رفتن به مطلب

[پایان یافت] فروش Creative Sound Blaster X-Fi Titanium 7.1

martyr10
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با درود

- یک عدد کارت صدا Creative Sound Blaster X-Fi Titanium  7.1

- دلیل فروش هم کاربردی براش ندارم.

- به این دلیل این کارت رو تهیه کردم که با هدفون Razer Tiamat 7.1 استفاده کنم در آن زمان که این کارت رو تهیه کردم(عید ۹۴) از گرافیک های MSI 780 Lightning x2 SLI استفاده می کردم و به این موضوع توجه نکرده بودم که این گرافیک بخاطر راکتور بالای گرافیک بیشتر از دو اسلات رو اشغال می کند برای همین هم از کارت صدا نتوانستم استفاده کنم بعداً نیز مادربورد هایی داشتم که خودشان صدای 7.1 داشتن.

پس از آن نیز کارت صدا داخل منزل گم شد تا امروز که دوباره پیدا شد، به همین خاطر می شه گفت از کارت استفاده نشده.

- من کارت رو از لیون کامپیوتر به مبلغ ۳۶۹,۰۰۰ تومان تهیه کردم و امروز قصد دارم ۲۵۰,۰۰۰ تومان بفروشم برای همین عرض می کنم: اگر کسی با این قیمت این کارت صدا برایش ارزش و کارایی دارد و این کارت رو می خواهد در خدمت هستم چون قیمت من همین است و تخفیف دیگری ندارم.

?

قیمت: ۲۵۰,۰۰۰ تومان مقطوع

کرج هماهنگ می کنیم و شهرهای دیگر هم با پست، تیپاکس و .... بعد از پرداخت ارسال می گردد.

DSC_0018 1.JPGDSC_0019 1.JPGDSC_0020 1.JPGDSC_0021 1.JPG

ویرایش شده توسط martyr10
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

درود 

با استارتر محترم جهت خریداری کارت و تحویل فردا بعد از ظهر بصورت حضوری هماهنگ شد 

لینک به دیدگاه

کارت از دوست ارجمند و محترممون تحویل گرفته شد ضمن تشکر از ایشون

لینک به دیدگاه

تائید می شه، کارت مناسب جناب تهرانی هست، چون من که بلد نبودم استفاده درست از این کارت بکنم، ولی ایشون استادن.

ختم تاپیک.

فرستاده شده از F8332ِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...