رفتن به مطلب

فروش گرافیک سافایر r9 270x dualx-4 g boost

alirezamrl
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز
یک عدد گرافیک سافایر r9 270x dual 4 gig boost موجود هست
256 بیت  و 2تا برق 6 پین میخوره ....
 گارانتی به تازگی تموم شده
بسیار تمیز و بدون اور کاملا سالم
این کارت رو 2 سال پیش خودم برای پسر خاله هام گرفتم به قیمت 860 تومن  و فاکتور هم موجوده
یه لینک هم از این کارت میزارم که آخرین قیمت فروشش مشخصه ....

http://www.lapbuy.com/کارت-گرافیک-سافایر-sapphire-/6548-r9-270x-oc-dual-x-4gb-boost-گرافیک-سافایر.html
من قیمت رو توافقی میزارم در مرحله اول دوستان قیمت رو خصوصی اعلام کنن . خواهشا قیمتای خنده دار جهت بهم زدن تاپیک نزارید !

هزینه ارسال هم با خریدار محترم

20170112_194007.jpg

20170112_194212.jpg

20170112_194246.jpg

20170112_194306.jpg

20170112_194334.jpg

20170112_205555.jpg

ویرایش شده توسط alirezamrl
تصحیح عکس
لینک به دیدگاه

سلام، این کارت از 7950 ضعیفتره، با توجه به اینکه 7950 بین 450 تا 500 خرید و فروش میشه...قیمتتون برای این کارت چقدر هست؟

لینک به دیدگاه

7950 بیار برا من 450 ..با کارتن بیار  مثه این باشه500 ...

الکی قیمت نپرون دوست عزیز

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Mhossein گفته است :

لایک داری اساسی...
چندوقته لیون واسه فروش بز خری شده اما اگه همین کارت الان واسه خود این جناب بود ....... !
من قیمت نذاشتم ملاحظه کردم که اهل فن قیمت بدن اما بعضیا فکر میکنن کسی که خودش عامل فروش قطعات کامپیوتر هست از پشت کوه اومده

لینک به دیدگاه

در در 1395/10/24, 12:36:55، morteza_m2n گفته است :

سلام، این کارت از 7950 ضعیفتره، با توجه به اینکه 7950 بین 450 تا 500 خرید و فروش میشه...قیمتتون برای این کارت چقدر هست؟

قیمت معقولی گفتی / 500 بیشتر اصلا ارزش نداره

لینک به دیدگاه

قیمت مورد نظرتو اعلام کنید همه بدونن خریدار اگه براش صرف کنه خودش وسط میاد

تازه نوشتی مزایده !!! مزایده ای که نه قیمت پایه داره نه فوری داره نه گام !! 

که فک کنم‌ ویرایشش کردی

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Mohsen25k گفته است :

قیمت مورد نظرتو اعلام کنید همه بدونن خریدار اگه براش صرف کنه خودش وسط میاد

تازه نوشتی مزایده !!! مزایده ای که نه قیمت پایه داره نه فوری داره نه گام !! 

که فک کنم‌ ویرایشش کردی

خریدار واقعی قیمت این کارتو میدونه نیازی نیست من چونه بزنم و تاپیک بیخودی شلوغ بشه !
نه وقتشو دارم و نه حوصله و نه اعصاب زیادی ....
شمام اگه خریداری میای خصوصی پیام میدی قسمت باشه معامله میکنیم و نباشه بنده عجله ای برای فروش ندارم و طبق قوانین در روز 1 بار آپ میشه تا به فروش برسه

سپاس به خاطر نظر کارشناسانه و دلسوزی شما

لینک به دیدگاه

520 خریدارم.

ارسال با شما در ابتدا.

پیشنهاد تا فردا صبح معتبره.

ویرایش شده توسط Done
لینک به دیدگاه

در در 1395/10/24, 23:50:38، alirezamrl گفته است :

لایک داری اساسی...
چندوقته لیون واسه فروش بز خری شده اما اگه همین کارت الان واسه خود این جناب بود ....... !
من قیمت نذاشتم ملاحظه کردم که اهل فن قیمت بدن اما بعضیا فکر میکنن کسی که خودش عامل فروش قطعات کامپیوتر هست از پشت کوه اومده

کارت ایشون یه چیزی در حد 7870 هست نه 7950!

7950 هم ردش از خانواده R9 280 هست!

کارت ایشون نهایتا 400 ارزش خرید داره!

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، rfadayi گفته است :

دوست عزیز من 450 میدم شما 270 x برام پیدا کن،الان 750 ti رو چهارصد نمیدن،ظاهرا شما از قیمت ها خبر نداری

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، Arya2000c گفته است :

دوست عزیز من 450 میدم شما 270 x برام پیدا کن،الان 750 ti رو چهارصد نمیدن،ظاهرا شما از قیمت ها خبر نداری

سلام

۷۵۰ti نوش تو بازار چهارصدو هفتاد راحت گیر میاد.به قیمتای نجومی توجه نکنیدلطفا

نميدن که ندن  اخوی هر چیزی  قیمتی داره  .بعضی  از  دوستان سودجوراهافتادن و یه سری گرافیک عتیقه رو با قیمت بالا میخرن بازار دست دوم رو داغ کردن .حالا یا میزارن تو موزه و یا به یه خلق بدبخت بی خبر میندازن.قرار نیست برای گرافیک دو نسل قبل با عدم پشتیبانی dx۱۲ پول یه گراف نو بدی.الان یه ۹۵۰ با سه سال  گارانتی میشه ۵۰۰ تا ۵۵۰ بخری.این کجا و آن کجا.طرف ۵۸۷۰ رو زده سیصد به بالا .بعدم میخواد با ۷۷۹۰ عوض کنه.کی میاد گرافیک بهتر و به روز تر با کارایی بهتر و مصرف و پشتیبانی  dx12 رو بده یه بخاری برقی بگیره.تازه نوشته چرا کسی نیست.درسته که این گرافیکا خوب بودن ولی باید نگاه  کرد دید  همرده نوشون قیمتش چنده.نصف اون حساب کرد چون هم گارانتی نداره و هم عمرشو کرده وهم dx12 نیست.

ببخشید که انشا شد ممنون

ویرایش شده توسط blooder
لینک به دیدگاه

در در 1395/10/24, 14:27:14، Mhossein گفته است :

همین قیمت خریدو فروش شده اگه علاقه دارین بگردین هست تو سایت!شما انتظار داری که بعد از 3 سال استفاده کارتتو به قیمت نو بفروشی!!!!

در ضمن من قیمت نپرودنم،و لحنتون جالب نبود!گفتم تا قیمت تایین کنین برای کارتتون.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، rfadayi گفته است :

ممنون از پاسخ شما،متاسفانه یک سری همیشه هستن که میان و خود شیرینی میکنن.

لینک به دیدگاه

نقل قول

دوست عزیز بنده قصد جسارت ندارم ولی کسی که عامل فروش باشه اولندش خودش خوب باید بدونه که قیمت جنسش رو خودش باید تعیین کنه نه دیگران !!!

دومندش من نمیدونم این چه فلسفه ای هست که برخی دوستان میان میگن من قیمت نمیدن همه پیشنهاد بدن ، بعدش به تمام قیمت های پیشنهادی هم ناراحت میشن !!

شما که رو جنست قیمت نزاشتی باید آمادگی شنیدن هر قیمتی رو داشته باشی عزیز (حتی 100 تومن) چون خودت اینجور خاستی

هر چند که هیچ قیمت پرتی هم ندیدم

با تشکر از شما ......

لینک به دیدگاه

یعنی واقعا متاسفم برای اونایی که میان ادای کارشناسارو در میارن فقط !!!!!
دوست عزیزی که ادعای فهم و کمالات و فرهنگت میشه ! من چی گفتم ؟ گفتم شما خریداری میای خصوصی قیمت میدی بنده راضی باشم به شما میفروشم ؟! الان این قابل درک هست برای شمایی که خریدار هستی یا بازم اسپم میخوای بدی ؟؟!!!!!!!!

من دیگه حرفی ندارم
خوشحالتر میشم با نظرات زیباتون تاپیک رو بالا بیارید چون من فقط 1 بار در روز این کار رو میکنم ....

جنس رو خدای نکرده به زور که به کسی نمیخوام بفروشم
پولشو دادم نمیخوام کمتر از مبلغ خاصی بفروشم خلاصصصصصصصصصصصصصصصصص

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، sinastar گفته است :

دوست عزیز بنده قصد جسارت ندارم ولی کسی که عامل فروش باشه اولندش خودش خوب باید بدونه که قیمت جنسش رو خودش باید تعیین کنه نه دیگران !!!

دومندش من نمیدونم این چه فلسفه ای هست که برخی دوستان میان میگن من قیمت نمیدن همه پیشنهاد بدن ، بعدش به تمام قیمت های پیشنهادی هم ناراحت میشن !!

شما که رو جنست قیمت نزاشتی باید آمادگی شنیدن هر قیمتی رو داشته باشی عزیز (حتی 100 تومن) چون خودت اینجور خاستی

با تشکر از شما ......

استاد الان شما خریداری ؟!!!
اگه نیستی پس مزاحم تاپیک نشو اونی که کارت رو بخواد میدونه چیه و چقدر میارزه .......

اگر یه کم دقت میکردی گفتم خصوصی جواب میدم و نیازی نیست اینجا جواب بدم ! اختیارش با منه و نه شما

تاپیک رو بیخودی شلوغ نکنید چون مشتری واقعی نیستید

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، mrdariush گفته است :

سلام

400خریدارم

ممنون

سلام
مدل 2 گیگ هم بیشتر از 400 ارزش داره دوست عزیز ....
اینجوری باشه نمیفروشم کلا

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، sinastar گفته است :

با تشکر از شما ......

استاد من ناراحت نشدم
قیمت این کارتم دقیقا میدونم اما میخوام بدونم کسی هست که واقعا پای ارزش یه کارت پول بده یا ما فقط یاد گرفتیم مفت خری کنیم و تو سر مال دیگران بزنیم !!!!!! ؟

من الان قیمتم گذاشته بودم 30 تا اسپم داشتم با قیمتای خاص ! قیمت بزاری یه دردسر میسازین .نزاری هم اینجوری واسه این گفتم خصوصی تشریف بیارید و قیمت مد نظرتونو بدین..... 

گفتن کلمه پیشنهاد هیچ اشکالی هم نداره !
این حق فروشنده هست چون پای جنسش پول داده و مفت نخریده ... جنس استفاده شده ضرر هم حساب شده پس مشکلی نیست
شما هم هر وقت خواستی تاپیک بزنی استفاده کن
چ حرفای زوری میزنید خداوکیلی !

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...