رفتن به مطلب

انتخاب مادربرد برای چینش دو کارت zotack 1080 xtreme

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان  کمک کنند برای  انتخاب مادربرد برای اس ال ای دو کارت گرافیک zotack gtx 1080 xtreme 

دوستان مادر برد حتما به چیپ ست x99 مجهز باشه و قابلیت چینش دو کارت بزرگ زوتاک ده هشتاد اکستریم رو داشته باشه

برند واسم مهم نیست و قیمت رو هم از پایین به بالا پیشنهاد بدید یعنی اگر مدل ارزانتر پیشنهاد بدید و اگر نبود مدل گرانتر چون به هر ترتیب باید یکی و انتخاب کنم چون دو کارت رو تهیه کردم و دنبال مادربرد مناسب با چسیپ ست x99 هستم.سیستم برای گیمینگ حرفه ای هستش پس زیبایی هم در نظر گرفته شود ممنونم اگه کمک کنید 

لینک به دیدگاه

نظر من این مادربورد زیبا از سری x99 است که تمامی قابلیت ها را داراست .

ASUS ROG STRIX X99 LGA2011-3 X99

به قیمت 1450 در فروشگاه لیون موجوده .

لینک به دیدگاه

اگه فقط گیم مد نظرتونه همون مدل استریکس که دوستمون بالا گفتن . ولی اگه اهل اورکلاک هم هستی رمپیج 5 ورژن 10 رو پیشنهاد میدم . چون خودم دارم و واقعا کاراییش فوق العاده هست .  البته یکم گرونه .

مدلای G1 از گیگابایت هم خوبن و گرونترینش حدود 2350 قیمتشه . 

مدل Godlike از MSI هم خیلی خوبه . رنگبندیش و امکانات گیمینگش هم عالیه . 

البته محض اطلاع میگم اگه از 6850 و بالاتر سی پی یو بردارین اونوقت میتونین هردوتاش رو x16 ببندین !

لینک به دیدگاه

در در 1395/10/26, 16:31:52، I M A N گفته است :

نظر من این مادربورد زیبا از سری x99 است که تمامی قابلیت ها را داراست .

ASUS ROG STRIX X99 LGA2011-3 X99

به قیمت 1450 در فروشگاه لیون موجوده .

مرسی فاصله اشغال کارتام خیلی بالاست جا میشه دو تا کارت زوتاک

لینک به دیدگاه

در در 1395/10/26, 17:00:20، sepehrariaee گفته است :

اگه فقط گیم مد نظرتونه همون مدل استریکس که دوستمون بالا گفتن . ولی اگه اهل اورکلاک هم هستی رمپیج 5 ورژن 10 رو پیشنهاد میدم . چون خودم دارم و واقعا کاراییش فوق العاده هست .  البته یکم گرونه .

مدلای G1 از گیگابایت هم خوبن و گرونترینش حدود 2350 قیمتشه . 

مدل Godlike از MSI هم خیلی خوبه . رنگبندیش و امکانات گیمینگش هم عالیه . 

البته محض اطلاع میگم اگه از 6850 و بالاتر سی پی یو بردارین اونوقت میتونین هردوتاش رو x16 ببندین !

اره واسه همین چیپ ست و ایکس ۹۹ انتخاب کردم که دو تا ۱۶ بگیرم.رمپیج فاصله اسلایدا پس سی ای  اجازه میده دو تا کارت زوتاک بندازیم،؟

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، mohsenzare1998 گفته است :

اره واسه همین چیپ ست و ایکس ۹۹ انتخاب کردم که دو تا ۱۶ بگیرم.رمپیج فاصله اسلایدا پس سی ای  اجازه میده دو تا کارت زوتاک بندازیم،؟

بله ، کاملا مناسبه . بین هرکدوم از سوکتای pcie به اندازه دو تا اسلاید فاصله هست . راحت میتونین ۴ تا گرافیک ببندین . من خودم دوتا بستم ، بدون هیچ مشکلی از نظر دما و ...

من توصیم اینه اگه از لحاظ هزینه هیچ مشکلی ندارین رمپیج بگیرین و از اوج قدرت و سرعت لذت ببرین !!

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، mohsenzare1998 گفته است :

دوست من سری Extreme 1080 کارتهای زوتاک هر کدام سه شکاف توسعه pci-e رو اشغال می کنه ولی با این حال از نظر SLI کردن دو کارت گرافیک مشکلی پیش نمی آید ولی مشکل این است شما چه انتظاری از یک مادربورد دارید و آیا پرداخت 1 میلیون تومان اضافه بابت مادربورد نسبت به مادربورد های معمولی تر توجیح داره برای شما که  هدفتان گیم است؟ 

ویرایش شده توسط I M A N
لینک به دیدگاه

اگه کاربری اصلی گیمینگه یه دونه ۱۰۸۰ کافیه و از سری ۱۱۵۱  حتی اگه ۶۶۰۰ هم باشه حداقل تا دو سال کفایت میکنه حتی لازم نیست ۶۶۰۰k رو بخرن چه برسه سری اکستریم ، ولی اگه هدف رندرینگ GPU و CPU محور هست قضیه فرق میکنه

رمپیج ۵ ورژن ۱۰ که خودمم دارمش فاصله بین اسلاید اول و سومش که x16 هست به اندازه ۴ اسلات هستش و باز هم مشکلی از نظر فضا نداره !!

لینک به دیدگاه

این استریکس ایکس 99 فاصله اسلات اول و دومش کافی نیست، کارت زوتک سه اسلات می خواد

بعدشم خود این مادربرد یه طرف، پردازنده ای که بهش بخوره هم یه بحث مهمه که با این سوکت ها قیمتش بالاتر می ره

بهتره شما اول سقف بودجه واسه پردازنده، رم و مادربرد رو مشخص کنی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

استارتر عزیز پیشنهاد بنده این هست بجای هزینه بیش از حد نرمال برای اجرای بازی  این هزینه رو صرف خرید لوازم جانبی برای گیم بکنید که قطعا عاشق گیم هستید و این ابزار ها میتونه لذت گیم رو براتون دو چندان کنه

در حال حاظر یدونه 1080 کفایت میکنه . شما هزینه اضافه رو فرض مثال میتونید صرف خرید VR بکنید. ست ریسینگ تهیه کنید. کیبورد موس هدست حرفه ایی و ..... 

بعدا اگه کمبودی در اجرا دیدید یه گرافیک دیگه برای sli تهیه کنید یا کارت قوی و بروز تر بخرید

بستن سیستم گیمینگ فقط مختص جعبه کیس نیست. 

البته آروزی فزونی مال رو براتون دارم و بعدا تو خرید همین vr براتون مشکلی نباشه و از همین الان  سوالی که مطرح کردی رو خریداری کنید

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...