رفتن به مطلب

کارواش و شستشوی مادربرد

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام دوستان امروز در نظر دارم تصاویری از شسیتشوی مادربرد رو براتون به نمایش بذارم اگه سئوالی بود در خدمتم

fd3lmdn5d5kcjqm4h4q.jpg

0txy9pzdygv5psvy6faa.jpg

ow31y6s4tsiq6qxh1cp.jpg

i5i1xit83qti86pyaclx.jpg

j0t5ddnrx8n7p9f67tgb.jpg

لینک به دیدگاه

دوست من مین 30 تومنی که شستن نمیخواد... :-? :rolleyes:

الان اگه جاش یه rampage iv بود اونم به این خوبی میشستی؟؟؟؟ :D @};-

لینک به دیدگاه

سلام دوست من

کارت خیلی درسته

من دیدم با بنزین و تینر برد بشورن دیگه با مایع ضرف شویی نه والا.

البته پیشنهاد می کنم این کارو برای برد های حرفه ای و گرون انجام ندید ریسک بالایی داره.

بهتر از مایعی برای شستشو استفاده کنید که فرار تر باشه . البته شما استاد هستید اما اگه برد خوب خشک نشه و نم داشته باشه تو دراز مدت سولفات می کنه.

در نهایت بهتر از روش های منتقی تری استفاده کنید ( البته شما خودت اینکاره ای من گفتم تو دلم نمونه Rose.gif)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست من

کارت خیلی درسته

من دیدم با بنزین و تینر برد بشورن دیگه با مایع ضرف شویی نه والا.

البته پیشنهاد می کنم این کارو برای برد های حرفه ای و گرون انجام ندید ریسک بالایی داره.

بهتر از مایعی برای شستشو استفاده کنید که فرار تر باشه . البته شما استاد هستید اما اگه برد خوب خشک نشه و نم داشته باشه تو دراز مدت سولفات می کنه.

در نهایت بهتر از روش های منتقی تری استفاده کنید ( البته شما خودت اینکاره ای من گفتم تو دلم نمونه Rose.gif)

سلام دوست من تینر خیلی گرون شده :-? :rolleyes:

در مورد شستشو من برای مادربردهای کمی گرون قیمت هم تست کردم و هیچ مشکلی پیش نیومده اگر فرآیند خشک شدن درست انجام بشه هیچ اتفاقی نمیفته البته از نظر تئوری کمی غیر منطقیه ولی ما میخواهیم در عمل نشون بدیم

اگه بعد از شستشو با باد مادربرد رو خشک کنی هیچ نمی هیچ جا نمیمونه چون این عمل یریع انجام میشه امکان سولفاته نیست از همه مهمتر اگه تو تابستون برد رو یکساعت جلوی آفتاب بذاری دمای برد به 50 درجه میرسه و کاملا خشک خشک میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست من مین 30 تومنی که شستن نمیخواد... :-? :rolleyes:

الان اگه جاش یه rampage iv بود اونم به این خوبی میشستی؟؟؟؟ :D @};-

موضوع 30 تومن و 300 تومن نیست چند سال پیش این هم برای خودش rampage iv بود و نسبت به پنتیوم 2 و 3 یه غول بود موضوع تست و اتفاقات احتمالی هست

اینم بگم عمرا اینکار رو با مادربردای گرون قیمت نمیکنم ولی اگه خدا بخواد چند سال دیگه همین تست رو با رمپیج 3 میکنم #:-S #:-S

لینک به دیدگاه

سلام دوست من تینر خیلی گرون شده :-? :rolleyes:

در مورد شستشو من برای مادربردهای کمی گرون قیمت هم تست کردم و هیچ مشکلی پیش نیومده اگر فرآیند خشک شدن درست انجام بشه هیچ اتفاقی نمیفته البته از نظر تئوری کمی غیر منطقیه ولی ما میخواهیم در عمل نشون بدیم

اگه بعد از شستشو با باد مادربرد رو خشک کنی هیچ نمی هیچ جا نمیمونه چون این عمل یریع انجام میشه امکان سولفاته نیست از همه مهمتر اگه تو تابستون برد رو یکساعت جلوی آفتاب بذاری دمای برد به 50 درجه میرسه و کاملا خشک خشک میشه

مسئله اصلی همان خشک کردن سریع و بو.قع هست که شما گفتی. وقتی مادر برد به خوبی خشک بشه، هیچ مشکلی پیش نمی یاد.:D

لینک به دیدگاه

مشکل رسوب گذاری آب که به دلیل وجود املاح در اب هست چی؟

امکان داره این مشکل به وجود بیاد؟

مخصوصا مکان هایی که محل اتصال ولتاژ 12 مCpu هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مشکل رسوب گذاری آب که به دلیل وجود املاح در اب هست چی؟

امکان داره این مشکل به وجود بیاد؟

مخصوصا مکان هایی که محل اتصال ولتاژ 12 مCpu هست

من همه اینا رو تست زدم شستن و خشک کردن با باد کلا 2-3 دقیقه بیشتر طول نمیکشه در این زمان هیچ مجالی برای هوازدگی نیست

اصولا هیچ وقت نیاز نمیشه که بخوای مادرربد رو بشوری اینا همه حسب تست هست و بدونیم که میشه

و گرنه عمده ترین کثیفی مادربرد خاکه که میشه به راحتی تمییزش کرد

لینک به دیدگاه

من همه اینا رو تست زدم شستن و خشک کردن با باد کلا 2-3 دقیقه بیشتر طول نمیکشه در این زمان هیچ مجالی برای هوازدگی نیست

اصولا هیچ وقت نیاز نمیشه که بخوای مادرربد رو بشوری اینا همه حسب تست هست و بدونیم که میشه

و گرنه عمده ترین کثیفی مادربرد خاکه که میشه به راحتی تمییزش کرد

موفق باشیدRose.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...