رفتن به مطلب

فروش PS4 ریجن 2 مدل 1216A با هارد 500 گیگ

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان ایشون دوست داشتن بدن 1 میلیون اختار دار ماله خودشون هستن هر کس خواست بخره هرکی هم خواست نخره کسی رو مجبور به خرید نکره الان هم ایشون فروختن مبارک خریدارش باشه البته ببخشید دوستان عزیز و گل

لینک به دیدگاه

اتفاقا قطعه رو باید به قیمتی فروخت که دست مغازه داری که میخواد با حساب 30 درصد بخره بعد به اسم اک و و یا کسر 5 درصد به مشتری بده کوتاه بشه راه درست همینه نه اینکه یکی بیاد قیمت جنسش رو مفت بزنه به خیال اینکه دیگران هم به خاطر قیمت ایشون قیمت قطعات مشابه رو پایین خواهند آورد زهی خیال باطل.

چقدر از دوستان رو میشناسم زیر قیمت قطعه میفروشند نتیجش اینکه یک عده دلال و ...میریزن میخرن و بعدا به همون قیمت اکبند میفروشند الان با این کار که شما میگید مشکل بازار و گران فروشی حل میشه یا بدتر !؟

جدا از این و سوای قوانین خرید و فروش فروم هر کس مختاره هر قیمتی روی جنسش بذاره و به من و شما و ... مربوط نیست اگه گرونه که فروش نخواهد رفت اگر اومدیم دخالت کردیم هم از نظر اخلاقی درست نیست و هم از نظر قوانین فروم .

بار ها شده قیمت قطعه ای که گذاشتن و بالا یا پایین بوده رو از طریق پ.خ به فروشنده گفتم هر چند خودم خریدار نبودم این بهتره یا اینکه دخالت تو تاپیک و منحرف کردن متن آگهی.

از سال 2012 تا 1سال پیش چقدر با مغازه دارای کامپیوتری معامله داشتم قطعه دادم و گرفتم و اتفاقا تفکری مثل شما داشتم که کاملا اشتباه  و سطحیبود مثلا قطعه رو میدادم به یکی 200 تومن بعد یک هفته که نیاز پیدا میکردم به خود بنده همون رو 250 میدادن  حتی گاهی اوقات از قیمت همکاری که روی تعداد خودشون میخریدن هم پایین تر میدادم ولی موقع نیاز خودم دقیقا قیمت مصرف کننده با هزار بهانه؟!!

نمونش کارت rx 460 سری راگ ایسوز از شرکتی برای بدهی گرفتم همین عزیزان مغازه دار 300خواستن (قیمت بازار اون موقع 750 و همکاری 715 )!!!؟

بعد از من میخریدن فقط 35تومن میکشدن روش و 335 میفروختن!

شما به عنوان مصرف کننده به اون قیمت335 میخریدید چیکار میکردین ؟

آیا مشکل گرونی حل شد یا اینکه راه برای یک عده سودجو و دور باطل برای گرونی ایجاد شد!

پ.ن :تا حالا هیچ وقت این قدر تایپ نکرده و این موقع شب کامنت نداده بودم.

ویرایش شده توسط Hamed2G
لینک به دیدگاه

داداش خیلی راحت گزارش کن اینارو. گزارش نکنی مدیونی. من یکی بود روشو‌کم کردم 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...