رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 9 ساعت قبل، Mohsen25k گفته است :

یعنی نمیدونیم تا قیمت دلار میره بالا اقایون فروشنده بخاطر منفعت بیشتر قیمت هارو میبرن بالاتر یه شبه میبینی جنس ها 100 هزار تومن کشیده روشون یا جنس ها یه شبه از فروشگاه ناپدید و ناموجود میشند.

از افرادی که 1070 رو 1900-1800 خریدن و آکبند بالای 2 میلیون تو همین فروم گذاشتن برای فروش باید پرسید که کارتها کجا رفته؟

خودمون به هم رحم نمیکنیم چه توقعی از فروشنده و واردکننده.

خیلی جاها مشکل از خودمون هست. وقتی نیاز نداریم میخریم با 100 تومان سود بفروشیم نمیدونیم نا خواسته بخاطر این 100 تومان داریم بازار آشفته رو آشفته تر می کنیم.

ضعف فرهنگی نابودمون کرده

تلخه ولی حقیقته.

لینک به دیدگاه

• ارسال 83
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

اینا خیلی نامردن گرافیک 1050 دیگه برا اقشار ضعیف جامعس،400 هزار کشیدن روش

مادربرد  MSI Z270 GAMING M5 LGA1151 Z270 تقریبا 780 تومن اینجا میده 960 تومن

لینک به دیدگاه

................

ویرایش شده توسط ali Mohamadi
لینک به دیدگاه

وارد کننده ها باید قیمت رو اعلام کنن. لیون کامپیوتر چه گناهی کرده .

قبول دارم واقعا سود جو هستند.

متاسفم براشون.

لینک به دیدگاه

من خودم از لیون عزیز خرید میکنم و میدونم مشکل از جای دیگس!ولی دوستان خودمون بدیم ب خدا تا این ضعف فرهنگی درست نشه اوضاع همینه!فقط و فقط با تحریم کردن و نخریدن از این شرکتا میتونید مجبورشون کنید تا ارزون کنن.لیون ک بنده خدا جنساش بالا و پایین میشه حداقل شماها بیاین پاساژ تک مشهد ی بار!! میبینن ی مشت دزد نشستن و قیمتارو فقط بالا میفروشن و کمم نمیکنن.یعنی جنسی اگر گرون بشه در ثانیه گرون میکنن.ولی اگه ارزون بشه ب هیچ وجه ارزون نمیدن.من حاضرم جنسی رو از لیون گرون بخرم!!ولی پامو تو پاساژ تک نذارم!!دوستان تا وقتی شماها همینطور هی تند تند بخرین اوضاع همینه! نخرید عزیزان مجبور میشن ارزون کنن.خداروشکر من سیستمم رو تو ارزونیا بستم

لینک به دیدگاه

من کلا با اینکه یه اقتصاد بر اساس انصاف افراد  تنظیم بشه مشکل دارم . ینی تا قیام قیامت هم هی بگیم انصاف ندارن انصاف ندارن و غیره هیچ چیز درست نمیشه انصاف هم به این افراد برنمی گرده . اقتصاد یه کشور باید بر اساس قانون درست حسابی و منطقی تنظیم بشه و ضمانت اجرایی داشته باشه . این مدلی طرف گرگ هم باشه نمی تونه غیر منصفانه رفتار کنه وگرنه جاش گوشه زندانه . نگم همه اما اکثر ماها هم اگه تو موقعیتی باشیم که بتونیم سود خوبی داشته باشیم دریغ نمی کنیم. کلا ذات آدمی زاد اینکه می خواد سودش رو حداکثر کنه تو کشورای غربی این غریزه رو به رسمیت شناختن و برای جلوگیری از اون نمیان اقتصاد رو بر اساس انصاف تنظیم کنن میان قوانین رو طوری تنظیم می کنن اون که گرگ هست هم مثل یه انسان رفتار کنه . بخاطر اینه قیمتای آمازون و نیواگ و ... می بینید حسرت می خوریم نه اینکه گرداندگانش خیلی با انصافن بلکه مجبور با انصاف رفتار کنن البته این  منصفانه رفتار کردن بعدا تو ذات و رفتارشون نهادینه میشه و یجور هنجار میشه اما خوب باید همیشه قانون جلو سواستفاده رو بگیره و یه عده هم مسئول اجرا قانون باشن . کلا من این مشکلات رو بیشتر از اون بالا دستی ها می بینم که زمام امور کل کشور دستشون هست . اونا باید درست بشن . بقیه بعد از اون اتوماتیک مجبور میشن که درست رفتار کنن بعد یه مدت هم منصفانه رفتار کردن یجور هنجار میشه تو کل کشور .  مثلا کمربند بستن که هر چقدر خواهش تمنا کردن ملت گوش ندادن بعدا مجبور کردن همه شروع کردن به کمربند بستن و الان هم یجورایی ملت کمربند جلو رو حداقل می بندند. خلاصه مشکل اصلی این همه بدبختی و نه فقط این مورد رو نداشتن قانون درست حسابی می دونم  و  اینکه قوانین نصفه نیمه ای که همین الان هم داریم ضمانت اجرایی نداره و با زیر میزی میشه همه رو تقریبا دور زد.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ali.king گفته است :

من خودم از لیون عزیز خرید میکنم و میدونم مشکل از جای دیگس!ولی دوستان خودمون بدیم ب خدا تا این ضعف فرهنگی درست نشه اوضاع همینه!فقط و فقط با تحریم کردن و نخریدن از این شرکتا میتونید مجبورشون کنید تا ارزون کنن.لیون ک بنده خدا جنساش بالا و پایین میشه حداقل شماها بیاین پاساژ تک مشهد ی بار!! میبینن ی مشت دزد نشستن و قیمتارو فقط بالا میفروشن و کمم نمیکنن.یعنی جنسی اگر گرون بشه در ثانیه گرون میکنن.ولی اگه ارزون بشه ب هیچ وجه ارزون نمیدن.من حاضرم جنسی رو از لیون گرون بخرم!!ولی پامو تو پاساژ تک نذارم!!دوستان تا وقتی شماها همینطور هی تند تند بخرین اوضاع همینه! نخرید عزیزان مجبور میشن ارزون کنن.خداروشکر من سیستمم رو تو ارزونیا بستم

درود بر شرفت مرد ، کاش همه مثل شما فکر میکردن ، من دو ماهه میخواستم یه پاور و یه کارت بگیرم ، پولشم دارم!  وقتی میبینم پاور ax کورسیر از 700 ت شده 1/2 اونم بی مورد ، اونم در حالی که همون جنس قدیمیه ، چرا بخرم ؟ کارت 1070 اکستریم amp توی لیست خرید هام بود ، گرچه با قیمت 1/850 هم مشکل داشتم!  ولی یه شبه قیمت بشه 2/3 ؟؟!! ارزون شد میخرم ، نشد هم به درک!  سیستم نون شب نیست که واجب باشه و به خاطر سود یه سری ادم بی وجدان رو تامین کنم! 

لینک به دیدگاه

کسی نمیگه لیون بده

همه فروشگاها همینه دیجی کالا هم همینه قیمت من لیون رو مثال زدم

قیمت رو وارد کننده مشخص میکنه دیگه

لیون که فروشندس و وظیفش فروختنه

وارد کننده واسه سودش چون این قطعه جدیده داره و تو بازار نیست گرون میفروشه چون انحصارن خودش داره وارد میکنه و صد درصد قیمت وارد کننده چیزی کمتر از قیمت سایتای آمازون و ای بی هست

مقصر هم ما مردم هستیم

من چند وقته میخام 1070 بخرم پولشم دارم ولی وقتی میبینم اینجوره نباید بخرم فک میکنم هم خیانت به خودمه هم خیانت به مردم دیگه

آواژنگ وقتی دید فروش نداره مجبور میشه بیاره پایین قیمتو

سایپا وقتی دید مردم نمیخرن مجبور میشه قیمتو بیاره پایین ایران خودرو همینجور

تا وقتی ما مردم میخریم اوضاع همینه خب وقتی ما میخریم چرا اون نفروشه؟؟؟؟؟ مقصر از ماست نه کسی که گرون فروشی میکنه

فروشگاهای کشورهای دیگه باهم رقابت میکنن تا مشتری از دست ندن مجبورن قیمتارو تا میتونن کاهش بدن ولی تو ایران برعکسه

یه چیزی که گرون میشه حرص مردم واسه خریدنش بیشتر میشه درنتیجه قیمت پایین نمیاد هیچوقت

نخرید عزیزان من نخرید

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، ali.king گفته است :

لیون منو بخاطر این پستم چند ساعتی بن کرد! لیون عزیز من حاظرم هر کدوم از مدیران سایتتون رو دستشو بگیرم و ببرم اون فروشگاه  ک اسم بردم ببینید بعضی جنساشون تا بین 100 تا 150 تومن اختلاف قیمت داره!اره درست نوشتم تا 150 تومن اختلاف داره.شما اسم این کار رو چی میذارین؟عذر میخوام از لیون عزیز

لینک به دیدگاه

کسی نمیگه لیون بده

همه فروشگاها همینه دیجی کالا هم همینه قیمت من لیون رو مثال زدم

قیمت رو وارد کننده مشخص میکنه دیگه

لیون که فروشندس و وظیفش فروختنه

وارد کننده واسه سودش چون این قطعه جدیده داره و تو بازار نیست گرون میفروشه چون انحصارن خودش داره وارد میکنه و صد درصد قیمت وارد کننده چیزی کمتر از قیمت سایتای آمازون و ای بی هست

مقصر هم ما مردم هستیم

من چند وقته میخام 1070 بخرم پولشم دارم ولی وقتی میبینم اینجوره نباید بخرم فک میکنم هم خیانت به خودمه هم خیانت به مردم دیگه

آواژنگ وقتی دید فروش نداره مجبور میشه بیاره پایین قیمتو

سایپا وقتی دید مردم نمیخرن مجبور میشه قیمتو بیاره پایین ایران خودرو همینجور

تا وقتی ما مردم میخریم اوضاع همینه خب وقتی ما میخریم چرا اون نفروشه؟؟؟؟؟ مقصر از ماست نه کسی که گرون فروشی میکنه

فروشگاهای کشورهای دیگه باهم رقابت میکنن تا مشتری از دست ندن مجبورن قیمتارو تا میتونن کاهش بدن ولی تو ایران برعکسه

یه چیزی که گرون میشه حرص مردم واسه خریدنش بیشتر میشه درنتیجه قیمت پایین نمیاد هیچوقت

نخرید عزیزان من نخرید

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ali.king گفته است :

لیون منو بخاطر این پستم چند ساعتی بن کرد! لیون عزیز من حاظرم هر کدوم از مدیران سایتتون رو دستشو بگیرم و ببرم اون فروشگاه  ک اسم بردم ببینید بعضی جنساشون تا بین 100 تا 150 تومن اختلاف قیمت داره!اره درست نوشتم تا 150 تومن اختلاف داره.شما اسم این کار رو چی میذارین؟عذر میخوام از لیون عزیز

من نفهمیدم

تو واسه چی بن شدی؟؟؟؟؟؟؟؟

چی شد؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ali.king گفته است :

علی آقا اگه ارور ۴۰۴ منظورتونه به خاطر حل مشکل سرچ هستش توسط تیم فنی وگرنه شما اشتباهی مرتکب نشدی که بن بشی دوست من 

فکر میکنم سو تفاهم شده واستون 

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، سعید حسینی گفته است :

واسه همین حرفها و تریپ های روشنفکری که الان شما گرفتید حرفی نمیتونیم بزنیم دوست عزیز 

حرفها فایده ای نداره 

وقتی از چیزی خبر ندارید

شما تریپ پولداری گرفتی الان که میری دبی کالا میخری 

دبی ارزونتره ؟ کدوم بازارش ؟ چرا نمیدونیم ما ؟ 

حتما برید بخرید 

هر چند وقت یکبار ی تاپیک اینجوری زده میشه 

انگار لیون کامپیوتر باید پاسخگوی این مسایل باشه 

----

موضوع رو عوض کردیم؟ 

یکی نوشته انبار بازار کامپیوترباید بجای پلاسکو  آتیش بگیره و دیگری مثبت میده

کی باید بعد بیاد خاموشش کنه ؟ 

ما موضوع رو عوض کردیم ؟ 

--------

یکی میگه جنس تو انبار ریختیم وقتی گرون شد بفروشیم ؟؟؟

کدوم جنس کجاست یکی بیاد بهمون نشون بده جنسامونو تحویل بگیریم 

------

هر وقت تمایل داشتید 

یک نفر رو به نمایندگی بفرستید واسه بررسی مجموعه لیون همه مدارک رو میدیم دستتون ، ولی مطمین نیستیم دست برداریم از این همه تهمتهای بیخودی و حرفهای غیر فنی 

ما عادت کردیم ، در هر بحثی که حتی کوچکترین اطلاعاتی نداریم شرکت کنیم 

---------

هر وقت حس کردید لیون کامپیوتر گرون فروشه نخرید تا ورشکست بشه بره پی کارش 

----

منحرف کردیم موضوع رو ؟؟ وقتی با یک دکمه میتونیم پاکش کنیم چه لزومی داره منحرف کنیم 

اینقدر قدر عدای آدمهای همه چیز دان رو در میاریم موفقتر خواهیم بود 

----

پیشنهاد میکنم موضوع رو ادامه بدید و راجب دبی حرف بزنیم 

نه خیر من تریپ پولداری نگرفتم. برا پولم زحمت کشیدم که اینو میگم . اگه بابام نزول خور و رانت خوار بود راحت میومدم به هر قیمتی که تو پاچم کنن میخریدم. هرجای دنیا رو بگردی از این خراب شده بهتر با مردمش برخورد میکنن.

به همه دوستان پیشنهاد میکنم تا حد امکان نخرید تا ببینیم چی میشه

لینک به دیدگاه

وقتی خودمون به هم رحم نداریم، وقتی برادر و فامیل آدم سر هم کلاه میذارن، وقتی هیچکس جرئت اعتراض نداره، وقتی مردم حتی صف نون رو هم نمیفهمن، وقتی فرهنگمون در حد آدم نخستینه و از کوچکترین آداب و رسوم هم خبر نداریم گاهی اوقات چه کار میشه کرد؟!

میدونید جریان شما ها چیه مثل اون مادری هست که وقتی فرزندش زمین میخوره دلا میشه زمین رو میزنه و میگه تقصیر تو هست!

دوستان با این تهمت های بی اساس و  تقصیر گردن کسی انداختن این وضع به هیچ عنوان نه تنها درست نمیشه بلکه بدترم میشه .....

لینک به دیدگاه

آقا ما که نگفتیم لیون گرون فروشه

من خودم فروشنده ام حالا تو یه زمینه دیگه

شما فروشگاهین قیمت جنسو فروشنده که تعیین نمیکنه فروشنده جنسو میخره بر اساس قیمت خریدش جنسو میفروشه

مشکل جای دیگس

وارد کننده این وسط سود میکنه فحششو لیون کامپیوتر میخوره

من اگه عکس از وبسایت شما گذاشتم خاستم به عنوان مرجع قیمت مقایسه کنم با خارج از کشور وگرنه همه فروگاها هامینه دیجی کالا یا هرجای دیگه

خلاصه قصد توهین یا تهمت زدن نبود

ندونسته تهمت زدن کاری بدتر از گرون فروشیه ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تا اونجایی که من دیدم

قیمت لیون با قیمت مغازه دارای اهواز یکیه

دوستان مشکل از یک جای دیگست

ربطی به لیون و امثالهم نداره

ولی خب دوستان دیواری کوتاه تر از لیون ندیدن

میان اینجا دق و دلیشون رو خالی میکنن

کدوم فروشگاهی فرم داره و مدیریتش مستقیم با خریدارها در ارتباطه

حداقل یک مقدار منصف باشیم

لینک به دیدگاه

دوستان دوستان اگه به مردم اهمیت می دادنند که حال و روزمون این نبود و الان ساختمان پلاسکو سالم بود نه خراب شده بود نه کسی مرده بود:(

لینک به دیدگاه

فکر می کنم بد نباشه یه بار از مسئولین نه چندان محترم آواژنگ دعوت بشه که بیان اینجا و لاقل کمی پاسخگویی رو تمرین کنن

می دونم که بیان هم کلی مظلوم نمایی و آه و ناله که ما داریم از جیب می دیم تا شما از تکنولوژی استفاده کنید ! همه می دونیم

حداقلش مستقیم ببینن که چه نفرت و نفرینی به خاطر این همه طمع و خوردن خون مردم نصیبشون شده

لینک به دیدگاه

آقای حسینی ما اصلا منظورمون با شما و لیون کامپیوتر نبود

اون مثال ها هم فقط برای نشون دادن بی انصافی های بعضی واردکننده ها بود

لیون واقعا تو بحث قطعات کامپیوتر با انصاف تر از بقیه سایتاست

اینم یه مثال بارز

https://www.digikala.com/Product/DKP-155877/gigabyte-gv-n1080g1-gaming-8gd-graphic-card#!/tab-techspecs/

http://lioncomputer.ir/product/8574/کارت+گرافیک+گیگابایت++1080+جی+وان+گیمینگ/

174 تومان اختلاف قیمت ¬¬

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، aramnazdari گفته است :

پست من پاک شد.

متاسفم برا خودم.

یعنی این سقف نقدتون هست؟

پست شما مودبانه نیست 

نژادپرستانه اینجا حرف نزنید 

کلمات توهین آمیز استفاده نکنید 

به نژاد و قومیتی فحش ندید 

ایران هم عرب داره و تو همین فروم هم حضور دارن 

نقد کن نه بد و بیراه بگی 

ما هم پولمون رو از سر راه نیاوردیم 

خاک خوردیم و پدرمون هم کارگر بوده و کشاورز 

پس مقلته نکن اینجا خوب برخورد کن باهات خوب برخورد بشه 

لعنت به گرون فروش و لعنت به رانت خوار لعنت به محتکر 

راه رو باز گذاشتیم یک نفر رو نمانیده کنید بیاد همه چیز رو در اختیار میگذاریم 

همگی تو شبکه مجازی فقط شجاعت داریم 

تیم لیون با شفافیت کامل هر کسی رو نماینده کنید پذیرا هستش 

حتی میتونیم پخش زنده داشته باشیم 

تا همه بررسی ها رو ببینن 

ولی بیخودی بهمون تهمت نزنید 

کی گفته تهمت نقده ؟ 

کی میتونه تهمت رو تحمل کنه ؟ 

به پست قیمتی توی تاپیک فروشتون میزنن سریع ناراحت میشید 

چه انتظاری دارید حی بهمون تهمت میزنید حرفی نزنیم ؟ 

واقعیتش  ما هم به اندازه شما اجازه داریم حرف بزنیم ولی خیلی وقتها این اجازه رو از خودمون میگیریم که افرادی مثل شما مقلته نکنن 

و نکن ما میخوایم نظرات رو منحرف کنیم و فلان و بلان کنیم 

به نظر من شما دوستان راحتتر از ما میتونید نظر بدید تو فروم لیون 

هر چی دلتون میخواید میگید ما واسه هزارتا ترس و تهمت نشنیدن چیزی نمیگیم 

خیلی وقته خبرهای بازار رو پوشش نمیدیم 

واسه چی ؟ 

واسه اینکه همه مسایل رو میندازید گردن ما 

به چیزی بگم خیالتون راحت کنم 

چند وقت دیگه همین قیمتها هم گیر هیچ کسی نمیاد خیالتون راحت 

فکر میکنید ما خوشحالیم ؟ 

الان این خبر و کلی خبر دیگه رو ما زودتر از شما داریم بیاید ببینید موجودی انبارمون تغییری میکنه؟ 

تازه قدر همو نمیدونیم اگر ما موجود کنیم حداقل فرصت خرید به قیمت قبل رو میدیم 

من جلوی کسی رو نمیگیرم بخواد حرف بزنه ولی توهین و کلمات نژادپرستانه اینجا جا نداره 

نگران هیچ چیزی نیستیم 

سیل بیاد همه با هم غرق میشیم 

خدا رحمتمون کنه 

لینک به دیدگاه

دوستان چرا ی کمپین راه نمیندازین 

تا با فرستادن چندصد ایمیل به کمپانی های سازنده شکایت کنیم 

تا از این نمایندگی ها بخاطر قیمت های غیر معقول سلب نمایندگی بشه 

تا جولانگاهی برای کلاهبردارانی مث اواژنگ اینا نباشه...

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، سعید حسینی گفته است :

علی آقا اگه ارور ۴۰۴ منظورتونه به خاطر حل مشکل سرچ هستش توسط تیم فنی وگرنه شما اشتباهی مرتکب نشدی که بن بشی دوست من 

فکر میکنم سو تفاهم شده واستون 

ن اقای حسینی عزیز.مینوشت شما از سایت بن شدید.بازم مشکلی نداره حتما نقص فنی بوده

لینک به دیدگاه

بحث اصلی ما اینه که چیزی که با قیمت دلار مثلا 3500ی خریده شده، با دلار 4100 تومنی فروخته نشه !

یعنی در اصل قیمت خرید ملاک قیمت فروش باشه، نه قیمت لحظه ای دلار

اما مشکل اینه که با افزایش قیمت دلار به ساعت نکشیده قیمت های سایت هم بالا می ره و مرجع از قیمت خرید به قیمت لحظه ای ارز تغییر می کنه

تناقض اینه که وقتی قیمت دلار میاد پایین، مرجع قیمت گذاری از قیمت لحظه ای ارز به قیمت خرید بر می گرده !

این یعنی موج سواری رو نوسان قیمت ارز !  البته فقط نوسانات افزایشی قیمت ارز !

و این یعنی رد تمام ادعاهای شما مبنی بر اینکه ما هیچ نقشی در تعیین قیمت نداریم !

جالب اینه که الان اگه از مدیر آواژنگ بپرسی اونم می گه ما با قیمت پایین تحویل دادیم و خود فروشنده ها قیمت رو بردن بالا !

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

ن اقای حسینی عزیز.مینوشت شما از سایت بن شدید.بازم مشکلی نداره حتما نقص فنی بوده

شاید با یک ای پی وارد شدید که اون ای پی بن بوده .

ولی در کل علی جان کسی شما رو بن نکرده خیالت راحت

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...