رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام دوستان گرامی
درخواست قیمت گذاری منطقی روی باندل زیر رو دارم که اگر بصرفه برای فروش تو همین تایپیک بزارمش

i7 2600
mb: msi b75a g41
ram : 24 gig 3*8 kingston hyper x fury 1866
cooler deepcool (fk konm gamax 300)
جز cpu بقیه حدودا 3 سال گارانتی دارن
ممنون از کمکتون

لینک به دیدگاه

درود

20 - پیوست حداقل 1 تصویر واضح از کالا یا کالاهایی که برای فروش یا تعویض ارائه شده اند به همراه نام لیون کامپیوتر و نام کاربری همین فروم به صورت نوشته شده روی کاغذ و کاملا خوانا همراه با تاریخ مطابق با زمان ایجاد تاپیک فروش، به پست اول هر تاپیک فروش الزامی می باشد . درصورت عدم الصاق تصویر با شرایط ذکر شده ، بعد از 24 ساعت تاپیک بدون اخطار قبلی حذف  و اجازه ایجاد تاپیک مجدد داده نخواهد شد و در صورت تکرار این مسئله توسط یک کاربر دسترسی ایشان محدود می گردد .

لینک به دیدگاه

سلام. به نظرم بین 1100 تا 1150 میشه فروخت. باز هم بزار بقیه نظر بدن

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، mrezaee گفته است :

درود

20 - پیوست حداقل 1 تصویر واضح از کالا یا کالاهایی که برای فروش یا تعویض ارائه شده اند به همراه نام لیون کامپیوتر و نام کاربری همین فروم به صورت نوشته شده روی کاغذ و کاملا خوانا همراه با تاریخ مطابق با زمان ایجاد تاپیک فروش، به پست اول هر تاپیک فروش الزامی می باشد . درصورت عدم الصاق تصویر با شرایط ذکر شده ، بعد از 24 ساعت تاپیک بدون اخطار قبلی حذف  و اجازه ایجاد تاپیک مجدد داده نخواهد شد و در صورت تکرار این مسئله توسط یک کاربر دسترسی ایشان محدود می گردد .

عزیز چیزی واس فروش یا معاوظه نزاشتم . اگر قصد فروش داشتم حتما رعایت اصول رو در نظر میگیرم

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

سلام. به نظرم بین 1100 تا 1150 میشه فروخت. باز هم بزار بقیه نظر بدن

سلام. فکر نکنم اینقدر کم باشه ها 

3 تا ماژول 8 گیگ هایپر ایکس فیوری داره فقط 

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، nariman jafari گفته است :

سلام. فکر نکنم اینقدر کم باشه ها 

3 تا ماژول 8 گیگ هایپر ایکس فیوری داره فقط 

رما دونه ای 150 که میشه 450

550 تا 600 cpu

مین 150

کولر هم قیمت نوش رو ندارم

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

رما دونه ای 150 که میشه 450

550 تا 600 cpu

مین 150

کولر هم قیمت نوش رو ندارم

مرسی از نظرت مهندس.ببینیم سایر دوستان چه نظراتی میدن
به نظرت اگر بخوام با یه باندل 6700k معاوظه کنم بطور حدودی چقدر باید سر بدم
منظورم اینه برای آپدیت کردن سیستم چقدر هزینه باید گذاشت حدودا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 دقیقه قبل، nariman jafari گفته است :

سلام 

هزینتون زیاد میشه مخصوصا باقیمتهای نجومی الان !

باید ببینید واقعا  اونقدر برا کارشما ارزش داره و اختلاف کاراییشون واقعا به ابن مبلغ مابه تفاوتش میارزه؟!

چون سیستم الانتونم انصفا هنوز سیستم خوب و قوی محسوب میشه بهصوص نسبت به  این اختلاف قیمت  

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، ferdosi گفته است :

سلام 

هزینتون زیاد میشه مخصوصا باقیمتهای نجومی الان !

باید ببینید واقعا  اونقدر برا کارشما ارزش داره و اختلاف کاراییشون واقعا به ابن مبلغ مابه تفاوتش میارزه؟!

چون سیستم الانتونم انصفا هنوز سیستم خوب و قوی محسوب میشه بهصوص نسبت به  این اختلاف قیمت  

سلام. مرسی از نظرت. اره واقعا من با توجه به اطلاعاتی که خودم دارم و تقریبا از راندمان این سیستمها خبر دارم فکر نمیکنم افزایش راندمانش به هزینه هاش بصرفه . مگر اینکه با یه قیمت خوب بفروشم یا یه باندل به قیمت پایین گیر بیارم. بنظرتون چند درصد افزایش راندمان و چقدر هزینه میبره مهندس؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا قیمت که تقریبا مشخصه 

سی پی یو حدودا  یک تومن اختلاف داره! البته نسبت به اکبندش حالا کرکردش  600 تا700

مادربرد سری جدید  زد170 حداقل 500 قیمتشونه  مین شما  حدودا 250 الته قصد قیمت گذاری ندارم  

رمها هم  بگیم کارکرده  ddr4 با رمهای شما تفریبا یک قیمت باشه 

درمجموع  شیرین یک تومنی باید هزینه کنید !

ولی کارایی  مگر چند درصد اختلافه  مخصوصا توی کیم که ظاهرا شما  منظورتون  این باشه 

بحث بروز بودن هم هست البته  که باید درنظر گرفت ولی درکل بنظر میاد ارزششو نداشته باشه مگر از نظر هزینه مشکلی نداشته باشید

ویرایش شده توسط ferdosi
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، nariman jafari گفته است :

به نظر من عوض نکن. همینم خیلی خوب جواب میده. قیمت سوکت 1151 خیلی بالا رفته به نظرم ارزش نداره نهایت سوکت 1150

من خودم با 2400 و گراف 970 هیچ مشکلی ندارم و گلوگاه هم نمیشه. تو بازی های سنگین هم 60 70 درصدcpu  بیشتر لود نمیشه اونم تو fullhd

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، OmidArash گفته است :

سلام

1300 پایه بزار

مرسی از نظرت. به نظر قیمت منطقیش همین حدود باشه

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ferdosi گفته است :

والا قیمت که تقریبا مشخصه 

سی پی یو حدودا  یک تومن اختلاف داره! البته نسبت به اکبندش حالا کرکردش  600 تا700

مادربرد سری جدید  زد170 حداقل 500 قیمتشونه  مین شما  حدودا 250 الته قصد قیمت گذاری ندارم  

رمها هم  بگیم کارکرده  ddr4 با رمهای شما تفریبا یک قیمت باشه 

درمجموع  شیرین یک تومنی باید هزینه کنید !

ولی کارایی  مگر چند درصد اختلافه  مخصوصا توی کیم که ظاهرا شما  منظورتون  این باشه 

بحث بروز بودن هم هست البته  که باید درنظر گرفت ولی درکل بنظر میاد ارزششو نداشته باشه مگر از نظر هزینه مشکلی نداشته باشید

بله کاملا درست میگید . به علاوه همه اینا یه کولر خوب هم باید براش تهیه کنم که اونم حدودا 200 تومن بشه
با آقای معتمدی که مسئول فنی تیم لیون کامپیوتر هست صحبت میکردم گفتن با مین z270  و پردازنده 6700k و ... نهایتن 5 6 فریم تو بازی ها  بیشتر بده .ولی حدود 50 درصد افزایش کارایی تو قسمت رندرینگ داره .
اینجا بر میگرده به اینکه خواسته طرف از سیستم چیه
البته من کارم هم گیمه هم رندرینگ ولی اونچنان اذیتم نمیکنه که بخوام یکی دو تومن پیاده شم بخاطرش

در 1 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

به نظر من عوض نکن. همینم خیلی خوب جواب میده. قیمت سوکت 1151 خیلی بالا رفته به نظرم ارزش نداره نهایت سوکت 1150

من خودم با 2400 و گراف 970 هیچ مشکلی ندارم و گلوگاه هم نمیشه. تو بازی های سنگین هم 60 70 درصدcpu  بیشتر لود نمیشه اونم تو fullhd

اره دقیقا منم با یه گرافیک 970 خیلی راحت دارم همه بازی ها رو فول اچ دی بازی میکنم. تقریبا دارم با شما هم نظر میشم که عوض کردنش اصلا نمی ارزه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...