رفتن به مطلب

چنتا بازی خوب سبک Division معرفی کنید

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام من تازه سیستم خریدم اگه میشه چنتا بازی برام معرفی کنید رو فول اچ دی  میخوام بازی کنم با سی پی یو  core i5 6600  و R9 280

بیشتر اکشن دوست دارم ولی شما پیشنهاد بدین

بچه ها پیشنهادای خوبی دادن ولی خودم از سبکش خوشم نیومد و فقط سبک  Division  میخوام

بتل 1 هم میخوام بخرم

مرسی

ویرایش شده توسط mnbv172
لینک به دیدگاه

سلام 

بتلفیلد 1

فیفا 17

و. Heroes of the storm که بنده معتادش شدم هرشب با دوستان گروهی بازی میکنیم در teamspeak. با هم صحبت و نقشه میریزیم. رایگان هم هست?

ویرایش شده توسط woooo639
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، woooo639 گفته است :

سلام 

بتلفیلد 1

فیفا 17

و. Heroes of the storm که بنده معتادش شدم هرشب با دوستان گروهی بازی میکنیم در teamspeak. با هم صحبت و نقشه میریزیم. رایگان هم هست?

واقعا فیفا از پی اس 2017 بهتره ؟ 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mnbv172 گفته است :

واقعا فیفا از پی اس 2017 بهتره ؟ 

بله بنده تا پی اس 2010 بودم  ولی بعدش فیفا بازی کردم تا حالا

لینک به دیدگاه

FIFA 17

Grand Theft Auto V

Batman Arkham Knight

Battlefield 1

Dead Rising 4

Metal Gear Solid V The Phantom Pain

Call of Duty Infinite Warfare

WATCH_DOGS 2

:D

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، woooo639 گفته است :

بله بنده تا پی اس 2010 بودم  ولی بعدش فیفا بازی کردم تا حالا

من فیفیا 16 نصب کردم ولی دسته های بازیم خیلی قاطی شد و اینا دیگه ادامه ندادم  

قیمت 17 چنده؟ دسته ها رو میشه درست تنظیم کرد؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Mahziyar Jafari گفته است :

witcher 3 تا مدت زیادی سرگرمتون میکنه

واقعا عالی

لینک به دیدگاه

تو بخش انلاین اکشن بخوایrainbow six siege فوق العادس

فرستاده شده از HUAWEI MT7-TL10ِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

dota 2هم بازی عالی که من معتادشم سبک موبا

فرستاده شده از HUAWEI MT7-TL10ِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

بچه ها Tomclancy division بازی کردم خیلی خوب بود نسخه های دیگه اش چطوره ؟ خوبه ؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mnbv172 گفته است :

بچه ها Tomclancy division بازی کردم خیلی خوب بود نسخه های دیگه اش چطوره ؟ خوبه ؟

سلام دوست عزیزم، دیویژن نسخه دیگه ای نداره، اگر منظورت بسته های الحاقی هست تغییر کلی روی اصل بازی نداره و بیشتر بخش هایی به داستان بازی و ماموریت های اصلی و جانبی اضافه میکنه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Ruby گفته است :

سلام دوست عزیزم، دیویژن نسخه دیگه ای نداره، اگر منظورت بسته های الحاقی هست تغییر کلی روی اصل بازی نداره و بیشتر بخش هایی به داستان بازی و ماموریت های اصلی و جانبی اضافه میکنه

شما این بازی رو انجام دادین ؟

نسخه های دیگه تام کلنسی چی پیشنهاد میدین که از این بهتر باشه ؟

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوست عزیزم، من نسخه پلی استیشن 4 ـش رو کمی در حد تست بازی کردم، بازی های خوب زیاد داره اگر بازی های سال های گذشته ـشو بازی نکردی  Splinter Cell Blacklist بد نیست اما نسخه قبلیش Conviction فوق العاده ـس (نظر شخصی)، سایر بازی هاش هم که Ghost Recon نسخه جدیدش تا ماه آینده عرضه میشه، اگر نسخه قبلیش هم بازی نکردی Ghost Recon: Future Soldier هست که خالی از لطف نیست. بازی دیگه این Tom Clancy هم Rainbow Six Siege هست که بازی سرگرم کننده ای میتونه باشه با توجه به حالت های بازیش، بازم سوالی بود در خدمتم

ویرایش شده توسط Ruby
لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

سلام خدمت دوست عزیزم، من نسخه پلی استیشن 4 ـش رو کمی در حد تست بازی کردم، بازی های خوب زیاد داره اگر بازی های سال های گذشته ـشو بازی نکردی  Splinter Cell Blacklist بد نیست اما نسخه قبلیش Conviction فوق العاده ـس (نظر شخصی)، سایر بازی هاش هم که Ghost Recon نسخه جدیدش تا ماه آینده عرضه میشه، اگر نسخه قبلیش هم بازی نکردی Ghost Recon: Future Soldier هست که خالی از لطف نیست. بازی دیگه این Tom Clancy هم Rainbow Six Siege هست که بازی سرگرم کننده ای میتونه باشه با توجه به حالت های بازیش، بازم سوالی بود در خدمتم

نسخه رایگان چندروزه نداره من تست کنم ؟

قیمتش چنده اینایی که میگین و از کجا بهتره بخریم ؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز بازی های زیادی هستن که دوستان معرفی کردن اما به شخصه میگم که اگر بازی آفلاین بازی میکنین بازی های نظیر ویچر و فالوت و یا جی تی ای بازی بکنین(که به نظرم یک مدت سرگرم کننده هستن اینجور بازی ها وبعد یک مدت ادم از گیم خسته میشه)

بهترین بخش گیم آنلاین بازی کردن هست که وضعیت اینترنت کشورمون خوب نیست اما اگر بتونین dota2 اگر از سبکش خوشتون میاد بازی کنین و یا بازی هایی مثل cod که بازم نت خوب نداشتین cod4 رو میتونین بازی کنین که بی نظیره و هیچ وقت خستتون نمیکنه اگر از اینجور بازی ها دوست دارین.

و یک نکته بگم هیچ وقت بازی های تک نفره یعنی خودتون تنها هستین حس و حال بازی کردن با دوستانتون رو نداره به شخصه برام اثبات شده.

ویرایش شده توسط hamedlim
لینک به دیدگاه

سلام خوبی

اگه بازی هک و اسلش ماجرا جویی میخوای که بیچاره و بدبخت شی

یک بلایی سر کیبورد و موست بیاری سری دارک سولز رو بهت پیشنهاد میکنم بازیه که با عرضه اش به دنیای گیم همه رو مجذوب خودش کرد و نظر منتقدان رو به خودش جلب کرد این سری هر 3 نسخه ای که داره کلییییییییییی جایزه دریافت کرده بهترین بازی ps3 و 2 بازی سال و مورد انتظار ترین بازی 2016 و 3 بازیه سال و ............ 

بهت حتما پیشنهادش میکنم خیلی ها خوششنون نمیاد چون میترسن بازیش کنن ولی اگه بتونی تمامش کنی به مرز pro gamer می رسی

ویرایش شده توسط Mehrdad EVO14
لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، mnbv172 گفته است :

سلام متاسفانه فکر نکنم در حال حاضر نسخه رایگان داشته باشن، بازی های قدیمی تری که گفتم مثل نسخه قبلی Ghost Recon و Splinter Cell نیازی به خرید ندارند و کرک شده هستن، ولی نسخه های جدید خیر.

در مورد سایر بازی ها با نظرات خیلی از دوستان موافقم نسخه سوم ویچر شاهکاره و مدت زمان زیادی سرگرم ـتون میکنه، همچنین بازی های دیگه مثل Fallout 4 و GTA V. لذتی که بازی آنلاین داره واقعا قابل وصف نیست اما با وضعیت اینترنت کشور ما بسیار زجرآور هستش.

بازی های خیلی خوبی هستن که این چند وقته عرضه شدن و میتونن سرگرم کننده باشن، از بازی های بزرگ و AAA گرفته تا بازی های کوچک و مستقل، اگر راهنمایی خواستید در خدمتم

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Mehrdad EVO14 گفته است :

سلام خوبی

یک بلایی سر کیبورد و موست بیاری سری دارک سولز رو بهت پیشنهاد میکنم بازیه که با عرضه اش به دنیای گیم همه رو مجذوب خودش کرد و نظر منتقدان رو به خودش جلب کرد این سری هر 3 نسخه ای که داره کلییییییییییی جایزه دریافت کرده بهترین بازی ps3 و 2 بازی سال و مورد انتظار ترین بازی 2016 و 3 بازیه سال و ............ 

بهت حتما پیشنهادش میکنم خیلی ها خوششنون نمیاد چون میترسن بازیش کنن ولی اگه بتونی تمامش کنی به مرز pro gamer می رسی

?

درباره نظر این دوست گلمون شدیدا موافقم، اما دارک سولز رو نباید برای سرگرمی بازی کرد سری بازی های سولز برای محک زدن خودته باید از این بازی های درس زندگی گرفت قبل از شروع بازی، البته اگر خواستی شروع کنی خودت رو برای بدترین شرایط آماده کن ولی مطمئن باش یه بار که بازیش کنی یه شوالیه تمام عیار از خودت میسازی

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، hamedlim گفته است :

سلام دوست عزیز بازی های زیادی هستن که دوستان معرفی کردن اما به شخصه میگم که اگر بازی آفلاین بازی میکنین بازی های نظیر ویچر و فالوت و یا جی تی ای بازی بکنین(که به نظرم یک مدت سرگرم کننده هستن اینجور بازی ها وبعد یک مدت ادم از گیم خسته میشه)

بهترین بخش گیم آنلاین بازی کردن هست که وضعیت اینترنت کشورمون خوب نیست اما اگر بتونین dota2 اگر از سبکش خوشتون میاد بازی کنین و یا بازی هایی مثل cod که بازم نت خوب نداشتین cod4 رو میتونین بازی کنین که بی نظیره و هیچ وقت خستتون نمیکنه اگر از اینجور بازی ها دوست دارین.

و یک نکته بگم هیچ وقت بازی های تک نفره یعنی خودتون تنها هستین حس و حال بازی کردن با دوستانتون رو نداره به شخصه برام اثبات شده.

برای آنلاین چی پیشنهاد میدین؟ چند نفره و زیاد گرون نباشه

در 30 دقیقه قبل، Mehrdad EVO14 گفته است :

سلام خوبی

?

اسمش به انگلیسی چیه ؟ آنلاینه ؟ قیمت ؟

در 26 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

سلام متاسفانه فکر نکنم در حال حاضر نسخه رایگان داشته باشن، بازی های قدیمی تری که گفتم مثل نسخه قبلی Ghost Recon و Splinter Cell نیازی به خرید ندارند و کرک شده هستن، ولی نسخه های جدید خیر.

در مورد سایر بازی ها با نظرات خیلی از دوستان موافقم نسخه سوم ویچر شاهکاره و مدت زمان زیادی سرگرم ـتون میکنه، همچنین بازی های دیگه مثل Fallout 4 و GTA V. لذتی که بازی آنلاین داره واقعا قابل وصف نیست اما با وضعیت اینترنت کشور ما بسیار زجرآور هستش.

بازی های خیلی خوبی هستن که این چند وقته عرضه شدن و میتونن سرگرم کننده باشن، از بازی های بزرگ و AAA گرفته تا بازی های کوچک و مستقل، اگر راهنمایی خواستید در خدمتم

اینترنتم خوبه پینگ زیر 30-40 دارم

آنلاین چی پیشنهادمیکنی که زیاد گرون نباشه؟

لینک به دیدگاه

برای آنلاین چی پیشنهاد میدین؟ چند نفره و زیاد گرون نباشه

اسمش به انگلیسی چیه ؟ آنلاینه ؟ قیمت ؟

اینترنتم خوبه پینگ زیر 30-40 دارم

آنلاین چی پیشنهادمیکنی که زیاد گرون نباشه؟

رینبو سیکس سیج

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

فقط و فقط  The Witcher 3 Wildhunt

این نسخه با عادیش فرق میکنه ؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، mohigh گفته است :

رینبو سیکس سیج

قیمتش چنده؟بععدخودتم بازی کردی؟

لینک به دیدگاه

از خودم بیا بخر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...