رفتن به مطلب

راهنمایی در انتخاب سیستم گیمینگ

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

دوستان بنده قصد خریدن سیستم گیمینگ داشتم ولی در انتخاب یکم شک دارم و میترسم که قطعات به خوبی با هم ست نباشند و اشتباه کنم و یا به خاطر کافی نبودن فضا و سیستم خنک کننده کیس دچار مشکل بشم

قطعات پیشنهادی خودم تا اینجا:

DeepCool KENDOMEN  Case

Intel Skylake Core i5-6600K CPU

GALAX GTX 1060 OC 6GB یا AMD FURY TRI-X(کدوم؟)

Gigabyte Z170X-Ultra Gaming LGA1151 Z170 Mainboard

2*2TB seagate 7.2K(برای Mirror رید میشن)

1* SAMSUNG 128GB 850 PRO

Gskill Trident Z 16GB 8GBx2 3200Mhz CL14 DDR4

GREEN GP850B-OC+ Overclocking Evo 80Plus Platinum PSU(کفایت میکنه؟)

+فن سی پی یو اگر نخوام اورکلاک کنم لازمه؟

+سیستم برای استفاده گیمینگه

پیشاپیش ممنون از دوستان

لینک به دیدگاه

همه قطعات انتخابي عالين به نظر من CPU هم چون K هست كولر استوك كه همراهش نيست پس يه ايركولر سبك مثل T4 يا Notus 400 خوبه بگيريد براي اوركلاك سبك هم جوابگو هست، البته مادربرد رو از اونجا كه Z270 هم با قيمت هاي مناسب اومده ترجيحا Asus Z270-A يا مدل MSI Z270 Gaming pro بگيريد بهتره، كيس رو هم من Dukas پيشنهاد ميكنم از Kendomen به مراتب بهتره..

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Ali Alborz گفته است :

همه قطعات انتخابي عالين به نظر من CPU هم چون K هست كولر استوك كه همراهش نيست پس يه ايركولر سبك مثل T4 يا Notus 400 خوبه بگيريد براي اوركلاك سبك هم جوابگو هست، البته مادربرد رو از اونجا كه Z270 هم با قيمت هاي مناسب اومده ترجيحا Asus Z270-A يا مدل MSI Z270 Gaming pro بگيريد بهتره، كيس رو هم من Dukas پيشنهاد ميكنم از Kendomen به مراتب بهتره..

با تشکر

فقط اینکه کیس dukas تنها یک فن داره و دربرابر kendomen که 5 فن داره مناسب تر نیست؟!

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، libo گفته است :

با تشکر

فقط اینکه کیس dukas تنها یک فن داره و دربرابر kendomen که 5 فن داره مناسب تر نیست؟!

نه، طراحي و قابليت كابل كشي خيلي خيلي بهتره Dukas كاملا ارزش اون فن هاي اضافه رو داره..

ویرایش شده توسط Ali Alborz
لینک به دیدگاه

پاور 550 هم کفایت می کنه و اصلا نیازی به 850 نیست، نهایتش دیگه 600 وات

گرافیک هم فکر می کنم 1060 بهتر باشه، اگر بتونی 1070 بگیری که خب چه بهتر

لینک به دیدگاه

گرافيك رو گالاكس سعي كنيد مدل تكلاب اديشنش رو اگه پيدا كرديد بگيريد توليد محدود هست ليون فكر كنم موجود داشته باشه فركانس بالاتر از Exoc معموليه...

لینک به دیدگاه

دوستان تقریبا همه نکات رو گفتن

ولی یه نکته که باقی موند مدل ssd هست

ارزش خرید این مدل ssd بسیار پایین هستش (اگرچه در خوب بودنش هیچ شکی نیست)

توصیه بنده http://lioncomputer.ir/product/4874/اس+اس+دی+سامسونگ+850+EVO+250GB+SATA3/

یا مدل http://lioncomputer.ir/product/8622/اس+اس+دی+پلکستور+M7V+256GB/#prettyPhoto

هستش اگر هم به 250 گیگ احتیاج ندارین میتونین مدل 120 گیگی همین  هارو تهیه کنین

گرافیک هم همین مدل http://lioncomputer.ir/product/9854/کارت+گرافیک+گالاکس++GTX+1060+EXOC+White+TECLAB+edition+6GB/#prettyPhoto

که آقای البرز اشاره فرمودن بهترین انتخاب هست

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، libo گفته است :

با سلام

دوستان بنده قصد خریدن سیستم گیمینگ داشتم ولی در انتخاب یکم شک دارم و میترسم که قطعات به خوبی با هم ست نباشند و اشتباه کنم و یا به خاطر کافی نبودن فضا و سیستم خنک کننده کیس دچار مشکل بشم

قطعات پیشنهادی خودم تا اینجا:

DeepCool KENDOMEN  Case

Intel Skylake Core i5-6600K CPU

GALAX GTX 1060 OC 6GB یا AMD FURY TRI-X(کدوم؟)

Gigabyte Z170X-Ultra Gaming LGA1151 Z170 Mainboard

2*2TB seagate 7.2K(برای Mirror رید میشن)

1* SAMSUNG 128GB 850 PRO

Gskill Trident Z 16GB 8GBx2 3200Mhz CL14 DDR4

GREEN GP850B-OC+ Overclocking Evo 80Plus Platinum PSU(کفایت میکنه؟)

+فن سی پی یو اگر نخوام اورکلاک کنم لازمه؟

+سیستم برای استفاده گیمینگه

پیشاپیش ممنون از دوستان

سیستم برا گیمینگه در. نتیجه مهم ترین چیزی که درش باید. توجه بشه کارت گرافیکه 

شما از رمتون. بزنید(مدلی که تایمینگ بیشتر و فرکانس کمتری رو. داره بردارید یا حتی شده از مارک های دیگه بردارید)

پاور هم به بیشتر از. ۶۵۰/۷۰۰نیاز ندارید

با این تفاسیر شما میتونید کارت گرافیکتونو به ۱۰۷۰ارتقا بدید

اس اس دی. هم اگه به حجم کمتر راضی هستید plextor m8peg ۱۲۰گیگ بردارید بسیار بهتره 

بقیه چیزا رو هم دوستان گفتن

فقط برای قطعات جانبی چه کاری میخواید. بکنید؟

لینک به دیدگاه

من نظر شخصیمو میگم !!

ب نظر من گرافیک رو فقط و فقط Asus و از مدل های rog بگیر چون فوق العاده خنک و بی صداس.من خودم استفاده کردم ک میگم!در ضمن کیس هم ب نظر من green z2+Hero خیلی ارزش خرید بیشتری نسبت ب اون کیسی ک انتخاب کردین داره!

مادربرد رو هم ب نظرم asus rog strix z270H gaming ارزش خرید بسیار بالاتری داره

و ب نظرم پاور رو گرین نخرین چون بچه های گرین امسال کم لطفی کردن و قیمت های پاورشون رو هم قیمت مدل های خارجی کردن و شما هم پاور cooler master یا corsair بخر ک ارزش خریدش بیشتره

کولر رو هم ب نظرم چون برای گیم میخواین  و ساعت های طولانی میخواین بازی کنین و فشار رو  cpu زیاده ب نظرم کولر آبی Green GLC evo 240 بخرین 

البته ناگفته نمانه من خودم از مدل کیس و گرافیکی ک بهتون گفتم رو دارم استفاده میکنم و طبق تجربه خودم گفتم

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

من نظر شخصیمو میگم !!

ب نظر من گرافیک رو فقط و فقط Asus و از مدل های rog بگیر چون فوق العاده خنک و بی صداس.من خودم استفاده کردم ک میگم!در ضمن کیس هم ب نظر من green z2+Hero خیلی ارزش خرید بیشتری نسبت ب اون کیسی ک انتخاب کردین داره!

مادربرد رو هم ب نظرم asus rog strix z270H gaming ارزش خرید بسیار بالاتری داره

و ب نظرم پاور رو گرین نخرین چون بچه های گرین امسال کم لطفی کردن و قیمت های پاورشون رو هم قیمت مدل های خارجی کردن و شما هم پاور cooler master یا corsair بخر ک ارزش خریدش بیشتره

کولر رو هم ب نظرم چون برای گیم میخواین  و ساعت های طولانی میخواین بازی کنین و فشار رو  cpu زیاده ب نظرم کولر آبی Green GLC evo 240 بخرین 

البته ناگفته نمانه من خودم از مدل کیس و گرافیکی ک بهتون گفتم رو دارم استفاده میکنم و طبق تجربه خودم گفتم

در مورد. گرافیک اصلا و. ابدا موافق نیستم  کارت خوبیه اما ما خوب  داریم و خوب تر  .به علاوه به قیمت کار هم توجه شه بد نیست.....

در. کل ایشون یه بودجه  مشخص کنن کار کسایی که میخوان کمک کنن راحت تر میشه

لینک به دیدگاه

حالا شما نمیگید چه قدر میتونید برای یک سیستم هزینه کنید؟مانیتور. و. لوازم جانبی چه طور؟

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، ariiian گفته است :

حالا شما نمیگید چه قدر میتونید برای یک سیستم هزینه کنید؟مانیتور. و. لوازم جانبی چه طور؟

5 میل

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...