمایشگر تصویر داد ولی متاسفانه یه ساعت بیشتر کار نکرد و تبدیل خراب شد بردم عوض کردم یه تبدیل نو گرفتم دوباره زدم کار کرد بعداز یک ساعت دوباره خراب شد بعداز این همه دردسر و پول خرج کردن نتونستم از گرافیک GTX 980 دو تا خروجی بگیرم

کابل دیسپلی به hdmi کمتر چنین مشکلاتی داره. از digik.ir می تونی بگیری. بعید می دونم از کارت گرافیک باشه. کلا درگاه دیسپلی پایداری کمتری داره. خودم هم با این که همه جور کابل دیسپلی رو آزموده ام هنوز مشکلات ریزی دارم،

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

کابل دیسپلی به hdmi کمتر چنین مشکلاتی داره. از digik.ir می تونی بگیری. بعید می دونم از کارت گرافیک باشه. کلا درگاه دیسپلی پایداری کمتری داره. خودم هم با این که همه جور کابل دیسپلی رو آزموده ام هنوز مشکلات ریزی دارم،

اینقدر این پورت display منو اذیت کرد که از خیرش گذشتم ..چرا من یه تبدیل dvi به hdmi میزنم اولش تا لوگوی ویندوز تصویر دارم و بعداز اون تصویر میره ..هرتز و رزویشن مانیتورم تا حد امکان پایین اوردم من به پورت DVI-I (Dual Link) وصل میکنم

dvi-d.gif

لینک به دیدگاه

با اجازه از اسارتر اقا سعید من الان گرافیک رو  با hdmi به تیوی بزنم وبا دیوی ای به مانیتور چگونه میشه

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، Hamed.Madadi گفته است :

اینقدر این پورت display منو اذیت کرد که از خیرش گذشتم ..چرا من یه تبدیل dvi به hdmi میزنم اولش تا لوگوی ویندوز تصویر دارم و بعداز اون تصویر میره ..هرتز و رزویشن مانیتورم تا حد امکان پایین اوردم من به پورت DVI-I (Dual Link) وصل میکنم

dvi-d.gif

احتمالا تبدیل dvi d است.  کابل مستقیم dvi به hdmi گیرت نمی آد؟ کلا کابلهای مستقیم از تبدیلها بهترند.

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، mohigh گفته است :

با اجازه از اسارتر اقا سعید من الان گرافیک رو  با hdmi به تیوی بزنم وبا دیوی ای به مانیتور چگونه میشه

اگر dvi مستقیم یعنی بدون تبدیل باشه بعید می دونم مشکلی داشته باشی.

لینک به دیدگاه

اگر dvi مستقیم یعنی بدون تبدیل باشه بعید می دونم مشکلی داشته باشی.

بله مستقیم مانیتورم فلترون 1740پی هست و تیوی هم یه ال جی 47 اینچ که چهارتا اچ دی ام ای دارخه

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

احتمالا تبدیل dvi d است.  کابل مستقیم dvi به hdmi گیرت نمی آد؟ کلا کابلهای مستقیم از تبدیلها بهترند.

من گرافیک 9500GT که واسه مواقع ضروری نگه داشتم رو انداختم بدون مشکل همزمان تو مانیتور و تلویزیون تصویر داد با همون تبدیل DVI به HDMI .....بعد دوباره GTX 980 رو انداختم بار اول تصویر داد با تبدیل DVI اونم فقط زمانی که تکی وصل بود ..فردا گرافیک رو میبرم گارانتی آواژنگ خودشون بررسی کنن تمام پورتهای خروجی رو

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Hamed.Madadi گفته است :

من گرافیک 9500GT که واسه مواقع ضروری نگه داشتم رو انداختم بدون مشکل همزمان تو مانیتور و تلویزیون تصویر داد با همون تبدیل DVI به HDMI ...?..بعد دوباره GTX 980 رو انداختم بار اول تصویر داد با تبدیل DVI اونم فقط زمانی که تکی وصل بود ..فردا گرافیک رو میبرم گارانتی آواژنگ خودشون بررسی کنن تمام پورتهای خروجی رو

بعید می دونم از کارت باشه.

Dvi برای 9500gt با dvi برای gtx980 احتمالا فرق می کنه.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در 1395/10/17, 23:27:09، سعید بهمنیان گفته است :

بعید می دونم از کارت باشه.

Dvi برای 9500gt با dvi برای gtx980 احتمالا فرق می کنه.

سلام استاد ..من کارت رو بردم گارانتی آواژنگ تستش کرد گفت کارت مورد داره و هر کار کردن نتونستن تعمیرش کنن و تعویض کردن 10 روز طول کشید باورم نمیشد به خاطر همچین مشکلی کارت رو تعویض کنن...الان با کارت جدید هیچ مشکلی ندارم ...کارت قبلی سه تا مبدل displayport به hdmi رو سوزوند با تبدیل dvi به hdmi تصویر نمیداد آخرش منو مجبور کرد اسپلیتر hdmi بخرم که حتی با اونم تصویر تلویزیون پرش داشت الان مشکلم به کلی با تعویض کارت حل شد ...البته کارتی که بهم دادن نمیدونم نو هست یا کارکرده ظاهرش که آک هست ولی احساس کردم زیر فنش گرد و خاک هست ...حالا مشکل ما که حل شد خدا روشکر

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...