رفتن به مطلب

مشاوره در مورد خرید CPU

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام من  سی پیوم   CORE I33220 هستش میخوام بفروشم یکمم پول دارم روش میزارم   CORE I3 skylake 6300

بگیرم  سوکت سی پیو من 1155 هستش اینی ک میخوام بگیرم1151 هستش ب بردم میخوره؟ 

در ضمن بخاطر BATTLEFIELD4 میخوام بگیرم تو انلاین وقتی زیر پام چیزی میترکه بازی ی چند ثانیه قفل میکنه  گرافیکمم جی تی 610 د ی دی ار3  2گیگ هستش اگه این سی پی یو رو بخرم مشکلم حل میشه؟

لینک به دیدگاه

سلام
سی پی یو اسکای لیک به مادربردت نمی‌خوره
نکته بعدی اینکه اون انفجار از سی پی یو نیست از گرافیکه چون گرافیک ۶۱۰ ضعیفه مخصوصا اینکه ۶۴ بیت هستش
این نظر من هستش نظر دوستان دیگه رو هم بپرس

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

لینک به دیدگاه

این دوستمون crazy leader راهنمایی مناسب رو انجام داد تعویض CPU دردی از شما دوا نمیکنه ( همچنین که به مادربردتم نمی خوره ) پس بیفایده است. 

بنده در عجبم که شما چطور با GT 610 داری Bat 4 بازی میکنی؟ VGA شما ضعیفه اگه میخوای هزینه کنی و بازی کنی باید اونو عوض کنی . واقعا من هدف از خرید VGA های ارزان قیمت اونم برای بازی رو  نفهمیدم ! 

البته شما باید کل کانفیگ سیستمتون مشخص باشه و همچینین رزولوشن مونیتور که بشه دقیق تر راهنماییتون کرد. 

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، pipi گفته است :

این دوستمون crazy leader راهنمایی مناسب رو انجام داد تعویض CPU دردی از شما دوا نمیکنه ( همچنین که به مادربردتم نمی خوره ) پس بیفایده است. 

بنده در عجبم که شما چطور با GT 610 داری Bat 4 بازی میکنی؟ VGA شما ضعیفه اگه میخوای هزینه کنی و بازی کنی باید اونو عوض کنی . واقعا من هدف از خرید VGA های ارزان قیمت اونم برای بازی رو  نفهمیدم ! 

البته شما باید کل کانفیگ سیستمتون مشخص باشه و همچینین رزولوشن مونیتور که بشه دقیق تر راهنماییتون کرد. 

سیستم برای چند سال پیشه :| برا من گرفتن :|:|:|

ب نظرتئن این سیستمم چند میره؟

core i3 3220 3.30 ghz

gt610ddr3 2gig

hdd:500

board: giga  p61a-d3

لینک به دیدگاه

با سلام

واقعیتشو بهتوم بگم همون موقع هم برای سیستم شما خرید GT 610  غیر منطقی بوده و هست! کارتی 64 بیتی که اگه اشتباه نکنم تنها 48 تا کودا کور داره! 

بنده اینو فقط عرض کردم که برای خریدن سیستم آیندت قبلش حتما یه پرس و جو کامل بکن که دوستان اهل فن حتما راهنمایی مناسب رو خواهند کرد

مهمترنشم اینکه شما هدفت از خرید چیه و دوم تا چه مقدار می خوای برای سیستمت هزینه کنی که دوستان بتونن با توجه به این اطلاعات جواب مناسب رو بهتون بدند. 

خدمتتون عرض کنم واقعیتش من قیمتشونو نمی دونم مگه نه حتما بهتون می گفتم اما در فکر خرید یک Core i5 و یک VGA  حداقل میان رده باش اگه می خوای بازی کنی ( هیچ وقت کارت های گرافیکی ضعیف اونم برای بازی نخر چون پول دوریختنه)  ، قطعاتم قدیمیه به نظر من ارزش ارتقا آنچنانی نداره پس فروشش و خرید سیستم جدید منطقی تره. بازم البته نظر خودتونه.

از مابقی دوستان در مورد قیمت این قطعات قدیمی سوال کنید بهتره

موفق باشید  

ویرایش شده توسط pipi
لینک به دیدگاه

اگه1تومن بخرن ک اونم ب سختی ی 200 میزارم  روش سیستم  بگیرم ارزش نداره؟

لینک به دیدگاه

سیستم نو که با این قیمت که فرمودید اصلا نمیشه خرید پس حتما باید دنبال قطعات دست دوم و کارده باشید ( قیمت ها هم با توجه به صعود قیمت دلار بشدت گرون شدن! ) 

میشه توی فروم ها بگردید و اگه مناسب بود و بکارتون اومد بخرید. البته می تونید بعدشم این سیستمتونو بفروشید. البته بازم باید هزینتونو بالا ببرید اونم برای نسل های جدید  

لینک به دیدگاه

در در 1395/10/28, 22:03:40، Armin.ph گفته است :

سیستم برای چند سال پیشه :| برا من گرفتن :|:|:|

ب نظرتئن این سیستمم چند میره؟

core i3 3220 3.30 ghz

gt610ddr3 2gig

hdd:500

board: giga  p61a-d3

300 400 میرزه فوق فوقش تازه

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Armin.ph گفته است :

اگه1تومن بخرن ک اونم ب سختی ی 200 میزارم  روش سیستم  بگیرم ارزش نداره؟

نه - مشابه همین سیستمی که داری دوباره می گیری - بنظرم بهتره سیستم را  اپدیتش کنی با یک CPU و  GPU قوی تر ( اگر بازی BF1را تنها ملاک بگیریم فعلا GPU  رو اپدیت کنی بهتره.)

پیشنهاد هم می کنم حداقل به اندازه 500 هزار تومن پول جمع کنی تا یک gtx 750 ti بگیری ( یا دست دوم هاش که ارزان تر باشه)

http://lioncomputer.ir/product/4495/Zotac+GTX+750+Ti+2GB+GDDR5/

و اگر می خوای CPU بگیری مثلا i5 2400 دست دوم

یا

که تا 2-3 سال اینده جواب گو در حد متوسط باشه ( البته باز کارت گرافیک نیاز به اپدیت پیدا می کنه فکر کنم )

لینک به دیدگاه

سلام مجدد
ببین دوست عزیز شما سیستمت سیستم چندان قدرت مندی نیست ولی در حوزه ی گیم نکته ای که مهم هستش اینه که رم و گرافیک شما مهم ترین چیز هستش که دقیقا ضعیف ترین قطعات همون دوتا هستن شما برای اجرای بهتر بازی ها حدود ۸ گیگ رم میخوای ولی چون رزولوشن اچ دی هستش یه رم چهار گیگ یا یه رم دو گیگ دیگه بخری بزاری کنار رمت خیلی بهتر میشه و نیاز به کارت گرافیکی داری که در حوزه اچ دی قوی باشه
بهترین انتخاب از نظر مننن یه گرافیک ۱۰۵۰ معمولی برات مناسبه ولی فراموش نکن
این فقط مشکلتو مدتی حل میکنه
شما باید سیستم کامل بگیری ولی اگر شرایط مالی درست ندارید همون یه رم چهار یا دو و یه گرافیک ۱۰۵۰ حدود ۶۰۰ یا ۷۰۰ شاید بشه ولی واقعا عالی میشه
گرافیکت میشه حدود ۶۰۰ رمت هم حدود ۹۰ اگر چهار گیگ بخری
بقیش هم مشکلی نیست بهتره سراغ کارت گرافیک هایی مثل ۷۵۰ یا ۹۵۰ هم نری چون رسما اینویدیا شرکتی نیست که به فکر نسل قبل باشه اگر میخوای گرافیک قدیمی بخری بهتره بری سراغ رادئون
بازم از دوستان دیگه نظر بگیر
موفق و سربلند باشی
شبت بخیر

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام. I3 3220 برای شما CPU خوبیه. با توجه به عمر سیستمت باید به اندازه قیمت باندلت فقط خرج CPU کنی که کار هوشمندانه ای محسوب نمیشه.

ببین دوست عزیز در هر شرایطی حتما شما می بایست گرافیک و عوض کنی.

بنا بر این اول همین کار و بکن. من حتم دارم، با توجه به گرافیک فعلی شما، حتی برای 750TI دسته دوم که 380 الی 430 یافت می شه می تونه شما رو کاملا راضی کنه و سیستم شما هم جوابگوی این گرافیک هست. من میون کامنت ها متوجه نشدم رم شما به چه مقداره اما رم 8 و گرافیک GTX 750TI براحتی می تونه بازی Bat4 رو FullHD Medium در حد 45 فریم بده...

لینک به دیدگاه

اولین قدم که میتونه نجاتت بده خرید به گرافیکه

بنظرم 960 بگیر ارزش بالاتری از 750ti داره

قدم بعدی خرید یه رم 2gb . 

فعلا با این دوتا تغییر مشکلت حل میشه و گلوگاهی پیدا نمیکنی . بفکر تغییر سوکت نباش 

بعدا کل سیستمت رو ارتقا بده .  ارتقا cpu هیچ فایده ای برات نداره .  موفق باشی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...