رفتن به مطلب

فروش CPU I3 540 LGA 1156

Ahmadfear
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام بنده حدود 3 سال  پیش سیستمی بستم با مادربورد 1156 که بعد حدود 1 سال مادربوردش سوخت و هرجایی بردم نتونستن درستش کنن متاسفانه از شانس ما این مدل مادربرد هم بسیار کمیاب بود و اگر پیدا میشد قیمت نجومی داشت کلا بی خیال شدم و یه سیستم دیگه بستم الان سوالم اینه کارشناسان عزیز به من بگن سی پی یو که دارم فروش میره؟ اگه میره حدود قیمتیش چقدره کارتن هم نداره ممنون از همه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

رعایت قوانین خرید و فروش بازارچه لطفاً، از جمله : نام فروم / نام کاربری / تاریخ/ ... .

:در صورت ادامه فروش :

لینک به دیدگاه

منظورتونو متوجه نشدم من فقط یه سوال پرسیدم که اگه قیمت خوب خریدار باشه بفروشم ساده تر بگین ما بفهمیم

لینک به دیدگاه

عزیز باید از جنستون یه عکس بزارید

بعد باید روی یه کاغذ نام کاربری +اسم لیون کامپیوتر +تاریخ رو بنویسید بعد بزارید کنار جنستون ازش عکس بگیرید

لینک به دیدگاه

اگه میخواید قیمت بگیرید تا بازار چه نباید بزارید. تو قصمت قیمت قطعات بازار بزارید.

قیمت هم فکر میکنم بین 120 تا 140 ( البته خیلی مطمئن نیستم ولی همین حدودا فروخته میشه )

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...