رفتن به مطلب

راهنمایی در خرید موس و کیبرد هرکدوم تا 50 !

Xzero
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان !

من میخوام این موس رو جایگزین موس فعلیم که A4TECH X7 هست بکنم !

میخواستم نظر شما رو بدونم !

ضمن اینکه یه سئوالی از دوستانی که با این ماوس کار کردن دارم ! میخواستم بدونم LED قرمز رنگ پشت ماوس که عکسش رو گذاشتم قابلیت خاموش شدن رو داره یا نه ! چون اگه نداشته باشه نورش اذیت میکنه !

ممنون میشم راهنمایی کنین!

عکس زیر :

qvu5oeqcz918s93dwk9.jpg

در مورد کیبرد هم دوستان پیشنهادی دارن بگن ! کیبرد فعلیم هم که MEVA MAK500 هست که USBش قطعی وصلی داره!

واقعا از این جنسهای اشغال چینی به ستوه امدم ! @};-

لینک به دیدگاه

تا 100 تومن اگر گیمر نیستید از ست های موس کیبورد لاجیتک بگیرید و اگر گیمر هستید یه موس mx518 از لاجیتک حدود 50 تومنه به همراه یه پد خوب (مانتیس یا گالیاتوس حدود 30 تومن هستن) به همراه یه کیبورد لاجیتک 200 که حدود 20 تومنه بگیرید

ممکنه بگید چرا گیر دادم به لاحیتک :دی خوب دلیل داره اینطور بگم که من از وقتی لاجیتک گرفتم دیگه مارک های دیگه رو نمیتونم حتی تحمل کنم راحتی و طراحی فوقولعاده به همراه کیفیت بالا و سرعت و دقت چیزایی هستن کا لاجیتک رو از بقیه متمایز میکنن

لینک به دیدگاه

درود

کار خوبی میکنید، چون من خودم سابقه ی کار با موس های x7 رو داشتم واقعا آشغالن ... (البته نظر منه!)

عکس موسی که گذاشتین intelli 3.0 هست ؟ موس خوبیه یکی از دوستان داشت این موس رو، میگفت اون led قرمز رنگ روشن میمونه همیشه ...

در هر صورت تو این رده قیمت انتخاب های دگه ای هم دارین مثل : razer death lader و mx 518 و kenzu

ویرایش شده توسط morteza_m2n
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...