رفتن به مطلب

بهترین پاساژها برای خرید قطعات

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با سلام به تمام دوستان

فکر کنم این موضوع بدی نباشه

برای ابتدای کار در مورد تهران میتونم بگم که پاساژهای خوبش بترتیب

پاساژ ایران=ولیعصر

پاساژ رضا = ولیعصر

پاساژ ولیعصر = ولیعصر

پاساژ پایتخت = میرداماد

هست

از شما دوستان شهرستانی هم میخوام که حتماً برای کامل شدن، تمام پاساژها در کشور که فعالیت کامپیوتری دارند از شمال کشور تا جزیره کیش کمک کنید

پیشاپیش از یاری شما دوستان تشکر میکنم

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

درود

تاپیک خیلی خوبیه از نظر بنده

شیراز هم پاساژ ملاصدرا رو داره که از قدیم بوده و جدیدتر هاش پی سی سنتر هست و البته بازرگانی کامپیوتر فافا.یک پاساز دیگه هم هستش به نام صدف که بیشتر کاسب های.... داره و جای خوبی نیست از نظر بنده برای خرید.

لینک به دیدگاه

تاپیک فوق العاده بجایی بود دوست عزیز......

از دوستان درخواست دارم که راجع به شهرهشون اطلاعات و پاشاژهای فروش رو حتما اینجا بزارن و کمک کنن این تاپیک جنبه عمومی و حالت رفرنس پیدا کنه. بدون شک برای خرید به خیلیها کمک میکنه.

لینک به دیدگاه

بندرعباس هم پاساژ هرمز و پاساژ ستاره بندر که به هیچ عنوان تنوع جنس مثل تهران و شیراز نمی شه

باتشکر

ویرایش شده توسط as2008
لینک به دیدگاه

متاسفانه همدان جای درست و حسابی برای خرید نداره فقط میشه به پاساژ بهمنیان اشاره کرد که توی کار کامپویتر هستن ولی مثل سر گردنه گیرا میمونه.

کسی از همشهری ها جای مناسب برای خرید خواست pm بده تا ادرس بدم. اینجور بگم تبلیغ میشه

لینک به دیدگاه

تاپیک عالی هستش . البته توی تهران پاساژ پارسیان (که کار لپ تاپ) می کنه هم هست و یک پاساژ جدید هم کنار پاساژ ایران داره باز می شه به نام نور تهران که بزرگترین پاساژ کامپیوتری ایران می شه !!!

یک ایده دارم که اگر صاحب تاپیک باهاش موافقت بکنند عالی می شه . یک نقشه از تهران و بقیه شهرها که اسمشون اینجا آورده می شه تهیه کنید و روی اون مکان پاساژها رو تعیین کنید تا اگر دوستان به شهرستان دیگه ای رفتند بدونند مکان این پاساژها کجاست ."البته بگم خودم وقتشون ندارما :-< "

@};-

لینک به دیدگاه

تو بوشهر پاساژ دانشجو و مای کامپیوتر قیمتاشون خیلی خوبه. قیمت بعضی کالاهشون مثل هارد و پاور از خود لیون هم کمتره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تاپیک عالی هستش . البته توی تهران پاساژ پارسیان (که کار لپ تاپ) می کنه هم هست و یک پاساژ جدید هم کنار پاساژ ایران داره باز می شه به نام نور تهران که بزرگترین پاساژ کامپیوتری ایران می شه !!!

یک ایده دارم که اگر صاحب تاپیک باهاش موافقت بکنند عالی می شه . یک نقشه از تهران و بقیه شهرها که اسمشون اینجا آورده می شه تهیه کنید و روی اون مکان پاساژها رو تعیین کنید تا اگر دوستان به شهرستان دیگه ای رفتند بدونند مکان این پاساژها کجاست ."البته بگم خودم وقتشون ندارما :-< "

@};-

با تشکر از شما دوست گرامی پیشنهاد خوبی هست ولی فکر کنم یخورده سخت باشه شاید بتونیم بعضی شهرها رو انجام بدیم ولی فکر نکنم کاملاً بشه اینکار رو کرد

در هر صورت تاپیک کاملاً آزاد هست و من هیچ گونه مشکلی ندارم از مدیران سایت هم برای یاری و پیشرفت این تاپیک تشکر میکنم

لینک به دیدگاه

بهترین پاساژ مشهد مجتمع تک هست البته اصلا قیمت هاش مثل تهران خوب نیست

لینک به دیدگاه

تو بوشهر پاساژ دانشجو و مای کامپیوتر قیمتاشون خیلی خوبه. قیمت بعضی کالاهشون مثل هارد و پاور از خود لیون هم کمتره.

:-< نشد دیگه !!! @};-

با تشکر از شما دوست گرامی پیشنهاد خوبی هست ولی فکر کنم یخورده سخت باشه شاید بتونیم بعضی شهرها رو انجام بدیم ولی فکر نکنم کاملاً بشه اینکار رو کرد

در هر صورت تاپیک کاملاً آزاد هست و من هیچ گونه مشکلی ندارم از مدیران سایت هم برای یاری و پیشرفت این تاپیک تشکر میکنم

:-j من که وقت ندارم ;)

ولی اگه دوستان زحمتش رو بکشند واقعاً منبع خوبی می شه . حیف تاپیک به این خوبیه منبع نداشته باشه !!!

لینک به دیدگاه

اهواز :

پاساژ اول = بازار بزرگ (تقاطع سی متری و طالقانی) این پاساژ که پاساژ اول اهواز هستش قطعاتش بین یک ماه تا دو ماه از تهران عقب تره!!

پاساژ دوم = میلاد (خیابان نادری) که پاساژ کاملی نیست و نمیشه سیستم کامل از اونجا گرفت.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دروداینم به ترتیب از کاملترین به پایین برای شهر قم:پاساژ مروارید.پاساژ گنجینه،پاساژ قدس،پاساژ ستاره،پاساژ طلا.البته چندتا نکته اهمیت داره که باید ذکر بشه :تمامی این پاساژها کمتر از یک کیلومتر باهم فاصله دارند وتقریبا تو یه خیابون و محدوده هستند،پاساژ دیگری هم به تازگی تاسیس شده که هنوز بهره برداری نشده،تو همون محدوده از شهر(خیابان صفاییه)که ظاهرا بخشی رو به فروشگاههای کامپیوتر اختصاص میدن.تمامی پاساژهای مذکور به دلیلی رکود اقتصادی دارای واحد های خالی و در حال تخلیه میباشند و طبقات اول آنها به فروش لباس تخصیص داده شده(غیراز قدس که کتاب فروشی هست)نمایندگی گرین،دریا کامپیوتر و ...در نقاط دیگر شهر پراکنده هستند.قطعات گرون قیمت مثل گرافیکهای های اند و ... بسیار کمیاب ودر صورت یافتن به قیمت خیلی بالاتر از قیمت بروز تهران قطعات میباشد.میشه نتیجه گرفت که همه شهرها با تهران تفاوتهای زیادی در اینگونه موارد دارن.باتشکر از همه دوستان لیونیموفق باشید

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...