رفتن به مطلب

اطلاعات در مورد تندر 90 می خوام

AtAgAmEr
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام

دوستان برا تندر90 E2-LP ثبت نام کردم /

راهنمایی می خوام در موارد زیر :

1- دزدگیر چه نوعیش بهتره ؟ خوبیش / بدیش / قیمت / اثر آن بر روی سیستم ماشین ( برقی - سوختی )

2- جی پی اس چ مدلش برا این ماشین خوبه ؟ اگه عکسی دارین شرمندم می کنید اگه پستش کنید / فیت میشه یا نه میزنه بیرون ؟ اصلاً جا برا نصب جی پی اس هست ؟ روی سیستم الکترونیکی ماشین اثر داره ؟

3- روکش برا صندلی هاش چی بهتره ؟ چه نوع ترکیب رنگی بهش میاد ؟ ( رنگ ماشین سفید هستش ) صندلی هاش المنت ندارن نه ؟

4- رینگش 15 هستش / تایر برای این چی بندازم خوبه ؟ نرم کنه ماشین رو و دوام بیشتری هم باشه ( تو ایران بتونم پیدا کنم )/ تاثیری روی سیستم ترمز ABS داره یا نه ؟

5- تزئینات داخلی چه باشه به نظر شما ماشین خوب میشه ( بدل آدم میشینه و بعداً به صدا نیفته )

مرسییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی @};- :-< :-j

لینک به دیدگاه

اینجا همه چیز درباره تندر نود هست

تالار اختصاصی خودرو

لینک به دیدگاه

من فقط ميتونم اينو بگم كه توي اين رنج قيمت در ايران بهترين L90 نداريم . خودم يه چند وقت داشتم واقعا عالي بود .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...