رفتن به مطلب

@@ خریدار کارت گرافیک gtx 980 , amd 390x @@ (خریداری شد)

No 0ne
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

لطفا مدل ، شرایط گارانتی ، جعبه و متعلقات و مدت کارکرد کارتتون رو بفرمایید .

همچنین  توجه کنید به قیمت آکبند 980 که به همراه گارانتی هست. 

لینک فروش 980 لیون :  GALAX GTX 980 HOF 4GB GDDR5

خریداری شد ، ختم تاپیک.

ویرایش شده توسط No 0ne
لینک به دیدگاه

در در 1395/11/04, 18:56:50، No 0ne گفته است :

سلام دوستان

لطفا مدل ، شرایط گارانتی ، جعبه و متعلقات و مدت کارکرد کارتتون رو بفرمایید .

همچنین  توجه کنید به قیمت آکبند 980 که به همراه گارانتی هست. 

لینک فروش 980 لیون :  GALAX GTX 980 HOF 4GB GDDR5

این قیمت برای یکباره نه چند بار !!!

تموم بشه دیگه نیس میشه همون 1550 قبلش

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، KR Modir گفته است :

دوست عزیز بهترین 1060 با رم 6 گیگ  که از 980 دو گیگ رم بیشتر داره  قیمتش 1.300 هستش ، چه منطقی تو خرید 980 با اون قیمت وجود داره .!! در صورتی که قدرتی برابر دارند و  پاسکال کاملا بر مکسول برتر هست.

ویرایش شده توسط No 0ne
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، No 0ne گفته است :

دوست عزیز بهترین 1060 با رم 6 گیگ  که از 980 دو گیگ رم بیشتر داره  قیمتش 1.300 هستش ، چه منطقی تو خرید 980 با اون قیمت وجود داره .!! در صورتی که قدرتی برابر دارند و  پاسکال کاملا بر مکسول برتر هست.

2048 هسته كودا در برار 1280 هسته كودا خودش يه منطق بزرگ هست..

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Ali Alborz گفته است :

CUDA کاملا منطق بزرگی محسوب میشه 

صددرصد  

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Ali Alborz گفته است :

دمت گرم داداش ، دلیل از زیر زمین میارید،  اینجا پرفورمنس نهایی تو گیم مهمه یا هسته کوادا؟ آیا شیدر پروسسور بیشتر به تنهایی به معنای توان بیشتر گرافیک هست؟ 

قبول دارید که 1070 محصول میانی هست  نسبت به 980؟؟ و 1070 حدودا 35% تا 40%  قوی تر هست از 980؟ اگر قبول دارید باید بدونید که 1070 از 1920 کوادا کور استفاده میکنه . پس تعداد هسته کوادای بیشتر به تنهایی عامل افزایش پرفورمنس نهایی نیست.  و 1060 با 1280هسته کوادا توانی برابر با 980 داره . 

و در آخر وقتی  با 1.300 بهترین 1060 رو به صورت آکبند با 2 گیگ رم اضافه تر ، 2 سال گارانتی با مصرف کمتر ، میشه تهیه کرد ، کسی برای 200 تومن نمیره یه 980 با مصرف بالا ، بدون گارانتی و با ریسک خرید از اشخاص کارتی که نصف عمرش رو سپری کرده خریداری کنه . اینم باید اضافه کرد 1060 6 گیگ با 1.100 هم آکبند میشه خریداری کرد پس تحت هیچ شرایطی خرید 980 با اون قیمت هایی که دوستان تایین میکنند منطقی نیست.

untitled-2.png

ویرایش شده توسط No 0ne
لینک به دیدگاه

الان شما منو با مشتری های خودت مقایسه میکنی؟ ظاهرا نهایت اطلاعت شما به بیت ریت و SLI ختم میشه . برای بنده sli  980 با اون مصرف هیچ منطقی نداره و قابلیت sli تو خیلی از بازی ها و نرم افزار ها  کارایی خاصصی نداره ، بیت ریتی که شما ازش دم میزنی باید تو رزولوشن بالا خودش رو نشون بده که اگر قبل از نظر دادن چنتا کارت تست کرده بودید یا حداقل چنتا ریویو میخوندید الان سنگ یه معماری از رده خارج رو به سینه نمیزدید.

در عمل 256 بیتی بودن 980 با فرکانس پاین تر 1753 نسبت به 2000 برای1060 در عمل پهنای باند کمتری به وجود میاره و در آخر خروجی 1060 ، حدودا 4.6 ترافلاپ هست و 980 خروجی حدودا 4.6 ترافلاپ داره که در عمل توان این دو کارت رو برابر نشون میده . مثال واضح اینکه بیت ریت نمیتونه به تنهایی دلیلی برای توان نهایی بیشتر گرافیک باشه کارت گرافیک های Radeon R9 Fury هستند که با پهنای باند عظیم توانی برابر با 980 دارند. 

عکس پایین مشخص میکنه که چطور fury x با او پهنای باندی که داره عملا کم آورده چون پارامتر حجم رم و تعدادشون هم کنار پهنای باند مهمه و میبینید که 1060 برتر هست و اینجا بیت ریتی که شما مطرح میکنی که برای 980 اندازش 256 هست  ارزش خاصی در برابر کمبود حجم رم نداره ، همونطور که رم زیاد هم به تنهایی عامل افزایش پرفورمنس نیست.

untitled-1.png

پیشنهاد میکنم به چارت بالا که گذاشتم نگاهی کنید و به جای خودکامگی در اثبات نظریه اشتباهتون کمی بیشتر مطالعه کنید و حداقل چنتا گرافیک تست کنید.

این 980 رو هم من برای دوستی میخواستم خریداری کنم که شهرستان هست و دسترسی نداره با امکانات خرید. 

ویرایش شده توسط No 0ne
لینک به دیدگاه

.......... 

ویرایش شده توسط No 0ne
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، No 0ne گفته است :

.......... 

اصلا كاري به اين بحث ندارم و دخالتي هم نميكنم ديگه، فقط يك چيز دوست عزيز تو اين فروم بايد عادت كني كه لحن صحبت كردنت رو درست كني برعكس من كه خيلي اروم و دوستانه دوتا كلمه نوشتم شما در جوابش احساس كردم الانه كه پاشي بياي كله منو بكني بزاري وسط سينم..

اين رو هم البته اضافه كنم هيچ وقت يك جانبه به هيچ چيز نگاه نكن ،بله خريد ٩٨٠ شااايد براي شما كه فقط مصرف گيم داريد به صرفه نباشه ولي براي تعداد زيادي از كاربران فروم كه كار تدوين و رندر انجام ميدن اون تفاوت تعداد هسته كودا از زمين تا كره مريخ هست..

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، Ali Alborz گفته است :

اصلا كاري به اين بحث ندارم و دخالتي هم نميكنم ديگه، فقط يك چيز دوست عزيز تو اين فروم بايد عادت كني كه لحن صحبت كردنت رو درست كني برعكس من كه خيلي اروم و دوستانه دوتا كلمه نوشتم شما در جوابش احساس كردم الانه كه پاشي بياي كله منو بكني بزاري وسط سينم..

اين رو هم البته اضافه كنم هيچ وقت يك جانبه به هيچ چيز نگاه نكن ،بله خريد ٩٨٠ شااايد براي شما كه فقط مصرف گيم داريد به صرفه نباشه ولي براي تعداد زيادي از كاربران فروم كه كار تدوين و رندر انجام ميدن اون تفاوت تعداد هسته كودا از زمين تا كره مريخ هست..

داداش من شما چطوری حالت من رو تشخیص دادی؟ O.o 

بنده چنتا سوال ازتون پرسیدم و در آخر براتون توضیح دادم که دلیل موضعی که من گرفتم نسبت به این گرافیک ها چی بود . ^_^

بنده مدت زیادی هست که به این فروم سر میزنم  و تا حالا با هیچکس مشکلی نداشتم خدا رو شکر.

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، No 0ne گفته است :

داداش من شما چطوری حالت من رو تشخیص دادی؟ O.o 

بنده چنتا سوال ازتون پرسیدم و در آخر براتون توضیح دادم که دلیل موضعی که من گرفتم نسبت به این گرافیک ها چی بود . ^_^

بنده مدت زیادی هست که به این فروم سر میزنم  و تا حالا با هیچکس مشکلی نداشتم خدا رو شکر.

اين قسمت از پست شما:

الان شما منو با مشتری های خودت مقایسه میکنی؟ ظاهرا نهایت اطلاعت شما به بیت ریت و SLI ختم میشه .

١-جهت اطلاعتون اين امار ارقام و نموداري كه شما گذاشتي رو بنده خيلي بهتر از شما متوجه ميشم يعني دقيق تر بگم يه چيزي حدود ١٠ سال پيش متوجهشون شدم..

٢-شما فيدبك هاي بنده رو نگاه كنيد با چه كسايي معامله كردم و كيا مشتري بنده بودن بعد بگيد با كي مقايستون ميكنم شما نه تنها داريد به بنده توهين ميكنيد بلكه كساني رو كه از بنده هم خريد كردن ابله و نادان فرض ميكنيد كه مشتري بنده بودن..

در اخر اينو بگم بله شما درست ميگيد شما نه تنها از من با سواد تر و با تجربه تر هستيد بلكه از تمام كساني كه با منه بي تجربه هم معامله كردن استاد تريد..،

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Ali Alborz گفته است :

اين قسمت از پست شما:

الان شما منو با مشتری های خودت مقایسه میکنی؟ ظاهرا نهایت اطلاعت شما به بیت ریت و SLI ختم میشه .

١-جهت اطلاعتون اين امار ارقام و نموداري كه شما گذاشتي رو بنده خيلي بهتر از شما متوجه ميشم يعني دقيق تر بگم يه چيزي حدود ١٠ سال پيش متوجهشون شدم..

٢-شما فيدبك هاي بنده رو نگاه كنيد با چه كسايي معامله كردم و كيا مشتري بنده بودن بعد بگيد با كي مقايستون ميكنم شما نه تنها داريد به بنده توهين ميكنيد بلكه كساني رو كه از بنده هم خريد كردن ابله و نادان فرض ميكنيد كه مشتري بنده بودن..

در اخر اينو بگم بله شما درست ميگيد شما نه تنها از من با سواد تر و با تجربه تر هستيد بلكه از تمام كساني كه با منه بي تجربه هم معامله كردن استاد تريد..،

عزیز دل  اینی که میبینید جواب شما نبود که ، جواب حرف بی محتوا و بدلیل کاربر  KR MODIR بود که منو به بی سوادی متهم کردن و فرمودند شما بیت ریت کارت و قابلیت sli رو در نظر نمیگیرید و با لحنی زشت من رو با مشتری های شرکتشون مقایسه کردند که هیچ اطلاعی از سخت افزار نداره و پستشون پاک شد. پست ایشون رو هم نقل قول نکردم  چون مجموع 2 خط توضیحشون یک صفحه کامل فاصله داشت. در ضمن شما که حرفی از بیت ریت یا چیزه دیگه نزدید که من بیام جواب شما رو بدم . xD

ویرایش شده توسط No 0ne
لینک به دیدگاه

,ولی عزیز فک نکنم بشه 1060 6 گیگ رو 1100 پیدا کرد.

منmsi 1060 3 اکبند خریدم و با 2هفته کارکرد توی فروم فروختم.

الان هم خیلی دنبال msi 1060 6 هستم.

اگه فروشگاهی میشناسید بیزحمت معرفی کنید ممنون میشم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، rez گفته است :

ایشون نگفتن MSI احتمالا منظورشون 1060 گالاکس هستش که با تخفیف جشنواره زیر 1100 فروش میره 

قیمت  MSI 6 G  1340 هستش

ویرایش شده توسط sajad25
لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، sajad25 گفته است :

ایشون نگفتن MSI احتمالا منظورشون 1060 گالاکس هستش که با تخفیف جشنواره زیر 1100 فروش میره 

قیمت  MSI 6 G  1340 هستش

ممنون واقعا ارزش داره

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، rez گفته است :

اینم خدمت شما ، خرید کنید لذت ببرید . دوستان هم خریدن راضی بودند. 

http://lioncomputer.ir/product/9373/کارت+گرافیک+گالاکس+GTX+1060+OC+6GB/

لینک به دیدگاه

در در 1395/11/09, 04:08:08، KR Modir گفته است :

این هم چند بار ;)

لینک به دیدگاه

در در 1395/11/10, 14:11:24، No 0ne گفته است :

اینم خدمت شما ، خرید کنید لذت ببرید . دوستان هم خریدن راضی بودند. 

http://lioncomputer.ir/product/9373/کارت+گرافیک+گالاکس+GTX+1060+OC+6GB/

.

ویرایش شده توسط rez
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، tsd137 گفته است :

دوست  عزیز با این باندل مایل باشید تعویض کنیم:

AMD FX 8120

990FXA-GD65

COLLER MASTER V8

چی رو تعویض کنیم؟

دوستان اینجا تاپیک خرید 980 و 390x دست دوم هست. 

ویرایش شده توسط No 0ne
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...