رفتن به مطلب

بی صدا ترین هارد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

Rose.gifسلام

من می خوام یه هارد 2TB بگیرم

واسم مهمه که نویز نداشته باشه و خر خر نکنه الان یه 1TB WD Caviar Black دارم واقعا صداش آزار دهندس.

واسه آرشیو می خوام مهم نیست خیلی سرعتش بالا باشه .

خودم یه چند تا مدل دیدم تو سایت گفتم از دوستان بپرسم تا یه چیز خوب گیرم بیاد.

H.D.D HITACHI 2TB

H.D.D WD 2TB caviar green

H.D.D SEAGATE 2TB

H.D.D SAMSUNG 2TB F3

تو چندتا از تایپک ها خوندم که سامسونگ سری f3 خوبن ولی راجع به نویزش چیزی ندیدم

خلاصه که صدا نده دیگه!!

مرسی

و

بدرودRose.gif

ویرایش شده توسط ace
لینک به دیدگاه

درود .

معمولاً هاردها بعد از مدتی به صدا می افتند . مثلاً خود بنده یک WD 500GB Caviar Blue رو 16 ، 17 ماه پیش گرفتم . اوایل اصلاً صداش حس نمی شد . به دلیل استفاده نادرستم از هارد (متصل کردن تبدیل مولکس به ساتا و تبدیل دیتای ساتا به usb) به صدا انداختمش . حدود 12 ماه پیشم یک WD 500GB Caviar Green گرفتم که هنوزم صداش مناسب هستش .

در کل اگر درست از هارد نگهداری بشه به صدا نمی افته . سعی بشه خنک نگه داشته بشه ، زمان کار تکون نخوره ، از تبدیل برای برق و دیتاش استفاده نشه و ...

ولی اگر منظورتون اینه که همین اول کار کدومشون صداش کمتر هستش ، بایستی به دور چرخش و تعداد پلاترهای هارد نگاه کنید ، معمولاً اگر کمتر باشه نویزشم کمتر می شه .

فکر می کنم WD Caviar Green صداش کمتر باشه ، چون یه سری محدودیت های پاور سیوینگ هم روش اعمال شده .

لینک به دیدگاه

بهترین و مناسبترین هارد برای نگه داری آرشیو هاردهای وسترن گرین هستن. میشه گفت اصلا صدایی ندارن. و خیلی هم هاردهای خنکی هستن. من خودم الان 4 تا هارد گرین که دارم و حدود 1.5 سال هم کار کردن هیچ کدوم صدایی ندارن. اما هاردهای دیگه ای که داشتم یا دارم از جمله سیگیت(LP ، 7200.12 و 7200.11 )، مکستور و هیتاچی بعد از مدتی به صدا افتادن. از بین این سه برند هم هاردهای هیتاچی بیشترین نویز رو داشتن و هاردهای سیگیت 7200.12 کمترین نویز و بهترین راندمان. فقط هاردهای سری F3 سامسونگ رو تست نکردم. اما تا اونجایی که میدونم هاردهای خیلی خوبی هستن.

در کل هدف از ساخت هاردهای وسترن گرین نگه داری آرشیو بوده نه نصب سیستم عامل و... .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میتونید با استفاده از قسمت Acoustic نرم افزار HD Tune حالت کم صدا تر رو انتخاب کنید.

لینک به دیدگاه

صدا رو که همه دارن اما کم صدا ترینش

H.D.D SAMSUNG 2TB F3

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهترین و مناسبترین هارد برای نگه داری آرشیو هاردهای وسترن گرین هستن. میشه گفت اصلا صدایی ندارن. و خیلی هم هاردهای خنکی هستن. من خودم الان 4 تا هارد گرین که دارم و حدود 1.5 سال هم کار کردن هیچ کدوم صدایی ندارن. اما هاردهای دیگه ای که داشتم یا دارم از جمله سیگیت(LP ، 7200.12 و 7200.11 )، مکستور و هیتاچی بعد از مدتی به صدا افتادن. از بین این سه برند هم هاردهای هیتاچی بیشترین نویز رو داشتن و هاردهای سیگیت 7200.12 کمترین نویز و بهترین راندمان. فقط هاردهای سری F3 سامسونگ رو تست نکردم. اما تا اونجایی که میدونم هاردهای خیلی خوبی هستن.

در کل هدف از ساخت هاردهای وسترن گرین نگه داری آرشیو بوده نه نصب سیستم عامل و... .

درود

من یک ترا وسترن گرین دارم فوق العاده داغ میکنه حدود 50درجه تو هاردوار مانیتور نشون میده

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

درود

من یک ترا وسترن گرین دارم فوق العاده داغ میکنه حدود 50درجه تو هاردوار مانیتور نشون میده

برای گرین خیلی بالاست. من 500 بلک دارم 2 تا هارد دیگه هم نزدیکش قرار گرفته ، ماکزیمم به 45 میرسه.

لینک به دیدگاه

هاردهای سامسونگ F3 کم صداترین هاردهای موجود هستند. البته حالا که سی گیت بخش تولید هادرد سامسونگ رو خریده معلوم نیست در اینده کیفیت هاردهای سامسونگ به چه صورت خواهد بود.

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...