رفتن به مطلب

سیستم گیم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

سوال اول اینکه اگه بخوام این سیستمو ببندم جواب گیم رو میده ؟

سوال دوم اینکه یه مانیتور اچ دی دارم که فقط Vga میخوره . میتونم به این سیستم با تبدیل Hdmi به Vga وصلش کنم ؟

ممنون

Screenshot_۲۰۱۷-۰۱-۱۶-۲۳-۱۰-۴۳.png

لینک به دیدگاه

درود بر شما

نه داداش زیاد جالب نیست . سیستم ساده ای هستش . بازیها رو نمیتونی با آخرین تنظیمات و رزولوشن بالا بازی کنی 

چقدر میخوای هزینه کنی ////

لینک به دیدگاه

عکستون لود. نمیشه 

از همین مدل کوچیکی که دارم میبینم گرافیک ۱۰۵۰برداشتید که اشتباه محض هست

برید rx470بردارید

سیپیوتون هم حدس میزنم۶۳۰۰باشه که با  کارتی که گفتم فکر نکنم گلوگاه ایجاد کنه

در 11 دقیقه قبل، farvahr گفته است :

درود بر شما

نه داداش زیاد جالب نیست . سیستم ساده ای هستش . بازیها رو نمیتونی با آخرین تنظیمات و رزولوشن بالا بازی کنی 

حرفتون به طور کامل غلطه:) ایشون میخوان روی. مانیتور اچ دی. بازی کنن فکر کنم با این سیستم تا ۴سال دیگه هم به مشکلی بر نخورن

عکسو. یه بار دیگه اپلود. کنید. بقیه قطعات رو. نمیتونم به طور دقیق تشخیص بدم

فکر کنم رمتون. جی اسکیل باشه پاور هم از گرین برداشتین؟

بودجتونو هم به طور تقریبی بگید

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، ariiian گفته است :

عکستون لود. نمیشه 

از همین مدل کوچیکی که دارم میبینم گرافیک ۱۰۵۰برداشتید که اشتباه محض هست

برید rx470بردارید

سیپیوتون هم حدس میزنم۶۳۰۰باشه که با  کارتی که گفتم فکر نکنم گلوگاه ایجاد کنه

حرفتون به طور کامل غلطه:) ایشون میخوان روی. مانیتور اچ دی. بازی کنن فکر کنم با این سیستم تا ۴سال دیگه هم به مشکلی بر نخورن

عکسو. یه بار دیگه اپلود. کنید. بقیه قطعات رو. نمیتونم به طور دقیق تشخیص بدم

فکر کنم رمتون. جی اسکیل باشه پاور هم از گرین برداشتین؟

بودجتونو هم به طور تقریبی بگید

داداچ داری اشتباه میزنی ؟؟!!

چهار سال طرف سیستم شاخ داره چنین چیزی رو نمیگه چه برسه به یه سیستم 3تومنی

لینک به دیدگاه

ارزش خرید 1050Ti خیلی پایینه

این رو بگیرید

http://lioncomputer.ir/product/8985/کارت+گرافیک+سافایر+NITRO%2B+RX+470+OC+4GB/

و اگر بدوجتون نمیرسه یه برند و مدل دیگش رو بگیرید

سایر قطعات سیستم نسبت به هم مناسب انتخاب شدند .

در مورد مبدل نگران نباشید اما بهتره برای عوض کردن مانیتور فکر جدی کنید پورت VGA چندان جالب نیست .

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز، اگر بودجتون محدود هست و قصد ارتقا برای یک یا دو سال آینده ندارید، بنده این سیستم رو پیشنهاد میکنم :

به جای کارت 1050، کارت RX 470 بخرید همون طور که دوستمون گفتند.

این سری از کارت ها مصرف پایینی دارند و فکر کنم به جای w580 گرین اگر w500 از Cooler Master بگیرید بهتره !(تجربه شخصی)

خودم طرفدار AMD هستم و پیشنهاد میکنم سیستم AMD ببندید چون مادربورد بسیار ساده ای انتخاب کردی دوست عزیز. درسته سی پی یو جدیدتری ساپورت میکنه و مصرفش پایینتره اما به نظر من در بودجه های کم، مهم بیشترین Performance نسبت به قطعاطی هست که میخرید. اگر 100 تومن بیشتر خرج کنید میتونید ASUS 970 AURA GAMING بگیرید که هم کیفیتش عالیه و هم سری گیمینگ هستش با نور پردازی و خروجی صدای عالی و کارت شبکه حرفه ای و یو اس بی 3.1 و درگاه m2  و . . . . و هم به جای سی پی یو i3 که یک کلاهبرداری بزرگ از Intel هست چون عملا 2 هسته ای بوده و چون 4 تا نخ یا Thread داره به عنوان 4 هسته ای به ملت غالب میشه ! به جاش میتونین FX 6300 با قیمت 440 تومن بگیرید (ارزونتر از i3) که هم 6 هسته واقعی داره و هم 8 مگ کش که خیلی تو بازی به کار میاد. تنها اشکال کار اینجاست که به جای رم DDR4 2133 باید رم DDR3 1866 بخرید ( مادربورد تا DDR3 2133 رو ساپورت میکنه !). البته اونقدر که فکر میکنید در Performance سیستم تاثیر نداره.

خروجی گرافیک RX هم DVI هست که با یک تبدیل 5 تومنی به VGA میخوره.

لینک به دیدگاه

انتخاب هات خوبه فقط بحث کارت گرافیک هست که دوستان بهترین پیشنهاد رو بهت دادن . میتونی پاورتو بهتر بگیری که در آینده کارتتو ارتقا بدی چون i3 6300 تا کارت 1070 هم برای بازی مشکلی ایجاد نمیکنه

لینک به دیدگاه

بنظر من اگه میخای روی این رزولوشن یعنی ۷۲۰pیا ۷۶۸p بازی کنی که بنظرم حتی gtx 950هم کافیشه!اون بنچمارکایی که میزارن همشون برای فول اچ دی به بالا هستن که میبینی عملکرد مثلا این کارت در حد ۲۰یا ۱۵فریمه ،اچ دیش میشه دوبرابر یعنی ۳۰تا۴۰فریم که دیگه مشکلی نیست،دو سال دیگه هم فوقش بفروش کارتو برو یکی دیگه بگیر اینطوری بهتره زیادی کارت قدیمی نیست تو سر قیمت بزنن،مادر بورد مدل h110بگیر هزینه میاد پایین تر ،دی وی دی رایتر یه جا خوندم که بهترین مدل ها pioneer و sony هستن،بقیه چیزا خوبن رم ۸ که بعدن میتونی یدونه 8دیگه بزاری جفتش،یا cpu که قدرت تک هسته عالی داره برا شبیه سازی بازیا کنسول های قدیمی حرف نداره،کیس رو نمیتونم نظری بدم،برا پورت vga هم تبدیل هست از این بابت مشکلی نیست

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، farvahr گفته است :

دوست عزیز لطفا پست اولشونو کامل بخون بعد. همچین نظری رو بده بعد. هم پست من رو کامل بخون و ادامه نظرتو بده?

ایشون مانیتورشون اچ دیه که کارت گرافیکی که معرفی کردم کاملا جواب گوی این رزولوشن در سال های اینده هم هست

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، farvahr گفته است :

درود بر شما

در ۱ ساعت قبل، farvahr گفته است :

شما کدوم بازی هارو شخصا با 1050ti تست کردید که همچین نسخه ایی برا ملت میپیچین ؟!

اصلا کاری با بنچمارک های فضای مجازی ندارم .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز قطعات مناسبن بجز گرافیک. قطعا گرافیک رو مدل RX470 بردارید. ضمنا شما با مونیتور HD خیلی منطقی نیست همچین سیستمی ببندید. شما مونیتور رو بدید بره بعد کل بودجه رو واسه سیستم و مونیتور حداقل 1920*1080 بفرمایید تا بهتر بشه راهنمایی کرد

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، mostafa-b گفته است :

دوست عزیز قطعات مناسبن بجز گرافیک. قطعا گرافیک رو مدل RX470 بردارید. ضمنا شما با مونیتور HD خیلی منطقی نیست همچین سیستمی ببندید. شما مونیتور رو بدید بره بعد کل بودجه رو واسه سیستم و مونیتور حداقل 1920*1080 بفرمایید تا بهتر بشه راهنمایی کرد

این شد حرف حساب

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، farvahr گفته است :

این شد حرف حساب

شما حرف این دوستمون. رو. جواب بده بعد بگو حرف حساب?

?

در ۱ ساعت قبل، Oblivion گفته است :

شما کدوم بازی هارو شخصا با 1050ti تست کردید که همچین نسخه ایی برا ملت میپیچین ؟!

اصلا کاری با بنچمارک های فضای مجازی ندارم .

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، ariiian گفته است :

شما حرف این دوستمون. رو. جواب بده بعد بگو حرف حساب?

?

بنچمارک های فضای مجازی برای این هستن چون هر کسی نمیتونه همه ی سخت افزارهای تولید شده رو شخصا تست کنه و شمارو روشن میکنه که بخاطر بی اطلاعیتون سرتون کلاه نذارن فروشنده های نسبتا محترم ، تنها چیزی که تو بنچمارک نمیتونی تشخیص بدی کیفیت ساخته که اونم با یکم وقت گذاشتن و سرچ کردن حل میشه .

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، OmidArash گفته است :

بنچمارک های فضای مجازی برای این هستن چون هر کسی نمیتونه همه ی سخت افزارهای تولید شده رو شخصا تست کنه و شمارو روشن میکنه که بخاطر بی اطلاعیتون سرتون کلاه نذارن فروشنده های نسبتا محترم ، تنها چیزی که تو بنچمارک نمیتونی تشخیص بدی کیفیت ساخته که اونم با یکم وقت گذاشتن و سرچ کردن حل میشه .

حرفتون قبول. یه مثبت هم بهش میدم ولی یه سوال

ایشون حداقل اگه نه از نزدیک تست کرده و.نه بنچمارک ها رو دیده پس چرا میاد اطلاعات غلط میده؟وبسیار هم اصرار میکنه؟

بر فرض دیدن بنچمارک ها خب پس. نباید روی یک مورد که همه دارن میگن اشتباه میگید اصرار کنه!

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، ariiian گفته است :

حرفتون قبول. یه مثبت هم بهش میدم ولی یه سوال

ایشون حداقل اگه نه از نزدیک تست کرده و.نه بنچمارک ها رو دیده پس چرا میاد اطلاعات غلط میده؟وبسیار هم اصرار میکنه؟

بر فرض دیدن بنچمارک ها خب پس. نباید روی یک مورد که همه دارن میگن اشتباه میگید اصرار کنه!

این ویروس که هرکسی برای خودش صاحب نظره و ادعاش میشه چیزی که میگه درسته خیلی وقته بین ماها فراگیر شده خخخ

لینک به دیدگاه

با تشکر از دوستان .

من به اینکه 1050 Ti ارزش خرید نداره آگاه بودم ولی برای کاهش قیمت اون رو انتخاب کردم . 

بودجم نهایت 2500 هست .

فک کنم این سیستم بهتر باشه .البته اگه بعد یه مدت 750Ti رو بفروشم و RX470 یا 480 بگیرم .

یه سوال . این گرافیک خروجی مینی HDMI  داره و مانیتور ورودی HDMI . با تبدیل بایست وصل شه به سیستم ؟ و آیا تغییری در کیفیت ایجاد نمیکنه ؟

Screenshot_۲۰۱۷-۰۱-۱۷-۱۵-۵۶-۱۹.png

لینک به دیدگاه

خب یه گرافیک دست دو بخر بعد از یه مدتی ۴۷۰/۴۸۰رو. بخر

این کار کار خیلی بهتریه تا خرید. گزافیک نو. بدون ارزش..

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

ارزش خرید 1050Ti خیلی پایینه

این رو بگیرید

http://lioncomputer.ir/product/8985/کارت+گرافیک+سافایر+NITRO%2B+RX+470+OC+4GB/

و اگر بدوجتون نمیرسه یه برند و مدل دیگش رو بگیرید

سایر قطعات سیستم نسبت به هم مناسب انتخاب شدند .

در مورد مبدل نگران نباشید اما بهتره برای عوض کردن مانیتور فکر جدی کنید پورت VGA چندان جالب نیست .

من با ایشون موافقم. مانیتورم عوض کنید. پردازنده هم 6100 برداری ازین(6300) بهتره با این قیمت افتضاح.

بهتره از دوستان باتجربه تر همیشه مشاوره بگیرین مثل این دوست عزیزمون. موفق باشی. 1050 افتضاحه. به جای یه رم8 گیگ هم دوتا 4 سعی کن برداری. اگه بودجت نرسه مشکلی نیس همونم خوبه.

شما میتونی یه 380 ایکس یا 280 ایکس دست دو گیر بیارین.

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

من با ایشون موافقم. مانیتورم عوض کنید. پردازنده هم 6100 برداری ازین(6300) بهتره با این قیمت افتضاح.

بهتره از دوستان باتجربه تر همیشه مشاوره بگیرین مثل این دوست عزیزمون. موفق باشی. 1050 افتضاحه. به جای یه رم8 گیگ هم دوتا 4 سعی کن برداری. اگه بودجت نرسه مشکلی نیس همونم خوبه.

به مشاوره لیون زنگ بزنن هم خوبه

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

به مشاوره لیون زنگ بزنن هم خوبه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز با 2500 پیشنهاد بنده اینه؟

MB:H110 حدود 250

CPU:6100 حدود 430

RAM: 8 2400 حدود 180

HDD:WD BLUE حدود 190

CASE:GREEN Z PLUS حدود 140

PSU: GREEN 480 حدود 180

DVD: فرقی نمیکنه

مونیتور: 22 اینچ فول اچدی حدود 600 باید باشه

تقریبا میشه تا اینجا 2 تومن. با حدود 500 تا 600 تومن هم میتونید یه گرافیک دست دو تمیز بردارید و بعدا ارتقا بدید یا اینکه یه دونه RX460 آکبند بردارید. اینجوری تناسب سیستمتون بیشتره به نسبت حالتی که گرافیک قوی بذارید و تو رزولوشن پایین بازی کنید بخاطر مونیتور قدیمی.

لینک به دیدگاه

بعضی از نظرات رو انگار تیم مهران مدیری تهیه کرده اصن !

آقا 1050ti الان صفرش 800 تومنه

بعد rx470  صفرش 1 تومنه

بعدشم 1060 هست که صفرش شش گیگ 1200 هست!
اختلاف فریمشون هم 20 تایی هست،اختلاف قیمت هم دویست تومنی

اونوقت بعضی از دوستان عزیزمون  میان اظهار فضل میکنند قیمت کارت رفرنس رو با کاستوم مقایسه میکنن بعد میگن فلان کارت ارزش خرید نداره ! بگذریم بحث ارزش کلا ذایل میشه .

بعد ی سری اون وسطا خواستن ی کارت بخاری رو بندازن تو کیس گرین هیوا این بنده خدا ! حالا اسم کارت بماند.

ی وضعیه اصن !

ویرایش شده توسط Oblivion
لینک به دیدگاه

سلام.

دوست عزیز یه دستی با مانیتور هم بکش.

کل نسل Pascal خروجی تصویر آنالوگ نداره و این یعنی D-Sub (VGA) خبری نیست. مگه اینکه یه تبدیل کننده سیگنال اکتیو بخری 100 تومن که خوب چه کاریه مانیتور رو بروز می کنی.

بنابر این ابتدا مانیتور. با 250 تومن می شه الان یه مانیتور 19 یا 20 دسته دوم خرید که هم DVI ساپورت کنه و هم رزولوشنش 900P باشه...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...