رفتن به مطلب

[پایان یافت] کنسل شد.

amin110
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 12 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

دو هستش کلا فعاله یا باید فعالش کرد؟ پسر خاله من یکی داره تازه فهمیده کارت 2 هسته ایه :))))

راستی اگه به همون مغازه دار بفروشی بهتره قیمتم خوب گفته

راستی یه نرم افزار هست بازی های dx 11 رو تبدیل میکنه به 10 و میتونی با این کارت بازیشون کنین اگه خواستی پ خ کن لینک بدم

راستش منم دقیق نمیدونم چجوریاست اما خب بنظرم حتما فعاله ,... تو برنامه های کانورت و گرافیک رندر بگمونم میتونی یکیش رو  غیر فعال یا فعال کنی که البته من باهاش برنامه کار نکردم.بله برنامه رو خودم گرفتم که البته خیلی کم حجمه درسته؟زیر یه مگ بود بگمونم اما خب تستش نکردم چون انگار با سیستم خودم نمیسازه کارت.ممنونم.

ویرایش شده توسط amin110
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، amin110 گفته است :

راستش منم دقیق نمیدونم چجوریاست اما خب بنظرم حتما فعاله ,... تو برنامه های کانورت و گرافیک رندر بگمونم میتونی یکیش رو  غیر فعال یا فعال کنی که البته من باهاش برنامه کار نکردم.بله برنامه رو خودم گرفتم که البته خیلی کم حجمه درسته؟زیر یه مگ بود بگمونم اما خب تستش نکردم چون انگار با سیستم خودم نمیسازه کارت.ممنونم.

ویندوز 7 میخواد. ویندوزای بالا تر رو نمیدونم. دو تا نسخه داره 64 و 32 بیت که باید نسخه مربوط به ویندوز رو بگیری.

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

ویندوز 7 میخواد. ویندوزای بالا تر رو نمیدونم. دو تا نسخه داره 64 و 32 بیت که باید نسخه مربوط به ویندوز رو بگیری.

اره دیدم توضیحاتش رو...فعلا کارت بیکار تو کارتونشه و بیخیالش شدم.ممنون.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...