رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید مانیتور

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام
قصد خرید مانیتور تو سایز 22 تا 23 اینچ برای دیدن فیلم و وبگردی دارم و حداکثر تا یک میلیون میتونم هزینه کنم.
می خوام که قابلیت پایه متحرک داشته باشه و بشه صفحه رو به بالا و پایین حرکت داد ، کیفیت رنگ ، روشنایی ، زمان پاسخگویی خوبی داشته باشه ، چشم و اذیت نکنه و طراحی خوبی داشته باشه.

خودم مدل های MX239H، vx229، LG 23MP65HQ پیدا کردم، لطفاً تو این رنج قیمت بهترین مدل و با ارزش خرید بالا رو معرفی کنید.

لینک به دیدگاه

سلام .

پایه متحرک در چه حد ؟ مثلا زاویه صفحه به سمت بالا و پایین تغییر کنه ، یا اینکه ارتفاع مانیتور تغییر کنه ؟

بین مدلهایی که گفتید ، مسلما VX239 از همه بهتره . البته با VX229 فقط تو سایز فرق داره . من 229 رو دارم . مانیتور خیلی خوبیه . زاویه هم در حد نرمال قابل تغییره . ولی ارتفاع نه .

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

سلام .

پایه متحرک در چه حد ؟ مثلا زاویه صفحه به سمت بالا و پایین تغییر کنه ، یا اینکه ارتفاع مانیتور تغییر کنه ؟

بین مدلهایی که گفتید ، مسلما VX239 از همه بهتره . البته با VX229 فقط تو سایز فرق داره . من 229 رو دارم . مانیتور خیلی خوبیه . زاویه هم در حد نرمال قابل تغییره . ولی ارتفاع نه .

می خوام زاویه صفحه نمایش به سمت بالا و پایین تغییر کنه، فرق مدل VX239 با MX239H چیه که این قدر اختلاف قیمت دارن؟ از معایب مدلی که دارید هم میشه بگید؟

ویرایش شده توسط Saeed7Star
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Saeed7Star گفته است :

می خوام زاویه صفحه نمایش به سمت بالا و پایین تغییر کنه، فرق مدل VX239 با MX239H چیه که این قدر اختلاف قیمت دارن؟

فرقشون تو طراحی بدنه و اسپیکرهای اونهاست . اسپیکر های سری MX کیفیت بهتری دارن . تولید شرکت بنگ اند اولافسون هستن . قدرت بیشتری هم دارن . طراحی زیباتری داره . البته فرم طراحیشون خیلی شبیه هم هست .منتها سری MX بدنه نقره ای داره و شیکتر نشون میده . تفاوت خاص دیگه ای ندارن .

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

فرقشون تو طراحی بدنه و اسپیکرهای اونهاست . اسپیکر های سری MX کیفیت بهتری دارن . تولید شرکت بنگ اند اولافسون هستن . قدرت بیشتری هم دارن . طراحی زیباتری داره . البته فرم طراحیشون خیلی شبیه هم هست .منتها سری MX بدنه نقره ای داره و شیکتر نشون میده . تفاوت خاص دیگه ای ندارن .

تو کیفیت تصویر یکی هستی؟

لینک به دیدگاه

بله ، تصویرشون یکیه . دقیقا یک پنل دارن . یک سیستم پردازش تصویر دارن .

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Saeed7Star گفته است :

می خوام زاویه صفحه نمایش به سمت بالا و پایین تغییر کنه، فرق مدل VX239 با MX239H چیه که این قدر اختلاف قیمت دارن؟ از معایب مدلی که دارید هم میشه بگید؟

امکان تعییر زاویه عمودی داره. فرق اون دو مدل در جنس بدنه و ورودیها و کیفیت بلندگو هست. از نظر زاویه چرخش و کیفیت صفحه نمایش و منوها یکساننند. Vx239h ایراد خاصی نداره و طراحی زیبایی داره.

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، Saeed7Star گفته است :

سلام
قصد خرید مانیتور تو سایز 22 تا 23 اینچ برای دیدن فیلم و وبگردی دارم و حداکثر تا یک میلیون میتونم هزینه کنم.
می خوام که قابلیت پایه متحرک داشته باشه و بشه صفحه رو به بالا و پایین حرکت داد ، کیفیت رنگ ، روشنایی ، زمان پاسخگویی خوبی داشته باشه ، چشم و اذیت نکنه و طراحی خوبی داشته باشه.

خودم مدل های MX239H، vx229، LG 23MP65HQ پیدا کردم، لطفاً تو این رنج قیمت بهترین مدل و با ارزش خرید بالا رو معرفی کنید.

دوستان لطفاً مدل Samsung S24D595P را هم مقایسه کنید.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Saeed7Star گفته است :

من این مدل مانیتور رو دارم کیفیت تصویرش خوبه و زاویه ی مانیتور رو میشه به بالا و پایین تنظیم یا تغییر داد. روشنایی مانیتور هم خوبه.زمان پاسخ گوییش هم که 5میلی ثانیه س. تا حالا که چشم منو اذیت نکرده البته بستگی به فاصله ی مانیتور تا چشم ها داره.

در کل مانیتور عالی هست.

ویرایش شده توسط Ali_amani
لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، Saeed7Star گفته است :

از نظر کیفیت تصویر به خوبی اون سه تا نیست.

لینک به دیدگاه

پیشنهاد من vx239h یا vx229h.

Lg2365hq کیفیت تصویرش خیلی نزدیک به اینهاست ولی بدنه و پایه ی خوبی نداره.

سامسونگ هم کیفیت تصویر اینها رو نداره.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...