رفتن به مطلب

درخواست برای ارسال سی پی یو به خارج از کشور جهت تعویض

Mahyar378
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام 

متاسفانه در تاپیک قبلی بنده که اگر مشاهده کرده باشید 6700k بنده خیلی خیلی راحت از بین رفت و مرخص شد . 

تنها راه باقی مانده برای من ارسال سی پی یو به خارج کشور هست . 

میخواستم بپرسم آیا شخصی هست اینجا خودش یا از دوستان ایشون که بتونن سی پی رو رو ببرن نمایندگی اینتل و تعویض کنن؟

هزینه هم پرداخت میشه کامل البته به شرط تعویض 

با تشکر

لینک به دیدگاه

عزیز اون تاپیک هم بهت گفتم  گارانتیش اینجوری نیست که طرف یره یه جا مثل سازگار براش قطعه عوض کنن ... یا باید پس بفرستی به retailer که مثلا میشه newegg یا amazon یا ببری یکی از این tech enter ها که اونم فاکتور می خواد برای خود intel هم باید کد rma داشته باشی و با پست بفرستی برای intel.... (البته یه آپشن دیگه هم اینه که یکی ببره یه جایی مثلا microcenter بگه این خراب شده اگر شانس بیاره و  ازش فاکتور نخوان و براش عوض کنن که بعید میدونم بشه همچین چیزی...) 

لینک به دیدگاه

متاسفانه منم بعید می دونم به جایی برسه. به خصوص با این قضیه خم شدن و فشار

چون معمولا مشکلات فیزیکی شامل گارانتی نمی شه

کلا کاری که به دیگران سپرده بشه نتیجه نداره، کاری که واسه خارج از کشور به دیگران سپرده بشه یک هزارم درصد هم به نتیجه نمی رسه

خودم تجربه دارم، چند ماه انتظار چند ماه امروز فردا یه عالمه دروغ و سر کار گذاشتن آخرشم خیلی راحت مثل آب خوردن می گه نشد !

تازه مورد من پولی  نگرفته بود، مورد تو کلی پول هم ازت می گیره و آخرش هیچی

با بیخیال شدنش فکر می کنم اعصاب خودتم راحت تر بشه

چند روزی صبر کن قیمت متعادل بشه، بعد بگرد دنبال 6700 کار کرده

که هم اور نشده باشه و هم قیمتش معقول تر باشه

لینک به دیدگاه

واقعا موندم چیکار کنم ! پولشو ندارم . وگرنه مسئله ای نبود میرفتم نو میگرفتم . 

قسطی هم هیچ جا نمیدن

تنها راهم الان فروش قطعاتمه که فقط پول یه i3 6100 جور شه 

لینک به دیدگاه

سلام من اشنا دارم که بفرسته سی پی یو   رو اون ور برات اکبندشو بفرستن منتهی باید فن اصلی خود سی پی یو باشه چون سریال فن با سی پی یو باید یکی باشه بعدشم موقعی که براشون سریال سی پی یو رو ایمیل میکنیم اگه مورد تاییدشون بود به ما  ایمیل میکنن که بفرستید

لینک به دیدگاه

خووودایی!؟ میشه یه توضیح جامع بدید!

در 6 دقیقه قبل، nasabam گفته است :

سلام من اشنا دارم که بفرسته سی پی یو   رو اون ور برات اکبندشو بفرستن منتهی باید فن اصلی خود سی پی یو باشه چون سریال فن با سی پی یو باید یکی باشه بعدشم موقعی که براشون سریال سی پی یو رو ایمیل میکنیم اگه مورد تاییدشون بود به ما  ایمیل میکنن که بفرستید

اخه جنسی رو که اونور میگری به صورت پیشفرض گارانتی نداره باید خودت حین خرید گارانتی رو اضافه کنید معمولا هم 14 روز تست رو داره فقط!

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، nasabam گفته است :

عزیز سی پی یو فن نداره (یعنی کلا سری K فن ندارن باکس هاشون نصف سی پی یو های فن داره) . پک سی پی یو کامله همه چی خودش . اگه میشه تلگرامتونو پ خ بفرستید صحبت کنیم در موردش

لینک به دیدگاه

یعنی هیچ نامردی نیست کمی بهت قرض بده؟

چک کارمندی هم نداری؟ با چک کارمندی می شه قسطی گرفت

واسه تعمیر هم فکر می کنم بد نباشه اول ایمیل بدی و شرایط رو بگی، البته نگی از ایرانی

بعد بپرسی با این شرایط شامل گارانتی می شه؟ اصلا گارانتی داره یا نه؟

چون تا جایی که می دونم این فقط ایرانه که ضمانت رو زورکی می کنن تو پاچه مردم

یعنی خریدار اصلی این پردازنده شاید اصلا بدون ضمانت گرفته باشه

این شرکت ها معمولا فروم هم دارن، اگه کمی زبان بلد باشی خیلی سریع تر به جواب می رسی که آیا فرستادنش فایده داره یا نه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...