رفتن به مطلب

خریدار هارد اینترنال Toshiba P300 7200Rpm 64MB Buffer SATA3 HDD - 3TB

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام.دنبال خرید یک هارد 3 ترابایت توشیبا مدل p300 هستم.دقیقا همین مدلی باشه که لینکش رو گذاشتم.نو یا کارکرده باشه فرقی نمیکنه!ولی حتما کارت گارانتی اصلی داشته باشه!

Toshiba P300 7200Rpm 64MB Buffer SATA3 HDD - 3TB

پارت نامبر:

HDWD130(X|E)ZSTA یا HDWD130UZSVA

برای دیدن مدل کلیک کنید.

لطفا پیشنهادات خوتون رو بفرمایید

لینک به دیدگاه

اگر تهران هستید در بازار رضا یکی دو مغازه موجود دارند.

لینک به دیدگاه

در در 1395/10/27, 15:33:24، Parhaam گفته است :

اگر تهران هستید در بازار رضا یکی دو مغازه موجود دارند.

ممنون از کمکتون .نخیر دوست عزیز.شهرستان هستم.اگه تهران بودم که گیر میاوردم!متاسفانه هیچ فروشگاه اینترنتی هم موجودی برای فروش نداره!

لینک به دیدگاه

خیلی هارد توپی بود. فکر کنم بار جدید رسیده ولی 50 تومن رفته روش. بزارید ارزون تر بشه.

لینک به دیدگاه

خیلی هارد توپی بود. فکر کنم بار جدید رسیده ولی 50 تومن رفته روش. بزارید ارزون تر بشه.

بنده چند روز پیش برای سیستم شرکت مدل یک ترابایت و خریدم با گارانتی ماتریس. باقی ظرفیت ها هم موجود بود

Sent from my iPhone using Tapatalk
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

آره تستاشو دیدم از لحاظ میانگین سرعت خواندن و نوشتن در بین هاردهای ظرفیت 3 ترا  این مدل و مدل 2 ترابایتش بین همه هاردهای برندهای مختلف اولن  !!

شانس که ندارم!! اولش 305 تومن بود آخرین قیمتش 315 بود که نایاب  شد!!

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Parhaam گفته است :

بنده چند روز پیش برای سیستم شرکت مدل یک ترابایت و خریدم با گارانتی ماتریس. باقی ظرفیت ها هم موجود بود

Sent from my iPhone using Tapatalk

اگه موجوده نمیدونم چرا هیچ فروشگاهی مدل 3 تراشو برای فروش نذاشته!!یک ترا رو چند خریدین؟ قیمت 3 تراشو سوال نکردین یا نمیدونین چنده؟؟واقعا 50 تومن گرون شده!!!!؟

لینک به دیدگاه

یک ترابایت را 195 خرید کردم. 2 ترابایت هم 295 بود. قیمت اون ظرفیت را چون نیاز نداشتم نپرسیدم. در بازار هم موجود است اگر آشنایی در تهران دارید براتون خرید کند

لینک به دیدگاه

آخرین قیمتی که از مدل سه تراش دارم 365 هست. خودم چند وقت پیش 315 خریدم. درون یک باکس قرمز رنگ هم بود.

لینک به دیدگاه

در در 1395/11/01, 16:01:26، saeed0c گفته است :

آخرین قیمتی که از مدل سه تراش دارم 365 هست. خودم چند وقت پیش 315 خریدم. درون یک باکس قرمز رنگ هم بود.

365 هم قیمت خوبیه که نسبت به باراکودا سری جدید که اومده به قیمت 405 کدوم رو پیشنهاد میدید؟

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Parhaam گفته است :

یک ترابایت را 195 خرید کردم. 2 ترابایت هم 295 بود. قیمت اون ظرفیت را چون نیاز نداشتم نپرسیدم. در بازار هم موجود است اگر آشنایی در تهران دارید براتون خرید کند

ممنون.آشنا دارم ولی مسیرش تا بازار رضا دور هست و چون شاغله نمیتونه بره.باید منتظر بشم برای فروش اینترنتی دوباره موجود بشه.

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

شما از تهران قیمت گرفتین یا اهواز؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، hossein G گفته است :

شما از تهران قیمت گرفتین یا اهواز؟

اهواز بازار بزرگ طبقه دوم راهرو آخر. الان نیاز دارم دوباره ولی میزارم ارزون بشه بعد میگیرم.

لینک به دیدگاه

9 hours ago, saeed0c said:

اهواز بازار بزرگ طبقه دوم راهرو آخر. الان نیاز دارم دوباره ولی میزارم ارزون بشه بعد میگیرم.

ممنون از پاسختون

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...

سلام دوست عزیز  این دو پارت نامبر که در پست اول نوشتید چه تفاوتی باهم دارن؟واینکه ایا مدل p300 پارت نامبرای دیگه مداره؟فرقشون چیه؟ 

up

لینک به دیدگاه

در در 1395/11/25, 16:40:51، sajad25 گفته است :

سلام دوست عزیز  این دو پارت نامبر که در پست اول نوشتید چه تفاوتی باهم دارن؟واینکه ایا مدل p300 پارت نامبرای دیگه مداره؟فرقشون چیه؟ 

up

سلام عزیز.طبق تحقیقاتی که من توی سایت های خارجی کردم مدل p300 هاردهای 3 ترابایت  توشیبا فقط همین دوتا پارت نامبر رو داره و ننوشته بود و هر چی تحقیق کردم هم نتونستم بفهمم  چه تفاوتی دارند.

p300 مدل دو ترا با پارت نامبر HDWD120 و یک ترا با HDWD110 و 500 گیگ با HDWD105 شروع میشن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...