رفتن به مطلب

کارت مجازی اعتباری (مسترکارت/ویزا کارت)

Mehrdad.93
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود بر عزیزان

یکم اطلاعات در مورد کارت های مجازی مسترکارت یا ویزا کارت لازم دارم، مثل این که از کجا میشه تهیه کرد و یا میشه توی یک کارت چند نوع ارز داشت ؟

لینک به دیدگاه

من payment24 رو پیشنهاد میدم سایت خیلی خوبی هستش نمایندگی فیزیکی هم دارن کارکنانش عالین خیلیم منصف هستن

پیشنهادم اینه لینکه خرید رو بهشون بدین تا اینکه ویزای مجازی بگیرین

ویرایش شده توسط Redwolf10
لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Redwolf10 گفته است :

من payment24 رو پیشنهاد میدم سایت خیلی خوبی هستش نمایندگی فیزیکی هم دارن کارکنانش عالین خیلیم منصف هستن

این سایت که کارت هاش غیر قابل شارژه ! 

لینک به دیدگاه

شما اگه قابل شارژ میخواید چ فیزیکی و چه مجازی هزینشون تو یه مایه هاس اگه کارای بزرگی انجام نمیدید به نظرم اصلا کارت قابل شارژ نگیرید چون سالانه هزینه ی نگهداری داره و واسه چینچ کردنم یه چیزی حدوده 7. تا 3 درصد باید رو قیمت بدید که میشه همون پرداخت واسه ویزا کارت ب اسم خودتون هم با 50 دلار موجودی اولیه حدود 450 تومن هزینشه که از دفعات بعدی باید به ازای هر دلار فک کنم 1 درصد هزینه ی چینج بدید

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Redwolf10 گفته است :

شما اگه قابل شارژ میخواید چ فیزیکی و چه مجازی هزینشون تو یه مایه هاس اگه کارای بزرگی انجام نمیدید به نظرم اصلا کارت قابل شارژ نگیرید چون سالانه هزینه ی نگهداری داره و واسه چینچ کردنم یه چیزی حدوده 7. تا 3 درصد باید رو قیمت بدید که میشه همون پرداخت واسه ویزا کارت ب اسم خودتون هم با 50 دلار موجودی اولیه حدود 450 تومن هزینشه که از دفعات بعدی باید به ازای هر دلار فک کنم 1 درصد هزینه ی چینج بدید

پس هزینش خیلی زیاد میشه،  ارزش نداره اینهمه پول بدی واسه یک کارت

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...
در در 1395/11/05, 23:34:37، Redwolf10 گفته است :

سلام دوستان

با بررسی هایی که من انجام دادم فهمیدم که مستر کارت و ویزا کارت خیلی با هم فرقی نمیکنه چونکه هر دوی این شرکت ها در کل جهان پذیرنده دارند و در فضای پرداخت اینترنتی هم شناخته شده و معتبرند

این دو تا شرکت، یک سری کارت های اعتباری میدهند که شبیه کارت های عابر بانکی خودمون هستش. توی خارج کشور، دستگاه های ATM کارمزد بالایی برای دریافت پول نقد می گیرند، بنظرم کارت های مجازی معتبر میتونن انتخاب بهتری برای کارهای ما باشه

من سایت های مختلفی که در این زمینه کار میکنن رو بررسی کردم از نظر میزان کارمزد شرکت های صادرکننده مسترکارت و ویزاکارت

یه سایتی رو پیدا کردم که کارمزداش خیلی پایین بود، اسمش بود وی پیمنت (vpayment.ir)

امیدوارم کمکتون کرده باشم.

ویرایش شده توسط hamrahe313
لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، hamrahe313 گفته است :

سلام دوستان

با بررسی هایی که من انجام دادم فهمیدم که مستر کارت و ویزا کارت خیلی با هم فرقی نمیکنه چونکه هر دوی این شرکت ها در کل جهان پذیرنده دارند و در فضای پرداخت اینترنتی هم شناخته شده و معتبرند

این دو تا شرکت، یک سری کارت های اعتباری میدهند که شبیه کارت های عابر بانکی خودمون هستش. توی خارج کشور، دستگاه های ATM کارمزد بالایی برای دریافت پول نقد می گیرند، بنظرم کارت های مجازی معتبر میتونن انتخاب بهتری برای کارهای ما باشه

من سایت های مختلفی که در این زمینه کار میکنن رو بررسی کردم از نظر میزان کارمزد شرکت های صادرکننده مسترکارت و ویزاکارت

یه سایتی رو پیدا کردم که کارمزداش خیلی پایین بود، اسمش بود وی پیمنت (vpayment.ir)

امیدوارم کمکتون کرده باشم.

آره خوب حساب میکنه، شما خودت خرید داشتی ؟ قابل اعتماده ؟

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در در 1396/04/28, 10:31:08، micpet گفته است :

آره خوب حساب میکنه، شما خودت خرید داشتی ؟ قابل اعتماده ؟

سلام micpet

من چن باری ثبت سفارش توی سایت وی پیمنت انجام دادم، انصافا عااااااااااااااااااااااااااااااااالیه، :14_relaxed::14_relaxed::14_relaxed::14_relaxed::14_relaxed::14_relaxed::14_relaxed:

کارمزد صدو ر که نمیگیره، نرخ شارژ مسترکارت هاش هم نسبت به بقیه خیلی کمتره، مثلا payment24  پول برندشو میخوره ولی این سایت عااااااااااااااااااالیه:14_relaxed::14_relaxed::14_relaxed::14_relaxed::14_relaxed::14_relaxed::14_relaxed::14_relaxed::14_relaxed::14_relaxed::14_relaxed:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...