رفتن به مطلب

virtual scsi

shervinalavi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام یک مشگلی برام پیش آمده بعد از اینکه یک بازی غیر اصل نصب کردم  ( که ایکاش دستم میشکست و این کار را نمیکردم این دفعه اول و آخرم بود !!! )   دقیقا ۲۵۲  تا cd rom مجازی برام ساخته تا حرف z هم بهش اختصاص داده بخاطر همین هر بار که میخواهم هاردی وصل کنم به سیستم باید چند تا از این درایور ها رو uninstall کنم و دوباره برنامه را نصب کنم !!! من از طریق  Device Manager ,   سی دی رام ها رو انتخاب کرده و  uninstall   میکنم اما مشگل اینجاست که هر بار که کامپیوتر restart میشه دوباره تمام 252 درایو بر میگردند سر جاشون !!!!!!!.....

لطفا و خواهشا اگه راهی برای از بین بردن دايمی این درایو های مجازی میدانید راه نماییم نمایید  بی نهایت ممنونم ....

drive.jpg

• قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

• 7 سال بعد...
ما این راه حل را پیدا کردیم.
به طور تصادفی هنگام مرور دستگاه در Device Manager و پیدا کردن نرم افزار DAEMON (دیسک مجازی) در Storage Controller.
این دستگاه را غیرفعال کنید و گزینه Device and Printers را در کنترل پنل بررسی کنید و این لیست از دیسک مجازی از بین رفته است.
به نظر می رسد DAEMON قبلا نصب شده و حذف شده است اما درایورها را حذف نکرده است.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، saeeddiablo گفته است:
ما این راه حل را پیدا کردیم.
به طور تصادفی هنگام مرور دستگاه در Device Manager و پیدا کردن نرم افزار DAEMON (دیسک مجازی) در Storage Controller.
این دستگاه را غیرفعال کنید و گزینه Device and Printers را در کنترل پنل بررسی کنید و این لیست از دیسک مجازی از بین رفته است.
به نظر می رسد DAEMON قبلا نصب شده و حذف شده است اما درایورها را حذف نکرده است.

به نظرت بعد از 7 سال راه حل شما به کار ایشون میاد؟

به تاریخ پستها توجه بفرمایید.

• حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...