رفتن به مطلب

خریدار HD6770 XFX

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوست عزیز این کار اصلا به صرفه نیست. پیشنهاد میشه این رو بفروشید و یک کارت قوی تر با پشتیبانی dx 12 تهیه کنید.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در 1395/11/05, 19:20:05، blooder گفته است :

سلام

دوست عزیز این کار اصلا به صرفه نیست. پیشنهاد میشه این رو بفروشید و یک کارت قوی تر با پشتیبانی dx 12 تهیه کنید.

سلام  مثلا چه کارتی ؟

لینک به دیدگاه

سری زیر 7xxx دایرکس ایکس 12 پشتیبانی نمی کنند.یادت باشد سری 7xxx دایرکت ایکس 12 با قابلیت Feature DX11.1 هست.برای DX12 با قابلیت Feature  Level 12 باید سری های زیر را پیدا کنید :

1- AMD HD 7790/8770, Rx 260/290, Rx 360/390 series,  R9 285/380, Fury/Nano series (GCN3), 400 series (GCN4)

2- Nvidia GeForce 900/Titan series (Maxwell, 2nd gen); GeForce 10 series (Pascal)

3- Intel HD Graphics 510-580 (9 gen, Skylake), 605-620 (9.5 gen, Kaby Lake)

باید دقت کنی که کارتهایی مثل R7 265X ، R9 270/270X ، R9 280/280X داریم که اینها DX12 با Feature level 11.1 هستند.

لینک به دیدگاه

سلام بزرگوار

به نظر شما برای من که ندارم کارتهایی با این قیمت خریداری کنم و از طرفی مادربردم pci 3 رو ساپورت نمیکنه مقرون به صرفه نیس که 6770 کراس فایر کنم ؟

لینک به دیدگاه

در در 1395/11/05, 17:53:08، spear گفته است :

برند ایسوزش موجوده قیمت پیشنهادیتون رو بفرستید 

سلام ببخشید اکبنده یا کارکردس

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، hamed_chatrbaz گفته است :

سلام ببخشید اکبنده یا کارکردس

کارکردس

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، hamed_chatrbaz گفته است :

سلام بزرگوار

به نظر شما برای من که ندارم کارتهایی با این قیمت خریداری کنم و از طرفی مادربردم pci 3 رو ساپورت نمیکنه مقرون به صرفه نیس که 6770 کراس فایر کنم ؟

سلام

اصلا کراس فایر و یا اس ال آی به صرفه نیست و خرید کارت قدرتمندتر توصیه میشه.با توجه به تجربه ای که داشتم.شما در استفاده از چند کارت نهایتا دو تا ۸۰ درصد قدرت به دست میارید و چهل درصدکارایی پرت میشه.با توجه به این که در هر بازی پرفورمنس خودش رو داره .یعنی تا ای ام دی و یا انویدیا بیاد آپدیت جدید بده عملا  فرقی بین چند کارت با یک کارت وجود نخواهد داشت.درضمن مصرف  برق بالا رفته و به پاور قوی تر نیز نیاز پیدا خواهید کرد.همچنین در آینده بسیار نزدیک بازیهای معدودی با dx11 پیدا خواهید کرد که اونها هم گرافیک قابل قبولی نخواهند داشت که نیاز به گرافیک قدرتمند پیدا کنید.در کل کراس فایر و اس ال آی گزینه معقولی نیست و فقط جنبه نمایشی دارد.حالا اگه دو کارت به روز تر بود بازهم قابل قبول تر بود تا دو کارت قدیمی.اگر خواستید گراف جدید بخرید کارتتون رو به قیمت نهایتا ۲۰۰ بفروشیدو با پول کارت دیگه که میخواین بخرید و یکم افزایش هزینه از خود سایت  لیون r7 360 asusکه موجود داره با قیمت ۴۸۰ تهیه بفرمایید.همون کارایی کراس فایر بلکه بیشتر رو خواهید داشت به اضافه گارانتی وdx12 و نو بودن کارت.خرید 750tiتوصیه نمیشه چون به طور کامل ازdx12پشتیبانی نمیکنه و در dx12کارتهای amd از کارتهای انویدیا سریعتر هستند.

hit12fps.png

dvfps.png

gtavfps.png

ویرایش شده توسط blooder
لینک به دیدگاه

دمت گرم آقا جون یا 370 یا 360 میخرم خیلی عالی بود

ختم تاپیک

ویرایش شده توسط hamed_chatrbaz
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...