رفتن به مطلب

** آیا لیون کامپیوتر در نهمین جشنواره وب می تونه با حمایت شما انتخاب بشه ؟ **

Recommended Posts

پارسال رای ندادم ولی

امسال رای میدم، به اقای حسینی ، چون لیاقت اعتماد و رای رو داره

رئیس جمهورم خاستی بشی  به خودم بگو برات رای جمع کنم 

لینک به دیدگاه

در در 1395/10/22, 18:58:53، oldwebmaster گفته است :

رای بنده نیز ثبت شد

با اینکه متاسفانه خریدی تا حالا از لیون نداشتم ولی همیشه در فروم شاهد بودم که اقای حسینی خیلی با حوصله و مودب به تمامی انتقادا و مشکلات جواب داده  و پشتیبانی خوبی میده و مثل سایتای دیگه فقط به فکر فروش بیشتر نیست

به امید موفقیت های بیشتر برای لیون کامپیوتر

درود

ممنونیم ازتون عزیزم

حضورتون خودش یه دنیا می ارزه ?

در در 1395/10/22, 19:51:03، behnam_o2 گفته است :

ماهم رای دادیم و همایتمون رو نشون دادیم ?

? مرسی از حمایتت بهنام جان

در در 1395/10/22, 20:10:23، strix gamer گفته است :

سلام و درود به همکارن زحمت کش لیون رای ما هم با موفقیت ثبت شد امیدوارم موفق باشید آقای حسینی گل ?

سلام

مرسی عزیزم ?

در در 1395/10/22, 20:45:55، Parhaam گفته است :

رای داده شد. به امید موفقیت و پیشرفت روز افزون لیون

Sent from my iPhone using Tapatalk

ممنونیم و آرزوی موفقیت داریم براتون ?

در در 1395/10/22, 20:47:18، KR Modir گفته است :

ضمنا من دقیقا برای این جریان واسطه گری لیون که رای نمیدم ....

شما واسطه گری دارین ولی نه آنلاین این بی فایده است و خیلی از کاربرا به جریان واسطه میرسن جا میزنن ...

چون آنی نیست 

ضمنا باید قانون هم بذارید که خارج از واسطه به هیج عنوان معامله پیگری نداره تا همه تمایل پیدا کنن

سیستم واسطه برای سودآوری ایجاد نشده بلکه برای کمک به کاربران فروم برای اینکه مشکلاتشون در معامله کم بشه ساخته شده .

تا امنیت در معاملات بالاتر بره .

درسته زمان میبره تا پاسخ بدیم و بنده این کار رو با تمام مشغله ای که دارم با جون و دل انجام میدم

از همون زمان تا الان که این کار رو انجام میدیم کلی معامله انجام شده که 99 درصدشون موفق بوده و این بسیار آمار زیبایی هستش .

شما ترجیح میدید معتل بشید و معامله امنی داشته باشید یا ترجیح میدید سریعتر معامله کنید ولی با ریسک ؟

اگه اشتباه نکنم خود شما از این سیستم استفاده کردید و در کمال امنیت معامله رو انجام دادید و بجز نهایتا یکی دو روز معتطلی هیچ ضرری نکردید

در کل ما با قوانین دسته و پا گیری که کاربران رو به اجرای اونها مجاب کنیم و خستشون کنیم موافق نیستیم عزیز

با این ممنونیم ازت ?

لینک به دیدگاه

در در 1395/10/23, 18:35:49، best2best گفته است :

اینم یک قلب قرمز تقدیم لیون کامپیوتر

رای ثبت شد ?

عاشقتم خیلی باحال بود جملت xD

در در 1395/10/23, 18:35:49، best2best گفته است :

اینم یک قلب قرمز تقدیم لیون کامپیوتر

رای ثبت شد ?

مرسیییییی

لینک به دیدگاه

ما هم حمایت کردیم از سایت و پاتوق محبوبمون

ویرایش شده توسط .:PazyryK:.
لینک به دیدگاه

درود

سال گذشته به یاد دارم لیون کامپیوتر با اینکه تبلیغی (نه انچنان) انجام نشد براش موفق شد و امسالم احتمال زیاد برنده باشه.

فقط خواهشا شیرینی چیزی هم بدید اگه امسال برنده شدید?

خودم دوتا رای دادم:/

لینک به دیدگاه

اصلا روایت داریم :

لیون کامپیوتر پارسال برنده شد، آیا ایمان نمی آورید؟

همانا فحش گذاشتیم اگر ایمان نیاورید :-))

لینک به دیدگاه

ضمن عرض خسته نباشید ....به نظرم حداقل کاریه که میتونم انجام بدم به عنوان تشکر از سایت خوبتون...رای .ثبت شد

لینک به دیدگاه

در در 1395/10/27, 08:51:01، blackviking094 گفته است :

6تا هم رای از خانواده ما

در در 1395/10/27, 23:51:26، parham.mounesyar گفته است :

بنده هم به لیون عزیز رای دادم

در در 1395/10/28, 00:10:57، HYPER SPEED گفته است :

درود

سال گذشته به یاد دارم لیون کامپیوتر با اینکه تبلیغی (نه انچنان) انجام نشد براش موفق شد و امسالم احتمال زیاد برنده باشه.

فقط خواهشا شیرینی چیزی هم بدید اگه امسال برنده شدید?

خودم دوتا رای دادم:/

در در 1395/10/28, 00:15:58، HYPER SPEED گفته است :

اصلا روایت داریم :

لیون کامپیوتر پارسال برنده شد، آیا ایمان نمی آورید؟

همانا فحش گذاشتیم اگر ایمان نیاورید :-)) ?

در در 1395/10/28, 12:52:31، mehdi.agsi گفته است :

رای بنده هم ثبت شد

موفق باشید دوستان

دروووووووووود دوستان گل

واقعا ممنونیم از حمایتتون

خیلی ارزشمنده آدم رفیقایی مثل شما داشته باشه

لینک به دیدگاه

آقای حسینی همه جوره از لیون راضیم تا وقتی که کارم به سیستم واسطه میکشه دو روزی طول میکشه تا واس واریز و ارسال تایید کنین و آدم از خریدش پشیمون میشه

لطفا مدیرای دیگه ای رو در بخش واسطه برای تایید قرار دهید

شرمنده جای درستی تاپیکمو ارسال نکردم آخه اینجا پاسخگویی سریعی داره

ویرایش شده توسط AnSaWR
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، AnSaWR گفته است :

آقای حسینی همه جوره از لیون راضیم تا وقتی که کارم به سیستم واسطه میکشه دو روزی طول میکشه تا واس واریز و ارسال تایید کنین و آدم از خریدش پشیمون میشه

منم موافقم البته كاملا قابل توجيه هست بالاخره براي جناب حسيني واقعا مقدور نيست با اون سرعتي كه ما انتظار داريم عمليات تاييد و واريز رو انجام بدن و تو قوانين هم نوشته شده ،ولي خب من كه يكيار از اين سيستم استفاده كردم يكم بيش از حد طول كشيد اين روند، اگر بشه شخص ديگه ايي مسئوليت اين كار رو به عهده بگيره كه سريع تر پيش بره كار بهتره، اما باز هم ميگم با توجه به درصد كارمزد تايين شده و در كل وجود اين سيستم كه نمونش تو فروم هاي ديگه وجود نداره كار واقعا خوبيه و من هم به شخصه از جناب حسيني تشكر ميكنم ولي خب اگه يه فكري راجبش بشه كه بهتر بشه اين سيستم خيلي خوبه...

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Ali Alborz گفته است :

منم موافقم البته كاملا قابل توجيه هست بالاخره براي جناب حسيني واقعا مقدور نيست با اون سرعتي كه ما انتظار داريم عمليات تاييد و واريز رو انجام بدن و تو قوانين هم نوشته شده ،ولي خب من كه يكيار از اين سيستم استفاده كردم يكم بيش از حد طول كشيد اين روند، اگر بشه شخص ديگه ايي مسئوليت اين كار رو به عهده بگيره كه سريع تر پيش بره كار بهتره، اما باز هم ميگم با توجه به درصد كارمزد تايين شده و در كل وجود اين سيستم كه نمونش تو فروم هاي ديگه وجود نداره كار واقعا خوبيه و من هم به شخصه از جناب حسيني تشكر ميكنم ولي خب اگه يه فكري راجبش بشه كه بهتر بشه اين سيستم خيلي خوبه...

بله دوست عزیز درسته کارمزدش چیزی نیست و سیستم خیلی مفیدی هستش

ولی مثلل بنده میخوام جنسیو با سیستم واسطه بخرم فردا ارسال بشه حدود عصر درخواست دادم برای واریز هنوز تایید نشده و اگه فردا تایید شه واریز کنم تایید واریز هم حداقل تا شب صورت نمیگیره که ارسال میره واس هفته بعد

یا مثلا یه بار درخواست واسطه دادم زیاد  طول کشید از جای دیگه جنسو با قیمت بهتر و به صورت حضوری خریدم و وقتی تایید کردن دیر شده بود و بنده انصراف دادم طرف هم به شدت شاکی شده بود و چندین جا از بنده به عنوان کلاهبردار یاد کرده بود

لینک به دیدگاه

در در 1395/10/29, 20:52:10، AnSaWR گفته است :

دوست عزیزم این سیستم واسطه رو چند روزی هستش که داریم همفکری میکنیم

اخرین راهی که رسیدیم این بود که منحلش کنیم

چون واقعا شرایط اجراش رو نداریم واسه همین تاکید میکنیم در قوانینش اگر کسی عجله داره از این سیستم استفاده نکنه

چون واقعا فرصتمون کمه و از همون اولش قصدمون کمک بوده ولی الان باعث اذیت هم شماها شده و هم ما

در ضمن چون مسئله امانتداری هستش یه مقدار مجبوریم توش ظریف باشیم و با دقت کار کنیم

با این حال تو همین هفته واسش تصمیم میگیریم امیدواریم بتونیم ادامش بدیم تا کمکی بشه به شما عزیزان و اگر دیدیم توانش رو نداریم و نیاز شماها رو هم براورده نمیکنه منحلش میکنیم .

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، سعید حسینی گفته است :

دوست عزیزم این سیستم واسطه رو چند روزی هستش که داریم همفکری میکنیم

اخرین راهی که رسیدیم این بود که منحلش کنیم ?

چون واقعا شرایط اجراش رو نداریم واسه همین تاکید میکنیم در قوانینش اگر کسی عجله داره از این سیستم استفاده نکنه

چون واقعا فرصتمون کمه و از همون اولش قصدمون کمک بوده ولی الان باعث اذیت هم شماها شده و هم ما

در ضمن چون مسئله امانتداری هستش یه مقدار مجبوریم توش ظریف باشیم و با دقت کار کنیم

با این حال تو همین هفته واسش تصمیم میگیریم امیدواریم بتونیم ادامش بدیم تا کمکی بشه به شما عزیزان و اگر دیدیم توانش رو نداریم و نیاز شماها رو هم براورده نمیکنه منحلش میکنیم .

قبل از هرچیز خیلی ممنون از پاسخ گویی خوبتون آقای حسینی واقعا لیون تنها سایتی هستش که به  نظرات کاربراش اهمیت میده

آقای حسینی بنده قصد جسارت نداشتم و اگه به طرز خوبی نظراتمو بیان نکردم عذر میخوام

فقط میخواستم به  سیستم واسطه مثل بقیه قسمت های سایت اهمیت بیشتری داده بشه و پیشرفت دیگه ای هم باشه واس لیون

واقعا سیستم واسطه از مفید ترین قسمت های   سایت هستش که خداکنه پابرجا بمونه حتی اگه تغییری هم نداشته باشه

خیلی از کاربرا بخاطر پورسانت کمی که واسطه لیون داره از این سیستم استفاده میکنن و واقعا هم مفیده

اما درکنار این ویژگی واسطه لیون خیلی قابل اعتماد تر از بقیه سایت ها هستش و با توجه به پاسخگویی خوب کاربرا میتونن با خیال راحت جنس مد نظرشونو بخرن یا بفروشن

البته ناگفته نمونه بنده واقعا میدونم که تاخیر در تایید و پاسخگویی به واسطه از بی توجهی لیون کامپیوتر به این قسمت نیستش و با توجه به ارائه خدمات شبانه روزی لیون کامپیوتر به کاربرانش و مشغله کاری مدیریت  وقت کافی برای رسیدن به قسمت واسطه نمیمونه

فقط در صورت امکان یک نفر به قسمت واسطه برای تایید واریز و ارسال اضافه بشه که بیشتر از این برای شما مزاحمت ایجاد نکنیم

شرمنده توضیحاتم یکم طولانی شد

با تشکر

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، AnSaWR گفته است :

قبل از هرچیز خیلی ممنون از پاسخ گویی خوبتون آقای حسینی واقعا لیون تنها سایتی هستش که به  نظرات کاربراش اهمیت میده

آقای حسینی بنده قصد جسارت نداشتم و اگه به طرز خوبی نظراتمو بیان نکردم عذر میخوام

فقط میخواستم به  سیستم واسطه مثل بقیه قسمت های سایت اهمیت بیشتری داده بشه و پیشرفت دیگه ای هم باشه واس لیون

واقعا سیستم واسطه از مفید ترین قسمت های   سایت هستش که خداکنه پابرجا بمونه حتی اگه تغییری هم نداشته باشه

خیلی از کاربرا بخاطر پورسانت کمی که واسطه لیون داره از این سیستم استفاده میکنن و واقعا هم مفیده

اما درکنار این ویژگی واسطه لیون خیلی قابل اعتماد تر از بقیه سایت ها هستش و با توجه به پاسخگویی خوب کاربرا میتونن با خیال راحت جنس مد نظرشونو بخرن یا بفروشن

البته ناگفته نمونه بنده واقعا میدونم که تاخیر در تایید و پاسخگویی به واسطه از بی توجهی لیون کامپیوتر به این قسمت نیستش و با توجه به ارائه خدمات شبانه روزی لیون کامپیوتر به کاربرانش و مشغله کاری مدیریت  وقت کافی برای رسیدن به قسمت واسطه نمیمونه

فقط در صورت امکان یک نفر به قسمت واسطه برای تایید واریز و ارسال اضافه بشه که بیشتر از این برای شما مزاحمت ایجاد نکنیم

شرمنده توضیحاتم یکم طولانی شد

با تشکر

نه قربون شکل ماهت

شما نقدت کاملا بجا بود و کاملا پذیراش هستیم

ما معتقدیم یا کاری رو نکنیم و یا اگر انجام دادیم به نحو احسن انجام بدیم متاسفانه در این روش عملکردمون یه مقدار کنده و کاملا حق رو به شما دوستان میدیم

حالا یا باید سرعت رو ببریم بالا که رضایت دوستان رو افزایش بدیم و یا منحلش کنیم .

سعیمون رو میکنیم که روشی بهتر انتخاب کنیم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

ثبت شد! ایشالا بتونیم هرچه زودتر نسخه جدید فروشگاه رو ببینیم

لینک به دیدگاه

در در 1395/11/11, 23:36:55، ali-0098 گفته است :

سلام عرض ادب.

لطفا رای بنده را هم پذیرا باشید.

رای ثبت شد.

,سلام عزیزم

ممنونیم از محبتت

در 3 ساعت قبل، morteza pc گفته است :

بنده هم سه تا رای ثبت کردم

مرسی عزیزم

در 58 دقیقه قبل، AmirMahmood گفته است :

♥ ثبت شد! ایشالا بتونیم هرچه زودتر نسخه جدید فروشگاه رو ببینیم

امیر محمود تو که پا قدمت گله

خدمت دوستان عرض کنم که پارسال امیر محمود بود که برنده شدن ما در جشنواره وب رو خبر داد و واقعا پسر گل و بی نظیریه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...