رفتن به مطلب

نیاز به مشاوره قطعات

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت کاربران و مدیران محترم ، بنده قصد دارم یه کیس ببندم و عمدتا کارای گرافیکی انجام بدم در کنار یه خورده گیم آنلاین  و میتونم تا 3 تومن روش هزینه کنم ،  اطلاعات آنچنانی هم در مورد سیستم ندارم ، اگه دوستان لطف کنن سیستم هایی در همین رنج قیمت پیشنهاد بدن با مزیت ها و نقص هاش ، ممنون میشم .

لینک به دیدگاه

دوستان لطفا راهنمایی کنید ، بنده جای دیگه رو نمیشناسم ، تنها امید مشاوره ام شمایید :(

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ekr211 گفته است :

دوستان لطفا راهنمایی کنید ، بنده جای دیگه رو نمیشناسم ، تنها امید مشاوره ام شمایید :(

درود

دوست عزیز، تمامی قطعات رو نو میخاید یا پایه دست دوم هم هستید ؟!

سیستم Intel میپسندید یا AMD ؟!

AsRock Z170A-X1  - 475000

Intel i5 6500 -  775000

Gskill Ripjaws 2400 8Gb - 315000

WD 1TB HDD - 202000

CoolerMaster Elite 550 - 210000

Deep Cool DUKASE WH Mid tower - 200000

VGA HIS R9 380 iceQ 4Gb OC - 935000

اگر دوست دارید میتونید یه 200 بزارید روش و یه SSD هم اظافه کنید.

ویرایش شده توسط SEPHIR0TH
لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، SEPHIR0TH گفته است :

درود

دوست عزیز، تمامی قطعات رو نو میخاید یا پایه دست دوم هم هستید ؟!

سیستم Intel میپسندید یا AMD ؟!

سلام ، AMD ، نو 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ekr211 گفته است :

سلام ، AMD ، نو 

اون رو الان مینویسم براتون

لینک به دیدگاه

ASUS Aura 970 Gaming - 480000

AMD  8350 - 680000

Gskill Ripjaws DDR3 8gb - 315000

CoolerMasters Elite 550 - 210000

WD 1TB - 202000

این کارت گرافیک که نوشتم یه نسل قدیمی تر از کارت های توی بازار هستش اما دلیل انتخابش اینه که از نظر پردازش یا همون Computing بالاست و بدرد کارهای گرافیکی میخوره - قیمتش هم نسبت به پارسال افت پیدا کرده - انتخاب خوبیه

سیستم های AMD به علت داشتن چیپ 950 در پل جنوبی سرعت هارد پایین تری نسبت به اینتل دارند - برای فیکس کردن این مشکل حتمن یه 120 گیگ هم شده SSD بندازید روی سیستمتون

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، SEPHIR0TH گفته است :

ASUS Aura 970 Gaming - 480000

AMD  8350 - 680000

Gskill Ripjaws DDR3 8gb - 315000

CoolerMasters Elite 550 - 210000

WD 1TB - 202000

این کارت گرافیک که نوشتم یه نسل قدیمی تر از کارت های توی بازار هستش اما دلیل انتخابش اینه که از نظر پردازش یا همون Computing بالاست و بدرد کارهای گرافیکی میخوره - قیمتش هم نسبت به پارسال افت پیدا کرده - انتخاب خوبیه

سیستم های AMD به علت داشتن چیپ 950 در پل جنوبی سرعت هارد پایین تری نسبت به اینتل دارند - برای فیکس کردن این مشکل حتمن یه 120 گیگ هم شده SSD بندازید روی سیستمتون

مرسی واسه پیشنهادی سیستمی که دادید ، بررسی میکنم حتما :)

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ekr211 گفته است :

مرسی واسه پیشنهادی سیستمی که دادید ، بررسی میکنم حتما :)

خواهش میکنم - مین و سی پی یو عالیه ! خودم دارم حرف نداره اما حتمن SSD رو فراموش نکنید چون مشکلی که گفتم وجود داره توی همه ی مین هایی که چیپ پل جنوبی اونها SB950 هستش

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، SEPHIR0TH گفته است :

خواهش میکنم - مین و سی پی یو عالیه ! خودم دارم حرف نداره اما حتمن SSD رو فراموش نکنید چون مشکلی که گفتم وجود داره توی همه ی مین هایی که چیپ پل جنوبی اونها SB950 هستش

حتما :)

لینک به دیدگاه

پیشنهاد من اگه بیشتر کارای گرافیکی میکنین در حد فتوشاپ و کورل دراو سی پی یو AMD ببندین ولیاگه قراره 3Dmax و پریمیر و ... یا چیزایی تو این مایه ها باشه که رندرینگ هم مطرحه توصیه به اینتل میشه چون اصلا قابل مقایسه نیستن خودم همون 970 مادربردش رو داشتم ولی برند MSI با همون 8350 دوستمون که گفتن که اصلا جوابگو نبود و باندلش رو فروختم و یدونه 4690k و z97k بستم ؛ واقعا تفاوتش مشخص و واضح بود که اونم تو همین فروم فروختم . اگه نیاز به رندر ندارین AMD خوبه و اگه دارین توصیه میشه یه 6600k و z170 یا نسل جدیدیش z270 ببندین و اگه محدودیت بودجه دارین یه 4690k یا پایینترش مثل 4670 یا 4460 و z97 ببندین ؛ حتی میتونین دست دوم اینها رو هم پیدا کنین . چون واقعا تفاوت آنچنانز با 1151 نمیبینین !!

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، omid.gh گفته است :

سلام 

این هم پیشنهاد من:

1.jpeg

http://lioncomputer.ir/basket/

سلام ، خیلی ممنون ، حتما چک میکنم :)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...