رفتن به مطلب

چرا این کارت گرافیک انقد ارزونه ؟!!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

میخواستم بدونم ای کارت گرافیک چرا انقد ارزونه نسبت به بقیه  gtx 980

الان لیون اینو داره 1160 م میده msi gtx980 رو داره میده 1730 !!

http://lioncomputer.ir/product/4884/کارت+گرافیک+گالکس+GTX+980+HOF+TL/

بعضی جاها خوندم که برای مصرف زیادشه ولی خب 600 تومان اختلاف  برا مصرف فقط ؟!

ویرایش شده توسط hoseindn
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، hoseindn گفته است :

سلام

دلیلش اینه برندهای  asus giga msi  چون جا افتاده شدن تو ایران وارد کننده ها هر قیمتی دوست دارن روش میزارن.

این کارت رو تو بنچ ها ببینی چیزی کم نداره هیچ خیلی هم خوبه و رنگش یجورایی تکه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سری 900 از رده خارج شده و مموری 4 گیگ الان حداقل به حساب میاد و فروشنده واسه اینکه انبارش خالی بشه قیمت کمتری رو جنس میزاره که سریع آب بشه

مثل قضیه 780ti که از 970 ارزونتر شد تا انبارش خالی بشه

ویرایش : و ساپورت ناقص سری 900 از دایرکس 12 و مشکلاتش بعد از اینکه ساپورت درست حسابی از طرف انویدیا نمیشه خریدار کمتری نسبت به نسل 1000 داره

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

به نظر من این مدل گرافیک ها ارزش خرید ندارن چون  انویدیا با سری900 خداحافظی کرده

لینک به دیدگاه

در در 1395/11/10, 18:40:55، hoseindn گفته است :

سلام

ببین این کارت هیچ چیز ار کارتای قدرتمند کمتر نداره و حتی از اونا قوی تره قیمتشم برندش اونقدر مطرح نیست یه موردشه

دوم اینکه خوب قیمت گذاری شده تو ایران دلیل سومش هم اینه که این برند بر خلاف برندای دیگ با 2 اسم اروپایی و اسیایی ارائه میشه

هردوشون تو یه کارخونه تولید میشن فقط کارتنشون فرق داره برند اسیاییش galax و اروپاییش kfa2 هست و اینکه قیمت گذاریش رو بخوای رو محصول اروپاییش حساب کنی از ایسوس و بقیه برندای مطرح هم گرون تر در میاد ولی نسخه اسیاییش که 1 درصدم بجز کارتنش تفاوتی با اسیایش نداره قیمتش منصفانه تره و با واحد دلار حساب نمیشه بخاطر همین قیمتش ارزون تره

من پیشنهاد میکنم سری 900 نگیر با 100 تومن بیشتر میتونی کارت زیرو بگیری

http://lioncomputer.ir/product/9854/کارت+گرافیک+گالاکس++GTX+1060+EXOC+White+TECLAB+edition+6GB/

مثل محصولات a4tech

ویرایش شده توسط Big_Boss
لینک به دیدگاه

شاید اون قیمت بالا ها خرید قبلن قیمت قبل خریدن مجبورن به قیمت قبل بفروشن

لینک به دیدگاه

هیچ گرونی بی حکمت نیست،هیچ ارزونی بی علت        خب  msi   تبلیغاتش  تو ایران  زیاد تره  شناخته شدست بیشتر

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1395/11/10, 20:54:20، farhadii گفته است :

هیچ گرونی بی حکمت نیست،هیچ ارزونی بی علت        خب  msi   تبلیغاتش  تو ایران  زیاد تره  شناخته شدست بیشتر

تو کیفیت ساخت فرقی با msi و سایر برندها نداره حتی این مدل یکی از بهترین های 980 و  980ti هستش یعنی کیفیت کمتر نیست بلکه بهتره و  خوراک اورکلاکه

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فقط برای خالی کردن انبار هست

نه مشکل کیفیت داره و نه چیز دیگه

لینک به دیدگاه

سلام

به چند دلیل این گرافیک ارزون قیمت هست

اول اینکه برند گالاکس برا تصاحب بازار قیمتاشو پایین میزنه یه سرچ کنی میبینی که توی کلیه مدل سری 10 نسبت به رقبا قیمتش خیلی پایینه مثلا کارت EXOC White 1060 برند گالاکس 200 هزارتومن ارزونتر از برند گیگا با همون فرکانس هست

دوم اینکه سری 9 انویدیا دیگه تولید نمیشه و کلیه فروشندگان هرچی جنس دارن رو دارن با قیمت های نزدیک پاییه میفروشن

با اینکه 980 مال پارسال هست ولی ارزش خرید بالاتری نسبت به 1060 داره و در 99 درصد بنچمارک ها در dx11  از 1060 بهتر ظاهر شده

تنها مسئله قدرتش در dx12 هست که از 1060 کمی عقبتره و مصرف بالاتری داره

همچنین قابلیت SLI و استفاده از رابط حافظه 256 بیتی ارزش خرید 980 رو بیشتر میکنه

به نظر من 980 با این قیمت ارزش خرید بسیار بالایی داره

ویرایش شده توسط i-Farzad
لینک به دیدگاه

یک نکته ی  دیگه اینکه الان تو جشنواره هست کارت های گالاکس که قیمت رو ارزون تر میکنه

لینک به دیدگاه

من هم فکر میکنم بین 980  و 1060 انتخاب عاقلانه 980 هستش هم frame rate بالا تری داره هم تو اکثر بنچ مارک ها نشون داده که حرفی برا گفتن داده در مورد  DX 12 هم باید بگم که تو درایور های جدید تر خیلی بهتر شده 

لینک به دیدگاه

اینی که شما بخوای کیفیت این کالا رو با Asus Strix مقایسه کنی ساده لوحانه ترین کاره و فقط داری به خودت دروغ میگی ، من تجربه ی استفاده از برندهایی مثل Galax و Inno و PointOfView و ... رو به اندازه ی کافی داشتم از لحظه ی اولی که نرم افزارشون رو نصب و اجرا میکنی متوجه کیفیت پایینشون میشی بعدش میرسی به دما و نویز فن و ... که کاملا از خریدت ناراضیت میکنه ، البته هستن دوستان زیادی که یک عمر با این کارت ها کار میکنن و چیزی متوجه نمیشن و میان به بقیه هم پیشنهاد میدن که من دارم و راضی ام و ...  بهت پیشنهاد می کنم MSI یا Asus کارکرده گارانتی دار بگیری

لینک به دیدگاه

یکعدد کارت 1060 msi موجوده
آکبند ۱۲۰۰ خواستید تقدیم میشه

Sent from my C6602 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در در 1395/11/10, 20:41:32، evga ftw گفته است :

به نظر من این مدل گرافیک ها ارزش خرید ندارن چون  انویدیا با سری900 خداحافظی کرده

عزیز من همچین چیزی نیست !هر سال  کارت گرافیک جدید میاد یعنی با کارت سال قبل خداحافظی کردن؟

حاله خوبه 980داره بازی ها رو Ultraاجرا میکنه

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز.

این کارت یکی از بهترین 980 هاست.

قیمت واقعی 980 هم دقیقا همینه که می بینید.

اونهایی که قیمت بالا زدن، به قیمت بالا خریدن. نمیان با ضرر بفروشن. منتظر می مونن یک از همه جا بی خبر از قیافه کارت خوشش میاد فرق بین 980 و 980TI رو هم نمی دونه. اون برش میداره عشق می کنه.

این کارت بعلت اینکه تازه وارد شده به قیمت پایین تری خریداری شده. شرکت گالاکس با این کاهش قیمت قصد به اتمام رسوندن موجودی کارت های مکسولش رو داشته شرکت وارد کننده هم زحمت کشیده این مدل رو وارد کرده. قیمت معقول گذاشته مثل طوفان داره تو بازار فروش می ره. همین لیون تموم کرد دوباره موجود کرد.

لینک به دیدگاه

در در 1395/11/10, 21:11:32، evga ftw گفته است :

660TI هنوز داره مثل مرد بازی اجرا می کنه. 780 و 780TI که قشنگ دارن رو FullHD با تنظیمات Ultra بالای 40 فریم می دن. 970 هنوز هم یکی از خوش قیمت ترین کارت هاست و 980 هم که میان رده های نسل جدید بهیچ وجه شکستش ندادن. فقط تونستن براش زحمت ایجاد کنن.

انویدیا هنوز از سری 400 به بالا بطور کامل پشتیبانی می کنه و آپدیت درایور هاش برای سری 400 به بالاست. سری قبل 400 هم بعلت DX10 بودن نیازی به آپدیت نداره.

البته AMD هم همینه نمی گم فقط انویدیا. هنوز 5870 داره خوب کار می کنه. 7870 که قشنگ بازی های روز و Medium و High اجرا می کنه. R9 290X هنوز هم در حد 970 داره جواب می ده و همچنین در حد RX 470.

لینک به دیدگاه

در در 1395/11/13, 10:03:54، Dark-_-Witcher گفته است :

عزیز من همچین چیزی نیست !هر سال  کارت گرافیک جدید میاد یعنی با کارت سال قبل خداحافظی کردن؟

حاله خوبه 980داره بازی ها رو Ultraاجرا میکنه

در در 1395/11/13, 11:51:26، Magneto گفته است :

660TI هنوز داره مثل مرد بازی اجرا می کنه. 780 و 780TI که قشنگ دارن رو FullHD با تنظیمات Ultra بالای 40 فریم می دن. 970 هنوز هم یکی از خوش قیمت ترین کارت هاست و 980 هم که میان رده های نسل جدید بهیچ وجه شکستش ندادن. فقط تونستن براش زحمت ایجاد کنن.

انویدیا هنوز از سری 400 به بالا بطور کامل پشتیبانی می کنه و آپدیت درایور هاش برای سری 400 به بالاست. سری قبل 400 هم بعلت DX10 بودن نیازی به آپدیت نداره.

البته AMD هم همینه نمی گم فقط انویدیا. هنوز 5870 داره خوب کار می کنه. 7870 که قشنگ بازی های روز و Medium و High اجرا می کنه. R9 290X هنوز هم در حد 970 داره جواب می ده و همچنین در حد RX 470.

..... متاسف ام.....

ویرایش شده توسط evga ftw
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، evga ftw گفته است :

سلام دوستان

حرف شما درسته من خودم سری 900 داشتم ولی به نظرتون الان خرید 980 با این قیمت به صرفه است برای چند سال دیگه به نظرم با اومدن Dx12 این کارت ها کم کم فراموش میشن

سلام.

کارت GTX 980 از DX12 پشتیبانی می کنه.

اگه چند سال دیگه برات مهمه که همون چند سال دیگه کارت گرافیک بخر.

کارت گرافیک دقیقا چیزیه که شما تهش دو سال می تونی روش حساب کنی. حالا یکیش مثل 780TI شیر شد چندین سال تو بنچ مارک ها حضور داشت و کاری نداریم.

ببینید. این کارت 980 در حد 1060 هاییه که 1.5 قیمتشونه. بهترین نسخه از کارت های 980ه. بالاترین کلاک و کولینگ و ...

ببینید کارت 1060 کارت 6 گیگ نیست. خیلی کمتره. این کارت توان استفاده از 6 گیگ رمش رو نداره. اگه داشت انویدیا نمیومد روی نسخه 3 گیگ تعدادی هسته کودا رو غیر فعال کنه. چون می دونست اگه این کار رو نکنه نسخه 3 گیگ و 6گیگ تو 80 درصد گیم ها نتیجه مشابه می دن. بنابراین جدای از حافظه خود تراشه رو هم تضعیف کرد.

من اصلا و ابدا برای کارت 1060 شخصیت قائل نیستم. مخصوصا این پایین رده هاش. Strix بخرین یه چیزی.

پیشنهاد من Rx480 یا GTX980ه.

لینک به دیدگاه

کلا کارتای انویدیا بعد از اینکه نسل بعدی بیان فراموش میشن:سیاست کثیف انویدیا با اینکه خودم طرفدار انویدیام ولی این کارشو بد میدونم

کارتای انویدیا به درد کسایی میخوره که باونن مداوم کارت عوض کنن تو دوران خودشون عالین ولی کارتای amd عمر قدرتشون بیشتره

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Magneto گفته است :

سلام.

کارت GTX 980 از DX12 پشتیبانی می کنه.

اگه چند سال دیگه برات مهمه که همون چند سال دیگه کارت گرافیک بخر.

کارت گرافیک دقیقا چیزیه که شما تهش دو سال می تونی روش حساب کنی. حالا یکیش مثل 780TI شیر شد چندین سال تو بنچ مارک ها حضور داشت و کاری نداریم.

ببینید. این کارت 980 در حد 1060 هاییه که 1.5 قیمتشونه. بهترین نسخه از کارت های 980ه. بالاترین کلاک و کولینگ و ...

ببینید کارت 1060 کارت 6 گیگ نیست. خیلی کمتره. این کارت توان استفاده از 6 گیگ رمش رو نداره. اگه داشت انویدیا نمیومد روی نسخه 3 گیگ تعدادی هسته کودا رو غیر فعال کنه. چون می دونست اگه این کار رو نکنه نسخه 3 گیگ و 6گیگ تو 80 درصد گیم ها نتیجه مشابه می دن. بنابراین جدای از حافظه خود تراشه رو هم تضعیف کرد.

من اصلا و ابدا برای کارت 1060 شخصیت قائل نیستم. مخصوصا این پایین رده هاش. Strix بخرین یه چیزی.

پیشنهاد من Rx480 یا GTX980ه.

احسنت

مثبت دادم بهتون این نظر کامل کامل

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، amin-nvidia گفته است :

کلا کارتای انویدیا بعد از اینکه نسل بعدی بیان فراموش میشن:سیاست کثیف انویدیا با اینکه خودم طرفدار انویدیام ولی این کارشو بد میدونم

کارتای انویدیا به درد کسایی میخوره که باونن مداوم کارت عوض کنن تو دوران خودشون عالین ولی کارتای amd عمر قدرتشون بیشتره

سلام

مثبت دادم

لینک به دیدگاه

در در 1395/11/10, 18:40:55، hoseindn گفته است :

سلام

دوست عزیز شما نگران ارزون بودنش بودی که اول شد 1270 و بعد ناموجود شد ...حالا صبر کنید موجود که شد احتمالا باید همون قیمت MSi رو براش هزینه کنید...؟!!

لینک به دیدگاه

در در 1395/11/13, 11:51:26، Magneto گفته است :

خوشم میاد نوشتی سری 400 انویدیا دایرکت 10 هست بعد دو نفر هم اومدن مثبت دادن ، خوب برادرای عزیز مگر مجبورید ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...