رفتن به مطلب

چگونه بازی اورجینال را ارزان تر بخریم!

WarlordMSM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام. اگر بنده رو بشناسید، می دونید که مدتی توی فروم به فروش بازی های اورجینال PC مشغول بودم. امروز می خوام تجربه هامو با شما به اشتراک بگذارم.

اون اوایل که صرفا یک گیمر بودم، مثل خیلی دیگه از دوستان از سایت های ایرانی معروف برای تهیه بازی های تحت استیم استفاده می کردم. بعد حدود یک سال متوجه شدم که این سایت ها چه سود غیر منطقی ای دارند. کل فروشندگی به این خلاصه می شد که چند تا سایت بشناسید، انگلیسی خوبی داشته باشید، بلد باشید چگونه دنبال چیزی که می خوایید توی نت بگردید و چند تا واسطه برا ی تهیه دلار/ارز داشته باشید(اولش راحت نیست!). با دونستن این ها می تونستم خودم مستقیم خرید کنم و مبلغی به مراتب کمتر برای بازی ها پرداخت کنم و بعدش تصمیم گرفتم که خودم فروشنده بشم. خب سایت ها این ها بودند:

steamtrades.com: توی این سایت فروشنده هایی رو می تونید پیدا کنید که قیمت هاشون از استیم پایین تره. روش کارشون هم اینه که بازی ها رو از استور های کانادا یا نروژ می خرند و چون بازی های این استور ها region-free هستند، مشکلی پیش نمیاد. در عوض از شما دلار پیپال یا وب مانی یا بیت کوین یا آیتم بازی بخصوص کلید کانتر و Team Fortress 2 می خواهند.

humblebundle.com: این سایت خیریه با فروش بازی به شما به موسسات خیریه کمک می کنه! دو هفته یکبار باندل جدید میاره که حالا شما باید چک کنید که بازی هایی که دوست دارید داخل باندل هست یا خیر. بخاطر قیمت های بسیار خوب باندل ها، این سایت خیلی محبوب هست. به غیر از باندل های دو هفته ای، باندل های دیگری هم وجود داره.

سایت های شخص ثالث(grey sites): این سایت ها بستر رو برای افراد مختلف آماده می کنند تا بازی های خودشون رو بفروشند. شما می توانید لیست فروشندگان و قیمت هر فروشنده  برای هر بازی را ببینید. جدیدا متوجه شدم که این سایت ها فلسفه درستی ندارند و باعث ورشکستگی و ضرر دادن خیلی استودیو های بازی سازی indie شدند.( برای اطلاعات بیشتر به لینک 1 و لینک 2 مراجعه بفرمایید) برای همین دیگه خریدی نمی کنم از این سایت ها. حالا این سایت ها کدوم ها هستند؟ kinguin، G2A و HRKGame. جدا از اثرات بد این سایت ها روی استودیوهای گیم، خرید از این سایت ها کمی ریسک به همراه دارد. 

یک سری فروشگاه معتبر دیگه هستند که زیاد جالب نیستند ( البته bundlestars خیلی خوبه ولی نتونستم ازش خرید کنم):

bundlestars.com
gamesplanet.com
indiegala.com
gamersgate.com
greenmangaming.com

سایت های مفید دیگر که کار شما رو راحت می کنند :

steamdb.info
isthereanydeal.com
www.steamprices.com/us
dispenser.tf

خب، این همه سایت خوب! ولی برای خرید از سایت ها یا مبادله با کاربران نیاز به حداقل یکی از موارد زیر دارید:

بیت کوین ( خودش یک مقاله می طلبه)

پیپال، وب مانی یا یک کارت اعتباری

آیتم بازی که بیشتر منظورم کلید کانتر(csgo key) هست.

پیشنهاد من به شما: توی فروم ها (پرشین تولز، وب هاستینگ) بگردید و کسانی که خدمات پرداخت ارزی می دهند رو پیدا کنید. آیدی تلگرام سه تاشون: cgift - @safeith - @sarvarjafari@

خب با استفاده از این افراد می تونید از سایت ها خرید کنید. ولی برای تجارت با یوزر های خارجی نیاز شدید به csgo key پیدا خواهید کرد. در حال حاضر بهترین راه خرید کلید، پرداخت با بیت کوین هست.

وقتی که صحبت از تجارت با یک فرد می شه، اعتماد و اعتبار معنی پیدا می کنه. بنده خودم سه بار کلاه سرم رفت(به اصطلاح scam شدم). پس قبل معامله با هر شخص باید ببینید آیا کلاه بردار هست و اینکه چقدر اعتبار داره. می تونید از افزونه مرورگر extended steam استفاده کنید تا وقتی پروفایل استیم شخص مورد نظر رو می بینید، در سمت راست اون، لینک های پروفایل اون شخص در سایت های اعتبارسنجی (مثل steamtrades) رو هم مشاهده کنید. 

چند تا سایت خوب برای خرید بیت کوین:

wmfa.ir
irchange.org
exchanging.ir
farhadexchange.net

حالا یک مثال بزنم از اینکه چگونه بهترین قیمت رو برای بازی مورد نظرتون پیدا کنید:

پس از نیت کردن، به صفحه استیم/اوریجین اون بازی رفته و اسم دقیقش رو یه جا کپی کنید.
برید توی steamtrades.com و توی بخش I want اسمش رو سرچ کنید. توی نتایج جستجو یک سری تاپیک می بینید. اعتبار فروشنده کنار اسمش هست. پس وارد هر تاپیکی نشید. تاپیک هایی که فروشندشون اعتبار مناسبی داره رو باز کنید. ببینید فروشنده چه قوانین و نکاتی رو ذکر کرده. بعدش ctrl + f بزنید و اسم بازی رو سرچ کنید. خب یا فروشنده برای بازی قیمت تعیین کرده یا شما باید پیشنهاد بدید. اگر قیمت تعیین کرده سعی نکنید چونه بزنید. اون هایی هم که قیمت تعیین نکردند،  معمامله باهاشون راحت نیست. به انتخاب خودتونه که قیمت پیشنهاد بدید یا بپرسید و منتظر جواب باشید. بنده خودم اون تاپیک ها رو کاری ندارم و می بندم. وقتی همه تاپیک ها رو دیدید، دوتاشون که قیمت بهتری دارند رو نگه دارید و بقیه رو ببندید. به احتمال 99 درصد فروشنده کلید کانتر قبول می کنه.
حالا اگه دوست دارید از سایت های شخص ثالث خرید کنید هم اونجا یه دوری بزنید. اگه خواستید چیزیو از اونجا بخرید کافیه لینکشو کسانی که خدمات پرداخت ارزی می دهند بدهید و قیمت به تومان تحویل بگیرید.
فرض می کنیم شما از قبل بیت کوین خریدید و آن را در حساب Blockchain خود دارید. باید دنبال فروشنده کلید باشید که در عوض کلید بیت کوین قبول می کنه. می تونید از اینجا شروع کنید:(اخطار: مثل چی توی این لینک هایی که خدمتتون می دم کلاه بردار ریخته)

https://steamcommunity.com/groups/bitcoin/discussions

https://steamcommunity.com/groups/BitcoinForSteam/discussions/3/

یک فروشنده با اعتبار و قیمت پایین پیدا کنید.( بات هایی وجود دارند که به صورت خیلی هوشمند با شما معامله می کنند. ولی معامله با آن ها به علت کلید های ارزانی که دارند، زیاد به سودتان نیست). او را در استیم به عنوان دوست اضافه کنید. آدرس کیف پول بیت کوینش را بگیرید و دقیقا به اندازه ای که گفته برایش ارسال کنید. بعد از تایید، او کلید ها رو برای شما می فرستد. کلید ها تنوع زیادی دارند. از خریدن کلید های ارزان خودداری کنید. چون هر فروشنده ای آن ها را قبول نمی کند یا باید تعداد بیشتری از آن کلید های ارزان بخرید تا فروشنده راضی شود. بعد از  می تونید با کلید هایی که خریدید از طرف بازی بخرید.

نکات پراکنده:

• من همه چی رو که می دونم به شما نگفتم! از طرفی خیلی فروشنده ها هم بعضی نکات رو که گفتم نمی دونند.
  • بیت کوین (Bitcoin) کلا چیز خوبیست. ولی پیچیدست. 
  • انگلیسی خیلی هم نمی خواد بلد باشید!
  • کلید کانتر (csgo key) رو از ایرانی ها هم میشه خرید. من قبلا گشتم. قیمتا جالب نبود.
  • bookmark کردن لینک هایی که دادم، به شدت توصیه میشه. خیلی تمیز و با دسته بندی، لینک ها رو bookmark کنید.
  • در trade، کسی که اعتبار کمتری دارد باید گام اول را بر دارد. طبیعتا شما اعتبار کمتری خواهید داشت و باید اول پول/کلید ها رو بفرستید و بعد بازی/کد بازی را تحویل بگیرید.
  • شاید بخاطر دردسرش برای خیلی از شما نصرفه . ولی بدونید که بعد چند تا معامله خرید بازی به این روش دیگه براتون آب خوردن میشه و خیلی نکات هم خودتون با تجربه بدست میاورید.
  • بله! من از سر لج بازی با فروشندگان و قیمت های نامعقول اومدم یک دوره فروشنده شدم. الان هم دیگه فعالیت ندارم. 
  • کلید های کانتر رو همین طوری هم میتونید توی market بفروشید. ولی اگه باهاشون برید از trader ها بازی بگیرید به صرفه تره.
  • جواب خیلی از سوالات رو می تونید با یک سرچ توی گوگل بدست بیارید.

در پایان امیدوارم مطلب مفید واقع شده باشه. اگه سوالی یا پیشنهادی دارید همین جا بفرمایید. یک سری نکات جسته و گریخته درکانال تلگرامم زدم که خوندشون می تونه بیشتر کمک کنه. 

ویرایش شده توسط WarlordMSM
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تشکر دوست عزیز ،

لینک به دیدگاه

ممنون از مطالب خوب شما ..

فقط یه سوال ....

شما خودتون میتونید برای کسایی که شناخت با این سایتها ندارن خرید کنید ..

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، mahanhemati68 گفته است :

ممنون از مطالب خوب شما ..

فقط یه سوال ....

شما خودتون میتونید برای کسایی که شناخت با این سایتها ندارن خرید کنید ..

سلام. بنده سعی کردم ماهی گیری رو یاد بدم.  تونستنش که می تونم ولی چون از این کار بیرون اومدم دیگه نمی خوام برگردم سمتش. از طرفی میخوام تمرکزم روی درس و دانشگاه باشه. توی فروم دوستان فروشنده هستند که می تونند براتون خرید کنند.

لینک به دیدگاه

دوستان خیلی مراقب باشن چون با روش های زیادی توی این سایت ها کلاه برداری می کنن که اگر تجربه کافی نداشته باشید ممکنه سرتون کلاه بره.

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، WarlordMSM گفته است :

سلام. بنده سعی کردم ماهی گیری رو یاد بدم.  تونستنش که می تونم ولی چون از این کار بیرون اومدم دیگه نمی خوام برگردم سمتش. از طرفی میخوام تمرکزم روی درس و دانشگاه باشه. توی فروم دوستان فروشنده هستند که می تونند براتون خرید کنند.

بنده هم چون سر رشته ی کار دستم نیست نمیتونم این ریکس رو بپزیرم . دوستان که که فرمودید قیمتهاشون بالاست ....

این سایت ها هم کلاه برداری داخلشون زیاده . بنظرم خودتون دست بکار بشید بعد امتحانات و دوستان رو راهنمایی کنید  

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، M.Data گفته است :

دوستان خیلی مراقب باشن چون با روش های زیادی توی این سایت ها کلاه برداری می کنن که اگر تجربه کافی نداشته باشید ممکنه سرتون کلاه بره.

ممنون از توجهتون. دقت داشته باشید که فقط در صورت خرید از کاربران یا سایت های شخص ثالث که گفتم این ریسک وجود داره و سایت های دیگر معتبر هستند.

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، mahanhemati68 گفته است :

بنده هم چون سر رشته ی کار دستم نیست نمیتونم این ریکس رو بپزیرم . دوستان که که فرمودید قیمتهاشون بالاست ....

این سایت ها هم کلاه برداری داخلشون زیاده . بنظرم خودتون دست بکار بشید بعد امتحانات و دوستان رو راهنمایی کنید  

هرکسی یک هدفی تو زندگیش داره . چسبیدن به این کار، رسیدن من به هدفمو سخت می کنه. من هم اولش هیچی نمی دونستم. ولی ترس از انجام ریسک رو نداشتم و امتحانش کردم. البته اگر سرم خلوت شد و تونستم، حتما دوباره شروع می کنم.

لینک به دیدگاه

سلام
از طرز کار بازیای اشتراکی اطلاعی ندارید؟
همینا که بتلفید رو اشتراکی میدن 10 تومن منظورمه

لینک به دیدگاه

دادا لدفا توی استیم بنده رو ادد کنید :

vitafizz

یا آیدی بدید من ادد کنم.

لینک به دیدگاه

یکی از راه های خوب هم steamgifts.com هست که باید ترید کنید

اونجا پر فروشنده های معتبره و اگه گیفتشون قابل ترید باشه یعنی حدود 99 درصد خیالتون راحته

چون وقتی شما چیزی از استور میخرید باید 1 هفته داخل inventoy بمونه تا قابلیت تریدش فعال باشه و اگه دزدی باشه 2 ساعتم دووم نمیاره

با توجه به اینکه شما میتونی فروشنده های با rep بالا اونجا پیدا کنید

یکی دیگه از راه ها هم تغییر ریجن اکانتتون هست که اگه به روسیه تغییرش بدید تمام بازیها خود به خود 50درصد قیمتاشون میاد پایین و تو تخفیفا خیلی به دردتون میخوره

تنها یه اشکال داره اونم اینه که بازیهای یوبیسافت توی ریجن روس فقط زبون روسی دارن که این خیلی بده ....

من راه تغییر ریجن رو پیشنهاد میدم با توجه به اینکه دیگه از استور استیم هم میخرید و خیالتون میتونه کاملا از خریدتون راحت باشه

راجب کلید کانتر هم که گفتن هیچوقت اول نفرستید به فروشنده مگر فروشنده rep بالای 1000 باشه و دارای بات ترید

ولی اگه میخواید کلید بخرید بعد تو مارکت بفروشید این کار واقعا اشتباهه چون بعد از یه مقدار معین فروش توی استیم ، ازتون اطلاعات کامل میخواد که برای ما که تو ایرانیم نمیشه و وضعو به هم میریزه

ویرایش شده توسط MSF_SE7EN
لینک به دیدگاه

تغیر ریجن بهترین راه ب نظرم

الان یه سوال پی میاد! 

تو استیم تریدز بازی ها رو ریجن کانادا میزارن خب همونطور که من ریجن عوض میکنم میرم روسیه میخرم این بار میرم ریجن اروپا نمیشه عایا!؟

ویرایش شده توسط Redwolf10
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ModernCombat گفته است :

سلام
از طرز کار بازیای اشتراکی اطلاعی ندارید؟
همینا که بتلفید رو اشتراکی میدن 10 تومن منظورمه

اوونا کاره عجیبی نمیکنن یه بازی میگیرن مثلا 150 تومن بعد با تیم ویور روی سیستم شما اکانت رو وارد میکنن بازی رو نصب  میکنن بعد اریجین رو مثلا میزارن تو فایر وال شما از بازی به صورت افلاین استفااده میکنید و همون بازی رو واسه 30 نفر فعال میکنن اخرش هم بازی برای خودشون میمونه

استیم هم یه روش فامیلی شیر داره که واسه کارای رفاقتی خوبه کسی خواست پ خ بده واسش بازیامو شیر کنم زیاد نیستن اما خوبن

Gtav ,rs6,csgo,MGSV,rust.&....

http://store.steampowered.com/promotion/familysharing

خوبیش اینه که زمانی که من افلاینم میتونید بازی کنید ?

ویرایش شده توسط Redwolf10
لینک به دیدگاه

من واسه گیمنت میخوام
الان بازیای جدید که میاد به زور کرک میشن
اگه بشه یجوری با ارزونترین روش ممکن بازیای جدید رو شبکه افلاین بازی کرد خوبه
کسی نظری داره؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Redwolf10 گفته است :

الان یه سوال پی میاد! 

تو استیم تریدز بازی ها رو ریجن کانادا میزارن خب همونطور که من ریجن عوض میکنم میرم روسیه میخرم این بار میرم ریجن اروپا نمیشه عایا!؟

والا ریجن شما قفل میشه روی روس بازی که میخرید بصورت گیفت اصلا ذخیره نکنید چون رج روس میشه بعدا ممکنه تو اکتیوش اذیتتون کنه

موقع خرید گزینه buy my self رو بزنید

و اگه بازیهای یوبیسافت رو خواستید که زبون روس نباشه باید ریجن فری تهیه کنید

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ModernCombat گفته است :

من واسه گیمنت میخوام
الان بازیای جدید که میاد به زور کرک میشن
اگه بشه یجوری با ارزونترین روش ممکن بازیای جدید رو شبکه افلاین بازی کرد خوبه
کسی نظری داره؟

بالا توضیح دادم دیگه واسه گیمنت که راحت تر شما بازی رو اریجینال میخرید ترجیحا ریجن روس اون اکانت رو تو همه وارد میکنید بعد نصب میکنید بعد استیم /اریجین رو افلاین میکنید (البته نمیدونم میشه لن پلی داد یا نه ولی ب نظرم میشه)
تازه الان دیگه خیلی از کلوپایی که ps4 دارن همین کارو میکنن دیگه ترس خراب شدن دیسکم ندارن

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

دادا لدفا توی استیم بنده رو ادد کنید :

vitafizz

یا آیدی بدید من ادد کنم.

done!

در 9 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

یکی از راه های خوب هم steamgifts.com هست که باید ترید کنید

اونجا پر فروشنده های معتبره و اگه گیفتشون قابل ترید باشه یعنی حدود 99 درصد خیالتون راحته

چون وقتی شما چیزی از استور میخرید باید 1 هفته داخل inventoy بمونه تا قابلیت تریدش فعال باشه و اگه دزدی باشه 2 ساعتم دووم نمیاره

با توجه به اینکه شما میتونی فروشنده های با rep بالا اونجا پیدا کنید

یکی دیگه از راه ها هم تغییر ریجن اکانتتون هست که اگه به روسیه تغییرش بدید تمام بازیها خود به خود 50درصد قیمتاشون میاد پایین و تو تخفیفا خیلی به دردتون میخوره

تنها یه اشکال داره اونم اینه که بازیهای یوبیسافت توی ریجن روس فقط زبون روسی دارن که این خیلی بده ....

من راه تغییر ریجن رو پیشنهاد میدم با توجه به اینکه دیگه از استور استیم هم میخرید و خیالتون میتونه کاملا از خریدتون راحت باشه

راجب کلید کانتر هم که گفتن هیچوقت اول نفرستید به فروشنده مگر فروشنده rep بالای 1000 باشه و دارای بات ترید

ولی اگه میخواید کلید بخرید بعد تو مارکت بفروشید این کار واقعا اشتباهه چون بعد از یه مقدار معین فروش توی استیم ، ازتون اطلاعات کامل میخواد که برای ما که تو ایرانیم نمیشه و وضعو به هم میریزه

خب steamtrades.com فروم trader های steamgifts.com هست دیگه دوست عزیز!

در 9 ساعت قبل، Redwolf10 گفته است :

الان یه سوال پی میاد! 

استفاده از نرم افزار های تغییر آی پی، تخلف حساب میشه و شرکت valve می تونه اکانتتون رو ببنده. البته خیلی ها خیلی وقته گرفتند و خبری نبوده ولی یک سرچ تو گوگل بزنید متوجه می شیدکه این کار امن نیست. حساسیت valve هم روی همین بازی های RU و امثالهم هست. 

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، WarlordMSM گفته است :

done!

خب steamtrades.com فروم trader های steamgifts.com هست دیگه دوست عزیز!

استفاده از نرم افزار های تغییر آی پی، تخلف حساب میشه و شرکت valve می تونه اکانتتون رو ببنده. البته خیلی ها خیلی وقته گرفتند و خبری نبوده ولی یک سرچ تو گوگل بزنید متوجه می شیدکه این کار امن نیست. حساسیت valve هم روی همین بازی های RU و امثالهم هست. 

والا ببینید به نظرم اصلا توی ترید نرید چون حتی این شاپ های بزرگ هم اولاش حدود 1-2میلیون ضرر میدن تا فرونشده درست رو پیدا کنن و به هیچکس هم نمیگن کیه

تغییر ریجن بهترین انتخابه

استیم هم اصلا و ابدا متوجه نمیشه که بخواد گیر بده شما حساب کن هر روزه 7 میلیون نفر آنلاینن اینا تا بیان همرو چک کنن 2سال میگذره!
در ضمن شما با تغییر ریجن بعد از یکی دوماه فقط واحد پولتون عوض میشه مثلا من خودم به py6 که روبل روس هست میخرم ولی ریجن اکانت ایرانه

پس هیچکار غیر قانونی انجام ندادم

نهایتش اگه استیم بخواد بفهمه شما باید روزنه همش ریجن عوض کنی از هند بری چین از چین به روس و .... و مثلا چنتا بازی با ریجن های مختلف داشته باشی

تازه اون موقع هم (من خودم دیدم) بن نمیکنه استیم هشدار میده و اکانت رو برمیگردونه به ریجن آیپی شما

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

والا ببینید به نظرم اصلا توی ترید نرید چون حتی این شاپ های بزرگ هم اولاش حدود 1-2میلیون ضرر میدن تا فرونشده درست رو پیدا کنن و به هیچکس هم نمیگن کیه

تغییر ریجن بهترین انتخابه

استیم هم اصلا و ابدا متوجه نمیشه که بخواد گیر بده شما حساب کن هر روزه 7 میلیون نفر آنلاینن اینا تا بیان همرو چک کنن 2سال میگذره!
در ضمن شما با تغییر ریجن بعد از یکی دوماه فقط واحد پولتون عوض میشه مثلا من خودم به py6 که روبل روس هست میخرم ولی ریجن اکانت ایرانه

پس هیچکار غیر قانونی انجام ندادم

نهایتش اگه استیم بخواد بفهمه شما باید روزنه همش ریجن عوض کنی از هند بری چین از چین به روس و .... و مثلا چنتا بازی با ریجن های مختلف داشته باشی

تازه اون موقع هم (من خودم دیدم) بن نمیکنه استیم هشدار میده و اکانت رو برمیگردونه به ریجن آیپی شما

الان یوزر های استیم بات ساختند خودش ترید می کنه. اون وقت شما می گید استیم نمی تونه اتوماتیک این چیز ها رو بررسی کنه؟ بنده دوست نزدیکم چند تا بازی روس داشت. استیم اکانتشو بست. با کلی تلاش و صحبت با ساپرت استیم راضیشون کرد که فقط بازی های روس رو از اکانتش پاک کنند و اکانت رو از اون حالت در آوردند. البته همون طور که گفتم خیلی کم پیش میاد. ولی هست. استیم سر دوتا بازی نمیاد یک یوزرش رو از دست بده. اگه خیلی بازی روس داشته باشه گیر میده که مال دوست بنده همینطور بود.

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، WarlordMSM گفته است :

الان یوزر های استیم بات ساختند خودش ترید می کنه. اون وقت شما می گید استیم نمی تونه اتوماتیک این چیز ها رو بررسی کنه؟ بنده دوست نزدیکم چند تا بازی روس داشت. استیم اکانتشو بست. با کلی تلاش و صحبت با ساپرت استیم راضیشون کرد که فقط بازی های روس رو از اکانتش پاک کنند و اکانت رو از اون حالت در آوردند. البته همون طور که گفتم خیلی کم پیش میاد. ولی هست. استیم سر دوتا بازی نمیاد یک یوزرش رو از دست بده. اگه خیلی بازی روس داشته باشه گیر میده که مال دوست بنده همینطور بود.

بله یکی از اکانت های من هم پرید  این طوری. ریسک بازی روس تقریبا 100% هست !!

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، WarlordMSM گفته است :

والا من که تا حالا ندیدم اکانت کسی سر تغییر رج بن بشه

مگر میگم طرف هر روز ریجن عوض کرده باشه

ساختن یه بات هم کار شاخی نیست دوست عزیز

شاید رفیقت بن شده چون بازی روس میخریده بعد با شبکه شخصی انتقال داده اکتیو میکرده

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

والا من که تا حالا ندیدم اکانت کسی سر تغییر رج بن بشه

مگر میگم طرف هر روز ریجن عوض کرده باشه

ساختن یه بات هم کار شاخی نیست دوست عزیز

شاید رفیقت بن شده چون بازی روس میخریده بعد با شبکه شخصی انتقال داده اکتیو میکرده

تغییر ریجن به خودی خود مشکل ساز نیست. وقتی مشکل سازه که بازی روس داشته باشید و آی پی تون ایران باشه

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Redwolf10 گفته است :

اوونا کاره عجیبی نمیکنن یه بازی میگیرن مثلا 150 تومن بعد با تیم ویور روی سیستم شما اکانت رو وارد میکنن بازی رو نصب  میکنن بعد اریجین رو مثلا میزارن تو فایر وال شما از بازی به صورت افلاین استفااده میکنید و همون بازی رو واسه 30 نفر فعال میکنن اخرش هم بازی برای خودشون میمونه

استیم هم یه روش فامیلی شیر داره که واسه کارای رفاقتی خوبه کسی خواست پ خ بده واسش بازیامو شیر کنم زیاد نیستن اما خوبن

Gtav ,rs6,csgo,MGSV,rust.&....

http://store.steampowered.com/promotion/familysharing

خوبیش اینه که زمانی که من افلاینم میتونید بازی کنید ?

درود
اینجوری در بازی های شما تغییر ایجاد نمیشه مگه؟

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، WarlordMSM گفته است :

تغییر ریجن به خودی خود مشکل ساز نیست. وقتی مشکل سازه که بازی روس داشته باشید و آی پی تون ایران باشه

دادا استیم خودش میگه وقتی ریجن عوض میکنی فکر میکنه شما توی یه کشور دیگه هستی

مثلا فرض کن من دوماه رفتم روسیه بعد اومدم ایران میتونم ولتمو با همون روبل نگه دارم یا به دلار تبدیل کنم طبق قوانین خود استیم

در ضمن قند شکن مخصوصم لازم داره برای تغییر ریجن

لینک به دیدگاه

در در 1395/10/14, 14:17:49، Redwolf10 گفته است :

بالا توضیح دادم دیگه واسه گیمنت که راحت تر شما بازی رو اریجینال میخرید ترجیحا ریجن روس اون اکانت رو تو همه وارد میکنید بعد نصب میکنید بعد استیم /اریجین رو افلاین میکنید (البته نمیدونم میشه لن پلی داد یا نه ولی ب نظرم میشه)
تازه الان دیگه خیلی از کلوپایی که ps4 دارن همین کارو میکنن دیگه ترس خراب شدن دیسکم ندارن

تو حالت آفلاین نمیشه تو استیم و اریجین بازی کرد.

اگر میشه توضیح کامل تری بدید که روش کار چگونه هست که با یه اکانت میشه تو چند تا سیستم بازی کرد؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...