رفتن به مطلب

کدوم بهتره ؟!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام 

بین این دوتا کارت گرافیک که تقریبا قیمتاشون یکیه کدومو پیشنهاد میدید ؟

ASUS ROG STRIX RX 470 OC DCII 4GB GDDR5

GIGABYTE GTX 1050 Ti OC WF2X 4GB GDDR5

32MrnIZ4QkZklDYK_setting_000_1_90_end_500.png.jpegorginal_1483006434_2.jpg

ویرایش شده توسط hoseindn
لینک به دیدگاه

بنده به شخصه 470 و ترجیح میدم ،1050 ها تو بازار واقعا بد قیمت گذاری شدند . به نظرمن ارزش قیمتیشون اینقدر نیست . 

لینک به دیدگاه

اگر نو میخوای بخری من هیچکدوم رو پیشنهاد نمیدم ! من GTX 980 G1 رو با یک سال و نیم گارانتی یک میلیون خریدم

لینک به دیدگاه

درود

470 بهتره اما به قول دوستمون، دست دوم 980 بگیری خیلی بصرفه تر و بهتره.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز قیمت 1050 کاملا نامعقوله واصلا خریدش به این قیمت کار درستی نیست

470 خوش قیمت تره و ارزش بیشتری داره تا تهیه بشه

اما تهیه دست دوم هم بدک نیست میشه با همون بودجه دست دوم کارتهای R9 390 یا 980.rx 480 .1060

تهیه کرد

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

اگر نو میخوای بخری من هیچکدوم رو پیشنهاد نمیدم ! من GTX 980 G1 رو با یک سال و نیم گارانتی یک میلیون خریدم

خب این قیمت که شما گرفتین عالیه با این شرایط فکر نکنم با قیمتا امروز gtx 980 یک میلیون بدن !

لینک به دیدگاه

به هیچ وجه من الوجوه 1050 و 1050ti نگیر

در این قیمت 470 و در پله بعدی 480 یا 1060

لینک به دیدگاه

کلا انویدیا بهتره تا amd

من هردو تارو داشتم 

مصرف برق بیشتر ، اورکلاک پذیری کمتر و تو رندر قدرت کمتر و ... مواردی هست که AMD رو محکوم میکنه .

AMD کلا به برد فشار بیشتری میاره و مقابل انویدیا حرفی برا گفتن نداره . خرابی مادربردا با کارتای AMD خیلی خیلی بیشتر از انویدیا هست . ارزش خرید 980 و حتی 970 خیلی بیشتر از حتی 390 و 480 هست.

2روز قبل تو فروم همسایه 980ti گذاشته بودن 1150 تومن که خریدم و SLI بستم . یدونه هم 2 ماه پیش گرفتم 1200 ولی بازم گیر میاد . قیمتاش حدود همین 1200 تومن هست . 980 هم حدود 1 تومن هست . 970 هم حدود 900 گیر میاد و 100% از اون دوتایی که گفتین بهتره . اگه بخواین انویدیا بگیرین کلا 1050 و 1050ti و 1060 رو بزارین کنار . حتی 780ti گیر بیارین از اون دوتا کارتی که گفتین ارزش خرید به نسبت بالاتری داره

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگه کارت های AMD سری جدید رو خواستید تهیه کنید حتما خوب تحقیق و بررسی راجع به مدل های مد نظر انجام بدید چون کارت های جدید AMD تو مدل رفرنس از لحاظ وات مصرفی و توان و گرما مشکل داشتن و با گفته های AMD تناقض پیدا کردن و بعضا باعث آسیب پذیر شدن مادربرد می شدن که البته بعدا گفتن با درایور جدید مرتفعش کردن و همچنین این مشکلات ممکنه در مدل های کاستوم وجود نداشته باشه ولی در کل اگه خواستی بگیری خوب تو سایتهای معتبر خارجی و دوستان اهل فن داخلی ( لیون و... )آمارش رو بگیر که اشتباه نکنی؟!!

موفق باشی.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز این کاملا مشخصه که ارزش 470 بسیار بالاتره و آینده دارتر هستش ...کارت کم مصرف و خنک و قدرتمندیه .... و 1050TI به هیچ وجه ارزش خرید نداره ...  amd در 480 رفرنس مشکل داشت نه در 470 و در مدل کاستوم کوچکترین مشکلی نداره .... حالا اگر نظر عوض شد و دست دوم خواستین بگیرین بگین تا در مورد  اون کارتها هم دوستان راهنمایی کنند .

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون بابت راهمایی هایی که کردین

اگه gtx 980 یا gtx 970 بگیرم با core i3 -6100 مشکل پیدا نمیکنه ؟

خیلی ممنون میشم اگه راجب این پستم نظر بدین

ویرایش شده توسط hoseindn
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، hoseindn گفته است :

خیلی ممنون بابت راهمایی هایی که کردین

اگه gtx 980 یا gtx 970 بگیرم با core i3 -6100 مشکل پیدا نمیکنه ؟

خیلی ممنون میشم اگه راجب این پستم نظر بدین

نه بهیچ وجه

خودم 970 رو با core i3 بستم 

اصلا گلوگاه نمیشه مگه بخوای با رزولیشن بالا و 4K بازی کنی ، البته اگه رم رو 16 برداری مشکلی پیش نمیاد . خودم 2 سال پیش داشتم اون موقع با گیمای اون موقع مشکلی نداشتم گیمای جدید رو نمیدونم ‌.

لینک به دیدگاه

در در 1395/10/25, 00:48:38، hoseindn گفته است :

سلام 

بین این دوتا کارت گرافیک که تقریبا قیمتاشون یکیه کدومو پیشنهاد میدید ؟

ASUS ROG STRIX RX 470 OC DCII 4GB GDDR5

GIGABYTE GTX 1050 Ti OC WF2X 4GB GDDR5

32MrnIZ4QkZklDYK_setting_000_1_90_end_500.png.jpegorginal_1483006434_2.jpg

سلام.

حتی فکر اینکه RX470 رو موج ها آورده باشن لب ساحل انداخته باشن و دست و پا بزنه و 1050TI جرات کنه نزدیکش شه یه لگد تو اون شرایط بهش بزنه هم حرامه. کارت RX470 تو رنج قیمتش تقریبا بی رقیبه. علی الخصوص با وضعیت نامردی انویدیا که هسته های کودا کارت 1060 3GB رو کمتر گذاشته...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...