رفتن به مطلب

دلایل افزایش قیمت قطعات در این روزها چیست ؟ و چه خواهد شد ؟

Recommended Posts

اگه به نشونه اعتراض گران نخریم مطمئن باشید تاثیرشو تو بازار میزاره. ولی این حرکت باید ادامه دار باشه.

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• ارسال 410
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 18 ساعت قبل، RoTeL1TY گفته است :

بانک نروژی به مسلمانان وام مسکن بدون بهره می‌دهد چون در اسلام، بهره‌گرفتن حرام است.
اینجا ۷۰ میلیون وام ۱۲ساله می‌گیری، ۱۶۰ میلیون پس می‌دی!

چیزی که از ریشه خراب باشه مگه میشه درست شه
کل ایران هم جمع بشه قطعات کامپیوتر نخرند بعد قیمت ها پایین بیاد به نظرتون.
فقط میتونم از خودمون شروع کنیم منصف باشیم تو همین فروم ها قطعات دسته دو بخریم و بفروشیم. 
ساختمون پلاسکو ریخت مسئولین دور هم جمع شدن میخندیدن عکساشونم مشالا پاتو میزاری تلگرام اینستا پره
من  CPU 4790k رو فروختم 930 روش یه کولر ماچو هدیه دادم طرف عشق کنه
زیاد کش ندین موضوع رو که فقط باید بابتش پول نت اضافی بدین صفحه باز میکنید:)

2.png

یا پیغمبر......!!!!!! من یه هفته مسافرت بودم برگشتم العان این تاپیک دیدم اصلا م موندم چی بگم واله

میدونستم قیمت ها افزایش دادن پایین بیا نیست همین حول و هوش ثابت بمونن ولی دیگه افزایش دوباره اینا دیگه خارج از تصوره .....!!!:S

من به حرف هیچ کس گوش ندادم که قیمت ها ممکنه کاهش پیدا کنه احتمال تثبیت قیمت ها داشتم چون دلار رو کانال 3800 گیر کرد ولی این چه افزایش رو حساب کتابی هست ... مگه جنگه!!!!!!

سیستم جمع کردم مشکلی ندارم دیگه العان دلم برای بقیه دوستان میسوزه صبر صبر صبر کردن العان دیگه یه سی پی یو i3 براش 500 تومن بدن

لعنت خدا بر باعث بانی این وضع ......

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، alireza3dshadow گفته است :

یا پیغمبر......!!!!!! من یه هفته مسافرت بودم برگشتم العان این تاپیک دیدم اصلا م موندم چی بگم واله

میدونستم قیمت ها افزایش دادن پایین بیا نیست همین حول و هوش ثابت بمونن ولی دیگه افزایش دوباره اینا دیگه خارج از تصوره .....!!!:S

من به حرف هیچ کس گوش ندادم که قیمت ها ممکنه کاهش پیدا کنه احتمال تثبیت قیمت ها داشتم چون دلار رو کانال 3800 گیر کرد ولی این چه افزایش رو حساب کتابی هست ... مگه جنگه!!!!!!

سیستم جمع کردم مشکلی ندارم دیگه العان دلم برای بقیه دوستان میسوزه صبر صبر صبر کردن العان دیگه یه سی پی یو i3 براش 500 تومن بدن

لعنت خدا بر باعث بانی این وضع ......

به نظرم شاید میخان اینجوری ثابت کنند که بالا رفتن نرخ ارز دلار ربطی به گرانی ها نداره خخخ

سی پی یو i7 4790 قیمت ۱۴۸۵ هزار شده 

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Geek گفته است :

تازه به جاش داریم !!!!!!!!! بعله!!!!!!!

ویرایش شده توسط ARMIN
لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Mohsen25k گفته است :

حماسه ای دیگر از لیون کامپیوتر خخخخ

عکس رو ببینید 

سی پی یو i7 4790 تا چند روز پیش ک ناموجود بود موجود شده با این قیمت ۱۴۸۵

فک کنم i7 4790k هم دو روز بعد موجود بشه با قیمت 1600  خخخخ

http://lioncomputer.ir/product/3895/Intel+Core™

تشکر فراوان از لیون

ویرایش شده توسط ARMIN
لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، tonypb گفته است :

تشکر فراوان از لیون

خواهش میکنم، دفعه دوم قطعا" برخورد میکنم.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

خواهش میکنم، دفعه دوم قطعا" برخورد میکنم.

جای این کارا پاسخی دارید بدید. متاسفم برا خودم...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باید از خودمون شروع کنیم آقای حسینی

به نظر من همه به جای ایراد گرفتن به فروشنده  یا وارد کنند و یا خریدار باید خودمون رو درست کنیم

ریشه همه چیز بر میگرده به خودمون  منه خریدار باید درست رفتار کنم تو بازار تا فروشنده ازم سواستفاده نکنه

توی ایران متاسفانه اگر مرغی گلاب به روتون دیر دفع کنه میشه دلیل گرانی مرغ!

همه اماده هستن که یه جوری از همدیگه سود کنن هیچ چیز سرجاش نیست

10 تا آدم تاثیرگذار تو بازار مثل شما ها و گروهتون فکر میکرد الان این وضع رو نداشتیم

بازار دست مهندسین کامپیوتر نیست دست دلال هاست

لینک به دیدگاه

دو سامانه محبوب و پرطرفدار تاکسی آنلاین #اسنپ و #تپسی با شکایت رئیس  اتحادیه تاکسی‌رانان و دستور صنف فناوران رایانه تهران پلمپ شدند.

این‌طور بخوانید که "عرضه نداریم رقابت کنیم، فلذا پرونده‌سازی می‌کنیم و می‌بندیم!"

اینجا ایران است؛ بهشت انحصارات اقتصادی رانتی و قلمرو حکمرانی سلاطین کامپیوتر و سیگار و گوشت و لاستیک و کوفت و زهرمار. "دلخوش به این مقدار نباشید"

البته امنیت که داریم !

لینک به دیدگاه

یه چیزی گفتم ....................بعد خودم...................ویرایشش کردم!!

ویرایش شده توسط DPSYS
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، tonypb گفته است :

منتظر اقای حسینی میمونیم

ما اینجا میایم به خاطر فضای خوبش و برخورد خوب اقای حسینی که نهایت احترام رو به کاربران میزاره من صد درصد به اقای حسینی شکایت می کنم این مورد رو خیلی غیر قابل تحمله .

من دو تا کلمه گفتم یکی دژمن یکی " ما امنیت داریم " پستم پاک شد 

لینک به دیدگاه

باید چاره ای اندیشید

تا  انشاا... بتوانیم  که آرامش   در بازار قطعات  را   بدست  آوریم  و  شاهد  این قیمت ها ی  فضایی  قطعات نباشیم 

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 28 دقیقه قبل، SaeedEminem2 گفته است :

هزار تومن ارزون شد !

jhfyvhjf.PNG

صلوات ! تکبیر و ..

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، SaeedEminem2 گفته است :

دو سامانه محبوب و پرطرفدار تاکسی آنلاین #اسنپ و #تپسی با شکایت رئیس  اتحادیه تاکسی‌رانان و دستور صنف فناوران رایانه تهران پلمپ شدند.

لینک خبر؟!

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، SaeedEminem2 گفته است :

یه زمانی غار هم سنت بود !

چرا خونه ها رو خراب نمیکنیم بریم تو غار دور هم دعا کنیم ؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Union J گفته است :

این پست ویرایش شد

در 2 ساعت قبل، Union J گفته است :

منتظر اقای حسینی میمونیم

ما اینجا میایم به خاطر فضای خوبش و برخورد خوب اقای حسینی که نهایت احترام رو به کاربران میزاره من صد درصد به اقای حسینی شکایت می کنم این مورد رو خیلی غیر قابل تحمله .

من دو تا کلمه گفتم یکی دژمن یکی " ما امنیت داریم " پستم پاک شد 

در 6 ساعت قبل، tonypb گفته است :

درود دوستان عزیز

قبل از هر چیزی باید بگم که به اندازه کافی هممون ناراحت هستیم وقتی یه سری مسائل رو عنوان میکنیم باعث بیشتر شدن این دلخوری و ناراحتی از هم میشیم .

اول بگم که لطفا اینجا راجب مجموعه هاو دوستان دیگر ما صحبتی نکنید دوستان گلم . در ضمن هر کلمه ای که میگیم که خلاف قوانین فروم باشه مطمئننا چون همه این قوانین رو پذیرفتیم پس دلخور نشیم بابت حذف شدن پستها .

-----------------

از حاشیه خارج بشم .

دوست و دوستانی بعضی وقتها حرفهایی میزنن و اینقدر مطمئن و سفت روی حرفهاشون وای میستن که گاها انگار روحشون توی انبار وحسابداری ما حضور داره . و پیشنهاد میکنم وقتی چیزی رو مطمئن نیستیم اینقدر مطمئن صحبت نکنیم و یه کلمه ای مثل حدص میزنم و فکر میکنم و یا" شاید " رو توی حرفهامون بیاریم .

در مورد گرونی و افزایش اون در اینده نزدیک  و دلایلش ما وظیفه خودمون میدونیم که خبر رسانی کنیم و این کار رو برای کسانی میکنیم که به این اخبار نیاز دارن .

سیستمهایی که میفروشیم فقط برای گیم نمیفروشیم بلکه خیلی از عزیزان برای شغلشون و کارشون سیستم میخوان , سیستم میبندیم پس اونها خیلی برای ما مهمن . شرایط کاری و سرمایه گذاری به اندازه کافی سخت هستش پس ما سعی میکنیم با خبر رسانی شرایط پیش رو اعلام کنیم تا انتخاب بهتری داشته باشن .

-----------------

بعضی از دوستان هر کلمه ای رو به زبون میارن هر حرفی رو میزنن بعد میگن ما انتقاد کردیم و شما جنبشو نداشتید .

اگر بیایم حرف هم بزنیم و تذکر بدیم چند تا حرف دیگه میزنن . آخه قربون شکل ماهت برم چند تا سایت هستش که اینقدر راحت میتونی حرف بزنی ؟؟؟؟؟؟ چرا اینقدر قضاوت میکنی ؟

اگر بیام راجب نحوه انتقاد درست صحبت کنم یه سری میگن ما بلدیم نمی خواد توضیح بدی . بعضی وقتها با این همه تجربه میمونم چی بگم .

-------------------------

هزار بار گفتم و باز میگم از سال 1391 که قیمتها افزایش پیدا کردن شرایط برای بازار بدتر شد و فروش کمتر شد پس ما بابت چنین اتفاق ناخوشایندی خوشحال نیستیم . بعضی از دوستان اینقدر بی انصافی میکنن در حرف زدن که انگار ما  در کشور دیگه ای زندگی میکنیم  که بخوایم بابت این مسائل منزجر کننده خوشحال بشیم .

----------------------

لطفا درک کنیم همو و در این شرایط سخت اگر دست همو نمیگیریم سنگ زیر پای هم نگذاریم

--------------------------------

در آخر من به همه شما حق میدم که ناراحت باشید ولی از دست ما هر کاری بر بیاد انجام میدیم و بارها انجام دادیم ولی دیگه راجبش اینجا حرفی نزدیم چون یه سری دوستان با تهمتهاشون ادمو خسته میکنن

--------------------------

لطفا سوال بپرسید ولی تهمت نزنید

سوال رو پاسخ میدن نه تهمت و قضاوت رو

ما هممون دوستیم ولی قرار نیست هر کاری خواستیم بکنیم

هر پستی که راجب موضوع تاپیک نباشه بر خلاف میلم حذف میشه

-------------------

بنده در خدمتم و مثل همیشه آرزو میکنم آرامش به زندگی هامون بر گرده  ?

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، سعید حسینی گفته است :

درود دوستان عزیز

قبل از هر چیزی باید بگم که به اندازه کافی هممون ناراحت هستیم وقتی یه سری مسائل رو عنوان میکنیم باعث بیشتر شدن این دلخوری و ناراحتی از هم میشیم .

اول بگم که لطفا اینجا راجب مجموعه هاو دوستان دیگر ما صحبتی نکنید دوستان گلم . در ضمن هر کلمه ای که میگیم که خلاف قوانین فروم باشه مطمئننا چون همه این قوانین رو پذیرفتیم پس دلخور نشیم بابت حذف شدن پستها .

-----------------

از حاشیه خارج بشم .

دوست و دوستانی بعضی وقتها حرفهایی میزنن و اینقدر مطمئن و سفت روی حرفهاشون وای میستن که گاها انگار روحشون توی انبار وحسابداری ما حضور داره . و پیشنهاد میکنم وقتی چیزی رو مطمئن نیستیم اینقدر مطمئن صحبت نکنیم و یه کلمه ای مثل حدص میزنم و فکر میکنم و یا" شاید " رو توی حرفهامون بیاریم .

در مورد گرونی و افزایش اون در اینده نزدیک  و دلایلش ما وظیفه خودمون میدونیم که خبر رسانی کنیم و این کار رو برای کسانی میکنیم که به این اخبار نیاز دارن .

سیستمهایی که میفروشیم فقط برای گیم نمیفروشیم بلکه خیلی از عزیزان برای شغلشون و کارشون سیستم میخوان , سیستم میبندیم پس اونها خیلی برای ما مهمن . شرایط کاری و سرمایه گذاری به اندازه کافی سخت هستش پس ما سعی میکنیم با خبر رسانی شرایط پیش رو اعلام کنیم تا انتخاب بهتری داشته باشن .

-----------------

بعضی از دوستان هر کلمه ای رو به زبون میارن هر حرفی رو میزنن بعد میگن ما انتقاد کردیم و شما جنبشو نداشتید .

اگر بیایم حرف هم بزنیم و تذکر بدیم چند تا حرف دیگه میزنن . آخه قربون شکل ماهت برم چند تا سایت هستش که اینقدر راحت میتونی حرف بزنی ؟؟؟؟؟؟ چرا اینقدر قضاوت میکنی ؟

اگر بیام راجب نحوه انتقاد درست صحبت کنم یه سری میگن ما بلدیم نمی خواد توضیح بدی . بعضی وقتها با این همه تجربه میمونم چی بگم .

-------------------------

هزار بار گفتم و باز میگم از سال 1391 که قیمتها افزایش پیدا کردن شرایط برای بازار بدتر شد و فروش کمتر شد پس ما بابت چنین اتفاق ناخوشایندی خوشحال نیستیم . بعضی از دوستان اینقدر بی انصافی میکنن در حرف زدن که انگار ما  در کشور دیگه ای زندگی میکنیم  که بخوایم بابت این مسائل منزجر کننده خوشحال بشیم .

----------------------

لطفا درک کنیم همو و در این شرایط سخت اگر دست همو نمیگیریم سنگ زیر پای هم نگذاریم

--------------------------------

در آخر من به همه شما حق میدم که ناراحت باشید ولی از دست ما هر کاری بر بیاد انجام میدیم و بارها انجام دادیم ولی دیگه راجبش اینجا حرفی نزدیم چون یه سری دوستان با تهمتهاشون ادمو خسته میکنن

--------------------------

لطفا سوال بپرسید ولی تهمت نزنید

سوال رو پاسخ میدن نه تهمت و قضاوت رو

ما هممون دوستیم ولی قرار نیست هر کاری خواستیم بکنیم

هر پستی که راجب موضوع تاپیک نباشه بر خلاف میلم حذف میشه

-------------------

بنده در خدمتم و مثل همیشه آرزو میکنم آرامش به زندگی هامون بر گرده  ?

اصلا من چیزی نگفتم که 30 یا 30 باشه من گفتم دژمن و امنیت داریم همین بعد پستم به طرز توهین آمیزی ویرایش شد و مثل بچه ها باهامون رفتار شد که گفتن " دفعه بد برخورد می کنم " این سبک حرف زدن از جانب هیچ کس قابل قبول نیست کسی چنین لحنی رو نمی پسنده می تونست پستمو حذف کنه ولی اینکه پست رو ویرایش کنه و حرف من ناقص بشه این خیلی جالب نیست . 

خیلی از سایت ها وقتی کسی نطری میده که مثلا طولانیه اما وقتی یه حرف بد توش داره کل پست تایید نمیشه و نمیان پست رو به دست خودشون ویرایش کنن یا حذف می کنن یا تایید . 

من نمی خوام اصلا بحث کنم خودم خسته میشم و وقتم گرفته میشه  . همین 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Union J گفته است :

اصلا من چیزی نگفتم که 30 یا 30 باشه من گفتم دژمن و امنیت داریم همین بعد پستم به طرز توهین آمیزی ویرایش شد و مثل بچه ها باهامون رفتار شد که گفتن " دفعه بد برخورد می کنم " این سبک حرف زدن از جانب هیچ کس قابل قبول نیست کسی چنین لحنی رو نمی پسنده می تونست پستمو حذف کنه ولی اینکه پست رو ویرایش کنه و حرف من ناقص بشه این خیلی جالب نیست . 

خیلی از سایت ها وقتی کسی نطری میده که مثلا طولانیه اما وقتی یه حرف بد توش داره کل پست تایید نمیشه و نمیان پست رو به دست خودشون ویرایش کنن یا حذف می کنن یا تایید . 

من نمی خوام اصلا بحث کنم خودم خسته میشم و وقتم گرفته میشه  . همین 

حله مشکلی نیست

و از این پست به بعد از شما و همه دوستان میخوام بحث رو به حاشیه نکشیم و با هم در مورد موضوع حرف بزنیم .

ما وقتی مطالبی رو میخوایم اعلام بکنیم کاملا از عواقبش آگاهیم ولی یه سری از دوستان اجازه نمیدن بحثها روال طبیعی و منقی خودش رو پیش بگیره و پیش بره .

-------------

در مورد همین موضوع بحثهایی داره توی بخش مالیات باز میشه

در مورد مسئله گمرکی هم باز صحبتهایی داره پیش گرفته میشه

و البته من نمیتونم بگم اتفاق خوبی میفته یا نه

ولی بجز اینکه امیدوار باشیم حرف دیگه ای نمیتونم بزنم

بخش گمرکی و مالیات هم ربطی به اتحادیه رایانه نداره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک بار سایت لیون پیش فروش کارتهای inno3d انجام داد

چرا این مورد دیگه تکرار نشد

لینک به دیدگاه

به نظر من این گرانی قطعات خیلی عجیبه

اگربحث گمرکی و دلار وسط باشه پس باید قیمت همه قطعات به نسبت خاصی گران بشه

الان یه سری قطعات هستند که نسبت به 6 ماه پیش 20 در صد گران شدن بعضی قطعات قیمتشون 2 برابر و حتی بیشتر شده

به نظر من علت اصلی گرانی اول وارد کننده هست دوم قیمت دلار

حدود 6 ماه پیش رم کورس ایر 8 گیگ ddr4 خریدم 130 تومن. هفته پیش رفتم یدونه عین همونو بخرم قیمت زده 250 تومن تو بازار از مغازه دار میپرسم چرا اینقدر گرونه؟ میگه چون کمیابه. میگه شرکت وارد کننده دیگه ازش نمیاره  واسه همین ما قیمتو اوردیم بالا

اون کسی که وارد کننده هست با توجه به اینکه هیچ نظارتی روش نیست هر قیمتی که دلش خواست میده. ازش شکایت هم بکنی دولت طرفشو میگیره وبه عنوان اینکه طرف کارافرینه وتعداد زیادی شغل ایجاد کرده کاریش ندارن. متاسفانه مشکلات ریشه ای هست و دودش فقط و فقط تو چشم مصرف کننده میره وگرنه چرا کارتی که در بازار جهانی قیمت برا مصرف کننده خورده 120دلار اینجا داره به قیمت 750 هزارتومن فروخته میشه؟؟!!؟؟

بشخصه دیدم که مغازه دار ها به دلایل مختلف قیمت محصولاتشونو میبرن بالا. رفتم جنس خاصی بخرم، به طرف میگم چرا نسبت به یک ماه پیش 80 تومن امده رو قیمت؟ میگه مگه شما از حادثه پلاسکو خبر نداری؟ منتظر اتفاقی هستند تا مردمو بدوشن

ویرایش شده توسط i-Farzad
لینک به دیدگاه

رم های کورسیر دیگه وارد نمی شه؟

خبر موثقه یا شایعه؟

جی اسکیل و تریدنت زد چی؟ گفته شده بود اواخر بهمن سری آرجی بی تریدنت وارد می شه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...