رفتن به مطلب

تاپیک سوالات فنی کاربران درباره مادربردهای MSI

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در این تاپیک به سوالات و مشکلات کاربران درباره مادربردهای MSI پاسخ داده میشود :

لینک به دیدگاه

کاربران محترم انجمن  میتوانند سوالات فنی خود را در این تاپیک یا با ایجاد تاپیک در همین بخش مطرح کنند . در اسرع وقت توسط پشتیبانی آنلاین MSI به آنها پاسخ داده میشود .

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

کاربران محترم  میتوانند سوالات فنی و مشکلات فنی  مربوط به قطعات MSI خود را در این تاپیک یا با ایجاد تاپیک در همین بخش مطرح کنند . در اسرع وقت توسط پشتیبانی آنلاین MSI به آنها پاسخ داده میشود .

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

سلام

سوالی  داشتم

میخواستم بدونم ماربرد MSI Z87 XPOWER چرا با بعضی  بردازنده ها مثل G1840 مشکل داره وتصویر نمیده؟!

ارزون ترین بردازنده برای این مادربرد چی هست

ممنون

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، seventh گفته است :

سلام

سوالی  داشتم

میخواستم بدونم ماربرد MSI Z87 XPOWER چرا با بعضی  بردازنده ها مثل G1840 مشکل داره وتصویر نمیده؟!

ارزون ترین بردازنده برای این مادربرد چی هست

ممنون

سلام  دوست عزیز 

بایوس را به آخرین نسخه سایت MSI اپدیت کنید . درباره پردازنده هم باید بگردید چه مدلی از  پردازنده های هسول در بازار هست .

با تشکر 

لینک به دیدگاه

ممنون از پاسخ سریع(:

بنده این مادربرد تازه گرفتم cpu. تهیه نکردم و شخصی که داشت گفتند رو بعضی cpu. ها مثل g1840 تصویر نمیده روی g3220 تصویر میده

و تا cpu تصویر نده هم فکر نکنم بشه بایوس اپدیت کرد((اگر راهی داره بفرمایید))

الان چون میخوام cpu. تهیه کنم شک افتادم نگیرم و مشکل تصویر داشته باشم

شخصا خودم میخواستم g1840 استفاده کنم. که گفتند مشکل داره با این مادربرد g3220 که مشکل نداره را پیدا نکردم و g3260 هست ولی میترسم بگیرم تصویر نده

ممنون میشم یه راه حلی بدید کار اشتباهی نکنم

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، seventh گفته است :

ممنون از پاسخ سریع(:

بنده این مادربرد تازه گرفتم cpu. تهیه نکردم و شخصی که داشت گفتند رو بعضی cpu. ها مثل g1840 تصویر نمیده روی g3220 تصویر میده

و تا cpu تصویر نده هم فکر نکنم بشه بایوس اپدیت کرد((اگر راهی داره بفرمایید))

الان چون میخوام cpu. تهیه کنم شک افتادم نگیرم و مشکل تصویر داشته باشم

شخصا خودم میخواستم g1840 استفاده کنم. که گفتند مشکل داره با این مادربرد g3220 که مشکل نداره را پیدا نکردم و g3260 هست ولی میترسم بگیرم تصویر نده

ممنون میشم یه راه حلی بدید کار اشتباهی نکنم

سلام مجدد 

این مسئله مقداری مبهم است  . اگر مشکلی نداشته باشه برد و بایوس اپدیت شود با تمام پردازنده های 1150 بوت میشود . بهترین راه  بهتره  پردازنده را به شرط تست تهیه کنید . راهی دیگر به جز اپدیت بایوس قابل پیشنهاد نیست .

با تشکر 

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام خسته نباشین  یکی از دوستام مادربر z270m5 داره یه سی پی یو نسل ششم i76700kگرفته ایا باید بایوسش اپدیت شه یا نمیخواد ممنون میشم یه راهنمایی کنین

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، dariush30 گفته است :

سلام خسته نباشین  یکی از دوستام مادربر z270m5 داره یه سی پی یو نسل ششم i76700kگرفته ایا باید بایوسش اپدیت شه یا نمیخواد ممنون میشم یه راهنمایی کنین

سلام  دوست عزیز 

مادربرد MSI Z270 GAMING M5 نیازی به اپدیت بایوس برای این پردازنده ندارد  و به خوبی کار می کند .البته میتونید به آخرین بایوس اپدیت کنید .

با تشکر

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام

AMD Ryzen 5 1500X
MSI A320M GAMING PRO
به مشکل برخوردم و سیستم تصویر میده
چراغ EZ debug سی پی یو هم روشنه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، m4m4d گفته است :

سلام

AMD Ryzen 5 1500X
MSI A320M GAMING PRO
به مشکل برخوردم و سیستم تصویر میده
چراغ EZ debug سی پی یو هم روشنه

سلام وقتی تصویر می دهد چه مشکلی دارید ؟

بعد از توصیر دادن بایوس را اپدیت کنید  با M-FLASH 

لینک به دیدگاه

سلام. من قصد خرید مادربورد x99a raider  به همراه سی پی یو اینتل 6850k برای کارهای رندرینگ نیمه حرفه ای دارم. میخواستم بدونم این مادربورد برای این حجم از کارها توان کافی رو داره؟ 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Ehsan1212 گفته است :

سلام. من قصد خرید مادربورد x99a raider  به همراه سی پی یو اینتل 6850k برای کارهای رندرینگ نیمه حرفه ای دارم. میخواستم بدونم این مادربورد برای این حجم از کارها توان کافی رو داره؟ 

سلام دوست عزیز 

جوابگوست . ولی این برد را به شما توصیه می کنیم 

MSI X99A WORKSTATION

orginal_1487668447_81S5UsHktzL._SL1500_.thumb.jpg.408dd1835f1a83fdc74249ff6b78cc97.jpg

ویرایش شده توسط MSI Support
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

من همین مادربورد رو خریداری کردم. دمای داخل رو عموما بین 40-50 نشون میده توو کارهای معمولی مثل کپی، وب و نصب برنامه. آیا این دما عادی هست و در زمان رندرگیری حداکثر مقدار دما که به قطعات آسیبی نرسه چقدره؟ سوال آخرمم اینکه یه چراغ ال ای دی قرمز دائما روشنه رو مادربورد ولی تو دفترچه چیزی پیدا نکردم در موردش. علت این روشن بودن چراغ چیه؟

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، Ehsan1212 گفته است :

من همین مادربورد رو خریداری کردم. دمای داخل رو عموما بین 40-50 نشون میده توو کارهای معمولی مثل کپی، وب و نصب برنامه. آیا این دما عادی هست و در زمان رندرگیری حداکثر مقدار دما که به قطعات آسیبی نرسه چقدره؟ سوال آخرمم اینکه یه چراغ ال ای دی قرمز دائما روشنه رو مادربورد ولی تو دفترچه چیزی پیدا نکردم در موردش. علت این روشن بودن چراغ چیه؟

سلام  دوست عزیز 

بایوس اپدیت شده ؟

اون چراغ برای XMP  است 

از چه خنک کننده ایی استفاده می کنید ؟

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، MSI Support گفته است :

سلام  دوست عزیز 

بایوس اپدیت شده ؟

اون چراغ برای XMP  است 

از چه خنک کننده ایی استفاده می کنید ؟

نه آپدیت نکردم به صورت دیفالت همون حالت پیشفرض کارخونه هست. اون چراع رو دوباره بررسی کردم ظاهرا توو دفترچه نوشته برای فعال بودن بایوس دوم هست. چون تو تنظیمان بوت نوشته که ایکس ام پی فعال نیست فک میکنم مربوط به همین بایوس دوم باشه. خنک کننده هم deepcool captain 120 نصب کردم. 

لینک به دیدگاه

سلام من یه مادربرد msi h97 gaming 3 دارم تا حالا 3 بار بایوسش پریده فرستادم گارانتی درست شده اومده بنظرتون مشکل چیه؟ چرا اینطوری میشه

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، ghaffari گفته است :

سلام من یه مادربرد msi h97 gaming 3 دارم تا حالا 3 بار بایوسش پریده فرستادم گارانتی درست شده اومده بنظرتون مشکل چیه؟ چرا اینطوری میشه

سلام دوست عزیز 

اگر مادربرد شما گارانتی ماتریکس هست . باید با خودشان هماهنگ کنید .

با تشکر 

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Ehsan1212 گفته است :

نه آپدیت نکردم به صورت دیفالت همون حالت پیشفرض کارخونه هست. اون چراع رو دوباره بررسی کردم ظاهرا توو دفترچه نوشته برای فعال بودن بایوس دوم هست. چون تو تنظیمان بوت نوشته که ایکس ام پی فعال نیست فک میکنم مربوط به همین بایوس دوم باشه. خنک کننده هم deepcool captain 120 نصب کردم. 

سلام مجدد 

خنک کننده خوبی انتخاب نکردید برای این پردازنده . بایوس هم از طریق  M-FLASH اپدیت کنید .

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام بنده یه سیستم خریدم با مادربرد MSI X370 GAMING PRO CARBON رم هم 16 گیگ gel  هست رم و راحت از  طریق بایوس به 3000 رسوندم ولی پردازنده تو همون فرکانس پایه 3.2 قفل هست درصورتیکه تو حالت توربو باید تا 3.7 بره لطفا راهنمایی کنین .

2.jpg

ویرایش شده توسط esy2011
لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، esy2011 گفته است :

سلام بنده یه سیستم خریدم با مادربرد MSI X370 GAMING PRO CARBON رم هم 16 گیگ gel  هست رم و راحت از  طریق بایوس به 3000 رسوندم ولی پردازنده تو همون فرکانس پایه 3.2 قفل هست درصورتیکه تو حالت توربو باید تا 3.7 بره لطفا راهنمایی کنین .

2.jpg

سلام دوست عزیز  

حالت توربو در صورتی هست که واقعا به این افزایش سرعت نیاز داشته باشید و به صورت اتوماتیک است  . شما میتونی با گیم بوست  به راحتی سیستمت را اورکلاک کنید .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...