رفتن به مطلب

** آیا لیون کامپیوتر در نهمین جشنواره وب می تونه با حمایت شما انتخاب بشه ؟ **

Recommended Posts

سلام دوستان سلام جناب حسینی امسال به خواست خدا سایت بنده در بین کاندیداها قرار گرفته

http://www.iwmf.ir/winners/1395

http://www.iwmf.ir/website/20362/http://www.heradesign.ir

واقعا خوشحالم و نمی دونم چی بگم هیچ وقت باور نمی کنم جز کاندیداها بشه سایت بنده:(تشکر جناب حسینی بابت حمایت بنده و امیدوارم لیونم یک بار دیگه بازم برنده بشه امسال

الان واقعا نمی دونم چی بگم واقعا تلاش کنی به همه جا میرسی این تلاش و پشت کار آدمه که آدمو به بالا بالا میرسونه ولی یک غرور آدم از بالا میندازه به پایین یک چیزهای تو مایع های بازی مار و پله خودمون:D(جوگیر شدم):D

بازم ممنونم اگه کسی رای داده تشکر دوستان و بازم از جناب حسینی ممنونم که گذاشتن بنده سایت اینجا بزارم و بگم تو جشواره هستم

موفق و سلامت باشید:x

لینک به دیدگاه

عالی ، من ک رای دادم . فقط ای کاش ی اپلیکیشنی هم واسه فروشگاه میساختین دیگه عالی میشد .

Sent from my ara using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در در 1395/11/21, 18:49:50، digital_2015 گفته است :

سلام دوستان سلام جناب حسینی امسال به خواست خدا سایت بنده در بین کاندیداها قرار گرفته

http://www.iwmf.ir/winners/1395

http://www.iwmf.ir/website/20362/http://www.heradesign.ir

واقعا خوشحالم و نمی دونم چی بگم هیچ وقت باور نمی کنم جز کاندیداها بشه سایت بنده:(تشکر جناب حسینی بابت حمایت بنده و امیدوارم لیونم یک بار دیگه بازم برنده بشه امسال

الان واقعا نمی دونم چی بگم واقعا تلاش کنی به همه جا میرسی این تلاش و پشت کار آدمه که آدمو به بالا بالا میرسونه ولی یک غرور آدم از بالا میندازه به پایین یک چیزهای تو مایع های بازی مار و پله خودمون:D(جوگیر شدم):D

بازم ممنونم اگه کسی رای داده تشکر دوستان و بازم از جناب حسینی ممنونم که گذاشتن بنده سایت اینجا بزارم و بگم تو جشواره هستم

موفق و سلامت باشید:x

مبارکت باشه عزیزم

این کمترین کاری هستش که میتونیم برای اعضای خانوادمون انجام بدیم

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز اگر از خدمات لیون کامپیوتر تا به اینجا راضی بودید ممنون میشیم که در جشنواره وب 1395 مثل همیشه حمایتش کنید

لینک رای  http://www.iwmf.ir/website/15076

لینک به دیدگاه

من که از سایتتون راضیم رای خوشگلرو هم دادم انشاله برنده میشید 

لینک به دیدگاه

باید امسال هم اول بشیم و میشیم...
لیون همیشه لیونه و مقایسش با بقیه سایت ها اشتباهه چون لیون یه سایت معمولی نیست، یه خونواده مجازیه.
به امید موفقیت های هرچه بیشتر این سایت و فروم دوست داشتنی.

لینک به دیدگاه

درود به شخصه از لیون همیشه راضی بودم و رای هم دادم  ^_^

به امید موفقیت بیشتر شما عزیزان در اینده.

لینک به دیدگاه

در در 1395/11/23, 14:34:18، سعید حسینی گفته است :

دوستان عزیز اگر از خدمات لیون کامپیوتر تا به اینجا راضی بودید ممنون میشیم که در جشنواره وب 1395 مثل همیشه حمایتش کنید ?

آقای حسینی چرا نمیشه بهتون پیغام خصوصی داد ، میخواستم در مورد مسئله ای سوال بپرسم ازتون . 

لینک به دیدگاه

در در 1395/11/23, 14:34:18، سعید حسینی گفته است :

دوستان عزیز اگر از خدمات لیون کامپیوتر تا به اینجا راضی بودید ممنون میشیم که در جشنواره وب 1395 مثل همیشه حمایتش کنید ?

اقای حسینی برنده شدید  شیرینی بچه ها فراموش نشه?

ویرایش شده توسط mohigh
لینک به دیدگاه

درود دوستان عزیز

از همتون ممنونم که همیشه پشت سایت خودتون بودید و هستید

اینرو از صمیم قلبم میگم اگر برنده بشیم خوشحال میشم ولی اگر برنده نشیم به هیچ عنوان ناراحت نمیشم چون تا وقتی شماها رو داریم دلیلی برای ناراحتی وجود نداره و در مقابل حتما عملکرد فروشگاه دیگری بهتر از ما بوده و ما باید ریشه اینو پیدا کنیم که چه اقداماتی انجام بدیم تا بهتر از این باشیم

در ضمن امیدواریم سایت جدیدمون تا اخر سال اماده بشه

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، سعید حسینی گفته است :

درود دوستان عزیز

اینرو از صمیم قلبم میگم اگر برنده بشیم خوشحال میشم ولی اگر برنده نشیم به هیچ عنوان ناراحت نمیشم چون تا وقتی شماها رو داریم دلیلی برای ناراحتی وجود نداره و در مقابل حتما عملکرد فروشگاه دیگری بهتر از ما بوده و ما باید ریشه اینو پیدا کنیم که چه اقداماتی انجام بدیم تا بهتر از این باشیم ?

آقای حسینی ، میخواستم در مورد جایزه کامنت 7 سوال بپرسم ازتون ، ولی نمیشه بهتون پیغام خصوصی داد ، اگه میشه یه پیغام خصوصی به بنده بدید 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، سعید حسینی گفته است :

درود دوستان عزیز

اینرو از صمیم قلبم میگم اگر برنده بشیم خوشحال میشم ولی اگر برنده نشیم به هیچ عنوان ناراحت نمیشم چون تا وقتی شماها رو داریم دلیلی برای ناراحتی وجود نداره و در مقابل حتما عملکرد فروشگاه دیگری بهتر از ما بوده و ما باید ریشه اینو پیدا کنیم که چه اقداماتی انجام بدیم تا بهتر از این باشیم ?

شیرینی برد فراموش نشه

لینک به دیدگاه

واقعا میخوام لیون برنده بشه ولی به دلیل دلخوری که از یکی از ادمین ها دارم (ناشناس) رای نمیدم! همیشه اکانت ویژه میخرم و چند بار اکانتم با اینکه از تایمش خیلی مونده بود تبدیل به حساب عادی شد! یکبارشو با جناب حسینی در میون گذاشتم و آقای میاندشتی اصلاح کردن! ولی ارزش نداره که هر بار بخاطر همچین چیزی مکاتبه داشته باشم...

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، سعید حسینی گفته است :

درود دوستان عزیز

سلام اقای حسینی من الان داشتم نتایج رو میدیدم مثل سال قبل دیجی کالا انتخاب شده و یه چیز که توجهمو جلب کرد اینه که سایت شما بین کاندیدا ها نبود

لینک به دیدگاه

سلام خدمت همه لیونی های عزیز 

فکر میکنم امسال  پیشرفتهای لیون ولیونیهای عزیز به مذاق خیلی ها خوش نیومده وبدجور تو ذوق خیلیا زده که متاسفانه این روزها شاهد گستاخی بعضی از وبسایتها ومجامع انلاین ویا مرتبط با وب و در زمره فروشگاههای مجازی وحقیقی دررسته کسب وکارهای اینترنتی مربوط به قطعات الکترونیک و کامپیوتر هستیم .چندی پیش با پایین اوردن بازدیدهای لیون و همکنون با جایگزین کردن فروشگاهی که بعضا حتی اسمی هم از این فروشگاه نشنیدن وندیدن وبعضی هم مثل بنده که این فروشگاه رو میشناسن کاملا میدونن که چنین جایگاهی را حتی خود صاحبان چنین وبسایتهای برای خود نه در زمان حال نه در کل عمر فعالیت کاریشان البته با وجود وبسایتی مانند لیون کامپیوتر تصور نخواهند کرد .برای خود من تا زمانیکه شاهد خدمات صادقانه لیون باشم بعنوان  خانه اول فضای مجازی باقی خواهد ماند خواه با جایگاه اول در چنین قضاوتهایی یا بدون هرجایگاهی .امیدوارم چنین ناملایماتی باعث دلسردی لیون .تیم لیون وکاپیتان عزیزش نشه وبا قدرت تمام به سمت پیشرفت وخدمات صادقانه پیش بره که همچنان انتخاب مردم وحتی داوران (هرچند در دلشان )خواهد ماند 

موفق و پیروز باشید 

لینک به دیدگاه

درود دوستان عزیزم

در اینجا میخواستم از همتون بابت حمایتهای بیکرانتون تشکر کنم و واقعا قبلا هم گفتم این افتخاریه که شماها رو داریم

برنده میشدیم خوشحال میشدیم و برنده هم نشدیم باز خودمون رو با وجود و حضور شماها برنده میدونیم

در در 1395/11/30, 22:04:51، mohigh گفته است :

سلام اقای حسینی من الان داشتم نتایج رو میدیدم مثل سال قبل دیجی کالا انتخاب شده و یه چیز که توجهمو جلب کرد اینه که سایت شما بین کاندیدا ها نبود

سلام عزیزم

دو بخش داره جشنواره

یک بخش داوری و یک بخش مردمی

ما در بخش مردمی از طریق پنل دیدیم که دوم هستیم و حالا سایت دیگری تونسته رای های بیشتری جذب کنه و تونسته اول بشه و مبارکشون باشه

در در 1395/12/01, 15:53:33، sajad25 گفته است :

سلام خدمت همه لیونی های عزیز 

فکر میکنم امسال  پیشرفتهای لیون ولیونیهای عزیز به مذاق خیلی ها خوش نیومده وبدجور تو ذوق خیلیا زده که متاسفانه این روزها شاهد گستاخی بعضی از وبسایتها ومجامع انلاین ویا مرتبط با وب و در زمره فروشگاههای مجازی وحقیقی دررسته کسب وکارهای اینترنتی مربوط به قطعات الکترونیک و کامپیوتر هستیم .چندی پیش با پایین اوردن بازدیدهای لیون و همکنون با جایگزین کردن فروشگاهی که بعضا حتی اسمی هم از این فروشگاه نشنیدن وندیدن وبعضی هم مثل بنده که این فروشگاه رو میشناسن کاملا میدونن که چنین جایگاهی را حتی خود صاحبان چنین وبسایتهای برای خود نه در زمان حال نه در کل عمر فعالیت کاریشان البته با وجود وبسایتی مانند لیون کامپیوتر تصور نخواهند کرد .برای خود من تا زمانیکه شاهد خدمات صادقانه لیون باشم بعنوان  خانه اول فضای مجازی باقی خواهد ماند خواه با جایگاه اول در چنین قضاوتهایی یا بدون هرجایگاهی .امیدوارم چنین ناملایماتی باعث دلسردی لیون .تیم لیون وکاپیتان عزیزش نشه وبا قدرت تمام به سمت پیشرفت وخدمات صادقانه پیش بره که همچنان انتخاب مردم وحتی داوران (هرچند در دلشان )خواهد ماند 

موفق و پیروز باشید 

درود سجاد جان

مرسی از محبتت عزیزم

برنده نهایی همیشه کسانی هستن که دوستانی دارن و این دوستان همیشه در کنارشونه هستن

سایتی رو در حال طراحی هستیم که امید به خدا تا آخر امسال و فروردین دموی اولیش رو میاریم بالا و دو امکان جدید اضافه میکنیم که همگی لذت ببرید و خودمون شدیدا مشتاقانه داریم کار میکنیم

تا شماها رو داریم برنده ایم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...