رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید مادربورد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام.

من مدتیه دارم دنبال یه مادر بورد خوب میگردم و معیار اصلیم کش رم هست

بین تمام مادر بوردایی که دیدم ROG Rampage V 10 Edition و MAXIMUS IX CODE LGA1151 Z270 چشممو گرفت اما واقعا بین این دوتا دچار شک شدم

maximus تا 4133 تا توانایی اورکلاک داره اما رمپیج 3333. با توجه به اینکه قیمت ماکسیموس ارزونتره. آیا اصلا 4000 کش رم به درد من میخوره ؟  رم مورد نظر من 3200 هست که فکر نمیکنم بیشتر از این نیاز باشه

و اینکه رمپیج خروجی ها و درگاه های بیشتری هم داره.

درباره  پردازنده صدا  و  درگاه هاهم واقعا  اطلاع کاملی  ندارم از این لحاظ کدوم  بهتره ؟

و اینکه  مادر بورد بهتری در این رنج قیمت تا 3 تومن میتونم پیدا کنم ؟

ویرایش شده توسط DiCe
لینک به دیدگاه

در در 1395/10/25, 11:55:00، DiCe گفته است :

با سلام.

من مدتیه دارم دنبال یه مادر بورد خوب میگردم و معیار اصلیم کش رم هست

بین تمام مادر بوردایی که دیدم ROG Rampage V 10 Edition و MAXIMUS IX CODE LGA1151 Z270 چشممو گرفت اما واقعا بین این دوتا دچار شک شدم

maximus تا 4133 تا توانایی اورکلاک داره اما رمپیج 3333. با توجه به اینکه قیمت ماکسیموس ارزونتره. آیا اصلا 4000 کش رم به درد من میخوره ؟  رم مورد نظر من 3200 هست که فکر نمیکنم بیشتر از این نیاز باشه

و اینکه رمپیج خروجی ها و درگاه های بیشتری هم داره.

درباره  پردازنده صدا  و  درگاه هاهم واقعا  اطلاع کاملی  ندارم از این لحاظ کدوم  بهتره ؟

و اینکه  مادر بورد بهتری در این رنج قیمت تا 3 تومن میتونم پیدا کنم ؟

رم با فرکانس بیشتر از 3200 نه خریدش خیلی هوشمندانه ست و نه قیمتش. فقط شما رو با اعداد راضی می کنه. درون یک گیم اگه 1 فریم تاثیر گذاشت، چنانچه گیوتین پیدا بشه من گردنم رو در اختیارش می ذارم. کلا حس خیلی خوبی نسبت به سری Rampage  دارم.

لینک به دیدگاه

من خودم اون مدل رمپیج رو دارم  قابلیت اورکلاکش بی نظیره و فعلا رقیبی نداره 

تو مبحث گیمینگ خرید رم با فرکانس بیشتر از 3000 معقول نیست وبا گرافیک ۱۰۸۰ شاید یه فریم هم اضافه نتونی بگیری 

رمپیج سوکت 2011 v3 هست وحداقل پردازنده ۵۸۲۰  هست که توصیه نمیشه و بعد اون ۶۸۰۰  که حدود ۱۸۵۰  قیمتشه و با ۶۷۰۰ حدود ۵۰۰ تومن تفاوت قیمت داره 

رمپیج کارت صوتی اضافی hi fi داره و امکانات صوتی اضافه تری داره ، رم ۴ کاناله ساپورت میکنه و تا ۱۲۸ گیگ ساپورت رمشه و ۴ تا پورت pci e v3 داره که دوتاش 16x هست و ... که البته هیچ کدومش بدرد گیم نمیخوره 

تگه برا گیم میخوای همون سوکت ۱۱۵۱ رو بگیر ولی با چیپست z270 و یکم صبر کنی در حد ۳ماهی تا ۱۰۸۰ti شاید معقولانه تره البته حدود قیمت ۹۰۰دلار خواهد داشت که احتمالا حدود ۵  میلیون قیمت میخوره !!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...