رفتن به مطلب

هارد 8 ترابایت گلد وسترن و صدای ناهنجار+رفع مشکل

Uranium
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 5 ساعت قبل، REZA001 گفته است :

درود عزیز به گارانتی مراجعه کردید یک سوال داشتم همیشه که pc رو باز میکنید نویز داره

درود اگر استاندارد کیس ببندی نویز وحشتناکی داره

با کلی چیز میز با قفل قفل بشه شرجاش

لینک به دیدگاه

امیدوارم مشکلتون هرچه سریع تر رفع شود چون احساس می کنم اطلاعات مهمی قرار است روی این هارد ذخیره شود. من به یاد میارم که اولین هارد 1 ترا وسترن بلو را از بازار رضا گرفتم بدون گارانتی ولی با 48 ساعت محلت تست. بعد از نصب ویندوز و برنامه های دیگر سیستم چندبار ریست شد. هنوز خاطرم هست که بار سوم موقعی که سیستم روشن می شد از هارد صدای قیژ قیژ می امدو بعد قطع میشد و از آن به بعد موقع روشن شدن سیستم این صدا را می داد. خلاصه فرداش بردم تحویل دادم به فروشنده و ایشان هم تست کردن و یک هارد جدید دادند به بنده!

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Uranium گفته است :

درود عزیز ای وای دقیقا همین رو دفعه اول که مهار نشده بود میداد این عادیه یا باید بره گارانتی؟

این صدای  هارد 8 ترا بنفش هست که مهار نشده این صدا رو من روی هارد 8 سری Red وسترن هم شنیدم. سری گلد قسمت نبوده امتحان کنم. ولی باز میگم اگر میتونید از طریق ساپورت خود سایت وسترن یه پرس و جو کنید خیلی زودتر به جواب می رسید.

ویرایش شده توسط M.Data
لینک به دیدگاه

با سلام

من این مدل هارد رو تست نکردم ولی با توجه به انواع هارد هایی که تا حالا دیدم فکر می کنم این هارد اشکال داشته باشه

چون این هارد از سری NL-SAS شرکت WD هستش و این رده از هاردها با 7200 دور در دقیقه معمولا چنین صدایی ندارند.

حتی هاردهای SAS 15k هم ، اینقدر نویز ندارند.و به نظر من صدای هارد شما غیر طبیعی هست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوستان ممنون بابت تجربیات و راهنمایی هاتون 

فایل صوتی استارت تا کار تو ویندوز هست

Recording (4).m4a

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوستان در کمال ناباوری در کیس زیبای X9 گرین نصب شد بدون کوچکترین نویز و حرکتی

کاملا بی صدا و سریع چون تعداد دیسک ها بالاست باید خیلی محکم بشه سر جاش تا نویز چیزی نداشته باشه

الان آرم و بی صدا سرجاشه نکته اینجاست که این هم جای درایو ها کشویی هست و با پیچی چیزی بسته نمیشه اما این کجا و کورسیر پلاستیکی کجا

photo_2017-02-06_08-04-58.thumb.jpg.20ee3a4a12af952476884675ee7d3ce7.jpg

photo_2017-02-06_08-05-08.thumb.jpg.544e936ed793fa472a80a9b1e9be2227.jpg

به محل پیچ آخری دقت کنید عجب خوب بسته شد !

ویرایش شده توسط Uranium
لینک به دیدگاه

من  وسترن RE   سه ترابایت دارم  و به نسبت نویز زیادی داره.البته اینم بگم که گوشام به اینجور صدا ها حساسه، شاید یکنفر دیگه متوجهش نشه.

از یکی از دوستان شنیدم که هاردهای رده های بالا تر که عمدتا برای سرور و .. هستن نویز و لرزش بیشتری دارن. با سیگیت اسکای هاوک که مقایسه کردم،سیگیت خیلی ساکت بود.

ولی این صدای ضبط شده که قرار دادید خیلی غیر عادی بود،شبیه موتور کراس بود. قطعه به این قیمت نباید اینجور باشه.

امیدوارم مشکلی نباشه.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط MHMAX
لینک به دیدگاه

در در 1395/11/15, 00:21:29، Uranium گفته است :

درود دوستان ممنون بابت تجربیات و راهنمایی هاتون 

فایل صوتی استارت تا کار تو ویندوز هست

Recording (4).m4a

قطعا همچین صدای از تو کیسم بیاد عذاب وجدان میگیرم !!!

نویز یه حدی داره نه اینقدر:S

لینک به دیدگاه

واقعا عجیبه که مشکل بخاطر فیکس نشدن هارد بود. کیس های جدید گرین همشون به نوعی لرزشگیر دارن. من تا به حال فقط کیس گرین داشتم (X9,X8,X6,X3,و...) . جالب بود.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...