رفتن به مطلب

به پاور گرین میشود اعتماد کرد...راهنمای کنید

Recommended Posts

قصد خرید پاور دارم خیلی با پاور گرین لج بودن خیلی طرفدار خواستم ببینم میشه بهش اعتماد کرد?

لینک به دیدگاه

والا من که 650 شو دارم تا اینجا عالی بوده

میتونید اطمینان کنید پاورهای خوبی داره

دلیلی که دوستان ایراد میگیرن قیمت نسبتا بالاشون هست ولی از لحاظ کیفیتی بد نیستن

لینک به دیدگاه

تشکر از شما اخه در تاپیک زیر مشکلاتش وحشتناک زیاد بوده

البته من مدلoc نمیخوام بگیرم ولی خوب میترسم تا الان ۳ پاور گرفتم اولی غور بود دومی مشکل داشت و سومی هم مشکل داشت دیگه موندم.

ویرایش شده توسط amiramirleny
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، amiramirleny گفته است :

تشکر از شما اخه در تاپیک زیر مشکلاتش وحشتناک زیاد بوده

البته من مدلoc نمیخوام بگیرم ولی خوب میترسم تا الان ۳ پاور گرفتم اولی غور بود دومی مشکل داشت و سومی هم مشکل داشت دیگه موندم.

والا من زیاد وارد نیستم تجربه خودمو گفتم که شاید کمکی کنه

باید منتظر بزرگواران شد دید که چه نظری دارن :)

لینک به دیدگاه

نه عزیز پاور های گرین از نظر کیفیت خوبن.  برای کارای پردازشی که شاید یه پردازش 1 هفته طول بکشه پاور گرین بستیم و تا الان اوکی بوده و یه سال هست تقریبا  تحت فشاره .  گارانتیش هم به نسبت از بقیه گارانتی ها بهتره. پاور زیر رو هم استفاده کردیم. البته مصرف سیستم زیاد نیست اما همیشه تحت لوده و روشنه.

http://lioncomputer.ir/product/5084/پاور+گرین+650+وات+GP650A-UK/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 55 دقیقه قبل، amiramirleny گفته است :

قصد خرید پاور دارم خیلی با پاور گرین لج بودن خیلی طرفدار خواستم ببینم میشه بهش اعتماد کرد?

چه مدلی مدنظر دارید ، کیفیتشون خوبه ، ایرادات وارده نسبته به افزایش قیمت زیاد بود

تو رده های پایین از برندهای مطرح کیفیت و قیمت بهتری داره (گوش شیطون کر)

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

پاور های گرین کیفیت ساخت خیلی خوبی دارن و شدیدا توصیه میشن. ;)

به علاوه گارانتی گرین هم که عالیه و کاملا قابل اعتماد B|

لینک به دیدگاه

در در 1395/10/20, 00:10:32، Hassan.SK گفته است :

چه مدلی مدنظر دارید ، کیفیتشون خوبه ، ایرادات وارده نسبته به افزایش قیمت زیاد بود

تو رده های پایین از برندهای مطرح کیفیت و قیمت بهتری داره (گوش شیطون کر)

تشکر.

لینک به دیدگاه

من که اولش 380 داشتم بعد 430 گرفتم الان هم 1350 گرین رو دارم همیشه ازش راضی بودم

لینک به دیدگاه

من مدل 535 رو دارم الان 5 سال است بدون مشکل است جدیدا هم یه دون 650A UK گرفتم  انشاالله خوبشو بگیری

لینک به دیدگاه

اصلا پیشنهاد نمی شه oc+ داشتم قبلا. از 1 برند معتبر خرید کنید هزینه ای بیشتری می دیدید اما 100 درصد ارزشش هم داره. البته گرین انصافا گارانتی خوبی داره قیمتاش هم خیلی مناسبه.

لینک به دیدگاه

منم پاور گرین مدل 1200 وات گلدش رو دارم 7 سال گارنتی تعویض داره ...پاورهای کورسیر با گارانتی تخت جمشید هستن که نمیشه روش حساب باز کرد اگر گارانتی واست مهمه گرین بگیر که من دارم واقعا خوبه ...کورسیر هم عالی هست فقط گارانتیش درست و حسابی نیست

لینک به دیدگاه

دوست عزیز پاور ها وسایل ساخت دست بشر هستن و. انسان هم جایز الخطاس:) یکی از دوستان بنده یه 650گلد داره راضیه 

این به شانس شما بر میگرده ممکنه یه دونه گرین براتون خراب در. بیاد ممکنه یه دونه کورسیر خراب در. بیاد وسیله الکتریکیه دیگه   .     اون. دوست. من. که راضیه از خریدش 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 ساعت قبل، amiramirleny گفته است :

سری es و سری hp و  سری eu+ چطورن این 3 سری مشکلی تا به حال داشته خوبن?

سری es ، کیفیت خوب + خروجی خوب + قیمت بهتر نسبت به رقبا که گرون شده قبلا به صرفه تر بود

سری eu از رده خارجه ، خروجی خوبی نداره و مال 3 ساله پیشه ، دورشو خط بکش ، سری sp بهتر از اونه

سری hp هم خوبه اما قیمتش خیلی بالا رفته و من توصیه نمیکنم

لینک به دیدگاه

انواع پاورهای بازار که مثل گرین هستن و بهتر رو چند برند نام ببرید مرسی

لینک به دیدگاه

در در 1395/10/20, 01:49:42، slash_slash گفته است :

اصلا پیشنهاد نمی شه oc+ داشتم قبلا. از 1 برند معتبر خرید کنید هزینه ای بیشتری می دیدید اما 100 درصد ارزشش هم داره. البته گرین انصافا گارانتی خوبی داره قیمتاش هم خیلی مناسبه.

گارانتی که پاور بزنه سیستم  تو بترکونه  گارانتی اونجا چه میکنه .........هیچی میخنده......................................................................دست از پا دراز تر.......

لینک به دیدگاه

در در 1395/10/19, 23:13:32، amiramirleny گفته است :

شدیدا برند Cooler Master  va Corsair va Thermaltake   

اسم شو نبر )))))  در جایی زمانی به تو آنچنان ضربه ای بزنه که تا اخر عمر پشیمون بمونی /////////////

توصیه من به شما  به عنوان برادرانه اگر سیستم ارزش داری  برای اون فقط 3 برندی که اسم بردم .

پول ها توووو  دوست داری .........پس برو به جنس بده 

اگر هم برای پول و سیستم  ارزش نداره

برو روی این اسم شو نبر

به قول دوستان ............کاملا هم تعصبی  هستم  بله تعصبم از روی انسانیت بابت تجربه خودم  بهای زیادی دادم بهای سنگین

.........

ویرایش شده توسط KR Modir
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، KR Modir گفته است :

گارانتی که پاور بزنه سیستم  تو بترکونه  گارانتی اونجا چه میکنه .........هیچی میخنده......................................................................دست از پا دراز تر.......

اتفاقا گارنتی گرین پاسخ گو هست اما فقط برای تعویض پاور برای گرفتن خسارت قطعات خیلی کم زیر بار می رن اما بودن کسایی که هزینه ی سیستم هم تونستن بگیرن.

البته اکثر گارانتی ها تا می ری پیششون می بینن ظاهر قطعه سالم هست می گن چی کارش کردی؟ چی کارش کردم باهاش فوتبال دستی بازی کردم

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، slash_slash گفته است :

اتفاقا گارنتی گرین پاسخ گو هست اما فقط برای تعویض پاور برای گرفتن خسارت قطعات خیلی کم زیر بار می رن اما بودن کسایی که هزینه ی سیستم هم تونستن بگیرن.

البته اکثر گارانتی ها تا می ری پیششون می بینن ظاهر قطعه سالم هست می گن چی کارش کردی؟ چی کارش کردم باهاش فوتبال دستی بازی کردم?

چرا سر مو درد بیارم  اصلا بخرم ازش ((یک بار این کارو کردم تا اخر عمر غلط بکنم ))

هم بخرم

هم نصب کنم

هم  پول بدم

هم سیستم بترکه-----ای کلی برو دلیل بیار که ثابت کنی تو تقصیر نداشتی  پاور مورد داشته که اونم باز بامبولای خاصی دارن براش زیر بار نرن .

هم برم با یه مشت بی سواد که الکی سر سرکی جواب میدن

سرو کله بزنم که چی بیا این و درست کن بعدشم الکی الکی یه هوای گرم روی کل بورد میگیره 

بهم بگه نیم سوز شده ((اخه بی سواد )) کجا در علم الکترونیک ما نیم سوز داریم ))  اصلا کجا این حرف معنی داره !<

هیچی نه   هیچی نه  هیچی نه  هیچی نه  هیچی نه   7 روز طول بکشه 

هیچی نه  هیچی نه  هیچی نه  هیچی نه  هیچی نه   از لحاظ فشار و استرس هیچی نه  هیچی نه  هیچی نه  هیچی نه   5 سال پیرتر میشه   

هیچی نه  هیچی نه  هیچی نه  هیچی نه   کلی درامد از دست بدم . که برم  وقت به ف بدم ......دیوانه شدم مگه

*********فکر کن که کل دنیا داره روی کابل فلت ماژولار کار میکنه اینا  1600 W  فول ماژولار نیست 24 پینش  هنوز اسلیو  !!!!!?

OC+ پینش 24 اسلیو بود فکر کن  ((البته برند های دیگه مثل EVGA هم اسلیو داره ولی فول ماژولار در کنارش

خوب همون اول یک مستر میخرم خیالم و راحت میکنم ...

من میگم این برند اسم شو نبر اگر به تولیدات که چه عرض کنم ((ضرب در طول))  اطمینان داره بیاد بیمه کنه مثلا برای پاور

850 تا 10 میلیون

1050 تا 1200 20 میلیون

1200 به بالا بدون سقف باشه!!!

تولید داخل دیگه !؟ ((که محاله  حالا حالا ها تو ایران  باشه )) 

ویرایش شده توسط KR Modir
لینک به دیدگاه

ب نظر من خیلی بیخودی قیمت رو بالا بردن شرکت گرین! ب نظر من فعلا هیچ محصول گرین خرید نکنید تا قیمتاشون خوب بشه!!اگه این تولید داخلیه پس چرا داره همرده قیمت محصولات خارجی میشه!! مخصوصا پاورهای گرین!یا کیس ها!

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ali.king گفته است :

ب نظر من خیلی بیخودی قیمت رو بالا بردن شرکت گرین! ب نظر من فعلا هیچ محصول گرین خرید نکنید تا قیمتاشون خوب بشه!!اگه این تولید داخلیه پس چرا داره همرده قیمت محصولات خارجی میشه!! مخصوصا پاورهای گرین!یا کیس ها!

عزیزمممممممممممممممممممممممممم 

ولی ..............نخریدنش که  افرادی مازد پولشون زیاده خیلی زیاده  ((پول دار ))

ویرایش شده توسط KR Modir
لینک به دیدگاه

دوست عزیز حتما پاورهای  Thermaltake  رو یک نگاه بنداز!! حداقلش نیمه ماژولاره! یا حداااقلش کابل 24 پینش فلت شدس و ظاهر کیس رو بهم نمیریزه! البته این نظر منه!

لینک به دیدگاه

من از موقعی که سیستم خریدم 5 تا پاور عوض کردم که همشون گرین بودند انصافا خیلی پاور های خوبی داره.

الانم که  700a_hp گرین دارم خیلی ازش راضیم.

از همه مهم تر گارانتیش هست که عالیه.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...