رفتن به مطلب

قدیمی ترین Flash Memory که در اختیارتان است و هنوز کار می کند

+Wise+
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام،

چند روز پیش در یکی از انجمن های خارجی، موضوعی دیدم که برایم جالب بود. و موضوع آن در رابطه با قدیمی ترین Flash Memory بود که در اختیار دارید و هنوز کار می کند.

نخستین مورد را با Flash Memory ساخت شرکت Sandisk که به بروزترین فناوری موجود در آن زمان، USB 1.1، مجهز بود، آغاز می کنم.

این قطعه در سال 1999 خریداری شده است و ظرفیت آن 256MB است. بیشینه سرعت آن حدود 1.3 مگابایت بر ثانیه است.

20170128_003842.jpgFlash.png

تجربه ی چندین ساله ام همواره تایید کرده است که کیفیت حافظه های Sandisk و Lexar فراتر از محصولات دیگر شرکت ها است و حتی کالاهای دیگر شرکت ها از لحاظ دوام و اطمینان، قابل قیاس با محصولات این دو شرکت نیستند. به جز Verbatim که عرضه کننده ی محصولات اداری و صنعتی است.

پی نوشت: اعضای محترم لطفا عکس Flash Memory های خود را نیز به همراه توضیحات شان ضمیمه کنند تا پیشرفت فناوری در مرور زمان آشکارتر شود.

ویرایش شده توسط +Wise+
لینک به دیدگاه

من 8 سال پیش یه فلش 8 گیگ خریدم اون موقع 20 تومن هنوزم کار میکنه خیلی عالی

لینک به دیدگاه

والا بنده شانسی از فلش نبردم. چندین ساله یا گم میکنم یا ازم میدزدن یا میسوزه و ...

ولی کیفیت و سرعت Sandisk عالیه 

لینک به دیدگاه

تو فک و فامیل ما هرکی فلش لازم داره نمیره بخره میاد از من فلش می گیره ، میبره دیگه هم نمیاره !!!!!!

یه زمانی بود برای من که دانلود نمی تونستم بکنم ، هر سایتی دانلود میرفتم ، به جای اینکه بیام پایین تر ، روی لینک دانلود کلیک کنم ، روی عنوان (مثلا دانلود فیلم X) من روی همین عنوان کلیک می کردم وایمستادم دانلود شه !!!! نمی تونستم فیلم دانلود کنم ، 4 فلش 8 گیگ داشتم ، به بکس محله ، مدرسه ، فامیل میدادم ،برام فیلم کلیپ بریزه .خخخ

اینجوری بود دیگه ، فک کنم حدود 30 تا فلش همینجوری گم شده یا دادم دسته این و اون 

الان موجودیم یه فلش 16گیگ sandiskهست برای امور کاریم ، یه فلش 8 گیگ هم هس برای پشتیبانی .

(یاد فلش نازنیم ، افتادم 

لینک به دیدگاه

سلامی از نو،

اعضای محترم لطفا عکس Flash Memory های خود را نیز به همراه توضیحات شان ضمیمه کنند تا پیشرفت فناوری در مرور زمان آشکارتر شود.

لینک به دیدگاه

من  اینو 10 ساله که دارم یه هدیه بود که به من دادند کوچیک و باریکه خوراک ضبط ماشین بود.  چه خاطره هایی باهم داشتیم. چقدر ویروسی شد! چقدر گم شد! حتی تو ماشین لباسشویی هم رفت ولی چیزیش نشد

IMG_20170128_231642.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

من یدونه فلش تا حالا شحصا خریدم حدود 4 سال پیش هنوز دارمش مثل ساعت کار میکنه خیلیم ازش راضیم، قبلش چرا نداشتم چون هارد اکسترنال همیشه استفاده می کردم چون بقولی میرفتیم خونه دوستان کل سیستم رو بار میزدیم میبردیم معاوضه اطلاعات :P

کم کم اطلاعات قابل مبادله کم شد نهایت این بود رفیقم یه فیلم جدید گرفته بود یا من گرفته بودم براش میبردم، بعد هم دیگه هارد اکسترنال به اون کت و کلفتی هم زشت بود ببریم اینور اونور اکسترناله رو ردش کردیم، (سرعتشم زغالی بود حوصلم نمیرسید دیگه بهش) از این usb3.0 ها اومده بود تازه نه 8-16، فقط  32-64 بود که یخورده دیر جنبیدم 64 تموم شده بود گیر نیوردم مجبوری 32 رو گرفتم خداییش ازش راضیم! ^_^

Patriot Supersonic Rage 32GB USB 3.0

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پاتریوت یو اس بی 3 نسل اول ، سال 90 خریدم هنوز داره کار میکنه فقط کاورش شکسته اونم به خاطر اینکه به اینو اون دادم

index.jpg

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

یه دونه کینگ استون 1 گیگ دارم که  موقع خریدش جزو بالاترین ظرفیت ها بود...

فرصت شد عکش رو هم میزارم...

لینک به دیدگاه

در در 1395/11/10, 04:21:59، EhsanCPU گفته است :

31FZRF1NJCL.jpg

درود دوست عزیز شما زحمتش رو کشیدی البته میخواستم از خود فلشم عکس بذارم...

دقیقا همینه ولی یه رنگ دیگه....

با تشکر.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...