رفتن به مطلب

evga gtx 1070 ftw

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان میخوام  evga gtx 1070 ftw بخرم

کسی اطلاعات جدید درباره برند evga داره ؟ بعد از اون مشکل vram که باعث اتش گرفتن کارت ها میشد دیگه ندیدم جایی واسه فروش سری جدید داشته باشه

الان از کجا میشه این کارت و تهیه کنم  ؟

لینک به دیدگاه

سلام

پیشنهاد میشه قبل از خرید حتما تحقیق بیشتر بکنید چون مدل هایی که وارد ایران شدن یه سری مشکلاتی دارن از جمله مشکل دما ، گارانتی درست حسابی و پاسخگو هم ندارن .

برو سمت ایسوز

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، evga ftw گفته است :

سلام دوستان میخوام  evga gtx 1070 ftw بخرم

کسی اطلاعات جدید درباره برند evga داره ؟ بعد از اون مشکل vram که باعث اتش گرفتن کارت ها میشد دیگه ندیدم جایی واسه فروش سری جدید داشته باشه

الان از کجا میشه این کارت و تهیه کنم  ؟

اگه بخری بزرگترین اشتباه زندگیت رو میکنی...

این مدل آبرو و حیثیت نذاشت برا EVGA

یه Msi gaming x بخر و لذتش رو ببر

لینک به دیدگاه

دوست عزیز مهمترین مزیت برند EVGA  گارانتی و خدمات پس از فروششه. که همچین چیزی تو ایران وجود نداره. پس پیشنهاد میکنم برند دیگه ای انتخاب کنی. من خودم zotac گرفتم

ویرایش شده توسط Shahabb
لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، aramnazdari گفته است :

اگه بخری بزرگترین اشتباه زندگیت رو میکنی...

این مدل آبرو و حیثیت نذاشت برا EVGA

یه Msi gaming x بخر و لذتش رو ببر

من از اولین سری های evga خریدم تا الان کهevga gtx950 ftw دارم واقعا کارت های خوبی داره الان بین دو راهی موندم خیلی وقت منتظر سری جدیدم سخته برم سمت برندهای دیگه

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، evga ftw گفته است :

من از اولین سری های evga خریدم تا الان کهevga gtx950 ftw دارم واقعا کارت های خوبی داره الان بین دو راهی موندم خیلی وقت منتظر سری جدیدم سخته برم سمت برندهای دیگه

به نظر من ریسک نکن واسه این سری. پیشنهاد من inno3d هست با قیمت خوبش.

البته گارانتی همراه پشتیبان هم خوبه من یه 950 داشتم مشکل تصویر پیدا کرد واسم تعویض کردن. ولی راجب اتش گرفتن نمیدونم چه کاری انجام بدن به نظر من ارزش دلهره و ریسک نداره واسه همین تا جایی که نگاه کردم لیون نداره ( فک کنم کلا وارد نکرد )

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

البته گارانتی همراه پشتیبان هم خوبه من یه 950 داشتم مشکل تصویر پیدا کرد واسم تعویض کردن. ولی راجب اتش گرفتن نمیدونم چه کاری انجام بدن به نظر من ارزش دلهره و ریسک نداره واسه همین تا جایی که نگاه کردم لیون نداره ( فک کنم کلا وارد نکرد )

مرسی از جوابتون این سیستم منه

intel core i7 3770

GP650A-UK Green

gskill 8gb 1600

KingSton SSD V300 - 120GB

wd 1tb blue

GA-P75-D3  main

green z2 hero

evga gtx 950 ftw

به نظرتون همین inno3d خوبه یا برند بهتر هم هست مسئله قیمتش  مهم نیست کارایی و کیفیت برام مهمه

ویرایش شده توسط evga ftw
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، evga ftw گفته است :

مرسی از جوابتون این سیستم منه

intel core i7 3370

GP650A-UK Green

gskill 8gb 1600

KingSton SSD V300 - 120GB

wd 1tb blue

GA-P75-D3V  motherboard

green z2 hero

evga gtx 950 ftw

به نظرتون همین inno3d خوبه یا برند بهتر هم هست مسئله قیمتش  مهم نیست کارایی و کیفیت برام مهمه

گیگا یا ایسوز شاید بهتر باشن ولی قیمتشون بالا تره اگه مشکل قیمت ندارید گیگا رو پیشنهاد میکنم نمیخوادم مدل های خیلی گرون بگیری.

Inno3d هم کولر خیلی عالی و زیبایی داره و قابل رقابت با گیگا و ایسوز هست.

لینک به دیدگاه

اگه اهل اورکلاک نیستی به نظرم جز این دو. مورد چیزی رو. انتخاب نکن اونم در صورتی که مشکل مالی نداشته باشی

یا زوتاک اکستریم

یا اکستریم گیمینگ گیگابایت 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز به نظرم موقع خرید به فروشش هم باید فکر کنی و خرید این سری کار اشتباهی هست چون از نظر روانی این سری خاطره بدی از خودش به جا گذاشته . اگه مثلا به کارت ها EVGA علاقه داری می تونی کارتهای MSI رو بخری که مثل کارت های EVGA دو فن هست و کیفیت خوبی هم  داره .

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

داداش شما که قصد هزینه دارید رم رو هم به 16 گیگ ارتقا بدید .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام
یکمقدار صبر کن (نزدیک عید) شاید سری جدید محصولات EVGA وارد بشن
وگرنه این سری اولی که داد تو بازار خیلی داغون بود ، اصلاً توصیه نمیشه به خریدش
یکسری از 1070 ها هم که چیپ رم میکرون داشتن بنظر مشکل داشتن سعی کنید مدلی رو بخرید که مطمئن باشید چیپ رم سامسونگ استفاده شده باشه

در کل سری 1070 از هر برندی بخواهید بگیرید باید خیلی شانستون خوب باشه ^_^^_^

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ariiian گفته است :

اگه اهل اورکلاک نیستی به نظرم جز این دو. مورد چیزی رو. انتخاب نکن اونم در صورتی که مشکل مالی نداشته باشی

یا زوتاک اکستریم

یا اکستریم گیمینگ گیگابایت 

در 1 ساعت قبل، saeed110 گفته است :

دوست عزیز به نظرم موقع خرید به فروشش هم باید فکر کنی و خرید این سری کار اشتباهی هست چون از نظر روانی این سری خاطره بدی از خودش به جا گذاشته . اگه مثلا به کارت ها EVGA علاقه داری می تونی کارتهای MSI رو بخری که مثل کارت های EVGA دو فن هست و کیفیت خوبی هم  داره .

در 46 دقیقه قبل، Aryanath گفته است :

داداش شما که قصد هزینه دارید رم رو هم به 16 گیگ ارتقا بدید .

در 33 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام
یکمقدار صبر کن (نزدیک عید) شاید سری جدید محصولات EVGA وارد بشن
وگرنه این سری اولی که داد تو بازار خیلی داغون بود ، اصلاً توصیه نمیشه به خریدش
یکسری از 1070 ها هم که چیپ رم میکرون داشتن بنظر مشکل داشتن سعی کنید مدلی رو بخرید که مطمئن باشید چیپ رم سامسونگ استفاده شده باشه

در کل سری 1070 از هر برندی بخواهید بگیرید باید خیلی شانستون خوب باشه ^_^^_^

ممنون از توجهتون

لینک به دیدگاه

ببین دوست عزیز vrm کارتای evga مشکل  نداشتن مشکل در واقع یه batch خارن مشکل دار بود که روی یه سری از کارتای ftw بود اگر کارتی که می خری نسبتا جدید باشه یا اینکه از سری ای باشه که از قبل thermal pad روش بوده مشکلی نباید باشه.. شما کارتی که خازن مشکل دار روش باشه رو واتر کول هم بکنی دیر یا زود اون خازن کارتو به فنا میده ...(لپ کلام دمال 120 برای vrm زیاد نیست مثل 80 برای cpu هست اون vrm ساخته شده که روی 120 کار کنه حالا دما کمتر باشه بهتر از 120 خیلی بری بالاتر چرا یه مشکلاتی ایجاد ممکنه بشه ولی اون دمای vrm مشکل اون کارتا نبوده...)

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز٬ توصیه میکنم حتما از این انتخابت صرف‌نظر کنی.

یکی از دوستای من کارت گرافیک GTX 1080FTW تهیه کرد و ابتدا با مشکل دما کمی برخورد و اصلا کارت خوب اور نمیشد که باعث شک ایشون شد و متوجه شدن این سری کارت ها به علت نبود پد مموری شدیدا داغ میکنند و هم چنین این دما شامل حال فاز ها هم بوده که توی کارت های nVIDIA دمای خود فاز معلوم نیست و درپایان با ضرر سریعا فروخت.

این  مشکلات توی اکثر این سری گزارش شده(یعنی نه همشون) و گویا گارانتی ها هم زیاد رسیدگی خوبی ندارند.

و عکس کارت سامان

IMG_20161025_192410.jpg

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، crash گفته است :

ببین دوست عزیز vrm کارتای evga مشکل  نداشتن مشکل در واقع یه batch خارن مشکل دار بود که روی یه سری از کارتای ftw بود اگر کارتی که می خری نسبتا جدید باشه یا اینکه از سری ای باشه که از قبل thermal pad روش بوده مشکلی نباید باشه.. شما کارتی که خازن مشکل دار روش باشه رو واتر کول هم بکنی دیر یا زود اون خازن کارتو به فنا میده ...(لپ کلام دمال 120 برای vrm زیاد نیست مثل 80 برای cpu هست اون vrm ساخته شده که روی 120 کار کنه حالا دما کمتر باشه بهتر از 120 خیلی بری بالاتر چرا یه مشکلاتی ایجاد ممکنه بشه ولی اون دمای vrm مشکل اون کارتا نبوده...)

من شنیدم هیت سینک کولر به مموری ها نمیچسبه و فقط به چیپ میچسبه و باعث میشه مموری داغ کنه و اتش بگیره درسته؟

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

شما چون شخصا کارت اینو داشتی و استفاده کردی داری پیشنهاد میدی ،بدیهیه که کیفیت ساخت این برند کاملا متوسطه

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، OmidArash گفته است :

شما چون شخصا کارت اینو داشتی و استفاده کردی داری پیشنهاد میدی ،بدیهیه که کیفیت ساخت این برند کاملا متوسطه

Inno3d رو میگی؟ نه نداشتم ولی هم قیمت خوبی دارن هم خوشگلن و کیفیت خوبی دارن اینجور که میگی متوسط بعید میدونم

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

من شنیدم هیت سینک کولر به مموری ها نمیچسبه و فقط به چیپ میچسبه و باعث میشه مموری داغ کنه و اتش بگیره درسته؟

vram مشکل نبوده vrm مشکل بوده که اون مشکل vrm هم بخاطر خازن های مشکل دار بوده ... چیپ های vrmمعمولا ساخته شده که تو دمای تا 140-120 درجه کار کنه که دیگه بعدش اگر قضیه بیخ دار بشه thermal runaway رخ میده و boom چیپ به فنا میره.... توی سری ftw مشکل حرارت vrm که تا 120 میره نبوده مشکل یک سری خازن بوده که بعد از یه مدت short میشده و کارت فاتحش خونده میشده...

لینک به دیدگاه

سلام.

تو ایران EVGA خیلی خوب نیست.

برندهای با شخصیتی مانند Zotac، Inno3D و Galax شدیدا این روزها رو زبون ها افتادن. عالی عالی.

اگر هم هزینه بیشتر براتون مانعی نداره، واقعا سری 1070 های Strix OC ایسوس عالی هستن...

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در 1395/10/28, 12:39:38، OmidArash گفته است :

من  INNO3D داشتم محصولاش بسیار با کیفیت هستن از لحاظ ظاهری هم بسیار شکیل هستند و خوش ساخت

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، mhtk گفته است :

من  INNO3D داشتم محصولاش بسیار با کیفیت هستن از لحاظ ظاهری هم بسیار شکیل هستند و خوش ساخت

بله خیلی از عزیزان هستند که کارت هایی مثل شما داشتند و راضی اند و به دیگران هم پیشنهاد میدند ، معیار خوش ساختی و باکیفیت بودن میتونه مساله ای باشه کاملا مقایسه ای و تجربی که بسیار طیف وسیعی رو پوشش میده ، خیلی زمان ها انتخاب بد از بدتر اشتباها به ما تلقین میکنه که بین خوب و بد انتخاب کردیم /.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، OmidArash گفته است :

بله خیلی از عزیزان هستند که کارت هایی مثل شما داشتند و راضی اند و به دیگران هم پیشنهاد میدند ، معیار خوش ساختی و باکیفیت بودن میتونه مساله ای باشه کاملا مقایسه ای و تجربی که بسیار طیف وسیعی رو پوشش میده ، خیلی زمان ها انتخاب بد از بدتر اشتباها به ما تلقین میکنه که بین خوب و بد انتخاب کردیم /.

همه برندها خوب و بد دارند همه برندها توشون مشکل هستش چه حد بالاش چه وسطش چه پایینش  صرفا خود بنده با برند گیگابایت مشکل دارم ولی برند گیگابایت رو رد نمی کنم برندها بیشتر سلیقه ای هستش 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...