رفتن به مطلب

فروش PS4 ریجن 2 مدل 1216A با هارد 500 گیگ

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام. فقط چند بار باهاش با دوستان بازی PES 2017 انجام دادیم..... الانم بدلیل خرید PS4 PRO قصد فروش دارم.....

تمام آپدیت ها انجام شد......

کنسول تمیز و در حد هست......

قیمت : 999 ت - هزینه ارسال هم رایگان......

Untitled.jpg

ویرایش شده توسط mrg66
لینک به دیدگاه

950 تومن تو هفته ی قبل من تو فروشگاه  اینترنتی همین مدل نو گذاشته بودن اون وقت شما کارکرده رو گران تر میدید ؟

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، mahdiff گفته است :

950 تومن تو هفته ی قبل من تو فروشگاه  اینترنتی همین مدل نو گذاشته بودن اون وقت شما کارکرده رو گران تر میدید ؟

برو داداش خدا روزیتو جای دیگه بده....

کسی شما رو مجبور به خرید نکرده...... سری بعد این کارت گزارش میشه.....

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، mahdiff گفته است :

کجا 950 گزاشتن نو بگید ما هم بدونیم بریم خرید کنیم

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، mrg66 گفته است :

برو داداش خدا روزیتو جای دیگه بده....

کسی شما رو مجبور به خرید نکرده...... سری بعد این کارت گزارش میشه.....

عجب زمونه ای شده!!! ما که انقدر از شرکت های وارد کننده بد میگیم خودمون از اون ها هم بدتر هستیم

د راست میگه دیگه

چند هفته قبل من همینو نوشو تو لیون دیده بودم 980 تومن لیون تخفیف زده بود کرده بود 940 تومن

خود شما که میای تو این تایپیک از وارد کننده گلایه میکنی چرا خودت ps4 تو با دلار 4000 تومن و 30 درصد کم تر از قیمت نو نمیفروشی؟؟؟؟!!!!( فکر کنم باید 600 دربیاد! شایدم کم تر)   اونوقت میای از از وارد کننده ها فلان میگی

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، anderseen گفته است :

عجب زمونه ای شده!!! ما که انقدر از شرکت های وارد کننده بد میگیم خودمون از اون ها هم بدتر هستیم

د راست میگه دیگه

چند هفته قبل من همینو نوشو تو لیون دیده بودم 980 تومن لیون تخفیف زده بود کرده بود 940 تومن

خود شما که میای تو این تایپیک از وارد کننده گلایه میکنی چرا خودت ps4 تو با دلار 4000 تومن و 30 درصد کم تر از قیمت نو نمیفروشی؟؟؟؟!!!!( فکر کنم باید 600 دربیاد! شایدم کم تر)   اونوقت میای از از وارد کننده ها فلان میگی

اگه فهمت رو یکم بالاتر ببری متوجه میشی!!!!

هدفم تو اون تاپیک این بود که واردکننده با قیمت خیلی پایین تر وارد میکنه و با سود بالا می فروشه.... اون وقت آدمایی مثل شما میان میگن فلان.... واقعا برات متاسفم....

خودت الان ماشین ، خانه و .... هر وسیله ای که داری موقع فروش بر اساس قیمت روز بازار قیمت جنس کارکردت رو تعیین میکنی یا بر اساس چند هفته قبل؟!!!!

مشکل قیمت نو کالا هست نه قیمت کارکرد.... اگه قیمت نو درست باشه اون وقت قیمت کارکرد هم درست میشه چون براساس قیمت نو قیمت میخوره.....

مثال ساده برا اینکه بفهمی : من امروز یه جنس میخرم یک میلیون ( حالا خواه جنسی که خریدم ارزش واقعیش 700 ت باشه اما تو بازار ما یک میلیون هست) یک ماه بعد خواستم بفروشم بر اساس قیمت روز بازار قیمت کارکرد فروخته میشه حالا ممکنه قیمت بازار 500 ت شده باشه یا دو میلیون.... این کار من از نظر شرعی هم هیچ ایرادی نداره. اما اون فروشنده ای که میاد جنس نو رو با سود بالا میفروشه اون ایراد شرعی داره.....

البته شایدم نون خور همون شرکت های دزد باشی که با اون تاپیک حسابی سوختین.... گفتم شاید!!!!!

ویرایش شده توسط mrg66
لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، anderseen گفته است :

د راست میگه دیگه

ما رو بگو با کیا شدیم 80 میلیون نفر....

شما که این سطح فکر داری من واقعا چه مثالی برات بزنم که بفهمی....

کدوم انسان بی عقلی میاد این شیوه رو برا جنس کارکردش در پیش بگیره.... خواهشا اگه چیزی واسه فروش داشتی طبق این فرمول خودت من خریدارم......

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، mrg66 گفته است :

اگه فهمت رو یکم بالاتر ببری متوجه میشی!!!!

هدفم تو اون تاپیک این بود که واردکننده با قیمت خیلی پایین تر وارد میکنه و با سود بالا می فروشه.... اون وقت آدمایی مثل شما میان میگن فلان.... واقعا برات متاسفم....

خودت الان ماشین ، خانه و .... هر وسیله ای که داری موقع فروش بر اساس قیمت روز بازار قیمت جنس کارکردت رو تعیین میکنی یا بر اساس چند هفته قبل؟!!!!

مشکل قیمت نو کالا هست نه قیمت کارکرد.... اگه قیمت نو درست باشه اون وقت قیمت کارکرد هم درست میشه چون براساس قیمت نو قیمت میخوره.....

مثال ساده برا اینکه بفهمی : من امروز یه جنس میخرم یک میلیون ( حالا خواه جنسی که خریدم ارزش واقعیش 700 ت باشه اما تو بازار ما یک میلیون هست) یک ماه بعد خواستم بفروشم بر اساس قیمت روز بازار قیمت کارکرد فروخته میشه حالا ممکنه قیمت بازار 500 ت شده باشه یا دو میلیون.... این کار من از نظر شرعی هم هیچ ایرادی نداره. اما اون فروشنده ای که میاد جنس نو رو با سود بالا میفروشه اون ایراد شرعی داره.....

البته شایدم نون خور همون شرکت های دزد باشی که با اون تاپیک حسابی سوختین.... گفتم شاید!!!!!

لازم داستان تعریف کنی!!

هر چی باشه قیمتت خیلی بالا هست

البته امیدوارم بیشتر از این بفروشیش!!

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، anderseen گفته است :

لازم داستان تعریف کنی!!

هر چی باشه قیمتت خیلی بالا هست

البته امیدوارم بیشتر از این بفروشیش!!

برا شما باید داستان گفت تا متوجه بشی.هر وقت ازت خواستم بیا نظر بده فعلا که ربطی به شما نداره قیمت.... برو همون 950 چند هفته قبل رو از همون جایی که سراغ داری بخر..... دیگه تو این تاپیک پست نده که بعنوان اسپم گزارش میشه.....

ویرایش شده توسط mrg66
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، mrg66 گفته است :

برا شما باید داستان گفت تا متوجه بشی.هر وقت ازت خواستم بیا نظر بده فعلا که ربطی به شما نداره قیمت.... برو همون 950 چند هفته قبل رو از همون جایی که سراغ داری بخر..... دیگه تو این تاپیک پست نده که بعنوان اسپم گزارش میشه.....

باشه بابا!! چرا میزنی حالا؟!!

گفتم که امیدوارم بیشتر از اینا بفروشیش.. 2 میلیون بفرشیش ایشالا

لینک به دیدگاه

آقا مگه آکبندش چنده که شما یه میلیون میخای بفروشی؟ البته جنس خودتونه ولی خدا وکیلی گرون داری میگی 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Arya2000c گفته است :

آقا مگه آکبندش چنده که شما یه میلیون میخای بفروشی؟ البته جنس خودتونه ولی خدا وکیلی گرون داری میگی 

یکی کم بود یکی دیگه هم اضافه شد. تاپیک اظهار نظر نیست دوست عزیز تاپیک فروشه.... لطفا اسپم ندید......

مهم اینه زیر قیمت نوش هست حالا یک ریال یا چند صد تومن..... دوست داری نخر.... کسی  نه شما رو مجبور کرده بخری و نه منو مجبور کرده بفروشم خداروشکر پول نیازم نیستم که زیر قیمت بدم.....

خواهشا خریدار نیستی دخالت نکنید.....

یه تابلو باید بزنم " ایستادن بیجا مانع کسب هست "

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، mrg66 گفته است :

یه تابلو باید بزنم " ایستادن بیجا مانع کسب هست "

میخواستم یه چیزی در این مورد بگم که بیخیال شدم..

لینک به دیدگاه

ای آقا!!!!!!!!!!

محض اطلاع!!!!!!!!!!

جنس دست دوم 30% قیمت بعد خرید از روش کم میشه .

افتاد؟

یا نیفتاد؟

واسه کنسول شما که نو درمیاد 1.300.000

میشه 910 تومن

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، aref.faridy گفته است :

ای آقا!!!!!!!!!!

محض اطلاع!!!!!!!!!!

افتاد؟

یا نیفتاد؟

میشه 910 تومن

عزیز آک دستگاه ایشون 1150 هست. جاهای دیگه 1100 هم میدن؛ اون یه ترابایت هستش که 1300 هم نیست پایینتره

لینک به دیدگاه

در در 1395/10/21, 23:14:43، aref.faridy گفته است :

ای آقا!!!!!!!!!!

محض اطلاع!!!!!!!!!!

افتاد؟

یا نیفتاد؟

میشه 910 تومن

میشه بپرسم این 30 درصد رو از کجا درآوردی؟

لینک به دیدگاه

من کاری به قیمت ندارم

ولی این درست نیست که قیمت میزارید رو جنس مردم، اگه قیمتی که میخوای  پایین تر از قیمت پایه است پیام شخصی بده بگو من با این قیمت میخوام

تموم شد و رفت

ویرایش شده توسط Padesha2
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی جالبه

کسایی که اظهار فضل کردن به اندازه یک دهم ایشون تو سایت اعتبار ندارن

یعنی تا حالا هیچی نفروختن بعد امدن از قانون کم کردن از قطعه آک برای اینو اون میگن

-----

شما ها اگر راست میگید با یوزرهای اصلی تون پیام بزارید

تا ببینیم چطور جنس به خلق الله میفروشید

ویرایش شده توسط WINNER
لینک به دیدگاه

اولا گفتن حقایق و جرلوگیری از گرون فروشی، هیچ ربطی به اعتبار نداره! به شخصه در سایتهای دیگه بیشتر از امثال شما اعتبار دارم تو PT و بازیسنتر. کسی که میخواد جنس کارکرده خودش رو به شما به بالاترین قیمت بفروشه، باید جلوش ایستاد چون فردای روز امثال ایشون و شماهایی که دندون گرد کردید برای اینجور مواقع، یه ادم بدبخت رو گیر میارید و جنس کار کار کرده خودتون رو به قیمت نو بهش میندازید.

پیام خصوصی هم نداه، همین جا باید اعلام کرد تا همه بدونن قیمت واقعی یه دستگاه چنده.

ویرایش شده توسط kolange_edalat
لینک به دیدگاه

دوستانی که قیمت بزخری حساب کردند....

فروخته شد.... برید تورتون رو جای دیگه پهن کنید با این قانون مزخرفتون....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

امروز هم ریخته بودن تو تاپیک من

نمیدونم این جماعت از کجا پیدا شدن

واقعا قبلا لیون و پرشین عشق بود

هرچیزی یک قیمت میفروختی بعد میتونستی همون قیمت بخری

الان اگر وسیلت رو فروختی دیگه عمرن بشه اینجا یا پرشین همون قیمت بخری

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، mrg66 گفته است :

دوستانی که قیمت بزخری حساب کردند....

فروخته شد.... برید تورتون رو جای دیگه پهن کنید با این قانون مزخرفتون....

خیلی خیلی معذرت میخوام ولی به کی قالب کردی؟؟!!!

امثال شماها رو خیلی خوب میشناسم.. چه تو فضای مجازی چه تو واقعیت

بدبخت اونی که از هیچی اطلاعی نداره و فکر میکنه خوب خریده ولی....

مثال همینایی که asus gtx 1050 رو نزدیک یک میلیون گرفتن از لیون کامپیوتر و ناموجودش کردن اصلا از قضیه قیمت بالاش و سخت افزارش و ... اش هیچی نمیفهمیدن  وگرنه نمیخریدن

دقیقا مثل کسی که از شما ps4 گرفته

لینک به دیدگاه

خیلی از آدم ها اصلا از سخت افزار حالیشون نیست  برای مثال بعضی از آدم ها رو من تو زندگی واقعی می بینم که فکر میکنن سه جور کارت گرافیک وجود داره ای ام دی ، انویدیا ، ایسوس!!!!!!!!!!!!!!

به وضوح چنین آدم هایی رو خیلی زیاد دیدم.. آدم هایی که مثلا  میزان سنجش کارت گرافیک ها رو فقط و فقط به رم گرافیک میشناسن و .....

البته شرایط یه جوریه که همه وقت و حوصله اینو ندارن که برن در مورد این جور مسائل تحتقیق کنن

و همین شرایط باعث میشه یه عده از خدا بی خبر .... جنس دست دوم رو به به اندازه قیمت نو به مردم قالب کنن!! مثل...

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، anderseen گفته است :

خیلی از آدم ها اصلا از سخت افزار حالیشون نیست  برای مثال بعضی از آدم ها رو من تو زندگی واقعی می بینم که فکر میکنن سه جور کارت گرافیک وجود داره ای ام دی ، انویدیا ، ایسوس!!!!!!!!!!!!!!

به وضوح چنین آدم هایی رو خیلی زیاد دیدم.. آدم هایی که مثلا  میزان سنجش کارت گرافیک ها رو فقط و فقط به رم گرافیک میشناسن و .....

البته شرایط یه جوریه که همه وقت و حوصله اینو ندارن که برن در مورد این جور مسائل تحتقیق کنن

و همین شرایط باعث میشه یه عده از خدا بی خبر .... جنس دست دوم رو به به اندازه قیمت نو به مردم قالب کنن!! مثل...

اونی که بهش فروختم خیلی از کنسول سر در میاره..... هر وقت ازت خواستم بیا اینجا نظر بده نه بیای خودت وراجی کنی.....

وقت خودت رو نگیر چیزی ازین تاپیک نصیبت نمیشه.....

اینم بدون خودم کنسول پرو کارکرد خریدم 1.700 ت در حالی که قیمت داشتم نوش 1.780 بود..... یعنی 80 زیر قیمت نوش.....

برا جنس کارکرد از نظر شرعی و .... هیچ قانونی وجود نداره.... و قانونش اینه که باید کمتر از قیمت بازار باشه حالا یک ریال باشه یا چند میلیون....

یه مثال برات بزنم تا بهتر بفهمی:

بعضی وقتا یه جنس اینقدر طالب داره که طرف حاضره کارکردشو به اندازه حتی قیمت نوش بگیره - یه وقتی یه چیز میخری حتی 30 درصد زیر قیمت نوش بزنی طرف حتی نگاش نمی کنه چه برسه بخره....

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...