رفتن به مطلب

درخواست قیمت گذاری و تعویض

ArmaeeL
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به اساتید گرامی 

میخواستم  ببینم این کارت چقدر میرزه:

http://www.xfxforce.com/en-us/products/amd-radeon-r9-200-series/amd-radeon-r9-290-double-dissipation-edition-r9-290a-edfd

290 xfx کارکرده با 1سال ونیم گارانتی.

کسی از دوستان اگه باندل اینتل داره واسه تعویض پیشنهاد بده ممنون.

ویرایش شده توسط ArmaeeL
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز کدوم شهر  تشریف دارید ؟ من خریدارم 780  نقد یا تعویض با  asus  970 strix   با گارانتی 1 سال 5 ماه  

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ArmaeeL گفته است :

سلام به اساتید گرامی 

میخواستم  ببینم این کارت چقدر میرزه:

http://www.xfxforce.com/en-us/products/amd-radeon-r9-200-series/amd-radeon-r9-290-double-dissipation-edition-r9-290a-edfd

290 xfx کارکرده با 1سال ونیم گارانتی ممنون.

عزیز کارتت به دلیل اینکه 512 بیت هست

و گارانتی هم داره

به نظرمه من یک میلیون ارزش داره.

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، behnam7171 گفته است :

و گارانتی هم داره

شما خودت حاضری 1 میلیون بدی این کارتو بخری ؟   هر گرافیکی که 512 بیت هستش قیمتش باید  1 میلیون باشه !!!!!!!!  

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، behnam7171 گفته است :

و گارانتی هم داره

ممنون.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، nasabam گفته است :

شما خودت حاضری 1 میلیون بدی این کارتو بخری ؟   هر گرافیکی که 512 بیت هستش قیمتش باید  1 میلیون باشه !!!!!!!!  

اگه قیمت بفرمایید ممنون میشم چون قیمت ندارم.

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، nasabam گفته است :

داداش قیمتش اینا چرا تو سره ماله مردم میزنی و خودتا به اون راه میزنی؟؟؟؟!!!!

نمیبینی نو هست و گارانتی زیادی داره؟ حالا دیگه تو میخای بزخری کنی اون دیگه به من ربطی نداره

مدلش قدیمی نیست که برو مشخصات فنیش رو ببین

در ضمن من جواب استارتر رو دادم تو چرا میای نظر میدی هیچی اطلاعات نداری؟؟!!!!

جوابت رو نمیدم دیگه بدرود.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، behnam7171 گفته است :

داداش قیمتش اینا چرا تو سره ماله مردم میزنی و خودتا به اون راه میزنی؟؟؟؟!!!!

نمیبینی نو هست و گارانتی زیادی داره؟ حالا دیگه تو میخای بزخری کنی اون دیگه به من ربطی نداره

مدلش قدیمی نیست که برو مشخصات فنیش رو ببین

در ضمن من جواب استارتر رو دادم تو چرا میای نظر میدی هیچی اطلاعات نداری؟؟!!!!

جوابت رو نمیدم دیگه بدرود.

اول اینکه تاپیک تو نیستش و به تو ربطی نداره  -دوما مگه من قیمت دادم میگی بزخر ؟  من فقط گفتم 1 میلیون نمیارزه -سوما بازم به تو ربطی نداره 

لینک به دیدگاه

اساتید گرامی اگه کسی باندل اینتل داره پیشنهاد بده.

ویرایش شده توسط ArmaeeL
لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، vasack گفته است :

سلام.

800 تا 850 می ارزه.

ممنون.

لینک به دیدگاه

سلام
کمتر از 800 چون الان کارتای rx 470 480 هستن که بسیار خنک تر و کم مصرف تر  کارایی تا حد کمی بهتر هم نشون میدن همین دیروز 470 در حد رو دیدم گذاشتن 850 این کارت که مال 3 نسل پیشه.

لینک به دیدگاه

تا اونجایی که میدونم تو رزولوشن fullhd کارت 970 از مدل 290 به مقدار جزئی قویتره تو اغلب بازیا. رزولوشن بالاتر رو نمیدونم شاید برعکس بشه قضیه. مضاف بر اینکه کارت 290 خیلی پرمصرفتر و دمای بالاتری هم داره. بنابراین فک نکنم خیلی تفاوت قیمتی داشته باشن این دومدل در شرایط برابر حتی با وجود ساپورت بهتر 290 از دایرکت ایکس 12 و 512 بیتی بودنش. بنابراین به نظرم بالاتر از 900 خیلی ارزش خرید نداره.

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، hrp32 گفته است :

سلام
کمتر از 800 چون الان کارتای rx 470 480 هستن که بسیار خنک تر و کم مصرف تر  کارایی تا حد کمی بهتر هم نشون میدن همین دیروز 470 در حد رو دیدم گذاشتن 850 این کارت که مال 3 نسل پیشه.

بنچمارک هارو حتما یه نگاه بندازید290 به وضوح از470 سرتره  .اما در مورد خنکی و کم مصرفی زیر بنچمارک دماش از 72 بیشتر نشد.مصرف برق هم اگه یه راهنمایی کنید چه جوری تست کنم ممنون میشم تو سایتا 370 وات زدن اما توی gpu -z روی فول لود 170 وات میزد ورودی نمیدونم درسته یا من اشتباه میکنم.

ویرایش شده توسط ArmaeeL
لینک به دیدگاه

ث900؟؟؟

290ایکس اونم برند سافایر رو 870فروختن

تا 800هم دیدم معامله شده 

الان که کارتای جدید با مصرف پایین وراندمان بالا اومده ونسل بعدیم توراهه کسی 900بده به 290از برند xfxاشتباهه.

البته چون ایشون نظر خواستن بنده نظرموگفتم

نهایتا 750میارزه

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، mostafa-b گفته است :

تا اونجایی که میدونم تو رزولوشن fullhd کارت 970 از مدل 290 به مقدار جزئی قویتره تو اغلب بازیا. رزولوشن بالاتر رو نمیدونم شاید برعکس بشه قضیه. مضاف بر اینکه کارت 290 خیلی پرمصرفتر و دمای بالاتری هم داره. بنابراین فک نکنم خیلی تفاوت قیمتی داشته باشن این دومدل در شرایط برابر حتی با وجود ساپورت بهتر 290 از دایرکت ایکس 12 و 512 بیتی بودنش. بنابراین به نظرم بالاتر از 900 خیلی ارزش خرید نداره.

ممنون از راهنمایی شما.

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، mrdariush گفته است :

ث900؟؟؟

290ایکس اونم برند سافایر رو 870فروختن

تا 800هم دیدم معامله شده 

الان که کارتای جدید با مصرف پایین وراندمان بالا اومده ونسل بعدیم توراهه کسی 900بده به 290از برند xfxاشتباهه.

البته چون ایشون نظر خواستن بنده نظرموگفتم

نهایتا 750میارزه

ممنون از راهنمایی.اما چند نکته واسه دوستانی که احیانا  به برند xfx نگاه بد بینانه دارن(مثل قبل از خرید خودم) قبل از این کارت یه ساپفایر trixx خریدم با اینکه سه فن هست دماش به بالای 80 میرسید و نویز فوق العاده زیادی داشت که مجبور به فروشش شدم و با بد بینی این کارت و خریدم اما بعد از استفاده ی چند ماهه از این برند نظرم کاملا در موردش تغییر کرد.(هرچند ساپفایر گرون تر از این کارت هست).

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ArmaeeL گفته است :

ممنون از راهنمایی.اما چند نکته واسه دوستانی که احیانا  به برند xfx نگاه بد بینانه دارن(مثل قبل از خرید خودم) قبل از این کارت یه ساپفایر trixx خریدم با اینکه سه فن هست دماش به بالای 80 میرسید و نویز فوق العاده زیادی داشت که مجبور به فروشش شدم و با بد بینی این کارت و خریدم اما بعد از استفاده ی چند ماهه از این برند نظرم کاملا در موردش تغییر کرد.(هرچند ساپفایر گرون تر از این کارت هست).

دوست عزیز کاشکی توتاپیک فروشت تقاضای قیمت گذاری نمیکردی تا احیانا با بعضی نظرات ناراحت نشین وتو سرمالتون نزنن...

ولی بنده هم ارزش خرید این کارت رو بالاتر از 750نمیبینم

درمورد برند هم مسله بدبینی یاضعف نیست.

فقط اینکه اینبرند از برندای مطرح ارزونتره...

کلا اگه موردی برای معاوضه پیداکنین معامله شیرین ت ر خواهدبودبراتون

لینک به دیدگاه

XFX یک برند کاملا خوب و ایده عالیه

کسانی که استفاده کردن قدر اشو میدونن

خود بنده شخصا از چند برند مختلف 7770 مخصوصا XFX استفاده کردم

برند خیلی خوبیه

از خیلی وقت پیش هم فعالیت می کنه

مثل GALAX نیست همین چند نسل قبل اومده باشه

من مطمئن ام FX 5200 از برند XFX دیدم یعنی اینکه تقریبا از وقتی که کارت گرافیک یه بخش مهم از سیستم شده هست فقط تو ایران نمایندگی رسمی نداره

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، AliRezaPcGamer گفته است :

دوست عزیز کاشکی توتاپیک فروشت تقاضای قیمت گذاری نمیکردی تا احیانا با بعضی نظرات ناراحت نشین وتو سرمالتون نزنن...

ولی بنده هم ارزش خرید این کارت رو بالاتر از 750نمیبینم

درمورد برند هم مسله بدبینی یاضعف نیست.

فقط اینکه اینبرند از برندای مطرح ارزونتره...

کلا اگه موردی برای معاوضه پیداکنین معامله شیرین ت ر خواهدبودبراتون

اقا علیرضای گل قصدم از گفتن قصه ی خریدم این نبود که خدایی نکرده شما قصد تو سر مال زدن دارید  قصد داشتم تجربم در استفاده از  برند xfx رو بگم  و در مورد ارزون تر بودن هیچ شکی وجود نداره که من هم اشاره کردم در پست قبل.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ArmaeeL گفته است :

اقا علیرضای گل قصدم از گفتن قصه ی خریدم این نبود که خدایی نکرده شما قصد تو سر مال زدن دارید  قصد داشتم تجربم در استفاده از  برند xfx رو بگم  و در مورد ارزون تر بودن هیچ شکی وجود نداره که من هم اشاره کردم در پست قبل.

لینک به دیدگاه

دوستان گل لیونی اگر کسی در مورد تست مصرف برق کارت با نرم افزار اطلاعی داره ممنون میشم یه راهنمایی کنه.

لینک به دیدگاه

سلام 

دوست عزیز .کارت شما قیمت مشخصی نداره چون آکش موجود نیست ولی شما باید با یک  rx470  مقایسه کنی .اگرچه عملکرد بهتری داره ولی مصرف و دمای بیشتری داره.در کل به نظر بنده کارت شما ۷۵۰ تا ۸۰۰ نهایتا بیشتر ارزش خریدنداره. من خودم همیشه کارت amd داشتم و دارم ولی  انویدیا بسیار به صرفه تر و بهتره. الان با ۱۱۰۰ خود لیون یه ۱۰۶۰ شش گیگ نو میده. خداییشش قدرتش از 390x هم بیشتره . 

به نظر من خرید گرافیکهای میان رده فعلی مثل ۱۰۵۰ و ۴۶۰ و مقایسه اونا با گرافیکای دست دوم کار بیهوده ای هست.چون قیمت واقعیشون خیلی کمتر از ایناهست.

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، ArmaeeL گفته است :

دوستان گل لیونی اگر کسی در مورد تست مصرف برق کارت با نرم افزار اطلاعی داره ممنون میشم یه راهنمایی کنه.

در برنامه gpuz تب  سنسورها در صورت پشتیبانی بایوس کارت در پایین زیر vram مقدار وات ارسالی توسط پاور و وات مصرفی توسط کارت رو زده که باید وات ارسالی از پاور همیشه بیشتر باشه تا کارت هم مصرف واقعیه خودش  رو داشته باشه هم پایدار باشه.در ضمن در سنسور  ولتاژ .مقدار ولتاژ زیر 12 ولت نباید بیاد چون در دراز مدت به کارت آسیب میزنن.این پاورهای دست دوم رده بالا همشون این مشکل رو دارن و برای استفاده کارت های بالارده مناسب نیستن به همین علت  هست که بازار قطعات پر از پاورهای بالارده دست دوم شده و خریدشون توصیه نمیشه.اگر کارت شما وات کمتر از واتی که به عنوان مصرف کارت توسط سازندگان بیان شده در سنسورها نشون میده باید پاورتون رو عوض کنید.چون هم کارت ناپایدار خواهد شد و همبه کارت فشار میاره هم به قدرت اصلی کارت دست نخواهید یافت.

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، blooder گفته است :

در برنامه gpuz تب  سنسورها در صورت پشتیبانی بایوس کارت در پایین زیر vram مقدار وات ارسالی توسط پاور و وات مصرفی توسط کارت رو زده که باید وات ارسالی از پاور همیشه بیشتر باشه تا کارت هم مصرف واقعیه خودش  رو داشته باشه هم پایدار باشه.در ضمن در سنسور  ولتاژ .مقدار ولتاژ زیر 12 ولت نباید بیاد چون در دراز مدت به کارت آسیب میزنن.این پاورهای دست دوم رده بالا همشون این مشکل رو دارن و برای استفاده کارت های بالارده مناسب نیستن به همین علت  هست که بازار قطعات پر از پاورهای بالارده دست دوم شده و خریدشون توصیه نمیشه.اگر کارت شما وات کمتر از واتی که به عنوان مصرف کارت توسط سازندگان بیان شده در سنسورها نشون میده باید پاورتون رو عوض کنید.چون هم کارت ناپایدار خواهد شد و همبه کارت فشار میاره هم به قدرت اصلی کارت دست نخواهید یافت.

دست گلت درد نکنه فقط بی زحمت یه تحلیلی بکن این عکس رو

290.JPG

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...