رفتن به مطلب

دلایل افزایش قیمت قطعات در این روزها چیست ؟ و چه خواهد شد ؟

Recommended Posts

بازم دم جناب حسینی گرم ک ی حد اقل خودشون ی همچین تایپیکی زدن . اغا توی برنامه کامنت هم ی بخشی رو واسه این بی عدالتی ک توی بازار لوازم کامپیوتری هست بذارین .

ب خدا سیستمم خیلی قدیمی شده و مادربردشم ک ب فنا رفت .الان مجبورم کلا ارتقاع بدم ، دارم کم کم پول جمع میکنم حد اقل بتونم ی ۶۱۰۰i3 تهیه کنم ، ولی انگار با این اوضاع بازار شاید حتی سلرون هم نتونم بخرم. (اخرین بار ۴۳۵ هزار تومن بود ،امروز نیگا کردم دیدم شده ۵۲۰ هزار تومن). تازه خبر اوردن ۱۵ درصد افزایش قیمت وجود داره ولی توی فروشگاه لیون حدود ۲۰ درصد افزایش قیمت داشت. اون پنج درصد رو از کجا آوردین چپوندین روش خدا عالمه .

بازم دستتون درد نکنه.
۹۵/۱۱/۸

Sent from my ara using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• ارسال 410
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

پرایدم نخریدن داشت ارزون میشود که با دادن وام خودرو مردم وسوسه شدن و خریدن اگه نمی خریدن صد در صد قیمت پراید خیلی امده بود پایین

اینم همینه اگه نخرید شک نکنید افت قیمت خواهیم داشت

موفق باشید:x

لینک به دیدگاه

بریم بلاد کفر dishwasherی کنیم با پولش تو‌ سلطنت اباد ویلایی می‌خریم. عجب وضعیتیه اقتصاد ایران

لینک به دیدگاه

منتظر پنتیوم های بسیار ارزان ۱ میلیونی و سلرون های ارزانتر ۸۰۰هزارتومنی باشید [emoji44][emoji32]

لینک به دیدگاه

اونقدری که وارد کننده ها ایرانی و فروشنده ها با فروش چند عددی از کارت گرافیک و صدا و سی پی یو مادربرد سود بردند ،شرکتای سازندشون با فروش چند صد هزار قطعه ای هنوز اونقدر سود نبردند[emoji119]

لینک به دیدگاه

همه جا نزدیک تعطیلاتشون قیمتا میاد پایین اف میخورن 

اینجا مملکت دله دزد قیمتا 2 3 برابر میرن بالا 

وقتی همچیز دست ی باشه همین میشه...

ویرایش شده توسط ARMIN
لینک به دیدگاه

خدا به داد ایرانمون برسه .تنها قطعات کامپیوتر نیست همه اصناف توی رکود هستن .

ما ملتی هستیم که از زمان ورود اریایی ها به ایران روز خوش ندیدیم و قرار نیست ببینیم .ایران جایی هست که تا اخر عمرت تو حصرت خیلی چیزا میمونه .من که از دولت انتظاری ندارم فقط خود خدا بهمون نظری کنه همین 

لینک به دیدگاه

تا وقتی خودمون حرکتی نکنیم اوضاع بهتر نمیشه که بدتر هم میشه.

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

لینک به دیدگاه

جالبه همیچیز گرون میشه بجز

حداقل در آمد مردم

و

یارانه ها

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، king of computer گفته است :

در هر صورت ما که نیاز داریم بخریم ولی وقتی پولشو نداریم نمیخریم دیگه چیکار میشه کرد

یه سی پی یو 300 دلاری رو بخرم یک میلیون و شیشصد خنده داره

ما ذره ذره پول جم میکنیم میگیم فردا بریم بخریم فردا میبینی 300 تومن گرون شد دوباره بشینی 300 تومن جور کنی بری بخری میبینی  گرافیک 200 تومن گرون شد و ادامه ماجرا ...

اتفاقن نخریدن تنها راهه دندون بذارین رو اون جیگرتون صبر کنید

نمیدونم این پولا چجوری از گلوی باعث و بانیش میره پایین ...

لینک به دیدگاه

پست من توی تاپیک"افزایش ١٥ درصدی قیمت کالاهای بازار کامپیوتر" چرا پاک شد؟!..چیزه خاصی نگفته بودم!!!

هر دفعه بهانه های مختلف برای گرون کردن و تیغ زدن مردم دارن..یه دفعه وضع دلار یه دفعه رئیس جمهور شدن فلانی اون سر دنیا..یه دفعه کم شدن موجوی..یه دفعه خروج وارد کنندگان از این صنف و الا ماشا بهونه..البته تا اخر که این طوری نمی مونه!!...بدتر میشه!!

لینک به دیدگاه

متنفرم از این تایپیک هربار میام تو این تایپیک استرس میگیرم

ببینید همه چی یهویی گرون میشه.هیچکی هم نمیدونه دلیلش چیه!تازه قطعات کامپیوتر رو هم گفتن بازم گرون میشه

دوستانی نوشته بودن ک میخواستن 1070 یا 1060 بخرن و چون گرون شده بود نخریدن.همه میدونیم ک واسه بازی میخوایم اینجور گرافیک بخریم.چرا؟!!! چون تو این کشور سرگرمی همه قشر متوسط همین گیم و این چیزاس وگرنه هیییییچ سرگرمی دیگه ای نذاشتن ک باهاش بتونیم سرگرم شیم

اکثرا قشر متوسط هم میان این تایپیک.پولدارا ک خوش ب حالشون...

لعنت ب گرون فروش.لعنت ب کسایی ک باعث این گرونین.لعنت ب کسایی ک هممونو در حسرت یه سیستم حتی متوسط گذاشتن...

صمیمانه از لیون عزیز ممنونم بابت شگفتانه هایی ک میذاره

من خودم موس و کیبوردمو تو همین پیشنهادات خریدم.واقعا کمک بزرگی میکنه تیم لیون.وگرنه اینا هم میتونن عین بقیه فروشگاها گرون بفروشن.خواهشا گلایه بیخود از لیون نکنید

لینک به دیدگاه

منم فعلا از خرید منصرف شدم،منتظرم ببینم چی میشهقیمتا میاد پایین یا نه

لینک به دیدگاه

دقیقا همینطوره. هرچی میکشیم از دست خودمونه. واقعا از ماست که بر ماست. یک ماه فقط یک ماه نخرید. ببینید چی میشه...

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

لینک به دیدگاه

ما میخوایم نخریم . به مولا نمیشه ، مجبوریم .
تر اخر رشته کامپیوتر اونم بدون کامپیوتر ؟؟ (سوار بی اسب)
پایان نامه خودش نوشته‌ نمیشه که.
تو زلاندنو سیل میاد ، قیمتا میره بالا ، شوهر عمه ی ننه ی رئیس جمهور ترینیداد توباگو سرما میخوره ، باز قیمتا میره بالا .
ای بابا نزدیک به عیدیمااا.

کل رئیس جمهورای دنیا هم جمع بشن نمیتونن این افتضاحی ک تو مملکتمونه رو راست و ریستش بکنن.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، MEHDI0742 گفته است :

کل رئیس جمهورای دنیا هم جمع بشن نمیتونن این افتضاحی ک تو مملکتمونه رو راست و ریستش بکنن.

به قول یه بنده خدایی که توی تلوزیون همایش هاش پخش میشه

"اگر  کل غربی ها دوره هم جم بشن بخوان کاری کنن که مشکلی توی کشور ما پیش بیاد اونقدر تاثیر نداره که فقط یکی مسئولین مملکت ما مشکل ایجاد میکنه"

لینک به دیدگاه

حالا ما نخریم ، چیزی ک تو مملکت زیاده ادم پولداره ، اونا میخرند.
کل مملکت ک تو این فروم نیستن .

خیلیا اصلا نمیدونن لیون کامپیوتر فروم داره.

وااالااااا

طرف باباش میلیونره از باباش ان میلیون تومن پول میگیره میاد خرید میزنه و میره ، کاری به فروم و این حرفا نداره .

لینک به دیدگاه

به نظر من این گرونی در درجه اول بر می گرده به خود فروشنده ها

مادربردهای سری 270 وارد شده، چه پردازنده ای می خوره؟ 1151 که بهترینش همون 6700 کیه

تو این دو هفته تعداد قابل توجهی از این بردها فروخته شده و در ادامه تقاضا واسه این پردازنده رفته بالا

فروشنده هم که می بینه تقاضا هست قیمت رو می بره بالا. به همین سادگی

یا در بدترین حالت فروشنده چون تعداد زیادی برد 270 فروخته، پیش بینی کرده که الان تقاضا واسه پردازنده هم بالا خواهد رفت

پس خودشو آماده کرده واسه یه سود چند برابری کاملا حلال !

وگرنه چرا قطعات دیگه بالا نرفته؟ مگه می شه دلار بره بالا و قیمت همه چیز جز پردازنده ثابت بمونه؟

علاوه بر تحریم پردازنده باید خرید مادربرد 1151 (چه 170 و چه 270) رو در اولویت تحریم قرار داد

لینک به دیدگاه

.

قیمت قطعات  در بازار  به صورت  غیر منطقی بالاست

در خواست ما باید از دولت آینده  این باشه 

که  تعرفه گمرکی و مالیات  از قطعات کامپیوتر  به صورت کامل برداشته بشه

نظرتون چیه دوستان

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

طرف باباش میلیونره از باباش ان میلیون تومن پول میگیره میاد خرید میزنه و میره ، کاری به فروم و این حرفا نداره .

سوتفاهم نشه ها .

منظورم اوناییه که سرشون واسه مالشون درد نمیکنه( متنول و بی خیال) بود .

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، MEHDI0742 گفته است :

ما میخوایم نخریم . به مولا نمیشه ، مجبوریم .
تر اخر رشته کامپیوتر اونم بدون کامپیوتر ؟؟ (سوار بی اسب)
پایان نامه خودش نوشته‌ نمیشه که.
تو زلاندنو سیل میاد ، قیمتا میره بالا ، شوهر عمه ی ننه ی رئیس جمهور ترینیداد توباگو سرما میخوره ، باز قیمتا میره بالا .
ای بابا نزدیک به عیدیمااا.

من که خودم همیشه پیشقدم تحریم بودم، همیشه گفتم کسی که کارش گیره باید بخره

مسائل درسی یا کاری و درآمدی که به نون شب آدم ربط داره. البته اینا هم راه داره ولی خب بقیه کسی کمک نمی کنه و باید به هزار نفر رو بزنی و آخرشم هیچی

من یه مدل دیگه می گم این جمله رو،  بهترین و کاربلد ترین فرد دنیا هم بیاد تو این سیستم نمی تونه تغییر چندانی ایجاد کنه

چون نمی ذارنش ! چون عقیده دارن که شکم سیری هاری میاره پس باید ما درگیر نون شبمون باشیم تا وقت واسه هاری نداشته باشیم !

لینک به دیدگاه

من میخوام از مردم ایران یه سوال بپرسم کاش می تونستم اینجا بگمو و نظرم پاک نشه ولی حیف که نمیزارن .........

تا مردم ایران دنبال فرهنگ بیابون های سوزان قرن ها پیش باشن وضع ما تغییر نخواهد کرد نخواهد کرد و نخواهد کرد ......

لینک به دیدگاه

من که خودم همیشه پیشقدم تحریم بودم، همیشه گفتم کسی که کارش گیره باید بخره
مسائل درسی یا کاری و درآمدی که به نون شب آدم ربط داره. البته اینا هم راه داره ولی خب بقیه کسی کمک نمی کنه و باید به هزار نفر رو بزنی و آخرشم هیچی

من یه مدل دیگه می گم این جمله رو،  بهترین و کاربلد ترین فرد دنیا هم بیاد تو این سیستم نمی تونه تغییر چندانی ایجاد کنه
چون نمی ذارنش ! چون عقیده دارن که شکم سیری هاری میاره پس باید ما درگیر نون شبمون باشیم تا وقت واسه هاری نداشته باشیم !

آی گل گفتی . تازه مشکل بزرگتر اینه خودمونم شدیم جزو همین افراد گرون فروش .
مثلا : طرف کارت گرافیک یا سی پی یو رو ان سال پیش خریده ۱.۲۰۰ و مثه چی ازش کار کشیده ، اونوقت موقع فروختنش زیر ی میلیون قیمت نمیده [emoji15] [emoji46]
یکی نیست بگه برادر لوازم الکترونیک حتی واسه تستم باش کار کرده باشی قیمتش ۲۵~۳۰ درصد میاد پایین .
یعنی قیمت اون قطعه فوقش ۸۵۰ هزار تومن ارزش داشته باشه.

ولی خب اگه بهش بگی بهش بر میخوره [emoji19] .

خب حالا ما چیکار کنیم ، قطعه نو بخریم یا دست دومی که فقط ۲~۵ در صد از قطعه نو ارزون تره ؟؟؟؟

خب کسی که ۱۰۰هزار تومن جمع کرده خب جور کردن ۵هزار تومن واسش کاری نداره ، یکم پول بیشتر میده و قطعه نو میخره خیالش هم راحته که نکنه نمیدونم اور شده باشه ، شوک بهش وارد شده باشه و .... .

لینک به دیدگاه

خب بالا رفتن 6700K میتونه دلایل منطقی خودش رو داشته باشه اولین دلیلش آماده کردن اذهان برای قیمت 7700K هست

که خب وقتی بیاد به طور یقین اختلاف قیمتی داره با این پردازنده و خب وقتی مصرف کننده ببینه قیمت رو میره سراغ 6700K چون برد Z270 اش بدون سی پی یو میمونه

خب با این حرکت 2 هدف تحقق پیدا میکنه اول اینکه 6700K با سرعت بیشتر و قیمت بالاتر فروش میره و ثانیا" قیمت 7700K منطقی تر جلوه میکنه

ولی خب بازار ایران منطق خاصی رو دنبال نمیکنه به طور مثال الان در بازار 6700 اگر پیدا بشه گرانتر از 6700K پیدا میشه

این مورد رو بگذاریم کنار مورد 6100 میمونه که خب از اول مشخص هست که این سی پی یو برای لو بادجت ها در نظر گرفته شده و الان من نمیدونم با قیمت 530 تومانی کدوم قشر رو هدف گرفته احتمالا" گام بعدی نزدیک کردن G4500  به قیمت قبلی 6100 هست که کاربرانی که میخوان سیستم لو بادجت جمع کنند خلاء خاصی احساس نکنند.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...