رفتن به مطلب

طراحی ، ساخت و فروش تجهیزات مادینگ و کاستوم کردن کیس

qoqnoos
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 1 ساعت قبل، amir1155 گفته است :

خیلی هم عالی برکت پشت گرافیک هم موجود دارید

سلام بله با طرح مورد نظرتون .

در 1 ساعت قبل، ِDr.Saleh Derakhshan گفته است :

با سلام برای  این کیس من قسمت براکت های هارد همینطور که در عکس میبینید  میخواستم یه قاب درست کنید امکانش هست ؟ بنظر خودتون چطور میتونم این قسمتی که از شیشه دیده میشه  کاور کنم 

1724635860_WhatsAppImage2020-06-12at11_07_09PM.thumb.jpeg.9821d834394fdc7e94df735daf261767.jpeg

سلام عزیز دوتا راه هست :

1- یه تیکه طراحی بشه اندازه جای هارد و بپوشوندش

2 یه تیکه طراحی بشه روی شیشه درب که اون محفظه رو بپوشونه

لینک به دیدگاه

• ارسال 348
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

با سلام خدمت همه دوستان و همراهان عزیز که توی این مدت خیلی حامی بودن .

امروز میخوام یک مدل از فن گریل یا رینگ RGB رو که مراحل طراحی و ساخت نمونه اولیه اش به اتمام رسیده اینجا آپلود کنم و نظرات و بازخوردهای شما رو بگیرم هم برای اصلاحات مورد نیاز برای ساخت نمونه نهایی و هم اگر نظری راجع به تولید انبوهش دارید .

ممنون میشم اگر مثل همیشه با نظرات و پیشنهاداتتون بنده حقیر رو کمک کنید .

ویرایش شده توسط qoqnoos
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، qoqnoos گفته است :

با سلام خدمت همه دوستان و همراهان عزیز که توی این مدت خیلی حامی بودن .

امروز میخوام یک مدل از فن گریل یا رینگ RGB رو که مراحل طراحی و ساخت نمونه اولیه اش به اتمام رسیده اینجا آپلود کنم و نظرات و بازخوردهای شما رو بگیرم هم برای اصلاحات مورد نیاز برای ساخت نمونه نهایی و هم اگر نظری راجع به تولید انبوهش دارید .

ممنون میشم اگر مثل همیشه با نظرات و پیشنهاداتتون بنده حقیر رو کمک کنید .

درود

بسیار عالی و زیبا

چند سوال:

چرا ARGB استفاده نشده؟ یا شده ولی هنوز بهینه نشده؟

ولتاژ 12 هست یا 5؟

چرا یک بخشی از ریگ، کاور شده؟

از چه چیپی استفاده شده؟

و اینکه قیمت تمام شده به چه صورت هست؟

سپاس

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، HamedDC گفته است :

درود

بسیار عالی و زیبا

چند سوال:

چرا ARGB استفاده نشده؟ یا شده ولی هنوز بهینه نشده؟

ولتاژ 12 هست یا 5؟

چرا یک بخشی از ریگ، کاور شده؟

از چه چیپی استفاده شده؟

و اینکه قیمت تمام شده به چه صورت هست؟

سپاس

نمونه برای تست ال ای دی نصب شده که طول نوار ال ای دی کوتاه هست و ال ای دی RGB هستن چون ARGB در بازار شهرستان پیدا نکردم و ضمنا معدود فروشگاه اینترنتی موجود دارن با قیمتهای بسیار بالا .

ولتاژ کاری لدها 12 هست و بدون چیپ هستن و از یک کنترلر آدامسی استفاده شده . البته قابلیت اتصال به مادربوردها با خروجی 12BRG رو داره .

قیمت قطعه چون هنوز محصول نهایی نشده مشخص نیست و فعلا در مرحله ارزیابی و بهینه سازی هست تا به نتیجه نهایی برسه .

ویرایش شده توسط qoqnoos
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، qoqnoos گفته است :

نمونه برای تست ال ای دی نصب شده که طول نوار ال ای دی کوتاه هست و ال ای دی RGB هستن چون ARGB در بازار شهرستان پیدا نکردم و ضمنا معدود فروشگاه اینترنتی موجود دارن با قیمتهای بسیار بالا .

ولتاژ کاری لدها 12 هست و بدون چیپ هستن و از یک کنترلر آدامسی استفاده شده . البته قابلیت اتصال به مادربوردها با خروجی 12BRG رو داره .

قیمت قطعه چون هنوز محصول نهایی نشده مشخص نیست و فعلا در مرحله ارزیابی و بهینه سازی هست تا به نتیجه نهایی برسه .

درود

ممنون بابت توضیحات

ضخامت و اندازه نهایی کار مشخص هست؟ 

حرکت بسیار خوبی هست و امیدوارم هر چه زودتر به نسخه ی نهایی و قابل فروش برسه.

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، HamedDC گفته است :

درود

ممنون بابت توضیحات

ضخامت و اندازه نهایی کار مشخص هست؟ 

حرکت بسیار خوبی هست و امیدوارم هر چه زودتر به نسخه ی نهایی و قابل فروش برسه.

نمونه موجود برای فن سایز 120 میلی متر هست و ضخامت 14 میلی متری دارید .

ممنون بابت لطفتون .

اگر پیشنهادی دارید در مورد طرح یا رنگ یا نوع خروجی نور بفرمایید ضمنا اگر جایی سراغ دارید که لد ARGB با قیمت مناسب میشه تهیه کرد ممنون میشم معرفی کنید .

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، qoqnoos گفته است :

نمونه موجود برای فن سایز 120 میلی متر هست و ضخامت 14 میلی متری دارید .

ممنون بابت لطفتون .

اگر پیشنهادی دارید در مورد طرح یا رنگ یا نوع خروجی نور بفرمایید ضمنا اگر جایی سراغ دارید که لد ARGB با قیمت مناسب میشه تهیه کرد ممنون میشم معرفی کنید .

امکان کم کردن ضخامت هست؟

من یک PCB طراحی کردم ولی مدار چاپی مناسبی نتونستم براش تهیه کنم برای بردهای WS2812B که بهترین نمونه برای این کار هست. متاسفانه ایران کسی هم نتونست کمک کنه.

تهران دو سه شرکت شاخ (مثلا شاخ!) بودن که تماس گرفتم و توضیح دادم، اخرش گفتن چنین چیزی ممکن نیست، درحالیکه همون نوع در سایتهای امازون و ... در حال فروش هست. لینک دادم و حضرات لالمونی گرفتن!! خلاصه اینکه، اون برد خاص در کم کردن ضخامت نقش فوق العاده ای داره. 

با همه این تفاسیر، این کار شما اونقدر زیبا و جذاب و قابل تقدیره که از ارزشش چیزی کم نمیکنه. چند مورد هست که سعی میکنم بصورت لیست خدمتتون ارسال کنم. فقط خصوصی کنم یا داخل تاپیک بگذارم؟ و اینکه یک نمونه از چند برند مطرحش چند وقت دیگه دست من میرسه و خوشحال میشم از نمونه های اونوری رو بتونیم داخلی کنیم که همه بتونن با قیمت خوب استفاده کنن. 

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، HamedDC گفته است :

امکان کم کردن ضخامت هست؟

من یک PCB طراحی کردم ولی مدار چاپی مناسبی نتونستم براش تهیه کنم برای بردهای WS2812B که بهترین نمونه برای این کار هست. متاسفانه ایران کسی هم نتونست کمک کنه.

تهران دو سه شرکت شاخ (مثلا شاخ!) بودن که تماس گرفتم و توضیح دادم، اخرش گفتن چنین چیزی ممکن نیست، درحالیکه همون نوع در سایتهای امازون و ... در حال فروش هست. لینک دادم و حضرات لالمونی گرفتن!! خلاصه اینکه، اون برد خاص در کم کردن ضخامت نقش فوق العاده ای داره. 

با همه این تفاسیر، این کار شما اونقدر زیبا و جذاب و قابل تقدیره که از ارزشش چیزی کم نمیکنه. چند مورد هست که سعی میکنم بصورت لیست خدمتتون ارسال کنم. فقط خصوصی کنم یا داخل تاپیک بگذارم؟ و اینکه یک نمونه از چند برند مطرحش چند وقت دیگه دست من میرسه و خوشحال میشم از نمونه های اونوری رو بتونیم داخلی کنیم که همه بتونن با قیمت خوب استفاده کنن. 

ضخامت به دلیل نوار لد هست که تو ایران زیر یک سانتی متر پیدا نمیشه اگر لد rgb یا پهنا کم گیر بیاد ضخامت هم کم میشه .

ال ای دی نواری که چیپ ws2812 میتونه به مادربورد وصل بشه . شما کنترلر براشون طراحی کردید ؟

واقعیتش من هم یه کنترلر طراحی کردم و نمونه اولیه ساختم برای کنترلر لد از طریق نرم افزار ویندوز که چند مود استاتیک و رقص نور و موزیک و حرارت گرافیک و میانگین رنگ صفحه رو اجرا میکنه اما برای چاپ PCB به جایی نرسیدم و نتونستم تجاریش کنم البته خودم یه PCB اولیه چاپ کردم و خودم استفاده کردم 😉 البته یه مدت تو فکر این بودم برم سمت تجاری سازیش و توی پارک علم و فناوری به قول خودشون کیک رو ارایه کنم ولی چون دست تنهام همزمان نمیتونم همه کارا رو انجام بدم بیخال شدم .

من خوشحال میشم بتونم از تجربیات شما استفاده کنم چون دیدم شما حتی بلاک خنک کننده گرافیک هم خودتون ساختید و واقعا توی فکرم هم ساخت همچین تجهیزاتی در داخل هست به صورت عمده ولی چون نوپاست و یه جورایی تزیینی حساب میشه کسی سمت سرمایه گذاریش نمیاد .

در مورد همین رینگ اگه از تزریق پلاستیک استفاده بشه خیلی هزینه ها پایین میاد و کلا تولید عمده جای تولید تک خیلی هزینه ها رو کم میکنه منتها سرمایه گذار میخواد مثل شرکت گرین مثلا .

اگر موارد رو پخ کنید ممنون میشم .

ویرایش شده توسط qoqnoos
لینک به دیدگاه

نمونه ثانویه رینگ rgb 😉

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام وقت شما بخیر

من گریل برای فن 20 سانتی گرین نیاز دارم، طرح روش خیلی مهم نیست منتها میخوام بدونم با توجه به اینکه فن های من بی رنگ هستن و نور سفید دارن چه راهکاری برای انجام اینکار هستش لطفا؟

سمت راست کیس هم که فضای خالی هارد و ... هستش میخوام به یک شیوه ای پر بشه، ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

با تشکر

IMG_20200716_220505[1].jpg

IMG_20200716_220509[1].jpg

ویرایش شده توسط M_Merlin
لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، M_Merlin گفته است :

سلام وقت شما بخیر

من گریل برای فن 20 سانتی گرین نیاز دارم، طرح روش خیلی مهم نیست منتها میخوام بدونم با توجه به اینکه فن های من بی رنگ هستن و نور سفید دارن چه راهکاری برای انجام اینکار هستش لطفا؟

سمت راست کیس هم که فضای خالی هارد و ... هستش میخوام به یک شیوه ای پر بشه، ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

با تشکر

IMG_20200716_220505[1].jpg

IMG_20200716_220509[1].jpg

سلام وقت شما هم بخیر و شادی

برای سمت راست روی محفظه هارد میشه یک صفحه به سلیقه خودتون طراحی بشه و حالا یا با نورپردازی یا ساده با رنگ بندی .

برای فن متوجه منظورتون نشدم میخواید نورپردازی فنتون تغییر کنه ؟

پنحره کیس رو خودتون تغییر دادید درسته ؟

ویرایش شده توسط qoqnoos
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، qoqnoos گفته است :

سلام وقت شما هم بخیر و شادی

برای سمت راست روی محفظه هارد میشه یک صفحه به سلیقه خودتون طراحی بشه و حالا یا با نورپردازی یا ساده با رنگ بندی .

برای فن متوجه منظورتون نشدم میخواید نورپردازی فنتون تغییر کنه ؟

سلام ممنونم از پاسخ شما، برای سمت راست نمونه ای از کاری که بهتره انجام بشه هست تا بشه تصمیم گرفت؟ در خصوص فن هم الان مشکل من اینه که بعد از شیشه گذاشتم فن از بیرون بدون حفاظ هستش، بیشتر هدف من حفاظ گذاشتن برای فن از بیرون هست ولی هر پیشنهاد دیگه ای هم برای رنگ بندی و ... وجود داشته باشه بررسی میکنم.

ضمنا الان یه مساله ای هم در خصوص نورپردازی داخل کیس دارم و اون این هستش که چند رنگ هستن، کولر پردازنده رنگ بندی خودش رو داره، فنهای سفید گرین که مشخصه وضعیتشون! و فنهای کولر مستر هم با کنترلر مخصوص خودشون کنترل میشن، سوال من در این خصوص اینه که آیا راهی هست که همه ی اینها با هم و در یک کنترلر یا نرم افزار یا .... برنامه ریزی برای نور پردازی بشن؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، M_Merlin گفته است :

سلام ممنونم از پاسخ شما، برای سمت راست نمونه ای از کاری که بهتره انجام بشه هست تا بشه تصمیم گرفت؟ در خصوص فن هم الان مشکل من اینه که بعد از شیشه گذاشتم فن از بیرون بدون حفاظ هستش، بیشتر هدف من حفاظ گذاشتن برای فن از بیرون هست ولی هر پیشنهاد دیگه ای هم برای رنگ بندی و ... وجود داشته باشه بررسی میکنم.

ضمنا الان یه مساله ای هم در خصوص نورپردازی داخل کیس دارم و اون این هستش که چند رنگ هستن، کولر پردازنده رنگ بندی خودش رو داره، فنهای سفید گرین که مشخصه وضعیتشون! و فنهای کولر مستر هم با کنترلر مخصوص خودشون کنترل میشن، سوال من در این خصوص اینه که آیا راهی هست که همه ی اینها با هم و در یک کنترلر یا نرم افزار یا .... برنامه ریزی برای نور پردازی بشن؟

با تشکر

خواهش میکنم

نمونه کار توی پست اول هست میتونید مشاهده کنید .

در مورد فن میتونستید هنگام برش بگید با طرح لونه زنبوری یا خطوط موازی برش بدید که محافظت بشه .

الان میتونید فن گریل طراحی کنید و روش نصب کنید .

در مورد فنها هم فن سفید که کاریش نمیشه کرد جز اینکه ال ای دیش رو قطع کرد البته چند روش برای مود کردن فن هست که بستگی به فن داره مثلا اگه ال ای دیاش کلاهی هست میتونید با لد rgb و چندتا مقاونت جا به جا کنید و وصل کنید به کنترلر کولر مستر یا میتونید نوار rgb دورش بچرخونید البته فن گریل سه بعدی rgb هم میشه براش ساخت .

فن سی پی یو آیا سیم ال ای دیش جداست ؟ اگه جدا نیست و خودکار تغییر رنگ میده نمیشه کاریش کرد .

ویرایش شده توسط qoqnoos
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، qoqnoos گفته است :

خواهش میکنم

نمونه کار توی پست اول هست میتونید مشاهده کنید .

در مورد فن میتونستید هنگام برش بگید با طرح لونه زنبوری یا خطوط موازی برش بدید که محافظت بشه .

الان میتونید فن گریل طراحی کنید و روش نصب کنید .

در مورد فنها هم فن سفید که کاریش نمیشه کرد جز اینکه ال ای دیش رو قطع کرد البته چند روش برای مود کردن فن هست که بستگی به فن داره مثلا اگه ال ای دیاش کلاهی هست میتونید با لد rgb و چندتا مقاونت جا به جا کنید و وصل کنید به کنترلر کولر مستر یا میتونید نوار rgb دورش بچرخونید البته فن گریل سه بعدی rgb هم میشه براش ساخت .

فن سی پی یو آیا سیم ال ای دیش جداست ؟ اگه جدا نیست و خودکار تغییر رنگ میده نمیشه کاریش کرد .

مرسی از شما،

در خصوص برش لونه زنبوری شیشه بر بلد نبود اینکار رو متاسفانه، 
برای طراحی فن گرین 20 سانتی اکی هستم که شما زحمتش رو بکشید برام.

در مورد ای ای دی های فنهای 20 سانتی بله از مدل کلاهی هستن و منم به ذهنم خورد که با آر جی بی تعویض کنم ولی نمیدونم که چه لوازمی (مقاومت و ...) نیاز داره. به ذهنم رسیده که اگر کابلهای رابط اضافه دستم برسه همه ی فنها، ال ای دی ها، فن سی پی یو و ... رو با رابط وصل کنم به کنترلر کولر مستر، به نظر شما اینکار شدنیه؟ آسیبی به قطعات و یا کنترلر وارد نمیشه؟

فن سی پی یو کابل مجزا داره که به مادربرد وصل میشه( سوکت مجزایی روی مادربرد هست برای رنگ بندی فن سی پی یو و به اون سوکت وصل میشه، مادر برد ایکس 470 گیمینک آروس گیگا هستش)

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، M_Merlin گفته است :

مرسی از شما،

در خصوص برش لونه زنبوری شیشه بر بلد نبود اینکار رو متاسفانه، 
برای طراحی فن گرین 20 سانتی اکی هستم که شما زحمتش رو بکشید برام.

در مورد ای ای دی های فنهای 20 سانتی بله از مدل کلاهی هستن و منم به ذهنم خورد که با آر جی بی تعویض کنم ولی نمیدونم که چه لوازمی (مقاومت و ...) نیاز داره. به ذهنم رسیده که اگر کابلهای رابط اضافه دستم برسه همه ی فنها، ال ای دی ها، فن سی پی یو و ... رو با رابط وصل کنم به کنترلر کولر مستر، به نظر شما اینکار شدنیه؟ آسیبی به قطعات و یا کنترلر وارد نمیشه؟

فن سی پی یو کابل مجزا داره که به مادربرد وصل میشه( سوکت مجزایی روی مادربرد هست برای رنگ بندی فن سی پی یو و به اون سوکت وصل میشه، مادر برد ایکس 470 گیمینک آروس گیگا هستش)

من در خدمتم .

فن گریل رو طرح مد نظرتون رو پخ بفرمایید البته به نظرم اگه اون فن روی پنجره نبود خیلی کیس خشگل تر بود .

برای لد هم شما اگر میخوای تعویض کنی من مقاومت هاشو بهتون میگم و یه مقدار سیم ترجیحا rgb میخوای و لحیم و پین هدر اینا .

فن سی پی یو هم اگه دوتا سیم داره یکیش برای فنه یکیش برای ال ای دی اگه سیم لدش 4 پین هست و به اصطلاح rgb12 هست شما اون پین ال ای دی رو میتونی به کنترلر کولر مستر بزنی اما اگر سه پین آدرسپذیر 5 ولته فکر نکنم کنترلر کولر مستر ساپورت کنه .

میتونی عکس پین خروجی کنترلر و سیم ال ای دی فن amd رو بفرستی تا بگم بهتون .

ویرایش شده توسط qoqnoos
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، qoqnoos گفته است :

این هم نمونه عکس کاور رک هارد 

IMG_20190830_022222.jpg

خیلی جالبه امکانش هست  یه عکس بعد برداشتن برچسب ها  بگیرید

لینک به دیدگاه

وسط فن کدر مایل به سفید بشه بهتر هست چون زیاد جالب نیست که سیم پیچ موتور مشخص باشه 

......

اگر رنگ پره ها از بیرون به مرکز فن  یا بلعکس به تدریج کدر مایل به سفید بشه طرح هنوز جذاب تر میشه بنظرم (البته باید تست بشه که  کدوم حالت بهتره)

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است :

وسط فن کدر مایل به سفید بشه بهتر هست چون زیاد جالب نیست که سیم پیچ موتور مشخص باشه 

......

اگر رنگ پره ها از بیرون به مرکز فن  یا بلعکس به تدریج کدر مایل به سفید بشه طرح هنوز جذاب تر میشه بنظرم (البته باید تست بشه که  کدوم حالت بهتره)

سلام راجع به کدوم مدل نظر میدید عزیز ؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ِDr.Saleh Derakhshan گفته است :

خیلی جالبه امکانش هست  یه عکس بعد برداشتن برچسب ها  بگیرید

IMG_20200717_222224.jpg.8a17cec9f8264504105dbb03b366edd7.jpgsquarequick_2019912182335428_2347.thumb.jpg.d14b972898d4aceee94837de68ed819f.jpg

لینک به دیدگاه

😍

ویرایش شده توسط ِDr.Saleh Derakhshan
لینک به دیدگاه

یه قاب میخوام برای این براکت های هارد با همین نماد اژدهای ام اس آی که شما کار کردید یا (سر اژدها که روی گرافیک و فن گریل کیس )که فقط نور بک لایت قرمز داشته باشه  و کل این قسمت آلومینیومی رو از بالا به پایین بپوشونه - این  دکمه های دایره شکل آبی رنگ  هم از قابی که شما برش دادید بیرون باشه  / آرم اژدها هم وسط قسمتی  باشه که از پشت شیشه معلوم میشه  .  مدل کیس من CoolerMaster Cosmos S هست لطفا یه زحمت بکشید ببینید دیتا شیتی ازش پیدا کنید که دسترسی به اندازه های دقیق داشته باشید یا توضیح بدید چطور اندازه گیری کنم ( اندازه گیری اون دایره های آبی کار رو کمی سخت میکنه در اندازه گیری) 

1957300042_WhatsAppImage2020-07-18at1_43_56AM.thumb.jpeg.7816a1199a4b2a9366e83d7501c1445e.jpeg

1784588300_WhatsAppImage2020-07-18at1_25_28AM.thumb.jpeg.b4ed5530c5a9e309de73b438aa67d2d6.jpeg

1606408970_WhatsAppImage2020-07-18at1_28_37AM.thumb.jpeg.ad0d65273c04a893f46b77d2a4dc8ba3.jpeg

1332851089_WhatsAppImage2020-07-18at1_37_21AM.thumb.jpeg.b14265798971d200708274beeefb88d6.jpeg

همچی چیزی دربیاد  :

coversimple.thumb.jpg.3617d1835bf9eea784eb9826988c87b9.jpg

قطر ورق رو هم باید بمن بگید چون باید از  قطر اون تسمه بالا بیشتر نشه که درب کیس رو بشه بست

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، ِDr.Saleh Derakhshan گفته است :

یه قاب میخوام برای این براکت های هارد با همین نماد اژدهای ام اس آی که شما کار کردید یا (سر اژدها که روی گرافیک و فن گریل کیس )که فقط نور بک لایت قرمز داشته باشه  و کل این قسمت آلومینیومی رو از بالا به پایین بپوشونه - این  دکمه های دایره شکل آبی رنگ  هم از قابی که شما برش دادید بیرون باشه  / آرم اژدها هم وسط قسمتی  باشه که از پشت شیشه معلوم میشه  .  مدل کیس من CoolerMaster Cosmos S هست لطفا یه زحمت بکشید ببینید دیتا شیتی ازش پیدا کنید که دسترسی به اندازه های دقیق داشته باشید یا توضیح بدید چطور اندازه گیری کنم ( اندازه گیری اون دایره های آبی کار رو کمی سخت میکنه در اندازه گیری) 

1957300042_WhatsAppImage2020-07-18at1_43_56AM.thumb.jpeg.7816a1199a4b2a9366e83d7501c1445e.jpeg

1784588300_WhatsAppImage2020-07-18at1_25_28AM.thumb.jpeg.b4ed5530c5a9e309de73b438aa67d2d6.jpeg

1606408970_WhatsAppImage2020-07-18at1_28_37AM.thumb.jpeg.ad0d65273c04a893f46b77d2a4dc8ba3.jpeg

1332851089_WhatsAppImage2020-07-18at1_37_21AM.thumb.jpeg.b14265798971d200708274beeefb88d6.jpeg

همچی چیزی دربیاد  :

coversimple.thumb.jpg.3617d1835bf9eea784eb9826988c87b9.jpg

قطر ورق رو هم باید بمن بگید چون باید از  قطر اون تسمه بالا بیشتر نشه که درب کیس رو بشه بست

من در خدمتم

همین مستطیل سبز که کشیدید رو اندازه بزنید و بهم بدید .

برای اون قفل های درایو هم باید قطرش و جانمایی شون مشخص بشه .

ضخامت از لبه کیس تا اون قفل ها چقدر جا داره .

وجود اون قفل ها نمیذاره اژدها وسط باشه باید جانمایی اونم مشخص بشه .

و اینکه نور میخواید تک رنگ باشه؟

البته نور پردازی بستگی به ضخامتی که میتونیم کار کنیم داره .

لینک به دیدگاه

6 میل حداکثر  قطر ورقی که میتونید استفاده کنید   نورش بهتره سوکت آر جی بی داشته باشه به خروجی نوار آر جی بی خود کیس متصلش کنم 

دکمه آبی پایین برای راحتی و دقیق شدن اندازه گیری میبندمش یعنی به اصطلاح میبریم زیر کار (کاربردی نداره)

عکسهایی که گرفتم ببینید  فکر کنم اینجوری راحت ترید برای محاسبه  .. فضای داخلی نمای شیشه هم مشخص کردم حالا شما باید با توجه به ابعاد آرمی که میخواین در بیارید تقریبا وسط رو به بالای اون منطقه شیشه  قرارش بدید که حتما از داخل شیشه نمایان باشه  // عرض هم خودتون بهتر میدونید باید کمی بیشتر بگیرید که این ستون آلومینیمی کاملا کاور بشه 

1621366284_WhatsAppImage2020-07-18at3_23_37AM.thumb.jpeg.c237a18cde8c1c222c1b70f608a9e6ef.jpeg

635770541_WhatsAppImage2020-07-18at3_23_38AM.thumb.jpeg.2d4fd4f75ae4e74e68f547115b515009.jpeg

2022217292_WhatsAppImage2020-07-18at3_23_40AM.thumb.jpeg.3ae2f64065b9933bec396689f480c4b8.jpeg

.1050147747_WhatsAppImage2020-07-18at3_23.41AM(1).thumb.jpeg.cbcead4c1d4053ed3d5567cc7ae8f41e.jpeg   برای محاسبه دقیق  فاصله های دکمه ها  .. قطر هر دایره آبی 2 سانت است که مشخصا دایره بالایی شکل بعد از برش فرق میکنه

1573862066_WhatsAppImage2020-07-18at3_23_41AM.thumb.jpeg.63a37a018e15660f905e483cd582b6b6.jpeg

751763131_WhatsAppImage2020-07-18at3_23_45AM.thumb.jpeg.d08500598aa0023ab8bc2f02e8310a50.jpeg

602223907_WhatsAppImage2020-07-18at3_49_07AM.thumb.jpeg.8c49663f59dddec4a3ef44ff1ba134f0.jpeg

58070132_WhatsAppImage2020-07-18at3_23_44AM.thumb.jpeg.a9511272558fb1c253717d45bb737210.jpeg

142384005_WhatsAppImage2020-07-18at3_23_43AM.thumb.jpeg.cfbeb795b18272921d5f5dfb10c95266.jpeg

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، qoqnoos گفته است :

سلام راجع به کدوم مدل نظر میدید عزیز ؟

راجب ورژن 1 .....(فریم سفید)

.......

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...