رفتن به مطلب

دلایل افزایش قیمت قطعات در این روزها چیست ؟ و چه خواهد شد ؟

Recommended Posts

در 5 دقیقه قبل، SaeedEminem2 گفته است :

رم های کورسیر دیگه وارد نمی شه؟

خبر موثقه یا شایعه؟

جی اسکیل و تریدنت زد چی؟ گفته شده بود اواخر بهمن سری آرجی بی تریدنت وارد می شه

فروشنده به من اینجوری گفت. راست و دورغشو نمیدونم

لینک به دیدگاه

• ارسال 410
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 6 ساعت قبل، سعید حسینی گفته است :

لطفا سوال بپرسید ولی تهمت نزنید

سوال رو پاسخ میدن نه تهمت و قضاوت رو

ما هممون دوستیم ولی قرار نیست هر کاری خواستیم بکنیم

هر پستی که راجب موضوع تاپیک نباشه بر خلاف میلم حذف میشه

-------------------

بنده در خدمتم و مثل همیشه آرزو میکنم آرامش به زندگی هامون بر گرده  ?

بیخیال.

پاک شود.

ویرایش شده توسط tonypb
لینک به دیدگاه

دوستان فک کنم یا سن ها خیلی پایینه یا خیلی دیر قراره یاد بگیرن شیوه صحبت کردن و اعتراض رو.. یا خیلی اعصابا خط خطیه و دنبال یه جا برای زخمی کردن میگردن همه

این که مسلما رسمش نیس

موید باشید

لینک به دیدگاه

وقتی دست دولت تو جیبه مردمه

معلوم تقصیر کیه

این همه بحث برای چیه

لینک به دیدگاه

خودتون رو خسته نکنین اینجا ایران هست و چیزی به نام ارزونی نداریم>>قیمت گذاری ها واردکننده ها هرچی بتونن قیمت رو میبرن بالا و مصرف کننده هم میخره پس مشکلی این وسط نیست :)

وای به حال سال جدید که چه شود.

لینک به دیدگاه

وضع خراب است ! در همه صنف ها مشکل رکود وجود داره فقط و فقط به خاطر قیمت بالا و درست هم نخواهد شد! آخه تو این وضع درامدی بد گمرک دیگه چی میگه ....

لینک به دیدگاه

من از  چیز هایی دارم ازتون میبینم کفری میشم.
میگید سوال بپرسید باشه سوال میپرسم...
شما که طرف مشتری هستید از این اوضاع ناراضی... برای چی cpu قدیمی 4790 به طور مثال بعد کلی ناموجودی با اون قیمت خنده دار یهو موجود شد؟ شما مگه ناراضی نیستید از این وضع؟ خوب برای چی اصلا با این قیمت مسخره برای فروش قرار میدید؟ بقیه قطعات هم همینطور... با دلار 8 تومن 7 تومن محاسبه میشن... اون قطعه با این قیمت مگه چقدر هزینه های اضافی داره که اینقدر گرون تر میشه قیمتش؟ بعد به هر قیمتی بدن شما چرا برای فروش میذارید؟کمتر کسی ممکنه به چنین قطعاتی با چنین قیمت هایی نیاز واجب داشته باشه. وقتی قیمت مسخره س هر کسی توش دخیل باشه اشتباهه. نمیشه که با این قیمت های مسخره شما برا فروش بزارید بعد بگید ما هم ناراحتیم از این وضع ولی همچنان تو فروش اون قطعه کمک بکنید.
بر فرض من برم یه چیزی بدزدم بدم به شما اونوقت شما برای فروش میزارید اون چیز رو؟ کار من با کار کسی که این قیمت ها رو میذاره چه فرقی میکنه؟ جفتمون داریم میدزدیم. میدونم اینم پاک میشه چون دارم حقیقت رو میگم.
متاسفانه خیلی حرکت های ضد و نقیضی من دارم اینجا میبینم. ما داریم درمورد لیون صحبت میکنیم پست رو تغییر میدن میگن سیاسی صحبت نکنید (لابد لیون جز سران مملکته) و پیغام با عنوان هشدار میفرستن... همه مثل همن دیگه خودمو خسته نمیکنم.
موفق باشید.

عزیز دل
4790K
جهانی قیمتش گرون شده
دیجی کالا چیزش خل نیست که بیاد این Cpu رو گرونتر از i7 6700 بفروشه

یکم تحقیق کنید قبل از مطالبی که مینویسید
دلار 6 تومنی؟
4790K
رو الان با دلار 4 تومنی هم حساب کنی گرونتر از چیزی در میاد که ایران میفروشن

اینتل قیمت پردازنده های سوکت 1150 مخصوصا 4790k رو افزایش داده و اصلا هم کاری به این نداره که شما این ور دنیا یه کشور پرتی مثل ایران با این CPU آیا حال میکنی یا نه!

گاهی یه سرچ ساده گره گشای مشکلات فکری شما دوستان جوان هستش
https://m.newegg.com/Product/index?itemnumber=N82E16819117369
لینک به دیدگاه

(این پست رو یه ساعت پیش نوشتم ولی ارسال نشد و مشکل داشت و فروم آفلاین شده بود و دوباره الآن ارسال کردم!)

همانند خیلی تاپیک های دیگه که اکثرا ازشون به یاد داریم...این تاپیک هم داره منحرف میشه و به  بیراهه میره...

دوستان زیاد به فکر اینکه با هم کل کل کنیم نباشیم و بهتره به جاش به همون چاره اندیشی بپردازیم تا لااقل همین وقتی هم که برای پست دادن میذاریم بیهوده نباشه و الکی تلف نشه؟!!

همه ما دلمون پره و حرف هایی داریم که میخوایم بزنیم ولی متاسفانه به مقصد نمیرسه و حتما حذف میشه چرا؟ چون هممون میدونیم که تو اینجا (نه لیون بلکه کلی میگم) همه چیز واسه ما چیزه، اخه، اوفه، حرامه و ... مثل آدم بزرگا که به بچه ها میگن این کار رو شما بکنی بده ولی ما بزرگا بکنیم مشکلی نداره و در واقع وضعیته ما هم همینه حالا چه لیون  و چه هر سایته دیگه ای طبق تعهداتی که داره نباید اجازه بده چنین صحبتهایی بشه چون اول در خودش تخته میشه و بعد دور از جون دوستان دهن صاحبش ... میشه... پس وقتی میدونیم گفته هامون از همون مسائل توشه بهتره خیلی محترمانه خودمون اصلاحش یا حذفش کنیم تا از کسی دلخوری نداشته باشیم .... در کل بگم اونجایی که ملتش میرن به یه سنت تغییر قیمت اعتراض میکنن و دولت مرداشون جوابگو هستن و اعتراضاتشون نتیجه بخشه مسلما اینجا نیست بلکه جاییه که صاحاب داره؟!!!

در آخر این جمله فکر کنم بیانگر خیلی چیزا باشه البته اگه موردی نداشته باشه؟!!

ردپای دزد دهکده ما بر روی برف، چقدر شبیه چکمه های کد خداست؟!

ویرایش شده توسط DPSYS
لینک به دیدگاه

یادمه چند سال پیش این خبر منتشر شد:

براساس تعرفه جدید مصوب هیات وزیران، مجموع حقوق گمرکی و سود بازرگانی، پی‌سی و نوت بوک با هدف حمایت از تولید داخل از ۱۰ درصد به ۱۵ درصد افزایش یافت. با افزایش تعرفه های گمرکی این کالاها، پیش بینی می شود که قیمت این کالای وارداتی در کشور تا ۳۰ درصد گران شود

آخه مگه ایران مادر بورد و کارت گرافیک و لبتاب و ... تولید میکنه که حمایت از تولید داخلی بشه؟

چرا رو قطعاتی که ایران  تولید نمیکنه  عوارض میزارن؟

چرا نظارت درست رو قیمت گزاری ها نیست؟

چرا کالاهایی مثل جارو و فرچه و سنجاق قفلی و خطکش  و... از کشورای دیگه وارد میشه؟؟یعنی انقد بدبخت شدیم که یه فرچه نمیتونیم تولید کنیم؟؟

چرا برای جلوگیری از افزایش قاچاق پوشاک عوارض گمرک نصف کردن که کمر تولید داخلی بیشتر بشکنه؟؟؟

چرا به جای این کارا جلوی قاچاق نمیگیرن؟؟

جلو گیری واردات کالای از قاچاق واقعا انقدر سخته؟؟

اینهمه سرباز داریم چرا سربازای لب مرز بیشتر نمیکنن که جلوی قاچاق گرفته بشه؟

درمورد همین سرباز ها هم سوال دارم

چرا با این که اثبات شده هم برای دنیا هم برای کشور خودمون(تو جلساتی که همین مسعولین خودمون گذاشتن )سربازی اجباری چقدر بده چه ضرر هایی برای یک ملت داره بازم اجباریه؟؟

اصلا اون به کنار چرا حقوق درست حسابی بهشون نمیدن؟؟چرا مثل برده باهاشون رفتار میکنن؟؟

از سربازی که احساس میکنه اومده دو سال بردگی و حمالی دولتو کنه انتظار وفاداری میشه داشت؟؟

بخاطر همینه که سربازایی که میرن لب مرز اغلب بعد از پایان خدمت میلیونر میشن(رشوه میگیرن قاچاقچیارو  نمیبینن)

وقعا چرا اینجوریه؟؟؟

به نظر من بدنه دولت فاسد شده

باید از اون بالا پاک سازی کرد اومد پایین

ویرایش شده توسط ali Mohamadi
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، tonypb گفته است :

بیخیال.

پاک شود.

سلام دوست عزیز .

شغل شریفتون رو میتونم بپرسم ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
براساس تعرفه جدید مصوب هیات وزیران، مجموع حقوق گمرکی و سود بازرگانی، پی‌سی و نوت بوک با هدف حمایت از تولید داخل از ۱۰ درصد به ۱۵ درصد افزایش یافت. با افزایش تعرفه های گمرکی این کالاها، پیش بینی می شود که قیمت این کالای وارداتی در کشور تا ۳۰ درصد گران شود

آخه مگه ایران مادر بورد و کارت گرافیک و لبتاب و ... تولید میکنه که حمایت از تولید داخلی بشه؟
چرا کالاهایی مثل جارو و فرچه و سنجاق قفلی و خطکش  و... از کشورای دیگه وارد میشه؟؟یعنی انقد بدبخت شدیم که یه فرچه نمیتونیم تولید کنیم؟؟
چرا برای جلوگیری از افزایش قاچاق پوشاک عوارض گمرک نصف کردن که کمر تولید داخلی بیشتر بشکنه؟؟؟
چرا با این که اثبات شده هم برای دنیا هم برای کشور خودمون(تو جلساتی که همین مسعولین خودمون گذاشتن )سربازی اجباری چقدر بده چه ضرر هایی برای یک ملت داره بازم اجباریه؟؟
اصلا اون به کنار چرا حقوق درست حسابی بهشون نمیدن؟؟چرا مثل برده باهاشون رفتار میکنن؟؟
از سربازی که احساس میکنه اومده دو سال بردگی و حمالی دولتو کنه انتظار وفاداری میشه داشت؟؟
بخاطر همینه که سربازایی که میرن لب مرز اغلب بعد از پایان خدمت میلیونر میشن(رشوه میگیرن قاچاقچیارو  نمیبینن)

وقعا چرا اینجوریه؟؟؟

خیلی وقته به این باور رسیدم دارن جواب چش سفیدیمون رو میدن و دارن نقره داغمون میکنن تا بفهمیم چی ب چیه!!
به قول خودمون بیخیال میگذره کار خیلی وقته از یه کارت گرافیک و cpu گذشته

Sent from my D6502 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 ساعت قبل، ali Mohamadi گفته است :

وقعا چرا اینجوریه؟؟؟

مشکل اینه که اقتصاد ما بر پایه دلالی هست

من شخصی رو می شناسم روزانه 100 میلیون تومن درآمد داره. ابزار کارش هم یک دفتر کوچیک و 1 خط تلفن همین

همون چیزایی که که توی ایران تولید میشه رو از چین و جاهای دیگه وارد می کنه و با استفاده از رابطه خیلی پروژه های بزرگی رو براحتی میگیره 

شاید فکر کنی خوب لابد از چین ارزون افتاده دیگه که شرکت ها هم باهاش قرارداد می بندن

ولی اصلا اینطور نیست، قطعاتی که مواد اولیه اش توی خود کشور هست رو می فرستیم کشورای دیگه به محصول نهایی تبدیلش کنن بعد همون قطعه که با مواد داخلی خودمون ساخته شده رو ازشون می خریم میاریم داخل!!!

من اصولا موافق این موضوع که یک کشور باید در تمام ضمینه ها به هر قیمتی خود کفا باشه نیستم

دنیا دنیای ارتباطات هست هیچ کشور سطح اول رو نمی تونید پیدا کنید که مثل ما شعار خودکفایی بده و بخواد همه چیز رو داخلی کنه ( ای کاش واقعا هم تولید می کردیم! )

هر کشور پیشرفته ایی ببینی در چند ضمینه ی محدود تمرکز کرده و بهترین محصولات هم ارائه میده 

ولی اینجا چی؟ بزور می خواییم بگیم ما خودروساز هستیم ( نه اینکه توانش رو نداشته باشیم) ولی واقعا خودروساز نیستیم هنوز که هنوز داریم پراید دهه 80 میلادی رو تولید می کنیم به بهانه اینکه جایگزینی براش نیست! جایگزین هست ولی اگر ماشین های بروز وارد بشه دست تعدادی دلال درشت از میلیاردها تومن سود کوتاه میشه. زورشون میرسه و نمی زارن ماشین جدید بیاد

مشکل اصلی دلالی هست که بدون حساب کتاب در همه بخش های اقتصاد فعال شده

البته دلالی به مفهوم واقعی و درستش کار بدی نیست در خیلی از کشورهای پیشرفته انجام میشه

دلالی اونجا بد میشه که انحصار و رانت هم کنارش میاد 

دلالی از نوع بد هزینه هارو برای تولید کننده و مصرف کننده نهایی بالا میبره و در نهایت همه ضرر می کنن

متاسفانه وضعیت اقتصادی دورنمای خوبی نداره...

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، tonypb گفته است :

بیخیال.

من از  چیز هایی دارم ازتون میبینم کفری میشم.
میگید سوال بپرسید باشه سوال میپرسم...
شما که طرف مشتری هستید از این اوضاع ناراضی... برای چی cpu قدیمی 4790 به طور مثال بعد کلی ناموجودی با اون قیمت خنده دار یهو موجود شد؟ شما مگه ناراضی نیستید از این وضع؟ خوب برای چی اصلا با این قیمت مسخره برای فروش قرار میدید؟ بقیه قطعات هم همینطور... با دلار 8 تومن 7 تومن محاسبه میشن... اون قطعه با این قیمت مگه چقدر هزینه های اضافی داره که اینقدر گرون تر میشه قیمتش؟ بعد به هر قیمتی بدن شما چرا برای فروش میذارید؟کمتر کسی ممکنه به چنین قطعاتی با چنین قیمت هایی نیاز واجب داشته باشه. وقتی قیمت مسخره س هر کسی توش دخیل باشه اشتباهه. نمیشه که با این قیمت های مسخره شما برا فروش بزارید بعد بگید ما هم ناراحتیم از این وضع ولی همچنان تو فروش اون قطعه کمک بکنید.
بر فرض من برم یه چیزی بدزدم بدم به شما اونوقت شما برای فروش میزارید اون چیز رو؟ کار من با کار کسی که این قیمت ها رو میذاره چه فرقی میکنه؟ جفتمون داریم میدزدیم. میدونم اینم پاک میشه چون دارم حقیقت رو میگم.
متاسفانه خیلی حرکت های ضد و نقیضی من دارم اینجا میبینم. ما داریم درمورد لیون صحبت میکنیم پست رو تغییر میدن میگن سیاسی صحبت نکنید (لابد لیون جز سران مملکته) و پیغام با عنوان هشدار میفرستن... همه مثل همن دیگه خودمو خسته نمیکنم.
موفق باشید.

سلام

خداوکیلی الان این حرفهایی که زدید سواله ؟

یعنی نمیخوام تحلیلش کنم خودتون بگید دوست گلم .

نباید این درک یک طرفه باشه و فقط ما شما رو درک کنیم . یعنی الان مثل خودت بهت جواب بدم خوشحال میشی ؟

-----------------------------

بازم میگم که سوال بپرسید قبل از اینکه مطمئن راجب چیزی حرفی بزنید

چون امکان داره اشتباه بکنید و اونجا اعتبارتون میاد پایین دوست من

لینک به دیدگاه

سلام :  1 - افزایش قیمت دلار که اولین باعث و بانی این روند صعودی می باشد

مگه روزی قطعات خریداری میشه  که دلار باعث میشه ؟

شما I5 4460 رو 750 تومان هم قرار دادین تو سایت  الان شده 

۶۷۵,۰۰۰ تومان

دلار قبل با الان چه فرقی کرده 

لینک به دیدگاه

آمازون اینروزا تخفیفای خوبی تو بخش سخت افزارش میزنه. این تخفیفات شامل وارد کننده ها نمیشه؟ مسلما وارد کننده ها میتونن در زمانهای خاصی بعضی محصولات رو با قیمت کمتری وارد کنن. ولی از وقتی که من یادمه فقط افزایش قیمت داشتیم. نه کاهش قیمت.

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

لینک به دیدگاه

خوب از تخفیفات امازونم استفاده کنن باز به ما چیزی نمیرسه

چون وقتی وارد بشه به قیمت دلخواه خودشون برای فروش میذارن

لینک به دیدگاه

در در 1395/11/10, 12:04:23، ARMIN گفته است :

دوستان این مسئله باید از طریق صنف کامپیوتر با  وزارت صنعت و معدن و تجارت پیگیری بشه.

نامه سرگشاده ما راه به جایی نمی بره، چون از نظر اون بالایی ها ما اصلا" به حساب نمیاییم.

اقا ارمین من تا الان هیچی نگفتم و همش پست های عزیزان رو. نگاه میکردم 

اما این پست شما بسیار تعجب بر انگیزه و. همینطور توهین امیز(از طرف بالایی ها نه شما)

یعنی چی ما رو. حساب نمیکنن حتی اگه کوچک ترین افراد هم همکاری کنن بالاخره باید. یه نتیجه ای بده اگه شما فکر میکنید یه نامه سر گشاده ما کافی نیست با سایت های همسایه و. برادر هماهنگی کنید. و. یه حرکت همگانی انجام بدیم بالاخره اگه یه دست صدا نده دو. دست که صدا میده.....

لینک به دیدگاه

درود بر همه رفقای گلمون توی انجمن و به خصوص آقا سعید گل که این تاپیکو باز کردن

دوستان حق با دوستمونه

ما که شهرستان هستیم دستمون به جایی نمیرسه اما شما که تهران هستید و به مراکز و ساختمان های وزارت و ادارات دسترسی دارید همه باهم توی همین انجمن هماهنگ کنید و باهم یه نامه بنویسید و ببرید وزارت 

اونجا که دیگه مجسمه  نیستن که جوابتونو ندن

دوستانی مث آقا سعید و بچه هایی که توی کار کامپیوتر هستن یه زحمتی بکشن و باهم یه هماهنگی بکنن تا پیگیری بکنن این اوضاع رو از طریق شرکت های وارد کننده و یا وزارت

اینطوری باور کنید حداقل به یه جوابی میرسیم و میفهمیم که وضعیت چیه و چجوری میشه درستش کرد

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، ali Mohamadi گفته است :

کی گفته تولید نمی شه؟ کلی بودجه هم داره، فقط شرکت و مهندسین و محصولات تولیدی همه نامرئی هستن و دیدنش بصیرت می خواد که ما نداریم

نقل قول

چرا نظارت درست رو قیمت گذاری ها نیست؟

چون کارهای مهم تری دارن

نقل قول

با کشورهایی مثل عمان دست دوستی داده می شه، واسه تحکیم دوستی  پول چای و شیرینی داده می شه، یه چیزی هم طرف به ما می ده که معامله حلال بشه. اصولا کشورهای درپیت هم تولیدات قابل توجهی ندارن، مجبوریم همون آشغالی که دارنو بگیریم

نقل قول

واردات خودشونه و چون از اسکله رسمی و توسط مسئولین وارد شده دیگه اسمش قاچاق نیست. برادران

نقل قول

سرباز اسمشه، در اصل نیروی کار مفت و مجانیه که با پای خودش داره میاد و عملا بدون هیچ توقعی مجانی کار می کنه

چرا باید ازش دل بکنن؟!

یه سرباز دیپلمه حداقل ماهی 600 کارایی داره، یا میاد و خدمت می کنه یا معادل 24 ماه که می شه حدود 15 میلیون رو نقدی می ده

تازه هر سال دیرکرد 10% جریمه هم اضافه می شه

یا مثلا یه دکتر ساده واسه جذبش حدود 2 در ماه باید بهش بدن. اما این دکتر خودش با پای خودش میاد و ماهی 2 میلیون سود می رسونه و چیزی هم نمی خواد

آقای دکتر هم می تونه بیاد دو سال خدمت کنه، می تونه معادل ماهی دو میلیون رو نقدی بده که می شه حدود 50 میلیون. اونم هرسال دیرکرد 10% جریمه می خوره

دقت کن که این نیروی جوان و با انرژی و قطعا با مهارت های مختلف و متنوع، "با پای خودش" و گردن کج میاد !

تازه یه سری کارها مثل همین مرزبانی هست که عمرا هرکسی زیر بارش نمی ره، یعنی اگه بخوای یه مرزبان استخدام کنی باید ماهی چند میلیون بهش بدی

ولی نیروی جوان و سرشار از نشاط با پای خودش میاد به صورت رایگان لب مرز از وطن مراقبت می کنه

این موارد همه تو تلویزیون خود جمهوری اسلامی گفته شده، کاملا قانونیه و مشکل 30 یا 30 نداره

ویرایش شده توسط SaeedEminem2
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، SaeedEminem2 گفته است :

کی گفته تولید نمی شه؟ کلی بودجه هم داره، فقط شرکت و مهندسین و محصولات تولیدی همه نامرئی هستن و دیدنش بصیرت می خواد که ما نداریم

چون کارهای مهم تری دارن

با کشورهایی مثل عمان دست دوستی داده می شه، واسه تحکیم دوستی  پول چای و شیرینی داده می شه، یه چیزی هم طرف به ما می ده که معامله حلال بشه. اصولا کشورهای درپیت هم تولیدات قابل توجهی ندارن، مجبوریم همون آشغالی که دارنو بگیریم

واردات خودشونه و چون از اسکله رسمی و توسط مسئولین وارد شده دیگه اسمش قاچاق نیست. برادران

سرباز اسمشه، در اصل نیروی کار مفت و مجانیه که با پای خودش داره میاد و عملا بدون هیچ توقعی مجانی کار می کنه

چرا باید ازش دل بکنن؟!

یه سرباز دیپلمه حداقل ماهی 600 کارایی داره، یا میاد و خدمت می کنه یا معادل 24 ماه که می شه حدود 15 میلیون رو نقدی می ده

تازه هر سال دیرکرد 10% جریمه هم اضافه می شه

یا مثلا یه دکتر ساده واسه جذبش حدود 2 در ماه باید بهش بدن. اما این دکتر خودش با پای خودش میاد و ماهی 2 میلیون سود می رسونه و چیزی هم نمی خواد

آقای دکتر هم می تونه بیاد دو سال خدمت کنه، می تونه معادل ماهی دو میلیون رو نقدی بده که می شه حدود 50 میلیون. اونم هرسال دیرکرد 10% جریمه می خوره

دقت کن که این نیروی جوان و با انرژی و قطعا با مهارت های مختلف و متنوع، "با پای خودش" و گردن کج میاد !

تازه یه سری کارها مثل همین مرزبانی هست که عمرا هرکسی زیر بارش نمی ره، یعنی اگه بخوای یه مرزبان استخدام کنی باید ماهی چند میلیون بهش بدی

ولی نیروی جوان و سرشار از نشاط با پای خودش میاد به صورت رایگان لب مرز از وطن مراقبت می کنه

این موارد همه تو تلویزیون خود جمهوری اسلامی گفته شده، کاملا قانونیه و مشکل 30 یا 30 نداره

جواب هاتون خیلی جالب و یه جورایی واقعا واقعیت بود... بسی جای تامل دارن...

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، Piji گفته است :

چون مقصرش امثال شماها هستید که این مردم با هم متحد نشند و وضع هم هرروز بدتر میشه و امثال شماها هم توش می سوزید

وظیفه ما اینه که مردم رو آگاه کنیم و اطلاع رسانی کنیم که با یه اعتصاب ساده کمر دزد و دلال جماعت با چکهای برگشتیشون شکسته خواهد شد

و البته که همه ما می دونیم واردکنندگان اصلی و قاچاقچیان کیا هستند...

سلام .

دوست عزیز میتونم شغل شریفتون رو بدونم ؟

لینک به دیدگاه

چون مقصرش امثال شماها هستید که این مردم با هم متحد نشند و وضع هم هرروز بدتر میشه و امثال شماها هم توش می سوزید
وظیفه ما اینه که مردم رو آگاه کنیم و اطلاع رسانی کنیم که با یه اعتصاب ساده کمر دزد و دلال جماعت با چکهای برگشتیشون شکسته خواهد شد
و البته که همه ما می دونیم واردکنندگان اصلی و قاچاقچیان کیا هستند...

کاملا درسته. متاسفانه یه عده هستند که فقط آیه یاس میخونن و نه تنها خودشون قدم مثبتی بر نمیدارن بلکه با حرفاشون بقیه رو هم نا امید میکنن. ولی از قدیم گفتن شنونده باید عاقل باشه.

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

سلام .

دوست عزیز میتونم شغل شریفتون رو بدونم ؟

میگم برادر شما همش این سوال رو از چند نفر پرسیدید از منم تو تایپک دیگه پرسیدی منم جوابش ندادم

قصدتون چیه؟ میخواهید مسخره کنید یا چی؟ منظورتون واضح میشه بگین کسی که اینجا میاد نظر میده حالا به هر کاری مشغولم باشه یعنی نظرش بر حسب شغلش باید حساب بشه و ارزش گذاری بشه ؟ 

لینک به دیدگاه

سلام

متاسفانه همه چی فعلا بر علیه مصرف کننده شده است و امیدوارم سریعتر از این موقعیت خارج شویم.

ویرایش شده توسط PinK
.
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Mohsen25k گفته است :

میگم برادر شما همش این سوال رو از چند نفر پرسیدید از منم تو تایپک دیگه پرسیدی منم جوابش ندادم

قصدتون چیه؟ میخواهید مسخره کنید یا چی؟ منظورتون واضح میشه بگین کسی که اینجا میاد نظر میده حالا به هر کاری مشغولم باشه یعنی نظرش بر حسب شغلش باید حساب بشه و ارزش گذاری بشه ؟ 

سلام خدمت شما.

قصدم تمسخر کسی نیست . هیچ ارزش گذاری روی شغل کسی هم ندارم . صرفا یه پروژه تحقیقاتی شخصی هست . ولی متاسفم که دوستانی که ازشون سوال کردم ، برداشتشون از سوال من جوری بوده که پاسخ ندادن و یا اینکه ترسیدن پاسخ بدن .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...