رفتن به مطلب

[پایان یافت] فروش هارد اس اس دی ( فروخته شد )

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان
یک عدد kingmax smp350 ssd 60gb موجوده 
قیمت :
فروخته شد

IMG_0758.JPG

IMG_0757.JPG

ویرایش شده توسط ÐÀVɨÐ071
لینک به دیدگاه

خیلی با حالی انصافا، ۳-۴ جا آگهیش کردی، کلا هم که جواب هیچکس و نمیدی، مدلش هم که اشتباه نوشتی (اصلا SMP350 نداریم بلکه SMP35 هست) ، نه میگی چقدر کار کرده، نه میگی سرعت read ,و writeش چقدره (که من خودم پیدا کردم، read حدود ٢٠٠ و write حدود ١٥٠ ، که خیلی کمتر از ssd های فعلی بازاره) ... فقط میای مینویسی up ... عزیز من داری حدود قیمت SSD نوی ۱۲۸ گیگ با سرعت خواندن و نوشتن دو برابر میفروشی، جواب کسی هم نمیدی، چه انتظاری داری فروش بره؟ ... تو همین فروم هارد Kingston نوی مدل 2016 با ۱۲۰ گیگ حافظه و سرعت خوندن  و نوشتن حدود ۵۰۰ رو دارن میفروشن ۱۸۰ ... چی فکر کردی واقعا پیش خودت؟

75 اگر میفروشی من بر میدارم. قیمت آخر...

ویرایش شده توسط ihadi66
لینک به دیدگاه

عزیز اول عذرخواهی میکنم بابت اشتباه تایپی .

دوم این که عکس جعبه محصول  رو قرار دادم شما با یه سرچ ساده میتونستی جواباتو بگیری

و سوم این که قدرت سرچ کردنتونم مثل اعصابتون ضعیفه .

این هارد از سرعت بالایی برخورداره شما هم با این پولت برو همون 120 گیگایی که یه جایی دیدی میفروشن بخر 

با اجازه اقا هادی آپ میکنیم که فروش بره ?

با تشکر

Untitled.png

ویرایش شده توسط ÐÀVɨÐ071
لینک به دیدگاه

دوست عزيز محقق، كه قدرت سرچ بالايي هم داري، اين سرعتي كه شما ميبنيي نوشته up to، همونجور كه احتمالا ميدوني، اين معنيش سرعت هارد نيست و داره نهايت سرعت ممكن sata3 رو نشون ميده... سرعت واقعي هر هارد تو بنچمارك  مشخص ميشه نه تو مشخصات نوشته شده تو سايت... فقط محض اطلاع شما، اينم سرعت واقعي اين هارد قديمي شما، و مقايسه اش با ديگر هاردهاي حال بازار از سايت معتبر hardwarezone با لينك زير:

http://www.hardwarezone.com/review-kingmax-sata-iii-ssd-smp35-client-240gb-affordable-sandforce-drive/results-ssd-benchmark-0

همونطور كه تو راهنماي پايين پيداس، نمودار قرمزرنگ مربوط به هارد smp35 كينگ مكس هست.

IMG_8620.PNG

ویرایش شده توسط ihadi66
لینک به دیدگاه

فروخته شد به کاربر 7rooh

مبارکشون باشه

ویرایش شده توسط ÐÀVɨÐ071
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...