رفتن به مطلب

بالا بردن کیفیت مطالب فروم با کمک اعضا

سعید بهمنیان
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 1 ساعت قبل، dotsis گفته است :

به نظر من این اشتباه است حالا اگر کسی که یک مشکل سخت افزاری داشته باشد و امتیاز 25 + رو نداشته باشد طرف برای حل مشکلی که دارد چه کار کند

پیام خصوصی دادن به کاربر هایی که تجربه دارن و مطرح کردن مشکلاتشون در تاپیک های کلی.

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

• ارسال 65
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 35 دقیقه قبل، DPSYS گفته است :

وقتی یه تاپیک با یه هدف ایجاد میشه باید یه نتیجه هم داشته باشه و گرنه که دوستان شرکت کننده  فکر میکنن علاف شدن و در تاپیک های بعدی میل و رغبتشون برای مشارکت کمتر میشه و اینطوری بار علمی میاد پایین! مثلا دوستی تاپیک میزنه که به فلان مشکل برخوردم و دیگر دوستان لطف میکنن و برای کمک و راهنمایی به ایشون وقت میزارن و پیگیر میشن و بعد کلی پیگیری طرف مشکلش که حل میشه دیگه قید تاپیک رو میزنه و نه میاد بگه آخرش چی شد و نه یه تشکر خشک و خالی از دوستان میکنه و اینجوری تاپیک بی نتیجه میمونه و راه حل نا تموم و نا مشخص 

کاملا درسته.

برخی وقتها هم تاپیک برای مشکلی زده می شه که با عقل جور در نمی آد. بد نیست برای چنین تاپیکهایی محدودیت گذاشته بشه، مثلا عکسی از قطعات و عکسی از پیغام خطا لازم باشه.

مواردی رو دیده ام که برای مستند شدن مشکل درخواست چنین عکسهایی رو کرده ام و صاحب تاپیک کمترین اعتنایی نکرده.

لینک به دیدگاه

یه چیز دیگه هم بگم زیاد بی ربط نیست....

تو بازارچه یه سری افراد تازه وارد راه افتادن که هر کی یه چیزی میزنه برای فروش ، اونا سریعا اعلام میکنن خریدارن و بعد تاپیک رو منحرف میکنن و معلوم نیست میخرن نمیخرن و بعضا هم میگن خریدارن ولی یه دفعه غیبشون میزنه و خبری ازشون نیست... یه فکری باید به حالشون کرد... باید بلاکی چیزی بشن... ناظر ها کم لطفی میکنن در این زمینه ها... مخصوصا تازه واردها رو ، ولی اگه یه کاربر با سابقه یه بار یه خطایی ناخواسته ازش سر بزنه سریعا برخورد میکنن؟!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قبلا اخر فرم رو دو قسمت کرده بودن یک قسمت برای بازارچه یک قسمت برای بخشهای دیگه ی فرم

خیلی عالی شده بوده

قبلا بچه های زحمت کشی بودن که مقاله ترجمه میکردن

بخش گیم توسط اقا رضا خیلی گرم بود

متاسفانه اینا همه رفتن

به نظر من از وقتی این عزیزان رفتن فرم با کله خورد زمین

با عرض معذرت همش شده تاپیکهای درپیت و بدر نخور

ترجمه درست و حسابی مقالات وجود نداره

بخش اورکلاکینگ هم کلا مرده

البته این مورد بخاطر گرونی هست

من کلی قطعه دستم میاد جرات اور ندارم یک مشکلی پیش بیاد کلی ضرر میکنم

لینک به دیدگاه

راستش هر راه حلی که می دید باید ببینید مثلا عملی هست و اگه یه سری مشکلات روحل می کنه آیا مشکلات دیگه ای ایجاد می کنه یا نه . دادن راه حل خوبه اما باید قبل اجرا به دقت بررسی بشه مثلا دوستی گفته بود کسی که 100 تا امتیاز مثبت نداره نتونه تو بازارچه فعالیت کنه خوب این عواقبی هم داره شاید یه نفر فقط بخواد قسمت بازارچه فعالیت کنه و اصلا هم اهل امتیاز گرفتن تو انجمن نباشه خوب تکلیف این چیه . یا مثلا کسی 25 امتیاز مثبت نداره موضوع جدید ایجاد نکنه خوب این فرد به مشکل خورده چه کار بکنه به هر این فرد هم مشکلاتی داره که باید حل بشه .

اینکه انجمن افت کرده الان به نظرتون نسبت به گذشته چه تغییری کرده ؟ آیا الان قوانینی که وجود داره که قبلا نبود یا قوانینی قبلا بوده که الان نیستش . دلیل اصلی قوانین نیست دلیل اصلی به نظرم عوض شدن قالب سایت و همچنین کمتر شدن فعالیت مدیران و همچنین عدم فعالیت مترجمان و کاربران حرفه ای و با تجربه سابق سایت هستش که باعث میشدن سطح کلی دانش افراد انجمن ارتقا پیدا کنه . یه مدت هم همش فن بازی شد که باعث شد یه عده ای دل زده بشن کلا برن .

یه پیشنهاد هم دارم برای بهتر شدن سایت اگه مدیران سایت کامنت بنده رو می خونن قابلیتی در انجمن قرار بدن که استارتر وقتی مشکلش حل شد با راهنمایی دوستان، کلید حل شدن یا solve رو بزنه این ینی این تایپیک به نتیجه رسیده و فرد لازمه بعدا بره فقط تایپیک های به سرنجام رسیده رو برای حل مشکلش سرچ کنه و یا بگرده . تایپیک های بدون تکلیف خیلی بده آدم اعصابش خورد میشه بین اونا دنبال مشکل بگرده . حقیقتش اعصابا ضعیف شده نسبت به گذشته نمی دونم شاید من نسبت به گذشته کم حوصله تر شدم ^_^

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، saeed110 گفته است :

راستش هر راه حلی که می دید باید ببینید مثلا عملی هست و اگه یه سری مشکلات روحل می کنه آیا مشکلات دیگه ای ایجاد می کنه یا نه . دادن راه حل خوبه اما باید قبل اجرا به دقت بررسی بشه مثلا دوستی گفته بود کسی که 100 تا امتیاز مثبت نداره نتونه تو بازارچه فعالیت کنه خوب این عواقبی هم داره شاید یه نفر فقط بخواد قسمت بازارچه فعالیت کنه و اصلا هم اهل امتیاز گرفتن تو انجمن نباشه خوب تکلیف این چیه . یا مثلا کسی 25 امتیاز مثبت نداره موضوع جدید ایجاد نکنه خوب این فرد به مشکل خورده چه کار بکنه به هر این فرد هم مشکلاتی داره که باید حل بشه .

خوب در اون صورت استفاده از سایت هایی مثل دیوار و ایسام و غیره براشون بهتره...نفع این کار بیشتر از ضررش هستش...اولا اینطوری نصف این بحث هایی که توی بازارچه راه افتاده از بین میره چون کاربر New User بن هم بشه براش مهم نیست ولی  کسی که بعد از 3 ماه اجازه فعالیت توی بازارچه رو گرفته براش مهمه که قوانین رو رعایت کنه. دوما یه سرو سامونی به بخش بازارچه می ده و کلا نگرانی در مورد تقلب کردن هم از بین میره چون طرف تا قبل از اینکه بتونه ی آیدی رو 3 ماه نگهش داره و 100 امتیاز براش جمع کنه مدیریت می تونه آی پیش رو پیگیره کنه ببینه که آیا این آی پی با نام کاربری دیگه ای هم وارد شده یا نه.بحث 100 امتیاز هم به این دلیل هستش که اگر فقط بحث زمانیش باشه باعث می شه طرف آیدی رو بسازه و بعد از 3 ماه پیداش می شه و دقیقا عین یه New User شروع به فعالیت می کنه بدون اینکه از حال و هوای فروم،قوانین وکلا فعالیت توی فروم خبری داشته باشه.بلاخره بازارچه هم زیر مجموعه ی فروم هستش و بخش جدایی نیست.

در مورد مطرح کردن بحث و مشکلات هم گفتم اگه نتونن تاپیک بزنن، می تونن توی پیام خصوصی اعلام کنن به کاربرا یا توی تاپیک های کلی رفع مشکل یا تاپیک های بحث ایجاد شده پست بزنن.

بلاخره از یه جایی باید محدودیت رو اعمال کرد.اگر نه اگه تفاوتی بین یه کاربر 500 امتیازی با ثابقه  بازارچه خوب و یه New User نباشه برای چی طرف وقت بزاره توی فروم فعالیت کنه؟هر وقت احتیاج داشت پیداش می شه در نتیجه وضعیت می شه همینی که الان هست! کاربرای حرفه ای و با ثابقه فروم رو ترک می کنن و فروم پر می شه از کابر ای بی تجربه یا تازه وارد...

ویرایش 2: بنده بحث خواصی ندارم...به نظر من ایجاد محدودیت و فیلتر گذاری در این مورد کار درستی هستش شما غیر از این فکر می کنید.

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، HK888 گفته است :

خوب در اون صورت استفاده از سایت هایی مثل دیوار و ایسام و غیره براشون بهتره...نفع این کار بیشتر از ضررش هستش...اولا اینطوری نصف این بحث هایی که توی بازارچه راه افتاده از بین میره چون کاربر New User بن هم بشه براش مهم نیست ولی  کسی که بعد از 3 ماه اجازه فعالیت توی بازارچه رو گرفته براش مهمه که قوانین رو رعایت کنه. دوما یه سرو سامونی به بخش بازارچه می ده و کلا نگرانی در مورد تقلب کردن هم از بین میره چون طرف تا قبل از اینکه بتونه ی آیدی رو 3 ماه نگهش داره و 100 امتیاز براش جمع کنه مدیریت می تونه آی پیش رو پیگیره کنه ببینه که آیا این آی پی با نام کاربری دیگه ای هم وارد شده یا نه.

در مورد مطرح کردن بحث و مشکلات هم گفتم اگه نتونن تاپیک بزنن، می تونن توی پیام خصوصی اعلام کنن به کاربرا یا توی تاپیک های کلی رفع مشکل یا تاپیک های بحث ایجاد شده پست بزنن.

باید بررسی بشه که آیا نفعش بیشتره یا نه . مثلا به نظر من این که طرف مجبور باشه 100 امتیاز مثبت جمع کنه یه مورد غیر ضروری هستش . شاید اصلا توانایی و دانش کافی برای این کار رو نداره یا اصلا علاقه نداره تو انجمن شرکت کنه مگه زوره که نظر بده ؟ چه دلیلی داره طرف حتما 100 امتیاز مثبت برای انجام فعالیت در بازارچه رو داشته باشه . من یکی دوسال پیش با کاربر باسابقه ای معامله کردم که امتیاز مثبت اون در اون زمان 65 بود خوب این فرد حق نداره با قانون شما تو بازارچه فعالیت کنه . گفتم که همیشه باید در مورد پیشنهاد هایی که می دیم تمام جوانب رو نگاه کنیم. ببینیم آیا پیشنهاد ما مفیده یا ایجاد کننده مشکلات دیگه برای دیگر کاربران هستش. شاید مشکل شما رفع بشه اما مشکل غیر ضروری دیگه ای برای دیگران ایجاد می کنه . شاید این خوب باشه افراد مثلا یکی دو ماه بعد از عضویت بتونن در بازارچه فعالیت کنن . این مورد قابل بررسی هستش البته شاید جوانبی داشته باشه که ما ندیدم اما 100 امتیاز خیر به نظر ضررش از فایده اش بیشتره . یجورایی افراد برای در اوردن پول مجبورن بیان نظر بدن و هی کامنت بذاران که جالب نیست. کم دعوا سر مثبت و منفی داریم این ویژگی برای مثبت منفی قرار داده بشه جدا از تنش های که ایجاد میشه باعث میشه  کاربران کم دانش برای فعالیت در بازار چه با کامنتاشون انجمن رو قرق  کنن به نظرم نباید پای بازارچه (نفع شخصی) رو به انجمن بکشیم.

(برای اینکه بحث شخصی نشه و تایپیک منحرف نشه از مسیرش در این مورد خاص دیگه نظر نمی دم دوست داشتید می تونید پیام خصوصی بدید در خدمتم) ، اینا صرف یه مثال بود برای اینکه تاکید کنم فقط در مورد ایجاد قوانین جدید باید احتیاط های لازم انجام بشه.

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

بحث فیلتر ها هم به اندازش مفیده زیادش ضرر

من هنوزم اصرار دارم که بخش مشاوره تقسیم بشه

به چند بخش اصلی مثل قطعات کیس 

مانیتور 

لوازم جانبی گیمینگ

و. این ها هم به چند بخش تقسیم شن

الان هر بنده خدایی که میخواد مانیتور بخره نمیدونه به کدوم تاپیکی مراجعه کنه 

در 6 ساعت قبل، HK888 گفته است :

خوب در اون صورت استفاده از سایت هایی مثل دیوار و ایسام و غیره براشون بهتره...نفع این کار بیشتر از ضررش هستش...اولا اینطوری نصف این بحث هایی که توی بازارچه راه افتاده از بین میره چون کاربر New User بن هم بشه براش مهم نیست ولی  کسی که بعد از 3 ماه اجازه فعالیت توی بازارچه رو گرفته براش مهمه که قوانین رو رعایت کنه. دوما یه سرو سامونی به بخش بازارچه می ده و کلا نگرانی در مورد تقلب کردن هم از بین میره چون طرف تا قبل از اینکه بتونه ی آیدی رو 3 ماه نگهش داره و 100 امتیاز براش جمع کنه مدیریت می تونه آی پیش رو پیگیره کنه ببینه که آیا این آی پی با نام کاربری دیگه ای هم وارد شده یا نه.بحث 100 امتیاز هم به این دلیل هستش که اگر فقط بحث زمانیش باشه باعث می شه طرف آیدی رو بسازه و بعد از 3 ماه پیداش می شه و دقیقا عین یه New User شروع به فعالیت می کنه بدون اینکه از حال و هوای فروم،قوانین وکلا فعالیت توی فروم خبری داشته باشه.بلاخره بازارچه هم زیر مجموعه ی فروم هستش و بخش جدایی نیست.

بلاخره از یه جایی باید محدودیت رو اعمال کرد.اگر نه اگه تفاوتی بین یه کاربر 500 امتیازی با ثابقه  بازارچه خوب و یه New User نباشه برای چی طرف وقت بزاره توی فروم فعالیت کنه؟هر وقت احتیاج داشت پیداش می شه در نتیجه وضعیت می شه همینی که الان هست! کاربرای حرفه ای و با ثابقه فروم رو ترک می کنن و فروم پر می شه از کابر ای بی تجربه یا تازه وارد...

ویرایش 2: بنده بحث خواصی ندارم...به نظر من ایجاد محدودیت و فیلتر گذاری در این مورد کار درستی هستش شما غیر از این فکر می کنید.

در مورد. بازارچه نظر نمیدم چون هنوز توش اقدامی نکردم و. به حرفتون احترام میزارم

اما اگه این این فیلتر ها در مورد تاپیک  ساختن و. مثبت ها رو در نظر بگیریم که انگار اینجا پادگان نظامیه و. ....

یه راهکار دیگه هم هست پست های اموزشی بزاریم و. یه تاپیک معرفی برنامه های کامپیوتری (عمومی و. تخصصی) هم راه بندازیم و. اگه شد. روش کارشونو. هم بگیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه مطلب دیگه که بیشتر کاربران نمی دونن چجوری تاپیکهای مثلاً دیروز  که توشون پست جدید ارسال شده بگردن یا پیدا کنن چون بیشتر از 10 تاپیک آخر نشون داده نمیشه

تو انجمن قبلی گزینه ای به نام آخرین ارسالهای انجمن یا یه همچین چیزی بود الان نیست باید خودت دستی درست کنی که تو قسمت فعالیت ها ، ایجاد فعالیت جدید کلیک میکنی اسمشو میزاری + قسمتهایی که میخوای ببینی ، من خودم 2 تادرست کردم یکی واسه انجمن یکی واسه بازارچه

اینجوری میشه به تاپیکهای دیروز یا قبلی دسرسی پیدا کرد یا میتونید رو گزینه مطالب خوانده نشده کلیک کنید

دوستانی هم که میخوان پستی نقل قول کنن لازم نیست کل پست با تمامی عکسها نقل قول بشه فقط کافیه مطلب مورد نظر که اگه اون هم طولانی بود یکی 2خط ازش نقل بشه ، نه اینکه طرف پست یه صفحه ای گذاشته با چندین عکس همشون نقل قول میشه

10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg

لینک به دیدگاه

بسیاری از دوستان حتی نمی‌تونند تاپیک مشابه مشکلشون رو بیابند و به اولین کسی که سرراه باشه پیام خصوصی می‌فرستند. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سرچ سایت هم خیلی افتضاح هست

دیشب دنبال یک شات از gpu-z برای کارت 290 میگشتم

تایپ کردم r9 290

هیچی واسم نیورد

بعد تو همون قسمت خرید و فروش بازارچه دو صفحه گشتم کلی تایپک با کلمه r9 290 موجود بود

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، WINNER گفته است :

تایپ کردم r9 290

هیچی واسم نیورد

بعد تو همون قسمت خرید و فروش بازارچه دو صفحه گشتم کلی تایپک با کلمه r9 290 موجود بود

سرچ سایت به حدی مشکل داره که حتی نمیتونه کلمات کلیدی. رو. هم به راحت پیدا کنه

لینک به دیدگاه

تایپ کردم r9 290

هیچی واسم نیورد

لینک به دیدگاه

درود به تمام دوستان عزیز  که همیشه ما رو برای حرکت به جلو کمک میکنن

در مورد سرچ همین الان متوجه شدیم و این یک باگه که سپردیم به بخش فنی که امروز حتما درست بشه

در مورد بالا بردن و ایجاد تاپیکهای مفید و حرفه ای که مخاطب خوبی ایجاد که یه سری پیشنهادها رو خوندیم .

داستان اینجاست که یه سری مطالب برای همه جذابیت نداره .

حالا پیشنهاد میکنم هر کسی پیشنهادی داره با اموجی شفاف توضیح بده . 

خیالتون راحت باشه که واقعا پیشنهادات خوب باشه تیم لیون کاملا حمایت میکنن و کاملا در خدمتتون هستیم و این یک افتخاره .

همیشه گفتم تفاوت فروم و سایت لیون اینه که افراد و اعضاش چه مدیران و چه سایر عزیزان با هم تیم هستن .

منتظر نظرات ارزشمندتون هستیم

لینک به دیدگاه

تایپ کردم r9 290

هیچی واسم نیورد

لینک به دیدگاه

سعید عزیز ممنون از استارت تاپیک

عنوان رو تغییر دادم تا همه مشارکت کنن و اگر فکر میکنی عنوان من مناسب نیست بفرمایید تا تغییر بدیم

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، سعید حسینی گفته است :

درود به تمام دوستان عزیز  که همیشه ما رو برای حرکت به جلو کمک میکنن ?

در مورد سرچ همین الان متوجه شدیم و این یک باگه که سپردیم به بخش فنی که امروز حتما درست بشه ?

در مورد بالا بردن و ایجاد تاپیکهای مفید و حرفه ای که مخاطب خوبی ایجاد که یه سری پیشنهادها رو خوندیم .

داستان اینجاست که یه سری مطالب برای همه جذابیت نداره .

حالا پیشنهاد میکنم هر کسی پیشنهادی داره با اموجی ?شفاف توضیح بده . 

خیالتون راحت باشه که واقعا پیشنهادات خوب باشه تیم لیون کاملا حمایت میکنن و کاملا در خدمتتون هستیم و این یک افتخاره .

همیشه گفتم تفاوت فروم و سایت لیون اینه که افراد و اعضاش چه مدیران و چه سایر عزیزان با هم تیم هستن .

سلام اقای حسینی

پیشنهاد. بنده تقسیم کردن تاپیک مشاوره برای قطعات کامپیوتر  به چند. تاپیک اصلیه 

و کلا درست کردن تاپیک مرجع برای بخش های مهم مربوط به کامپیوتر 

لینک به دیدگاه

مشکل اصلی Remove نشدن تاپیک هاست 

و فقط بلاک میشه 

موضوع 3 سال پیش تو انجمن هست این مسخره اس 

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، ariiian گفته است :

سلام اقای حسینی

پیشنهاد. بنده تقسیم کردن تاپیک مشاوره برای قطعات کامپیوتر  به چند. تاپیک اصلیه 

و کلا درست کردن تاپیک مرجع برای بخش های مهم مربوط به کامپیوتر 

سلام آرین جان

این تقسیم بندی چطور انجام بشه ؟

متوجه نشدم

در 15 دقیقه قبل، KR Modir گفته است :

مشکل اصلی Remove نشدن تاپیک هاست 

و فقط بلاک میشه 

موضوع 3 سال پیش تو انجمن هست این مسخره اس 

یه وقتهایی پیش میاد که تاپیکها خیلی قدیمی هستن ولی بسیار کارامد هستن

به طور مثال بنده مطلبی رو میخواستم که سال 1386 در فرومی نوشته بودم وقتی سرچ کردم و وقتی دیدم هست و اون مطلب رو خوندم نمیدونید چه حالی شدم .

و یا کسی مشکلی داشته و اینجا به کمک دوستان حل شده حالا دوباره اون مشکل برای شخص دیگری بعد از دو سال پیش اومده . اون راه حل میتونه کمک کننده باشه

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، سعید حسینی گفته است :

یه وقتهایی پیش میاد که تاپیکها خیلی قدیمی هستن ولی بسیار کارامد هستن

به طور مثال بنده مطلبی رو میخواستم که سال 1386 در فرومی نوشته بودم وقتی سرچ کردم و وقتی دیدم هست و اون مطلب رو خوندم نمیدونید چه حالی شدم .

و یا کسی مشکلی داشته و اینجا به کمک دوستان حل شده حالا دوباره اون مشکل برای شخص دیگری بعد از دو سال پیش اومده . اون راه حل میتونه کمک کننده باشه

دیگه تو خرید فروش که به درد  نمیخوره عزیز دل

ویرایش شده توسط KR Modir
لینک به دیدگاه

محدود کردن ایجاد تاپیک جدید واسه کاربرهای تازه وارد فقط باعث می شه تعداد اسپم بیشتر بشه

یعنی به ناچار میان اسپم می دن تا به حد نصاب لازم برسه که بتونن تاپیک جدید ایجاد کنن

قبلا هم گفتم به نظرم باید قابلیت ندید گرفتن تاپیک ها اضافه بشه

کلی تاپیک هست که مخاطب عام نداره و دائم میاد بالا

مثلا تاپیک گرافیک 470 با جایزه هزار بار اومد بالا که دیگه واقعا تهوع آور شده بود

لینک به دیدگاه

سلام
افت کیفیت که واقعا خیلی زیاد بوده مثلا بخش مادر برد ایسوس و یا اس اس دی هیچکس پاسخ گو تاپیک های من نبود و به ناچار از شهر سخت افزار استفاده کردم
بهتره که قالب انجمن یکم واضح تر و رابط کاربری بهتری داشته باشه در رابطه با پست های تکراری هم بهتره ادمین ها آمار رو داشته باشن تا وقتی پست های تکراری میاد لینک تاپیک قدیمی رو بدن البته قالب میتونه داخل این کار هم کمک کنه در ضمن قالب هم باگ هایی داره و بهتره با گوشی ها هماهنگی داشته باشه
یه پیشنهاد هم داشتم میتونه کمکتون کنه ولی چون طولانیه داخل پیام خصوصی بهتون میگم

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

لینک به دیدگاه

آقا سعید بی زحمت پیام خصوصی رو چک کنید مرسی

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، سعید حسینی گفته است :

سلام خسته نباشید.

میشه این مورد رو با تیم فنی مطرح کنید . خیلی ویژگی خوبی هست که به انجمن لیون اضافه بشه .

قابلیتی در انجمن قرار بدید که وقتی  استارتر با راهنمایی دوستان مشکلش حل شد ، کلید حل شدن یا solve رو بزنه و جلو عنوان تایپیک تیکی علامتی چیزی بخوره که  این ینی این تایپیک به نتیجه رسیده و اعضای فروم لازمه بعدا برن فقط تایپیک های به سرانجام رسیده رو برای حل مشکلش سرچ کنن و یا بگردن .

این مورد رو با تیم فنی تون مطرح کنید ببینید میشه به انجمن اضافه کرد. به نظرم قابلیت خیلی خوبیه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...