رفتن به مطلب

افزايش 40 درصدي هزينه پست

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان گلم

گل بود به سبزه نيز آراسته شد .

امروز بعد از مراجعه دوستانمون به اداره بسيار محترم پست متوجه شدن كه نرخ پستي 40 درصد افزايش داشته است .

ديگه حرفي ندارم بزنم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

به به از این به بعد فکر کنم خودمون باید بریم بسته رو تحویل بدیم.

تازه یه قانون جدید هم گذاشتن.

از 1 اردیبهشت کد ملی فرستنده هم باید نوشته بشه!!!!

لینک به دیدگاه

اینا که میگفتن هیچگونه افزایش تعرفه پستی با هدفمندسازی یارانه ها نداریم ؟؟ @};-?

سال 88 هم افزایش 40 درصدی تعرفه های پستی رو شاهد بودیم :-<

فک کنم فردا پس فردا ، خبر از تغییرات ماهانه تعرفه های مختلف خواهیم داشت :-j

ویرایش شده توسط 3DSAT
لینک به دیدگاه

دقیقا

من که منتظر افزایش بودم

چون تیپاکس تاریخ 12/12/89 من یک بسته برای تهران فرستادم شد 5700

همون بسته رو مجددا 20/1/90 فرستادم تهران شد 6700

سر همین مساله هم تو دفترشون کلی دعوا و بحث شده بود

پست هم پشت ر اونا

قیمت تعرفه های اینترنت شاتل هم 500 تومان گرون شد ماهانه

تو اخبار و سایت هاشون میان میگن اصلا افزایش نداریم اما در عمل و تو جامعه میبرن بالا هیچ کسی هم نمیتونه حرفی بزنه چون میدونید کجا میفرستن

ویرایش شده توسط pedram_shirdel
لینک به دیدگاه

همین الان از باربری برای شرکت محل کار بنده یک بسته جنس آوردند. ریز قیمت اینطوری بود.:

داخل شهری اصفهان : 5000 تومان ( حالا طرف بار رو خودش برده بوده باربری) I%20Do%20not%20Know.gif

اصفهان تا تهران : 4000

هزینه بیمه و اداری و از اینجور چیز ها : 1500

هزینه باربری (دفتر تهران) تا شرکت : 10000 تومان

حالا از طرف دیگه وزارت بازرگانی گیر میده که شرکت شما به عنوان خدمات پس از فروش باید هزینه رفت و برگشت کالا رو هم پرداخت کنید ( کالا هم که گارانتی داره و پولی نباید از مشتری بگیرید) و قیمت فروش و تعمیرات رو هم نباید بالا ببرید.

از اونطرف ما گیر میدیم به وزارت بازرگانی که وقتی ما نماینده انحصاری کالای ایکس هستیم، چرا اینهمه جنس قاچاق تو بازاره و چرا جمع آوری نمیشه ؟ می گن به ما ربطی نداره. @};-

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

از امروز افزایش پیدا کرده قیمتها ؟ @};- من که 2 روز پیش یه گرافیک پست کردم 4 تومن شد

پارسال هم یه گرافیک پست کردم 4 تومن شد هزینش...

تنها تفاوتش نصبت به پارسال نوشتن کد ملی بود، همه چیز مثل گذشته بود...

ویرایش شده توسط morteza_m2n
لینک به دیدگاه

دوستان من امروز بسته ارسال کردم هیچگونه افزایش قیمتی هم نداشت

دیروز هم رادیو رو کامل گوش میدادم قرار شد اداره پست رو واگزار کنن به بخش خصوصی که مخالفان زیاد رای دادن و تصویب نشد

فعلا تا هفته بعدمشخص نیست سر این پست چه بلایی بیارن

چند تااز نماینده ها هم صحبتشون رو گوش دادم میگفتن قبول مرسوله و جمع آوری وبسته بندی و همه کارها به بخش خصوصی واگزار میشه تحویل مرسوله همچنان در اختیار شرکت پست میمونه.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

وقتی بربری بشه 500 تومن

از هفته بعد میشه عزیزان

شما برین تا اخرش :-j ;)

عجب مملکتی @};-? :-<?

ویرایش شده توسط oktay
لینک به دیدگاه

گل بود به سبزه هم اراسته شد اینطوری که نون همه اجر میشه

لینک به دیدگاه

دوستان گلم امروز 4 قطعه براي چهار شهرستان ايران ارسال كرديم از پست ميدان وليعصر كه مردم صف طولاني ايستاده بودن چون نرم افزارشون تكميل نبود كارمندان پست مجبور بودن با دست 40 درصد رو حساب كنن . و از امروز اينطوري شده بود . نميدونم كه بعدا چي ميشه .

منتظريم ببينيم چي ميشه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

صف طولاني ايستاده بودن چون نرم افزارشون تكميل نبود كارمندان پست مجبور بودن با دست 40 درصد رو حساب كنن .

Oh%20Go%20On.gifOh%20Go%20On.gif

اینجاش خیلی باحال بود @};-

لینک به دیدگاه

واسه من که از این به بعد صرف نمیکنه جنس های زیر30 تومن رو از اینترنت سفارش بدم @};-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهترین گزینه پست سفارشی هست

بهتره بیخیال پیشتاز بشیم

دیرتره اما مقرون به صرفه تره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهترین گزینه پست سفارشی هست

بهتره بیخیال پیشتاز بشیم

دیرتره اما مقرون به صرفه تره

اداره پست این پیشتاز به دهنش مزه کرده I%20Do%20not%20Know.gifجالب و تاسف باره که نزدیک خونه ما 2تا اداره پست هست که هیچ کدوم سفارشی ندارند تا بهشون می گوییم چرا می گوییند ما کاره ای نیستیم و اطلاعی نداریم .دستوره. چند وقت پیش من داخل پست بودم نزدیک بود سر این قضیه یک کتک کاری راه بیوفته که مردم واسطه شدند و به خیر گذشت

لینک به دیدگاه

شنیدید میگن وای به روزی که بگندد نمک....

وقتی از بالا مملکت مشکل داره تا اون پایین..

من به طرف تو پستمون گفتم قیمتام که 40 درصد رفته بالا، طرف گفت 40 درصد ؟ اول خوشحال شدم گفتم خوب خدا رو شکر مثل این که شایعه بوده که طرف تعجب کرد...اما بعدش گفت بعضی سرویسا 50 درصد هم بیشتر گرون شدن !

لینک به دیدگاه

شاعر میگه : وای وای وای وای وای وای حالا وای وای وای وای وای وای ... @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اداره پست این پیشتاز به دهنش مزه کرده I%20Do%20not%20Know.gifجالب و تاسف باره که نزدیک خونه ما 2تا اداره پست هست که هیچ کدوم سفارشی ندارند تا بهشون می گوییم چرا می گوییند ما کاره ای نیستیم و اطلاعی نداریم .دستوره. چند وقت پیش من داخل پست بودم نزدیک بود سر این قضیه یک کتک کاری راه بیوفته که مردم واسطه شدند و به خیر گذشت

تو محل ما هم همینطوره اما........

اون متصدی اداره پست یه روزی یه گیر سخت افزاری داشت براش حل کردم از اون موقع از هر تبصره و ماده ائی که پست برای از ما بهترون گذاشته و ما بی خبریم استفاده میکنه که پول پست کمتر بشه

ولی در اخر اینم بگم خیلی از دفاتر فقط پست پیشتاز دارن و تا حرف میزنی میگن برو شکایت کن به من ربطی نداره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...