رفتن به مطلب

[پایان یافت] کنسل شد.

amin110
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

این گرافیک به خاطر دارتیکس 10 بودن دیگه واسه بازی ارزش نداره . قدرتش هم به خاطر مصرف برق بالا اصلا ارزش نداره.با gtx 780 مصرف برقش برابره ولی قدرتش نه.

بازم قیمت رو قرار بدین بهتره. شاید کسی قیمت خوب ببینه بخره

لینک به دیدگاه

چه قانونیه که وقتی استارتر میگه قیمت نگین کسی حق نداره قیمت بگه ، اینجوری فقط راه رو برای بی انصافی و سواستفاده راحت کردن .

لینک به دیدگاه

برق چند پين ميخوره؟

اون تصوير دما كه قراردادين در حالت معموليه يا بعد از گيم و كار هست؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، eddy گفته است :

برق چند پين ميخوره؟

اون تصوير دما كه قراردادين در حالت معموليه يا بعد از گيم و كار هست؟

این کارت در زمان خودش هیولای بی شاخ و دمی بود 

کارت دو هسته ای با کانکتور 6+8 پین

680 وات پاور نیازمند سیستمی هست ک این کارت روش نصب باشه

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، gamero گفته است :

این گرافیک به خاطر دارتیکس 10 بودن دیگه واسه بازی ارزش نداره . قدرتش هم به خاطر مصرف برق بالا اصلا ارزش نداره.با gtx 780 مصرف برقش برابره ولی قدرتش نه.

بازم قیمت رو قرار بدین بهتره. شاید کسی قیمت خوب ببینه بخره

دوست عزیز خب نسبت به قیمت مناسبه.شما یه تومن واسه خرید گرافیک کنار گذاشته باشی معلومه این اخه و بدردنخور!

من هم بخاطر مقرون بصرف بودن خریدمش و بخاطرش یه پاور 680 واتی هم خریدم .الان شما گرافیک کارکرده که هم قدرت این باشه 350 بدن سراغ داری.همون 780 که میگی خب دوبرابر قدرت بیشترش، گرونتره.

بیشتر پیگیر معاوضم شما گرافیک به من ارزون بده اینو هم ارزون بر دار.

در 12 ساعت قبل، OmidArash گفته است :

چه قانونیه که وقتی استارتر میگه قیمت نگین کسی حق نداره قیمت بگه ، اینجوری فقط راه رو برای بی انصافی و سواستفاده راحت کردن .

دوست عزیز این چه حرفیه...فروشنده مختاره ولی خب قبول دارم قیمت داشته باشه و یا پیشنهاد تو تاپیک باشه حداقل واسه خریدار بهتره اما اول اینکه من بیشتر دنبال معاوضه هستم و دوم قیمت رو هم گفتم اگه خوب باشه میفروشم اما دوستان پیشنهاداشون معمولا کمتره و خریدار از معایب میگه و حداقلی میخواد بخره خب حق داره و البته فروشنده هم میخواد خوب بفروشه و خب اینم حق داره.مثلا  یکی از  پیشنهادها 150 تومن بود که  خودم 150 سه چهارتا هم باشه خریدارم!

شما همینجا دوست داری پیشنهاد قیمت بده9_9 راستش احتمالا مزایدش کنم اگه پیشنهاد معاوضه یا قیمت مناسب نباشه.ممنون.

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، ΚιNGPıN گفته است :

این کارت در زمان خودش هیولای بی شاخ و دمی بود 

کارت دو هسته ای با کانکتور 6+8 پین

680 وات پاور نیازمند سیستمی هست ک این کارت روش نصب باشه

هنوزم هیولاست البته پیش گرافیک مدنظرشما(1080تی) سوسکه:$.بله یه 8 و یه 6 پین میخواد و گرافیک مناسب براش همینه البته فکر میکنم یمقدار کمتر هم جواب بده اگه سیستم پر مصرفی نباشه.

ویرایش شده توسط amin110
لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، amin110 گفته است :

دوست عزیز خب نسبت به قیمت مناسبه.شما یه تومن واسه خرید گرافیک کنار گذاشته باشی معلومه این اخه و بدردنخور!

من هم بخاطر مقرون بصرف بودن خریدمش و بخاطرش یه پاور 680 واتی هم خریدم .الان شما گرافیک کارکرده که هم قدرت این باشه 350 بدن سراغ داری.همون 780 که میگی خب دوبرابر قدرت بیشترش، گرونتره.

بیشتر پیگیر معاوضم شما گرافیک به من ارزون بده اینو هم ارزون بر دار.☺

دوست عزیز این چه حرفیه...فروشنده مختاره ولی خب قبول دارم قیمت داشته باشه و یا پیشنهاد تو تاپیک باشه حداقل واسه خریدار بهتره اما اول اینکه من بیشتر دنبال معاوضه هستم و دوم قیمت رو هم گفتم اگه خوب باشه میفروشم اما دوستان پیشنهاداشون معمولا کمتره و خریدار از معایب میگه و حداقلی میخواد بخره خب حق داره و البته فروشنده هم میخواد خوب بفروشه و خب اینم حق داره.مثلا  یکی از  پیشنهادها 150 تومن بود که  خودم 150 سه چهارتا هم باشه خریدارم!

شما همینجا دوست داری پیشنهاد قیمت بده9_9 راستش احتمالا مزایدش کنم اگه پیشنهاد معاوضه یا قیمت مناسب نباشه.ممنون.

داداش اولا بنده هیچ منظوری به شما نداشتم صرفا یک انتقاد به سایت بود ، ثانیا EVGA GTX295 CO-OP با ده سال گارانتی داشتم که پارسال گارانتیش تموم شده بود چند ماه پیش 200 تومن فروختم احساس می کنم خیلی خوب هم فروختم به دلایله خیلی مختلفی ولی بنده خدا خریدار الان راضیه به همون قیمت بفروشه اگر خریدارید باهاش مرتبطتون کنم ، ثالثا تو همین سایت یارو 1070 EVGA ریفر بدون گارانتی رو گذاشتن 1700 اون هم از سری ای که همه جا در مورد مشکلات دماییش نوشته شده بنده اومدم زیرش نوشتم گرونه و نمیارزه مدیر ورداشته به من اخطار داده و پست رو حذف کرده خوب این چه وضعیه مگه کلاهبرداری راه انداختن ؟ در نهایت عذر خواهی از شما اگر جسارت شد.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، amin110 گفته است :

هنوزم هیولاست البته پیش گرافیک مدنظرشما(1080تی) سوسکه:$.بله یه 8 و یه 6 پین میخواد و گرافیک مناسب براش همینه البته فکر میکنم یمقدار کمتر هم جواب بده اگه سیستم پر مصرفی نباشه.

ی  سیستم قدیمی دارم اتفاقا سوکت افسانه ای 775 :دی منتهی پاور با توان کافی نداره وگرنه عاشق این کارت های کلاسیک قدیمی ام و میخریدمش

حالا میشه بپرسم قیمت مد نظر خودتون چقدره؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز قیمت مد نظرت رو بفرما تا اگر مناسب بود معامله کنیم

حالا اگه یه قیمتی هم بدیم مثل اون یکی تاپیک ها کلی استارتر ناراحت میشه که چرا همچین قیمتی دادی

اگه فروشنده ای قیمت مد نظرت رو خودت بفرما

اینم جهت یاداوردی بگم که چند ماه پیش تو انجمن همسایه 180 تومن فروخته شد (با کلیه قطعات جانبی)

لینک به دیدگاه

الان 4890 رو بعضی این قیمت میگن که بگمونم نصف این قدرتشه...و به گفته ی یکی از دوستان تو مراکز فروش قطعات معمولا قیمتش حدود 300 تومنه!

ویرایش شده توسط amin110
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، ebisalimi58 گفته است :

سلام

100 خریدارم

سلام.لطفا تو تاپیک قیمت ندین مخصوصا  قیمتهای فوق پرت!....150 سراغ داری تا 10 تا خریدارم.زیر دویست هم باشه 10تا نه ولی خریدارم.سراغ داری بگو لطفا..

بیخود نیست دوستان تهدید میکنن در صورت کارشناسی و قیمت پایین گزارش میکنن چون الان کار به اینجا کشیده که شما میگی 100 خریدارم :o.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ebisalimi58 گفته است :

سلام

100 خریدارم

من 275gtx دارم که از این کارت ضعیفتره  خداییش توی هیچی کم نمیاره انصافم چیزه خوبیه 

لینک به دیدگاه

داداش بهتره اجازه بحث و قیمت پرت دادن و ... رو تو تاپیک منع کنی و یه قیمت برای کارتت تعیین کنی.

کارت خیلی نادر و خوبیه خوب بفروشی ایشالله

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ebisalimi58 گفته است :

سلام

100 خریدارم

از این GTX 295 های 100 تومنی اگه داری من چندتایی میخوام ?

100 تومن GT210 هم گیرت نمیاد

ویرایش شده توسط TeraFloppy64
لینک به دیدگاه

برادر عزیز دل رو به دریا بزن بین 180تا 200 پایه مزایده بزن

واقعن کارت خوبیه

لینک به دیدگاه

نقل قول

سلام.لطفا تو تاپیک قیمت ندین مخصوصا  قیمتهای فوق پرت!....150 سراغ داری تا 10 تا خریدارم.زیر دویست هم باشه 10تا نه ولی خریدارم.سراغ داری بگو لطفا..

بیخود نیست دوستان تهدید میکنن در صورت کارشناسی و قیمت پایین گزارش میکنن چون الان کار به اینجا کشیده که شما میگی 100 خریدارم :o.

تا زمانی که خودت قیمت ندی از این قیمت های فوق پرت خیلی خواهی شنید !!!!

در ضمن 150 زیادم پرت نیست ، 10 تا سراغ ندارم ولی گفتم که 180 تازه تو پی تی فروختن

لینک به دیدگاه

نقل قول نمیکنم.از دوستانی که از جانب انصاف نظر دادن ممنونم.و شما که میگی 150 پرت نیست من میگم عمده به قیمت 150 تعداد بالا میخرم اگه کسی داره پخ کنه و اینکه میگی 180 فروخته شده بعله طرف خوب خریده منم چون قیمتش مناسب بود خریدم و کلی دردسر خرید پاور هم واسش داشتم.ضمنا مغازه دار اینکاره میگفت حدود 200 برمیدارم حالا خودش چقدر روش میکشه نمیدونم ولی بنظرم حدود 50 تا همون 100 روش بکشه!

بالای 200 پیشنهاد بدین.اگه معاوضه هم داشته باشین مثلا 740 رو به من بدین 100 منم اینو میدم 90 خوبه! یا 630 رو بدین 20 منم اینو تقدیم میکنم 130!

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، amin110 گفته است :

نقل قول نمیکنم.از دوستانی که از جانب انصاف نظر دادن ممنونم.و شما که میگی 150 پرت نیست من میگم عمده به قیمت 150 تعداد بالا میخرم اگه کسی داره پخ کنه و اینکه میگی 180 فروخته شده بعله طرف خوب خریده منم چون قیمتش مناسب بود خریدم و کلی دردسر خرید پاور هم واسش داشتم.ضمنا مغازه دار اینکاره میگفت حدود 200 برمیدارم حالا خودش چقدر روش میکشه نمیدونم ولی بنظرم حدود 50 تا همون 100 روش بکشه!

بالای 200 پیشنهاد بدین.اگه معاوضه هم داشته باشین مثلا 740 رو به من بدین 100 منم اینو میدم 90 خوبه! یا 630 رو بدین 20 منم اینو تقدیم میکنم 130!

فروش هم تو لیون تا یکی دوروز دیگست و خریدار نبودتاپیک رو میبندم ......................و این کارت بدردنخور بی ارزش رو جای دیگه میفروشم حتی 100 اما نه اینجا.ممنون از لطف دوستان.

لینک به دیدگاه

دو هستش کلا فعاله یا باید فعالش کرد؟ پسر خاله من یکی داره تازه فهمیده کارت 2 هسته ایه نمیدونه چطوری فعالشون کنه 

راستی اگه به همون مغازه دار بفروشی بهتره قیمتم خوب گفته

راستی یه نرم افزار هست بازی های dx 11 رو تبدیل میکنه به 10 و میتونی با این کارت بازیشون کنین اگه خواستی پ خ کن لینک بدم

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...