رفتن به مطلب

خرید کیس جهت استفاده طراحی گرافیکی تا 3500

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان 
استفاده ام برنامه های ادوبی پریمیر و افتر افکت و کار با فیلم های حجیم با رزولوشن 4K هست.
بودجه هم 3 تا 3500 در نظر گرفتم برای این کار
کیس آماده یا جمع اوری قطعات باشه فرقی نداره میتونم سیستم رو اسمبل کنم
به سی پی یوو amd هم حساسیت ندارم کلا برند برام مهم نیست کارایی برام مهم تره
لطفا در این مورد بنده رو راهنمایی بفرمایید
پیشاپیش ممنون  

لینک به دیدگاه

والا مهمتر از هر چیزی برای شما کارت گرافیکه که حتی اگه شما 480 هم بردارین خودش به تنهایی حدود 1.400 تا 1.500 هست

اگه انویدیا هم بخواین بردارین بهترین گزینه برای شما  970 یا 980ti یا 1060 هست که حداقل 1.5 میلیون قیمتشه

یه مقدار بودجه تون رو زیادتر کنین وگرنه سیستم های پایین تر برای 4k رندرینگ جوابگو نیستن . چون من یکی از کارام 4k رندرینگ هست میگم

چون کار ادیت و ... انجام میدین باید cpu و gpu تون هردو قوی باشن و حداقل رم پیشنهادی 16GB هست . پیشنهاد بنده باتوجه به بودجتون و فقط کیفیت کار استفاده از چیپست x79 و یه سی پی یو مثلا 3770 هست  که البته نواش نیست یا یه باندل مثل ازراک x99 extreme و 5820k . همین چند روز پیش تو فروم همسایه یه موردش رو گذاشته بودن حدود 1.8 میلیون تومن . که با حدود 600 تومن رم و 1.4 یه گرافیک 480 حساب کنین ... البته این حدود 5 تومنی در میاد

خودم تا حالا با AMD کار نکردم و نمیدونم تو رندرینگ در مقابل اینتل چجوریه . بزارین بقیه نظر بدن . ولی بنظر میرسه باید به سی پی یو AMD فک کنین !!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...